Jump to content

Meklēju ISP: Ziepniekkalns


Guest
 Share

Recommended Posts

Ziepniekkalnā internetu piedāvā:

 

Lattelecom - http://www.lattelecom.lv/lat/majai/internets/

 

SIA "Līvas"

 

SIA "Telia MultiCom"

 

SIA “MPE-NETS”

 

SIA "GLOBAL DVA"

 

SIA "Baltinet Data" - http://www.baltinet.lv

 

SIA "Airnet" - http://www.airnet.lv

 

SIA "MFL Serviss" - ZB

 

SIA "Reds PA" - http://www.spynet.lv/

 

 

Rajonu karte no providers.lv

 

Kad iet runa par kādu ISP, ņemiet vērā to, ka dažādos rajonos vienam ISP var būt atšķirīga pakalpojuma kvalitāte un dažādi tarifu plāni.

Kvalitāte un cenas par internetu var atšķirties, jo tehniskie risinājumi kā tiek nodrošinās interneta pieslēgums dažādos rajonos vai pilsētas ir dažādi.

Tāpēc kad jūs kritizējat kādu ISP, lūdzu, norādiet kur jūs atrodaties

P.S Atsauksmes par kādu konkrētu ISP liekam konkrētajam ISP veltītajā sadaļā.

Labots - Type44
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Man pašam tagad ir GlobalDVA - pārgāju no Livas. Esmu visā visumā apmierināts, izņemot vienu - ārzemju neta ātrums ir tikai 256 kb/s. Bet pārējais viss rullē - ļoti patīk, ka ir tehniskā atbalsta tālrunis līdz 20.00, dažreiz pat ilgāk. Un tas viss par 15.00 Ls mēnesī.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Zb cakarē ar p2p trafiku.

Tas ir: raksta ārzemju nets līdz 10mb/15mb/20mb megabiti utt., bet reāli ir 30kb/s un nekad nav augtāk.

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

Guest BenZ

pats imantaa esu ar MPE netu. aarzemes bez proxy ir pakalaa bet ar proxy viss ok. lv iet ideaali. itkaa pa 14 ls nets un lv liidz 100mbit/s skaitaas bet pagaidaam peedeejaa laikaa neesu neko iipashi kachaajis... max esu izspiedis 5mb/s bet tad aatrums kaapa veel bet failu jau nokachaaja. (kachaaju prison break seeriju jauno)...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Interesētu nedaudz vairāk info par to MPE... Piedāvā viņi 100mbit gan LV gan ārzemēs. Bet cik ir reāli???

Link to comment
Share on other sites

MPE vecajaa ziepniekkalnaa (uzreiz aiz salu tilta):

 

Riga:

349963463.png

 

Zviedrija:

349964299.png

 

UK:

349964994.png

 

 

 

Divos vārdos:

Par LV sūdzību 0: max ātrums svārstās no 3MB/s - maksimālajiem ~10MB/s (vidēji ~5-8MB/s)

Responstime pa LV līdz lixam ~2-3ms

IP reāla (ārzemes iet bez proxy)

Pie MAC nav piesieta

Nekādu ierobežojumu uz servisu hostingu nav

Ja spēj cilvēcīgi noformulēt problēmu (vairāk par "blee nah man neiet cs wtf un torrents nekačājas"), iedos arī sakarīgu cilvēku ar ko parunāt.

Vienreiz par gandrīz nedēļu gļukojošu netu (bija problēmas visam rajonam pēc vētras) - bez speciāliem lūgumiem uztaisīja 50% mēnešmaksas atlaidi

 

 

tas īsumā.

Labots - hero
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ljoti steidzami vajag izveleties vienu šitiem trijiem provaideriem Zepniekalnā! Ņemšu paketu "internets lidz 100mbit/sek + TV". Kam no šitiem trijiem bus atrakais interneta atrums? Un lai tas stradatu 24 stundas diennakti bet ne pus dienu ar partraukšanam! ) Izveleties vajag šodiet, tā kā jautajums diezgan steidzigs! uzreiz paldies! Gaidu jūsu palidzību!

 

1) MiTs

 

2) Baltinet Data

 

3) Baltkom

 

Ljoti steidzami vajag izveleties vienu šitiem trijiem provaideriem Zepniekalnā! Ņemšu paketu "internets lidz 100mbit/sek + TV". Kam no šitiem trijiem bus atrakais interneta atrums? Un lai tas stradatu 24 stundas diennakti bet ne pus dienu ar partraukšanam! ) Izveleties vajag šodiet, tā kā jautajums diezgan steidzigs! uzreiz paldies! Gaidu jūsu palidzību!

 

1) MiTs

 

2) Baltinet Data

 

3) Baltkom

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Baltkomu viennozīmīgi nevajag ņemt, šalaš kantor. :D

MiTs ir stabils nets, par TV nemācēšu īsti teikt.

Baltinet it kā ir paziņai, sūdzīgu pašlaik nav bijušu.

 

Reāli, tev jāizvēlās starp MiTs un Baltinet.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
azarbaidzz

reku esteria :)1031446509.png

 

maksāju par 30 mbit un ir 30 ...

 

1031449133.png

Labots - azarbaidzz
Link to comment
Share on other sites

Lattelekom optika. Es maksāju 19 ls par TV, telfonu un netu kas ir apmēram 10M/B gan ārzemēs gan Latvijā.

Link to comment
Share on other sites

MPE - latvijas trafiks iet ideāli,strādā stabili, bet ārzemju ātrumd mani vairs neapmierina.

taisos pāriet uz LTC optisko.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
nevertell

Man vienīgajam nerāda nevienu spīdtesta bildi pareizi ?

Parāda tikai pašu rāmi, nekādu ciparu vai jebkāda cita noderīga informācija tur nav.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

-

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

Es esmu visnotaļ apmierināts ar MPE NETS. Dažreiz vakaros ārzemju torrenti neiet virs kādiem 256Kbps, bet naktī parasti aizlido ar 5Mbps. Vietējais trafiks - vispār iet perfekti. Katrā ziņā tīkls strādā ļoti stabili.

 

Tiesa gan esmu nolēmis pamēģināt jauno Baltcom piedāvājumu Telefons+Internets+TV - tīri cenas dēļ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
MakeMeGoAway

1897298598.png

 

Ziepniekkalns (autobusu/troleibusu galapunkta apkārtne), kkāds random Balticom internets, kas kopā ar teļļuku maksā ls7 mēnesī vai kkā tā.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 7 months later...

Sveiki, meklēju 19 trplejbusa galapunkta rajonaa interneta provideri, pie poliklinikas, tikai internets, noteicosais stabilitate, pec tam atrums (gribas luret interneta tv, varat ko ieteikt?

pieredze tikai slikta pirms 7 gadiem ar mpe.lv, tagad skatos pec atsauksmem ir kluvis labak, kaa reali dzive? vai serviss- atbildesana, reizem vejs, zaglji  norauj vadus uz jumta...un citas problemas, tiek piedzivotas?

citi pakalpojuma sniedzeji?

Link to comment
Share on other sites

Es izmēģināju MPE, Balcom optika un LTC optika. Lietojami visi. MPE bija dārgāks un lēnāks.

Tagad lietoju Lattelekom optiku. Turklāt - Interaktīvā TV kuru es saņemu komplektā arī rullē - it īpaši raidījumu ieraksts un arhīvs. 

bet visādas citas TV i.e. BBC Topgear arī var bez problēmām internetā skatīties, torrenti velkas normāli.

Nezinu neko vairāk man no interneta nevajag :)

Link to comment
Share on other sites

  • Ronalds unpinned this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...