Jump to content

[Raksts] Battlefield bad company 2 pēcskats


Gestapo
 Share

Recommended Posts

battlefield-bad-company-2.jpg

 

Nu jau kādu brīdi nekas nav skribelēts un pirksti paši niez gar pogli (spiedpogu plakandēli) paknakstīties. Šoreiz apskatā atbildes trieciens Call of Duty: Modern Warfare 2 no Eletronics arts (turpmāk EA) puses - Battlefield: Bad Company 2 (turpmāk BBC2). Raksta garuma dēļ gan apskatīšu tikai vienspēlētāja režīma daļu. Sāksim.

 

Tehniskā puse;

Rekomendējamās dzelžu prasības - OS: Windows Vista/7

Procis: Jebkurš ar 4 kodoliem

Rāmis: 2 GB

HDD: 15 GB vajadzēs gan (kur tie laiki, kad vienā CD-R sagāja savas 7 mīļākās spēles?)

Video kartiņa: 512 MB (NVIDIA GeForce GTX 260 un ATI tādā pašā līmenī)

DirectX: 10

Realitāte gan bija tāda, ka nūģīgā autora 6000+/4850 ļoti labi tika galā ar spēli un fps pie 30 turējās ar mid/max iestatījumiem, tiesa, izšķirtspēja vien 1280 uz cik tur.

Grafiskais dzinis ir tas pats Frostibte, ko izstrādājuši EA un jau paspējām uzmest aci Battlefield: Bad Company, Battlefield 1943 gabalos. Bet tieši pēc BBC2 var saprast, ka dzinim ir labs potenciāls un tas jau ir modificēts līdz Crysis līmenim, tikai labāk optimizēts. Grafika tiešām ir līmenī un sit pušu pēdējo CoD, viss ir sašaujams, mājas brūk, betons šķīst un kokus ar kaulu zāģi ar var sazāģēt. Sprādzieni un laika apstākļu simulācija neredzētā kvalitātē. Mans subjektīvais spriedums, bet vismaz uz pc platformas pašreiz diezi vai atradīsies izteiksmīgāks fps šūteris, nu varbūt jau pieminētā Krīze, bet sliktās optimizācijas dēļ man nebija kastes, uz kuras to Crytek dzini tā pa īstam izbaudīt.

 

Sižetiskā līnija;

Te nu jāsaka kā ir – nodrāzta līdz pēdējam kā Centrālstacijas divlatu ielene. Brašie amerikāņi grib izjaukt neganto krievu kārtējos pasaules iekarošanas plānus. Būtība jau no ievada var saprast, kas būs un kā būs. Viss jau ir redzēts un pārmalts neskaitāmas reizes, kaut tai pašā CoDMW2, nu vai tiešām tur nevar iemest kādu sižetiņu, ka satrakojies posmtārpa un cilvēka mutants gatavojas atkal iekurināt Aušvices siltās krāsniņas un situāciju atrisina džeks ratiņkrēslā un 3 stipri dzeroši sirmgalvji nu vai vienalga ko citu, izņemot krievi vs jeņķi? Vārdu sakot, 4 vīru sastāva tiek pildīta misija. Otrajā pasaules karā viltīgie japāņi bija jauna superieroča izstrādes beigu stadijā, bet nu nepaspēja pielietot un ieroči pazuda. Dabīgi, ka krievi grib tos atrast un pakļaut pārējo pasauli ar pretīgajiem amerikāņu kapitālistiem priekšgalā un vēl dabiskāk, ka tiek nosūtīta amerikāņu specvienība, kurai tad nu jāatrod pazudušie ieroči pirmajiem. Tā sākas skraidīšana pa visu pasauli ar šaušanos, spridzināšanu un vizināšanos ar dažādiem transportlīdzekļiem. Sižeta autori pat vietumis ir centušies stāstu atsvaidzināt ar nodevībām un it kā „negaidītiem” pavērsieniem, bet tas vēlamo efektu nedod, jo vienalga viss ir paredzams 7 soļus iepriekš kā pašmāju seriālu veidotāju veikumos.

 

Subjektīvo pārdomu stūrītis;

Te nu var paslavēt spēles izstrādātājus par lielisko vizuālo noformēju un pelt par nodrillēto sižetu. Bet labi ir tas, ka sižetu kompensē spēlējamība, tā ir labā līmenī un nav nekas pārlieku sarežģīts – klasiskā vadība, paknaps ieroču klāsts, normāls spēles ātrums un samērā laba realitātes sajūta. Patīk tas, ka misijas ir mazāk vienveidīgas kā konkurentam CoD, tad kad sāk jau krist uz nerviem, tad pēkšņi nomainās lokācija ir jābrauc ar tanku, laivu vai jāšaudās no helīša, tas padara spēli gana interesantāku. Patika, ka parasti izejama misija bija pa dažādiem ceļiem, kas piedod tādu kā plašuma izjūtu, patika mainīgie laika apstākļi un samērā dažādās lokācijas. Samērā liels pārsteigums bija spēles grūtība, uz vidējās grūtības pakāpes sarežģītākās misijas dabūju pildīt pa 3 līdz 7 reizēm, kaut iesācējs galīgs šaujamgabalos neesmu, viegli nebija. Patīkami, ka nebija ar tikai viena traka šaušanās, šur tur bija viena otra mīkla, viens otrs savādāks uzdevums.

Bet nu bija ar pulka lietas, ka nepatika – skaņas kvalitāte reizēm piekliboja, nenormāli klišejiskie dialogi un sižets, komandas biedru tupums un naidnieka vēlme no visiem četriem nemitīgi šaut pa mani tikai. Nepatika tas, ka komandas biedri bija nemirstīgi.

 

Verdikts varētu būt tāds – spēle nav slikta, grafika lieliska, sižets sūds, nu kopumā var teikt, ka pa vakariem padzenāt var un fps cienītājiem vajag!

 

Skrīnu vietā šoreiz video rullītis ar manu mudīšanos spēlē.

 

 

p.s.

 

Mājaslapa

 

 

 

Oriģinālais raksts @ wasd.lv

Labots - Gestapo
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Verdikts varētu būt tāds – spēle nav slikta, grafika lieliska, sižets sūds, nu kopumā var teikt, ka pa vakariem padzenāt var un fps cienītājiem vajag!

 

Tak spēle ir taišīta priekš MP un SP tikai piekabināts kā bonuss klāt.

MP es liktu 9/10 un SP neesmu nemaz spēlējis ;)

Labots - Rik0
Link to comment
Share on other sites

Verneris

Shii bija viena no taam speelem, kas mani speeja aizraut, kas gadaas ljoti reti!

 

Izgaaju uz esay, bet ir doma atkaartot uz hard!

 

9/10

Link to comment
Share on other sites

divritenis

Pie 3. minūtes tas ir  Barrett M107 is a .50 cal ? 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Jau n-tos gadus neko neesmu spēlējis, kaut kā nav sanācis. PC arī ir viens no pirmajiem divkodolu (nožēlojama kešatmiņa) opīšiem ar 2GB RAM un 128bit video kartīti. Long story short - vai ir kaut kur saprātīgas jaudas datorspēļu klubi, kuros būtu šāda veida spēles ar atbilstošas jaudas PC? Vai arī visiem pietiek ar P4 pročiem un kauntersraiku?

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Izgaaju uz esay, bet ir doma atkaartot uz hard!

Apniks jipāties pie katras misijas pa 10 reizēm. Btv paņemot misijas no seiviem var katrai uzlikt vēlamo grūtības pakāpi, tur var paprovēt.

 

Pie 3. minūtes tas ir  Barrett M107 is a .50 cal ? 

Nez nosaukumu, snaiperīši jau tik divi pieejami, šitas un automātiskais.

 

 

Ž.K. Apdomājies par ikskasti.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Par ikskasti jau štukoju. LV vēl nav parādījušās jaunās kastes, kuras it kā nepārkarstot. Bet tāpat 40Ls par spēli ir slimi. Bet lauztai kastei nav garantijas.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Jā, bet februāra vidū meklēju un LV nevienā veikalā nepiedāvāja jaunos Arcade 512MB modeļus.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Par ikskasti jau štukoju. LV vēl nav parādījušās jaunās kastes, kuras it kā nepārkarstot. Bet tāpat 40Ls par spēli ir slimi. Bet lauztai kastei nav garantijas.

Tāpēc jau ierunājos par xkasti, jo ir flašojama, ja tiek ar to dzesētāju stiprinājumu štelli galā, tad kastei nekas nenotiks. truli, bet man viens drugans nomainīja tos stiprinājumus pēc jūtūbja pamācības un viss iet. :spiteful:

Link to comment
Share on other sites

DannyDiktator

Jau 2 nedēļas spēlēju un sāk apnikt tie lagi. ping melo, VOIP nestrādā, pakāpec neatjauno, unlock'us bieži neuzrāda vispār. Bet nu kopumā pēc 4 updata viss sāk iet uz labo pusi. Patīk lauka destrukcija, Dx11 izskatās skaisti. Un protams savā klanā jaukā komandas spēle. Tiem kam, pirmā darīšana ar BF sēriju šī aizies ātri, bet tiem kas spēlējuši BF2 un BF 2142 būs grūti pierast pie lielajām kartēm un snaiperiem. ;) Jauku spēli...

Link to comment
Share on other sites

Mani tieši interesē MP, manuprāt, SP tika izveidots, lai spēles laikā varētu fonā vilkt torrentus. Cik man zināms, tad priekš PS 3 bija MP demo, vai ir arī PC MP demo?

Link to comment
Share on other sites

DannyDiktator

Kur tu biji 2 mēnešu atpakaļ? tad bija arī demo priekš PC (Beta), bet tai decembrī jau pārstāja izsniegt Beta atslēgas, un deva tikai tiem kas veica pre-order no EA store.

Link to comment
Share on other sites

Vilītis

Divas dienas paspēlējot single player, kaut kā nepatīk, pārlieku tuva tā darbība, cilvēka ierocis nepatīkami tuvu ekrānam, normāli uztvert nevar darbību uz 1920x1080, lietoju phenom II x4 3.4GHZ, HD4870, 4gb ramu, w7 64bit un uz 1920x1080 ar visiem antialašiem lido bez aizturēm! Ja jāsalīdzina ar CODMF2 šī atpaliek spēcīgi, arī grafika nevisai piedur! MP neesmu spēlējis, nevaru spriest!

Link to comment
Share on other sites

Sherlock

Kļūda, kuru pieļauj daudzi - BFBC2 nav BF2 turpinājums, tādēļ kartes ir mazākas, spēles process citādāks (nav tik liela nozīme tehnikai). Bet tik un tā - par Modern Warfail 2 nesalīdzināmi labāks (gļukus ar pingiem utt. ļoti ceru ka tuvākajā laikā izlabos līdz galam - jau tagadējie pači sniedz jūtamus uzlabojumus).

Link to comment
Share on other sites

DannyDiktator

Nu cmon biedri, MW2 varbūt grafika ir skaistāka, bet šeit ir frostbite dzinējs, kurš spēcīgi iekniebj MW2. Tāpēc galvu augšā, beigās spēle būs hīts, tagad gan ir kā ir. Ping -100 no tā ko spēlē rāda. Vēlviens mīnuss ar SLI un CFx var iesālīt dibenu, nesuportē pagaidām. :)

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Nav pie kaku devaisa kāds dzinējs? Tāpat par to BFBC2 visi aizmirsīs pēc ~3-6 mēnešiem. Kā jau visas konveijera spēles.

Link to comment
Share on other sites

DannyDiktator

Nu ne jau visi spēlē WoW, CS, TF utml. Es sāku spēlēt BF2, tad BF2142 un tagad BFBC2.. Tāpēc, ja neesi spēlējis, vai nav tavā gaumē.. sorry, tavas problēmas

Link to comment
Share on other sites

Nav pie kaku devaisa kāds dzinējs? Tāpat par to BFBC2 visi aizmirsīs pēc ~3-6 mēnešiem. Kā jau visas konveijera spēles.

 

Šo dēļ multiplayer neaizmirsīs, vismaz tajos spēļu forumos kur iegriežos, cilvēki baigā sajūsmā un treido MW2 pret šo.

Link to comment
Share on other sites

Shilder

Jā, SP varēja būt labāk. Izmēģināju to brīdi, kad varēja dabūt beta keys un paspēlēt MP. Biju ļoti patīkami pārsteigts. Spēle MP ir ideāla, neskatoties uz to, ka betas versijā varēja spēlēt tikai 1 karti.

 

Cits jautājums - vai tiešām es esmu šajos grūtajos brīžos gatavs ziedot 40 euro spēlei, lai varētu spēlēt MP? Šaubos!

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Šo dēļ multiplayer neaizmirsīs

To es dzirdēju par visām BF sērijām (ne tikai BC), to es dzirdēju par CoD pēdējām sērijām, to es dzirdu par visām spēlēm ko sahaipo līdz tādam līmenim, ka viduvējais geimeris būtu gatavs tās spēles vārdā pārdot savu māti, bet pēc pāris mēnešiem, šie drūmie fani, savas atslēdziņas tirgo teju par saldētas picas cenām - ka tik atbrīvoties no tā s.ūda, lai iegādātos nākamo, tās pašas sērijas, konveijerī ražoto s.ūdu, ko pēc pāris mēnešiem tirgotu, un atkal tiktu pie nākamā konveijera s.ūda. :) Labots - zivs
Link to comment
Share on other sites

Atklāti sakot šis variants neko īpaši ar "call of dytu ***** "variantiem neatšķirās t.i. "šag v pravo, vlevo, atpakaļ uz savu battle lokāciju in ** second", bet ļoti labi izstrādāts single player, pat šajā foruma topikā nebija dzirdēts kad kādam tas nepatiktu(SP man patīk), bet tas ne tuvu nav pirmo daļu realizējums t.i. pirmais Battlefield 1 bija labs SP, Battlefield2 bija "notestē SP pāris kartes un lec ar pliku "pakaļu" uz MP bez reāla SP"...

 

p.s. standarta, labi nostrādāts, labs SP produkts

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...