Jump to content

Iekšdurvis 602. sērijai


ozis
 Share

Recommended Posts

Zinu, ka nekāda sakara ar PC un IT, bet nu pamēģināšu uzdot savu jautājumu, varbūt te kāds kko zinās atbildēt :)

Jautājums sekojošais: dzīvoklī deviņstāvenē, 602 sērijā jānomaina iekšdurvis istabām, bet viņām visām metāla rāmis, vienām durvīm to rāmi izfleksēju ārā, bet vairāk neko tādu nedarīšu, dēļ patērēta laika un nenormālās pi 6anās :) Vai kāds zin, kur iespējams nopirkt durvis, kas derētu jau esošajām metāla kārbām? Zinu , ka tādas eksistē, esmu pat dzīvē redzējis, bet īrēta dzīvoklī un īrnieks neko nezināja teikt... Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

A kā būtu ar kādu durvju veikala apmeklējumu un jautājumu uzdošanu tur? Gan jau vīri zin tās lietiņas.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Izmēri dzelzs rāmja iekšējos izmērus un nopērc durvis kuru rāmis ieiet dzelzs rāmī!

Vienīgi durvis būs nedaudz mazākas.... Ja rāmis pa pāris cm mazāks - nav problēmu piepūst šķirbu ar makroflex!

Link to comment
Share on other sites

vajag pashu durvi dabuut, kas der raamii iekshaa, taalaak iekalt engji pashaa durvii nevaidzeetu buut probleemaam, arii engji ar samoreziem pieskruuveet pie blekja raamja var iizii - ja njem koka durvis, tad var arii izmeerus piefreezeet kaa vaig, t.i. nonjemt kaadu cm nost. priedes koka durvis buus uz pusi vieglaakas nekaa vecaas kartonnieces ..

Link to comment
Share on other sites

kāda nenormāla pišanās - es 119 sērijas lielo metāla rāmi ar fleksi un artskaldāmo āmuru divās trīs stundās dabūju ārā.

Toties tagad viss ir smuki , "kā eiropā"

Un to tu sauca par nenormālo pišanos ?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

.

 

Izmēri dzelzs rāmja iekšējos izmērus un nopērc durvis kuru rāmis ieiet dzelzs rāmī!

Vienīgi durvis būs nedaudz mazākas.... Ja rāmis pa pāris cm mazāks - nav problēmu piepūst šķirbu ar makroflex!

 

 

super, un pec pāris gadiem tad es tās mazās ieliktās durvis varēšu izņemt un tajā rāmi ielikt mazāku, un tad vēl mazāku un tā kādas 7 reizes, galvenais tikai makrofleksu nežēlot un visu riktīgi sapūst. :fuck:

 

kāda nenormāla pišanās - es 119 sērijas lielo metāla rāmi ar fleksi un artskaldāmo āmuru divās trīs stundās dabūju ārā.

Toties tagad viss ir smuki , "kā eiropā"

Un to tu sauca par nenormālo pišanos ?

 

 

Es nezinu, kā ir 119. sērija, bet manā 602. ar 3 stundām cauri netiksi, tika lietots gan lielais, gan mazais fleksis, hz cik ripas nomainītas, pats labums bija tos armatūras stieņus, kas piemetināti pie kārbas fleksēt pušu :)

 

labi slēdzam ciet, beigsim te filozofēt, ja nav konkrētas atbildes, tad nav.

Labots - ozis
Link to comment
Share on other sites

sashock

super, un pec pāris gadiem tad es tās mazās ieliktās durvis varēšu izņemt un tajā rāmi ielikt mazāku, un tad vēl mazāku un tā kādas 7 reizes, galvenais tikai makrofleksu nežēlot un visu riktīgi sapūst. :fuck:

Nu tad jāgrūž dibens pret zemi. Rolands pateica vispareizāko risinājumu a viņam pirkstu rāda, kultūra ko lai saka

Link to comment
Share on other sites

Tām esošajām metāla kārbām diezin vai būs gatavas durvis. Variants būtu pasūtīt mēbeļniekiem, lai izgatavo jaunas durvis pēc izmēriem - tikai nezinu kā ies kopā jaunas koka durvis ar krāsotu metāla rāmi, kuram droši vien nav nekādu iespēju smuki uzlikt aplodas.

Link to comment
Share on other sites

nu ja taisa visu kārtīgi, tad nafig tās dzelzs kārbas, nav tak cietums bet dzīvesvieta.

Link to comment
Share on other sites

Veikalā BAU (kur kādreiz Tapex bija, Ganību dambī) ir durvis par 11 latiem gabalā, bez rāmjiem. Izmēri savus metāla rāmjus un brauc skatīties.

 

nu ja taisa visu kārtīgi, tad nafig tās dzelzs kārbas, nav tak cietums bet dzīvesvieta.

A kāda starpība, kāds rāmis? Lai uzliek aplodas un viss būs labi.

Link to comment
Share on other sites

Durvju izmērs...man kā būdīgam džekam patīk platākas ailes :D

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...