Jump to content

Viss par un ap Latvijas televīziju pagātni/tagadni/nākotni


Dexs
 Share

Recommended Posts

No sākuma gāja runa, ka līdz augusta beigām vajagot atrast to trešo kanālu, kuru ielikt OTV vietā, savādāk visiem pārējiem FTA kanāliem būšot LVRTC jāmaksā vairāk. Taču jau kādu laiku klusums šajā sakarā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

palaist LTV HD
Un kā Star un citu SD uztvērēju lietotāji skatīties LTV HD?
Jau pati DTV ieviešana sākuma radīja lielu iedzīvotāju neapmierinātību ("kaut kāda štunta kaste jāpērk un vēl antenu citu vajag"), tad ir jābūt pilnīgam pašnāvniekam, lai dažus gadus pēc DTV ieviešanas paziņot ka "jūsu SD dekoders ir novecojis un ir jāpērk cits, vai vēl labāk - jāpērk jauns televizors".
LTV HD var raidīt vienīgi tad, ja paralēli ies arī LTV SD.
Link to comment
Share on other sites

 

 

LTV HD

Domāju ka uz HD nav ko daudz cerēt esmu paskatījis Igauņu HD ir jau redzams skaidrāk, bet vai tas ir to miljonu vērts, jo nekāda superkvalitāte ar nav. 

Link to comment
Share on other sites

Nu i jēga,ja to kanālu nevar redzēt. Vismaz kādu gadu būtu palaidušī brīvjā ētera, lai vēlāk cilvēki zin,par ko maksāt. Piemēram,kā tas biaj ar TV3 vai LNT. Tur vismaz točna zini,ko sagaidīt. Vai arī sporta kanāli attiecīgai mērķa auditorijai. Ko raida 360TV nav zināms un līdz art to lai viņi vārās savā sulā.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Skatoties to video liekas, ka cilvēki toreiz "veidojot TV" un raidot, labi pavadīja laiku. Nu to degsmi var just. Tas pats ar radio senāk. Tagad tie visi ir faili serveros.

Link to comment
Share on other sites

Nu ļoti pazīstama atmosfēra un arī vairāki personāži, ne tikai Ērika un Alksnītis dzīvē sastapti :devil: . Eh nostaļģija, tad zāle bija zaļāka, meitenes smukākas un šņabis garšīgāks ...

Link to comment
Share on other sites

Es atkal atpazīstu visu tā laika tehniku. 9000 Panasonic kamera toreiz bija darba zirgs. Tādu pašu studijas aparatūru noandelēju no krievu armijas,kad tā "atkapās" no Latvijas. Vārdu sakot, visi verķi pazīstami. Tiešraides studījā jau būtiski nekas nav mainījies. Ja nu vienīgi videomagnetafona pogu vietā spiež peles taustiņu. Cilvēku savstarpējās attiecības kolektīvā kā nu sanāk, bet arī mūsdienās tāpat muļķis tiek laists.

Link to comment
Share on other sites

 

 

LVRTC protams ir milzu peļņa, bet no kā.

LVRTC ir LMT akcionārs. Daļa no LMT peļņas tiek uzskatīta par LVRTC peļņu.

Link to comment
Share on other sites

Kaimiņiem gan veicas ar TV attīstību

Oficiāli atzinuši sevi par divvalodu valsti. 

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

(labots)
Oficiāli atzinuši sevi par divvalodu valsti.

Jo...? Jo nodrošina saturu citvalodīgajiem? Tad jau mūsu LR-4 arī būtu jāslēdz un Lielbritānijā, piem. BBC Asian Network tāpatās.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Nesaprati. Tie, kuru prātus/viedokli šis tā kā būtu paredzēts mainīt, to neskatīsies tā kā tā.

Link to comment
Share on other sites

Nesaki vis, jo kā kaimiņu Vasja pa purnu ir dabūjis, skatīties ir imteresantāk, kā par notikumiem tālajos austrumos. Cita lieta, tā štelle ir stipri nokavēta. Amerikāņi tūlīt pēc kara sāka raidīt Amerikas balsi uz PSRS, bet tas cits stāsts.

Link to comment
Share on other sites

Labāk mēģināt un darīt, nekā tikai bļaut par "informatīvo karu", cik viss ir slikti un neko nedarīt. :) Vai arī vispār atņemt naudu sab-medijiem.

http://t.co/SuAqNw9syu

Link to comment
Share on other sites

Šajos platuma grādos pliki ziņu kanāli nav modē vajag šovus, raidījumus un filmas ziņu (propagandas) starplaikos un tad jau cipars ielido kosmosā, jo lai izkonkurētu Krievijas TV vajag daudz miljonus. 

Link to comment
Share on other sites

ziņu kanāls ir diezgan dārgs pasākums, lai tam būtu reitings. plikas ziņas nevienam iekš tv nevajaga, jo tās jebkurā laikā var paņemt internetā. nav jāgaida ziņu laiks. tāpēc kanālam vajag dot pievienoto vērtību - paplašinātu informāciju par notikumiem. Un tās jau ir izmaksas - reportieru brigādes jāsūta uz vietām, vajag kaut cik gudrus tos pašus reportierus un piesaistītus analītiķus. Un tad atkal otra puse - internets ir cilvēkus pieradinājis pie īsām informācijas druskām. Rezultātā uz ziņu kanāliem un raidījumiem sēž tikai vecie sakārņi, kuri ir pieraduši pie šādas lietu kārtības kopš bērnības un gandrīz nespēj mainīties. nu kā Didzis :D. Un tā atkal nav pievilcīga publika reklāmdevējiem.

tupo vatņiku varzas (sovoka laikos iebraukušos okupantus) no viņu kiseļTV produktu patērēšanas ir iespējams atradināt tikai fiziski liedzot piekļuvi šim saturam. Tā kā jāgaida, kad tie nosprāgs.

 

P.S. Pieci ir baisi sakarīgs rādžiņš. raida moderno mūziku, netiek spiests uz 30 dziesmu pleilisti, un pa vidam ir ziņas pat.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

e=d, nu neesmu es tik konservatīvs un pieņemu daudzas jaunās lietas. Ziņas nav mans lauciņš, bet par to, ka tās pārcēlušās uz internetu, gan ir fakts. Godīgi pateikšu, nafig Latvija vajag trīs ziņu programas latviski un vēl vismaz divas krieviski, nesaprotu. Jaunatne nu točna Panorāmu neskatās un nekad neskatīsies. Izkonkurēt Krievijas centrālās programas var tikai ar interesantiem raidījumiem, kuros tiek parādīti vietējie krievi. Televizorā ta visiem gribas tikt, bet vietējiem tikt maskavas televīzijā ir bezcerīgi.

Link to comment
Share on other sites

Panorāmu neskatās un nekad neskatīsies.

Es skatos un esmu jaunatne. :sarkasms: Daudzi jaunieši to pašu Panorāmu "patērē" gan daudz savādāk - nelineārā veidā caur sižetiem Youtubā, LSM utt. Tā kā nav tik traki, kā visu mālē. Internets ir laba vieta, bet visi TVNET, Delfi utt. pa lielam ir ziņu izgāztuves - principā preses relīzes un nekas cits. Oriģinālžurnālistikas tur ļoti maz.

Labots - Dexs
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

es skatos gan tv3 ziņas, gan ltv1 ziņu raidījumus.. arī panorāmu.. neko diži jau savādāka par visiem citiem ziņu raidījumiem tā nav..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tā kā nepatīk skatīties raidījumus un filmas ar reklāmām, tad esmu pasācis tos pumpēt no tvplay vai attiecīgi LTV weblapām. Izrādās, ka ir vēl viens bonuss - daži raidījumi 720p kvalitātē parādās, piemēram, http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/06.09.2015-sovs-mana-dziesma.-otra-spele.id55587/

 

 post-87-0-47323200-1441821856_thumb.jpg

 

    

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Tas ka MTG grupa aizvāc savus kanālus no LTC interneta TV ir loģisks solis - viņiem tak ir savs tv3play, kurš konkurē ar LTC.

Es gan gaidīju ikgadējo cirka izrādi "MTG aiziet no LTC pavisam", bet tad atcerējos ka līgums ar iTV līdz maijam laikam, tad jau atkal sāksies.

 

P.S. Moca nelaba aizdoma, ka tik tvplay nepaliek par tvpay... 

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jaunatne nu točna Panorāmu neskatās un nekad neskatīsies.

 

Rīta panorāma katru darbu dienu, ar kafiju.

Link to comment
Share on other sites

#Pirkss: Tu lasi arī ? Nevis izvāc no LTC, bet aizver vispār. Man ta po..., savā mūžā labi ja reizes 3 - 4 esmu uzslēdzis to TV5 un arī tikai uz pāris minūtēm, bet krievvalodīgie, protams ka skumst. Bet ja tā padomā - nah.. MTG mazajā Latvijas pusotra miljona auditorijā tik daudz kanālu - sen jau pierādīts, ka lai atmaksātos, auditorijai jābūt vismaz 6 miljoni - to varētu pavilkt tikai kāds Baltijas kopējais kanāls.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Ricijs, bet ko tad lai krievvalodīgo darītu? priecātos? Domājiet tagad viņi sāks skatīties LTV? Tad jau labāk tas pats TV5, kam bija pat subtitri pieejami (neticēsiet, bet daudzi tādā veidā mācijās krievu valodu). Tagad visi skatīsies "smago" propogandu krievu kanālos.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pats iemācies lasīt. Mans komentārs bija par to, ka MTG aizvāc savus kanālus no LTC interneta TV, nevis par TV5 kārtējo nāvi, kura nav pirmā.

Ja pareizi atceros, tad trešā - vispirms no satTV pazuda, tad vienu laiku nebija vispār, izņemot kabeļTV, tad agriezās iTV un VTV. Tagad slēdz pavisam. Tā Tava trešā nāve... © Pumpurs

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ricijs, bet ko tad lai krievvalodīgo darītu? priecātos?

 

Ne jau krievvalodīgie bēdājās, bet latviski runājošie. Par visiem mentu seriāliem u.c

Link to comment
Share on other sites

Vēl taču paliek TV3+ :D TV5 vispār nav ko skatīties.. un vispār TV kopumā nav ko skatīties.. izņemot ziņas un atsevišķus raidījumus, kurus pa lielam pat internetā var apskatīties.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pats iemācies lasīt. Mans komentārs bija par to, ka MTG aizvāc savus kanālus no LTC interneta TV, nevis par TV5 kārtējo nāvi, kura nav pirmā. Ja pareizi atceros, tad trešā - vispirms no satTV pazuda, tad vienu laiku nebija vispār, izņemot kabeļTV, tad agriezās iTV un VTV. Tagad slēdz pavisam. Tā Tava trešā nāve... © Pumpurs

 

Taisnība. Nevar saprast ar ko to TV5 salīdzināt - Zmej Gorinič, Fēnikss no pelniem, Dankanu Makleodu, vai sū*^&, kas vislaik uzpeld. :D Ieguvēji būs 3+ un PBK, lai gan cik nu ieguvēji, tāpat lielākā daļa mērķauditorijas skatās Krievijas kanālus. Ēķis jau raud par savu garabērnu, bet Savukārt mediju eksperts Sergejs Kruks norādīja, ka lielas ietekmes no kanāla slēgšanas uz mediju tirgu Latvijā nebūs. "Domāju, ka nebūs nekādas ietekmes. Reitingi arī nebija augsti. To kanālu ilgi mocīja," teica Kruks. Pēc viņa teiktā, TV5 "nogalināja jau pirmskrīzes laikā un tagad to bija pārāk grūti reanimēt.

 

Ticu gan, ka:

 

 

 

Tad jau labāk tas pats TV5, kam bija pat subtitri pieejami (neticēsiet, bet daudzi tādā veidā mācijās krievu valodu).

 

Man bērns tā sāk saprast krievu valodu, bet jāatzīst, ka pietiekami daudz šitā krapa ir iekš LNT. :)

Link to comment
Share on other sites

Savukārt es TV5 vēl atceros kā mega-progresīvu kanālu ar jauniem formātiem (visas Fabrikas utt.), Baiļu Faktoru, Rīga Online, SMS čatiem etc. Par krievu krepu tas jau pārvērtās vēlāk.

RIP

Labots - Dexs
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...