Jump to content

Ovi maps 3.03 nestrādā


 Share

Recommended Posts

Tu uzliku uz C: diska - iekshejo talr.atminju., vajag likt uz E: - arejo atminjas akrti.

Tos iestatijumus vari veikt ieksh OVI.

Vienigais ka interfeiss nokijam ir glaigi intuitivi nesaprotams... visp ieteiktu uztaisit hard reset un tad uzstadit lai liek uz atminjas karti un parlikt jauninajumus utml...

Link to comment
Share on other sites

Ulziec telefonam angļu valodu un atver Ovi maps, izej ārā, nomaini uz LV un pamēģini ieiet tad.

Link to comment
Share on other sites

Kad instalēju man nepiedāvāja iespēju izvēlēties atmiņu.

Un vēl man likās interesanti, tas ka pie programmu pārvaldes skatīju informāciju par ovi maps rādīja, ka viņš ir uzinstalēts uz D, bet man jau ir tikai C - tālruņa atmiņa un E - atmiņas karte.

 

Rīt pamēģināšu to, ko RedDragon teica, jo šis telefons nav mans.

Link to comment
Share on other sites

ovi automatiski uzinstalejas uz c diska un nekaada tur d nevar nemaz i buut. kapec nestrada?!jautajums-tev telefons ir hackots?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Atļaušos iemest savu jautājumu te par Ovi maps un microSD kartes formatēšanu. Te noteikti apgrozās visādi 5800 un 5230 īpašnieki, varbūt tie zinās.

 

Tad nu lūk problēma - telefonam (S40, iekšejais GPS un A-GPS) līdzi nākošā microSD pilna ar visādiem mēsliem - pc-suite.exe (nevar izdzēst), kaut kādas pre-instalētas kartes u.t.t. Ir vēlme SD karti noformatēt un tad visu salikt no nulles. Vai tas ir veselīgi? Nevar iedzīvoties kaut kādās problēmās ar kartēm? Vai arī atkal miera vējos saliek visu no nulles caur Maploader?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Par backup jau domāju, bet visus datus caur lēno BT pārsūtīt... Laikam jau nav izvēles!

Link to comment
Share on other sites

Dari, kā RedDragon saka.

Es tā uz 5800 uzliku. Tie mapi nemāk latviski parādīt licences apstiprināšanas logu :)

 

tas bija topika autoram domāts...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Es esmu pilnīgs ņūbis šitajās lietās! Sagūglēt arī nesanāca. Tad nu lūk - sainstalēt klāt valstis protu, bet neprotu aizvākt! Kā to var izdarīt? Maploaderī neko tādu nepiedāvā :black eye:

 

Varbūt pastāv iespēja parevidēt jau pre-instalētās kartes - tādu Austrāliju un Jaunzēlandi man tuvākajā laikā nevajadzēs. Pat A S un V nevajadzēs. Vai es tās varu aizvākt, lai ietaupītu kādu vietu uz SD kartes?

 

P.S. man uz S40 (6700 classic) ir OVI Maps 2.

Link to comment
Share on other sites

Uz Nokia N79 nevienam to bezmaksas OVI maps 3 nav izdevies uzlikt?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

izdari kaa Red teica... Nomaini un ENG telefona valodu un attaisi to OVI maps... un pienem licenci... tad paarsleedz uz LV un vari izmantot. Taa probleema rodas no taa, ka ovi maps nav "licence agreement" latviesu valodaa... taapeec neatveras 1 reizi!

Link to comment
Share on other sites

deadalive

Uz Nokia N79 nevienam to bezmaksas OVI maps 3 nav izdevies uzlikt?

Ir sanācis uzlikt uz N79, darīju kā Red teica.

Link to comment
Share on other sites

Tieši uz N79, vai tomēr uz N97, kuru Ovi maps 3.03 atbalsta?

 

Vienkāršāk, vai Tu nesajauci N79 ar N97?

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

ziedinjsh

Sveiki, man ir nokia 5230.. bija tas pats.. uzliku Angļu valodu.. palaidu.. aizgāja, bet lieta tāda.. atverot maps.. un atrasšnos vietu, vai jebko kas saistīts ar karšu rādīšanu.. man ir tikai sarkans punkt.. tas ir kur atrodos es, bet karte nav redzama! kapēc tā?

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc ka karte nav ielādēta tik smalkā līmenī, lai spētu attēlot tavu atrašānās vietu. Pamēģini pazoomot lielāku mērogu - parādījās kaut kas? Vai nu sēdi pie WiFi un braukā pa karti ielādējot datus vai caur Nokia Map Loader ielādē LV karti. Tiesa, lidz pēdējai mazajai ieliņai tāpat neielādēsi, tas notiek tikai izmantošanas laikā ja pārvietojies un ir caur GPRS aktivizēta tiešsaiste.

Link to comment
Share on other sites

Attālini līdz Eiropas apmēriem un pagaidi kādu mirkli. - mainījās kkas?

Link to comment
Share on other sites

ziedinjsh

atālināju līdz pēdējam.. tuvinu, tuvinu, bet paliek arvien miglaināks.. līdz brīdim kad pazūd bilde.. un starpcitu.. tur kur rādās satelīta signāls (apakšā labajā pusē) virs viņa man rādās bultiņas, taka interentam tas divas pultiņas uz katru pusi, bet viņas in nosvītrotas un tālāk ir 0,0kb ?? kas tas ir?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...