Jump to content

Viss par un ap Latvijas televīziju pagātni/tagadni/nākotni


Dexs
 Share

Recommended Posts

@ggg97

diez kaads sakars LTV paarieshanai uz HD ar LTC?

palaistu Riiga kaut uz 610MHz, kur kaadreiz experimenti notika,

un 530MHz kapacitaati arii var palielinaat paarejot uz vienu modulaacijas veidu kaa citaam frekvenceem

 

paraadies tik signaal, nepacietiigaajie jau vairaakus gadus ir LTV FHD Ready :)

bet kabeljnieki gan atradiis ko izmest, vai kam bitrati "optimizeet"

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

palaistu Riiga kaut uz 610MHz, kur kaadreiz experimenti notika, un 530MHz kapacitaati arii var palielinaat paarejot uz vienu modulaacijas veidu kaa citaam frekvenceem

 

Nav man rados un paziņās gandrīz neviena, kurš skatās VTV. Pat manā privātmājā LTC iTV. Nūūū, ja pa VTV palaidīs HD, tad domāsim, iekš mūsu TV VTVuztvērēji ir un antenas ar nav nojauktas.

Link to comment
Share on other sites

Ja te kāds domā, ka visi Latvijas iedzīvotāji dzīvo tikai Rīgā un pilsētās, tad maldās. Laukos VTV skatās gana daudz, jo nekādu kabeļu vienkārši nav. Ja Lattelekomam nebūtu izdevīgi, tad tas neuzturētu maksas virszemes apraidi. Jūs te šausminieties, ka valsts ļimonu atdod mazajām televīzijām, bet Lattelekomam, par katru MUX tak arī tie ļimoni jāmaksā LVRTC. Tātad pasākums nes peļņu un skatītāju skaits ir gana liels.

Ja runa par LTV HD, tad atliek nomest nost trīs bezjēdzīgās programas un priekš LTV paliks tīrs MUX, kur var HD raidīt. Naivi cerēt, ka OTV,TV24 un ReTV kautkā uzlabos savas programas. Nav tur reklāmas, tātad nav naudas un tapēc nebūs labu  žurnālistu, operātoru un tehnisko darbinieku. Bez naudas interesantas pārraides uztaisīt nevar! Paskat, TV3 reklāma no vienas vietas un vienalga galus kopā nevar savilkt.

Link to comment
Share on other sites

Kur problēma LTC palaist HD kanālu savā IPTV, ka visi te tikai par virszemi runā? Gan tas tika izdarīts vienīgā HD testa laikā LV (Riekstkoža tiešraide no toreiz jaunās HD LTV PTS), gan tiks izdarīts, ja kādreiz LTV palaidīs to HD kanālu. Bitreits protams grozīsies ap 6-7 mbps, bet kanāls palaists tiks. Lielāka problēma ir tieši virszemes apraide. Ja vēl Rīgā opcijas ir, tad pārējā LV tikai bezmaksas MUXī (izmetot ārā 3 haļavščikus), vai LTC izņemot kādus 3-4 SD kanālus no saviem maksas mukšiem.

 

@ GE (DX), izskatās, ka nē. Drīzāk LTV7 vairāk tiks pielāgots krievu auditorijai, kas palēnām arī jau tiek darīts. Tāds kišmiš gan sanāk prioritātēs (sports + krievi), bet nu neko darīt.

Link to comment
Share on other sites

Nē, tagad sagudrojuši ltv7 pārvērst par krievu kanālu, palielinot tajā pārraides krievu valodā.

Domāju ka visgudrāk, būtu veidot Baltijas kopīgu kanālu angļu un krievu valodās un laist satelītā.


VTV ir tagadne un nākotne lielākajai daļai privātmāju, gan pilsētā, gan laukos, ja vien negrib Viasat. LTC ITV tāda parodija dsl klientiem pie esošās situācijas, kad prasības pret interneta ātrumu aug, bet DSL ātrums vairumā vietu paliek nemainīgs. 

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau, var jau pārvērst visus tos dažus Latvijas kanālus par krieviskie, radīt jaunus, taču no tā to krievvalodīgā auditorija maz palielināsies.

Viņiem ir sava informācijas telpa, pasaule, kur tie saņem savai reliģijai, pārliecībai atbilstošu patiesība, lai arī cik tā greiza, bieži arī nebūtu...

Link to comment
Share on other sites

Līgumi jau beidzās ar vairākiem neatkarīgajiem producentiem. Tas nebūtu nekāds brīnums, bet tak nekā "krutāka" nav vietā. Uztaisīt interesantu  krievvalodīgu kanālu Krievijas vadošo kanālu līmenī,ir vienkarši nereāli. Es vēl saprastu, ja visas baltijas valstis mestos kopā un vēl Rietumeiropas televīzijas piesaistītu, bet citādāk, nu neskatīties krievi LTV7, jo ir daudz interesantākas programas ko redzēt.

Link to comment
Share on other sites

Nupat ievēroju ka LTV Panorāmas youtube kanālā izlikts video HD kvalitātē un ar LTV.LV HD logo stūrī:

 

Nez vai LTV ar interneta saturu HD tā arī aprobežosies vai šis ir izmēģinājums pirms palaist ko lielāku?

Link to comment
Share on other sites

Tas HD logucis viņiem jau vairākus gadus Youtube materiāliem, kuri pieejami tādā kvalitātē. Eirovīziju pagājšgad arī strīmoja tiešraidē caur Youtubi HD kvalitātē ar tādu pašu loguci.

Link to comment
Share on other sites

Ja palaidīs HD kvalitātē LTV ar kaut 6-7Mbit bitreitu, tad visi lattelecom DSL lietotāji, kam nav citu alternatīvu var atvadīties no TV vai izvēlēties - ko šovakar darīt - palietot netu vai skatīties TV:D

Link to comment
Share on other sites

 

 

DSL lietotāji, kam nav citu alternatīvu var atvadīties no TV
Kāda ir tā situācija,jeb kur jadzīvo lai nebūtu alternatīvas tv skatīšanās iespēja? Tā tīri intereses pēc..
Link to comment
Share on other sites

Neviens nav teiicis, ka interaktīvajā televīzjā nevar būt atšķirīgs bitreits, salīdzinot, piemēram ar virszemi. Pilnīgi reāla situācija, ka interaktīvajā viss nāk pārkompresēts. Ja nemaldos, tad jau tagad tur nenāk tā pati plūsma, kas virzsemē.

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

LTV virszemes apraidē  nodrošina LVRTC. Lattelekomam  maksas paketēs gan laikam viss, interaktīvajā un virszemē, no vienas galvas stacijas iet. Attēla kvalitāte atbaidoši zema, bet toties daudz programu un visi laimīgi :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Interaktīvajai TV man nav alternatīvu, tāpat kā internetam (DSL vai jebkurš mobilais operators tikai) - dzīvoju Vecmilgrāvī, pie ķīšezera, privātmāju ciematā - tur NAV citu alternatīvu; Pietam - iTV ieraksta funkcija ir viņu milzīgs + - visu interesējošo varu ierakstīt un noskatīties bez nevienas reklāmas pauzes!

Link to comment
Share on other sites

@@Didzis, nevajag jau arī tik dikti pārspīlēt.. ir LTC optika un ITV.. laukos SAT.. bilde skatāma kā vienā, tā otrā gadījumā.. + ITV fīčas.. Rēķinot vēl to, ka par to visu nemaz tik liels kosmoss nav jāmaksā :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

dzīvoju Vecmilgrāvī, pie ķīšezera, privātmāju ciematā - tur NAV citu alternatīvu;

 

Kā nav alternatīvu???? Virszemes tv? Satelīts? Ko šīs lietas ir atceltas?

 

Un lai DSL jau tā niecīgo ātrumu vēl sēdinātu ar interaktīvo tv (un vēl uz diviem tv :D ) - tur jau nedaudz mazohistam jābūt....  

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tu nelasi? patīk ieraksta funkcija, ka varu noskatīties to, kas man interesē bez jebkādām reklāmām utt. Virszemess TV to nodrošina? Satelīts man nodrošinās visus LV kanālus,TV6, TV3 utt. un ieraksta iespējas VISIEM kanāliem - arī nelatvijas (Visi Discovery utt.)?

Link to comment
Share on other sites

@@base7, vai tad discovery neaizgāja vispār no LV? Kādu laiku atpakaļ vēl bija, bet tagad tiešām nav.. bet nu.. ir jau arī citi kanāli.

Link to comment
Share on other sites

#Cap, Vienkārši Viasats konstatēja, ka "Discovery"ir pārāk zemi reitingi un tā vietā ielika "History" (tāpat "Animal Planet" vietā-"Ohota I Ribalka").

Link to comment
Share on other sites

@@base7, varētu būt.. jo Viasat History ir daudz interesantāks.. tas jau protams gaumes jautājums.. Tāpat nav laika skatīties TV :D labi, ja ziņas sanāk noskatīties.. :)

Link to comment
Share on other sites

Nez kā to Viasats var konstatēt ja viņu sat tjuneriem nav atgriezeniskās saites?

Vienīgie, kuri tiešām precīzi var to pateikt, ir operatori ar IPTV, tie jebkurā brīdī absolūti precīzi var pateikt cik kastes kādu kanālu skatās.

Link to comment
Share on other sites

Pirkss, Tak viasat "algotņi" zvana un piedāvā savus pakalpojumus un pie reizes "izzondē" ko tu skaties/neskaties.

Link to comment
Share on other sites

Ne jau reitingi, bet skandināvi nosaka ko redzēt un ko neredzēt. Nu nav jēgas viņiem priekš Baltijas tos kanālus turēt, ja nav arī Skandināvu paketē. Lieka naudas tērēšana. Tāpēc arī ir History utt. visi, kuri pieejami arī abonentiem Skandināvijā.

Link to comment
Share on other sites

Takš tie Discovery kanāli ir tieši konkurenti VIASAT veidotajiem "zinātniskajiem" kanāliem. Tāpēc arī nogrieza. Kaut pēc manām domām Discovery kanāli ir krietni sakarīgāki par VIASAT 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

viasat "algotņi" zvana un piedāvā savus pakalpojumus un pie reizes "izzondē" ko tu skaties/neskaties

viasat algotņi šo informāciju lieto tikai lai iesaistītu cilvēku sarunā, un pie viena lai saprastu, kādu paketi labāk piedāvāt - "sudrabu" vai "zeltu". Nekāda statistika tur netiek ievākta - attīstība viņiem nerūp, tik mārketings.

Labots - Mml
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man vini-viņas jau tik daudz zvanija, ka piegriezās. Pateicu, ka esmu bomzis

Link to comment
Share on other sites

Es parasti saku, ka esmu Lattelekom klients, jo šamējiem ir n-tās reizes vairāk kanālu, nekā jums un tuvākajā laikā netaisos neko mainīt.

Link to comment
Share on other sites

Es viendien pie trešās reizes konkrēti pasūtīju, jo nekādīgi pirms tam divas reizes negribēja saprast, ka man viņu pakalpojumu nevajag.

 

Lai gan Viasat nav tik traki varbūt vēl, jo man LMT vismaz 2x ir zvanījis un piedāvājis 4G, lai gan man tas jau ir vairāk kā gadu.

Link to comment
Share on other sites

Man arī patīk, saldā balsī, atšūt. Vispirms noklausos un tad saku, ka viss baigi forši, tikai man jau ir HD uztvērējs un jautāju, vai man pietiks ar viašrota kartiņu, uz ko protams atbilde zināma. Tad saku,  žēl gan, ka man jāpērk viņu HD uztvērējs, jo tas ir zemākas klases un īsti prātīgi tas nebūtu. Beigās piekodinu, lai noteikti pieraksta manu telefonu un, kad būs iespēja viašrota kartiņu izmantot manā uztvērējā, tad noteikti lai zvana  :sarkasms: 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...