Jump to content

Meklēju ISP: Čiekurkalns


Guest
 Share

Recommended Posts

Čiekurkalnā internetu piedāvā:

Līvas NET

Jucom

HOMENET

Lattelecom - http://www.lattelecom.lv/lat/majai/internets/

 

Rajonu karte no providers.lv

 

Kad iet runa par kādu ISP, ņemiet vērā to, ka dažādos rajonos vienam ISP var būt atšķirīga pakalpojuma kvalitāte un dažādi tarifu plāni.

Kvalitāte un cenas par internetu var atšķirties, jo tehniskie risinājumi kā tiek nodrošinās interneta pieslēgums dažādos rajonos vai pilsētas ir dažādi.

Tāpēc kad jūs kritizējat kādu ISP, lūdzu, norādiet kur jūs atrodaties.

<span style='font-size:30pt;line-height:100%'>

P.S Atsauksmes par kādu konkrētu ISP liekam konkrētajam ISP veltītajā sadaļā.</span>

Labots - Type44
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Guest exsesiwe

Čiekurkalnā darbu ir uzsācis jauns ISP kurš pa 12 ls mēnesī piedāvā 10 Mbit/s

Livas par to pašu naudu piedāvā 2048/1024 kbit/s

Pieslēgšana ir bez maksas un drāts ir optiskā....

šodien čoms pieslēdzās viņu tīklam un notestējāmies

net.apollo.lv/meter - 140 Kbit/s

ipasaulē - 5Mbit/s

net.mits.lv - 14Mbit/s

 

noskaidrošu tam kantorim nosaukumu tad to arī drošvien iemetīšu...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
The_Saint

Gribēju piebilst par čiekurkalnu to, ka nesen ievācos dzīvot uz Bērzpils ielas, kas skaitās uz čiekurkalna un Teikas robežas. Manā mājā pēc ļoti ilgiem meklējumiem, zvanīšanās un googlēšanās atradu tikai 2 provaiderus - LIVAS un PRONET

par abiem bija dzirdētas ļoti sliktas atskausmes. Izvēlējos PRONET un varu citus iedrošināt, ka esmu pēc nedēļas lietošanas ļoti apmierināts. Ceru, ka kādam ar šo ziņu ietaupīšu laiku un ilgus meklējumus un zvanus :)

Link to comment
Share on other sites

Nu pa to PRONET nezinu gan . Jo kad es mekleeju atradu tikai un vieniigi LIVas , un Latelecom nemaz neskatoties :D

Nu man ir PRO+ Paka un man velk ar 1.8 / 1.9 MB/s un uplouds ir pie 1MB/s :) Suudzeeties nevar , ja nu vieniigi pa to ka dazzreiz pazuud savienojums !

 

Dziivoju chiekurkalnaa .

 

Atvainojos ka nav garumziimes .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Interesē tieši Tēraudlietuves iela, kādi tur ir pieejami, vienkārši, neko sakarīgu nevaru sameklēt.

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Uz Tēraudlietuves ielas, manšķiet, ka varēja pieslēgt gan Līvas, gan Pro-Netu, tākā izvēlies starp šiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Livas izcietu paaris meeneshus - jau no pirmaas dienas bij murgi. Tad velkas kaa gliemezis (pat inboxu nevar atveert, kur nu vel ielogoties), tad itkaa iet, bet iisti neiet(pings ir, bet dati neiet), par stabilu "kontaktu" vispaar var aizmirst - kaa nekaa viss iet pa Tv kabeli.

Tad vel pavasarii zinjaas bij par vinju "biznesu" ar tv kanaalu spershanu no citiem utt utt..

Atkratiities ar no taa kantora nevareeja mieriigi - vairaakas reizes bij jaaiet uz vinju ofisu. Pieprasot kaadu no priekshnieciibas vienmeer konkreets atteikums - taalaak par letes meiteneem klienti nevarot nearvienu runaat..

Tagad mieriigi dziivoju uz LMT bezvadu peli.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pēdējā laikā Livas sāk kaut ko čakarēties, raustās nets un DTV.

Kāds varbūt zin, no cik dzīvokļu piekrišanas Lattelekoms ievelk optiku?

Link to comment
Share on other sites

Ne jau iedzīvotāju piekrišanu vajag, bet gan apsaimniekotāja..Jāņem vērā, mājā jābūt noteiktam skaitam dzīvokļu, ja būs mazāk, tad var arī nepieslēgt..

Link to comment
Share on other sites

Apsaimniekotājs, šajā gadījumā, ir namu pārvalde laikam, neesmu īsti interesējies. Dzīvokļu skaits pietiks [100]. Kaut kur dzirdēju, ka vajagot cik tur to dzīvokļi piekrišanu, ka ņems Optiku un tikai tad ievilkšot, jo 1. cilvēka dēļ nevilks optiku.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Bump

 

Varbuut varat ieteikt veel kaadus ISP, par kuriem, iespeejams, neesmu dzirdzeejis? 2 no linkiem, kas ir OP nestraadaa. Man pashlaik ir Livas, bet tas shausmiigi chakareejas. Optika maajaa nav, nobalsoju par savu maaju ieksh http://optika.lattelecom.lv/ bet nedomaaju, ka tas dod man kaadas lielas ceriibas, taa kaa, ja ziniet veel kaadus ISP, luudzu, padalieties.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...