Jump to content

Meklēju ISP: Sarkandaugava


Guest
 Share

Recommended Posts

Sarkandaugavā internetu piedāvā:

Lattelecom

Līvas NET

Jucom

IPasaule

Promedia aka 4NETS

Balticom

 

Rajonu karte no providers.lv

 

Kad iet runa par kādu ISP, ņemiet vērā to, ka dažādos rajonos vienam ISP var būt atšķirīga pakalpojuma kvalitāte un dažādi tarifu plāni.

Kvalitāte un cenas par internetu var atšķirties, jo tehniskie risinājumi kā tiek nodrošinās interneta pieslēgums dažādos rajonos vai pilsētas ir dažādi.

Tāpēc kad jūs kritizējat kādu ISP, lūdzu, norādiet kur jūs atrodaties.

P.S Atsauksmes par kādu konkrētu ISP liekam konkrētajam ISP veltītajā sadaļā.

Labots - Type44
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 months later...
Guest Faithless

Es lietoju Livas internetu bij loti labs gada laika stabils pieslegums nereizi nepazuda :)

Link to comment
Share on other sites

Sarkandaugavaa jauns provaiders... SIA "SP Line"... agraak darbojaas zem SIA "Jucom" vaarda, tagad pashi par sevi.. kvalitaate/aatrums viss kaa pienaakaas..

 

Livas Net internetam ir ljoti slikta aatrums/cena attieciiba... es tagad par ~15mbit maksaaju 16.52ls..

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

http://www.spline.lv/contacts_lv.htm (Kontakti)

http://www.spline.lv/service_map_lv.htm (Pārklājuma zona)

http://www.spline.lv/tarifs_lv.htm (Tarifi)

Studentu:

Ātrums pa Latviju līdz 3 mbps

Ātrums ārzemē (tiešais kanāls, 80 ports) līdz 512 kbps

Ātrums ārzemēs (caur proksi) līdz 2 mbps

Abonenta maksa Ls 8,26

Bāzes:

Ātrums pa Latviju līdz 10 mbps

Ātrums ārzemē (tiešais) līdz 3 mbps

Abonenta maksa Ls 11,80

Profesionālais:

Ātrums pa Latviju līdz 30 mbps

Ātrums ārzemē (tiešais) līdz 5 mbps

Abonenta maksa Ls 16,52

 

Labākais provaiders Sarkandaugavā :) personīgi rekomendēju.. it sevišķi pēc augusta ātruma palielināšanas dubultā..

Link to comment
Share on other sites

anakreonts

Jucom neiesaku. Pašam kādu gadu bija. Sākumā it kā viss ok, profesionālais pieslēgums, iet kā vajag. Pēc kāda pusgada izejošais/ienākošais ātrums katastrofāli samazinās un tajā pašā brīdī man piedāvā pārslēgt līgumu, kjipa sūdīgāka pieslēguma pakete, ātrums paliek profesionālās paketes līmenī, bet maksāju summu it kā par to sliktāko paketi. Tā brīža ātrums bija nokrities tieši līdz šīs sliktākās paketes ātrumam. Neilgi pēc tam pārvācos, un vairs nav bijusi darīšana ar viņiem. Tāpat arī jāmin salīdzinoši bieži pārrāvumi, kas ilga no pāris minūtēm, līdz pat dienai.

Link to comment
Share on other sites

Jucom es arī neiesaku... pašam gandrīz 3īs gadus bija.. šā gada sākumā pārgāju uz SPLine.. Jucom agrāk bij OK tikai tādēļ, ka zem JUCOM vārda strādāja tie paši cilvēki, kas tagad zem SPLine... Līdz ar to.. Jucom sākās pagrimums un kā man SPLine šefs apstāstīja... palika tikai direktors un sekretāre :D Tāpēc arī kritās pakalpojumu kvalitāte un viss pārējais aizgāja dimbā...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

SP line :) Atrums vienkārši ideāls , pievienojot pie rūterīša stacionāro un vel divus portatīvos un nemaz nejūt ātruma samazināšanos :)

Arī ja kādu mēnesi aizmirstas laicīgi pārskaitīt uzreiz neslēdz nost , bet pazvana :)

Link to comment
Share on other sites

danilaxxl

Kadu internetu jus man iesaktu Jucom ; SPline vaj Baltinet ?

Dzivoju Sarkandaugava !

:)

Labots - danilaxxl
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Zhuljiks

Tikai un vienīgi SPLINE

Livas bija labs līdz laikam kad sāka regulāri pazust nets uz 2-20 min katru otro dienu

Baltinet ir bijušais Tekalats un tas ir lielākais fail kāds vispār ir redzēts, negribu iedziļināties detaļās, bet ar to kantori vairs neiesaistīšos darījumos xD

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Vairāk kā gadu biju pieslēgts Latnetam Sarkandaugavā - es teiktu, ka perfekts pieslēgums. Meistars, ja vajag, arī 8 vakarā atnāk, tiesa gan vajadzība laikam bija tikai 1x... Pa Ls 16.41 dabūt līdz 80mbit/s down un 40mbit/s up nekādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Šodien mājās uzgāju lapeli ar SIMTEL ISP piedāvājumu. Tiesa līgums uz 24 mēnešiem jāslēdz. Pirmais gads 5Ls mēnesī, otrs 12Ls. Tagad ir Spline ISP, bet nu 30Mbit max kas ir par 12Ls. Kurš var pateikt par šo firmu ko sīkāk, papētīju viņu mājaslapu - pa Rīgu izpletušies kā astoņkājis! Nekad par tādu neesmu lāga dzirdējis, nav kāds vecais kantoris, kurš nomainījis nosaukumu?!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Kas butu labaks - SPLine "bazes tarifs" vs Balticom "pamata pakete" ?

 

Pats lietoju pirmo variantu jau vairakus gadus, varbut nedaudz neapmierina atrums no arzemem (max cik biju redzejis torrentos 500-600kB/s), downtime viena-divas stundas menesii. Kads var padalities ar Balticom pieredzi Sarkandaugavaa?

Labots - TaPaKaH
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...