Jump to content

Cigarešu ražošana (tīšana)


vertigo
 Share

Recommended Posts

Hau!

 

Takā bišķi piegriezusies pīpošana parastā, tad izdomāju, ka varētu pārmesties uz cigarešu tīšanu.

Pats ar cigarešu ražošanu neesmu nodarbojies, bet dažreiz esmu striļījis saražoto produkciju no draugiem/kolēģiem :)

Iekš DX atradu papīrus un tinamo aparātu pa 5$ un domāju arī pārējo nepieciešamo iepirkt un sākt ražošanu.

 

Kādas īsti ir cenas visam nepieciešamajam?

Cik maksā tinamais, papīri, filtri un tabaka?

Un vai tabaka tiek izmantota tā pati, kas ūdenspīpēs?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tak ieej smēķu veikalā un nopērc vēlamo tabaku! Ir tādi maisiņi, kā aploksnes. Tabakas dažādākās. Pēc tam ievieto papīru tinējā un ieber tabaku, satin. Citi vēl liek klāt filtru. Viss. Pīpo.

 

Nav tinamā tabaka tas pats, kas ūdenspīpju. Ūdenspīpēs liek stipri mitrāku tabaku, lai tā lēnām gruzdētu.

Link to comment
Share on other sites

Latvijā ir laikam viena marka pīpojama nopērkama MAINHER (neesmu iedziļinājies nosaukumā pa burtiem).

 

Pīpēju tā, sagatovoju papīrīti, paņemu šķipsnu tabakas, sarullēju(ar pirkstiem protams), nolaizu un aizpīpēju.

 

Lētāk, kā cigaretes arī kontrabandas (vienreiz[godīgi] nogrēkoju).

 

P.S. nēņem lielo tabakas podu, sakaltīs pēc pāris nedēļām un iepīpēt varēsi tikai tad, kad būsi nopīpējis savas zeķes.

Link to comment
Share on other sites

blondīne

Tinamais no pāris latiem līdz pacmit latiem(pēc saviem ieskatiem)

Papīrs 200 gab zem lata

Tabaka nav tā pati.

 

Viss kopā sanāk nedaudz dārgāk kā parastās cigaretes

Link to comment
Share on other sites

vertigo
(labots)

Par tukšajām cīgām nebiju dzirdējis.

Tām vajag citu pildāmo mašīnu, vai ne?

Un nojaušu, ka piķo dārgāk, kā pērkot atsevišķi papīru un filtru?!

Labots - vertigo
Link to comment
Share on other sites

vertigo
(labots)

vertigo, bildes @Kams postā.

 

Jā, pēc sava teksta iepostēšanas jau redzēju :)

 

 

Takā izpīpēju pa kādām 5 cigaretēm nedēljā, cenas starpību noteikti jutīšu mazāk... Tik sākumā jāiegulda lielāka summa kā par parastu paciņu kioskā.

Kāda tieši ir tā summa, kura jāatdod par visām sastāvdaljām? Kādi 7 - 8 Ls?

Labots - vertigo
Link to comment
Share on other sites

martinno

Nu nezinu gan... Visi tie filtri, gatavās cīgas, tinamās mašīnītes....

Es pa retam uzsēžos uz tabaciņas, bet tad neko vairāk kā tabaku un papīrus neņemu... Filtrus nelietoju, jo nav vajadzības... un tinot ar rokām ir viena priekšrocība - var uztīt cik lielu cīgu vēlies... Es parasti standarta izmēra tinamās tabakas cīgas nevaru nopīpēt, plauša netur :D

Un ja ņem šādu komplektu, tad sanāk daudz lētāk nekā parastās cīgas... Tabaciņa ap 4Ls, papīrīši zem 2Ls kopā iznāk... un var nedēļu pīpot.

Link to comment
Share on other sites

vertigo

Martinno, bet tur atkal lielāku tinēja talantu vajag, lai kaut ko lietojamu uztītu :)

 

Kad šaušu uz galvaspilsētu, būs laikam viss vajadzīgais jāiepērk.

Cigaretes parastās tomēr apnikušas un ar skaudību apkārt skatos saožot uz ielas ķiršu tabakas smaržu :)

 

Kādas tabakas, jūsuprāt, lietojamākās?

Ķiršu, šķiet vispopulārākā.

Link to comment
Share on other sites

Origo demokrātiskāks par Galerija Centrs, T/C Alfa Rimi tur gan pa sviestmaizi viendien iepirkos.

Link to comment
Share on other sites

vertigo

Upeņu bija tīri patīkama. No manas pieredzes - aromātiskās ir vieglas, labākam efektam jāatjauc ar vienkāršu stipro (50:50), citādi sajūta, ka smēķē kaut kādus supervieglos.

 

Takā esmu svētdienas pīpētājs, tad ar vieglumu nevajadzētu būt problēmu.

Jau tagad neko spēcīgāku par Silver Blue īsti nepatīk pīpēt. Man process svarīgāks par sasūktajiem draņķiem :)

 

Tad no Origo labāk izvairīties? Labāk uz Tabkas Namu aizšaut vai ir vēl kāda laba vieta?

Link to comment
Share on other sites

Jau labu laiku piipeeju pasha tiitu tabaku. Latvijaa jau tas nav populaari. Manaa pusee taa ir izdeviigaak, jo teereet sesghas maarcinjas dienaa vai nedeeljaa ir atskjiriiba.

Proveeju taas tinamaas mashiiniites, visas vinjas ir drankji. Tinu ar rokaam. Izstaastiit ir gruuti, jaaredz kaa tas notiek. Pamataa, panjem papiiru, vinjsh jau buus V veidaa. Ieliec filtru, tad vienmeeriigi saber nedaudz tabaku pa paareejo papiiru. Ar raadaampirkstiem turi no aizmugures un ar ar iikshkjiem viegli panjurci tabaku, tjip uz augshu, leju, lai vinja izliidzinaas. Stirpi nespied. TAd paliigaa naak meele, lai samitrinaatu liimi. Ar iikshiem nedaudz uz centru, piespied tabaku ar papiiru un ar raadiitaajpirkstiem no filtra puses taisi vinju ciet. Peec tam meklee skjiltavas :)

 

Zinu ka taads murgojums ir, jo tomeer vieglaak ir redzeet kaa to dariit, nekaa izstaastiit. Man mashiiniite jau sen kaa suunas ir uzaudzeejusi.

aa, kaa jau esmu slinkuma laapiitaajs, biju iepircis cigarshe mashiiniiti http://cgi.ebay.co.uk/New-Electric-Tobacco-Cigarette-Roller-Injector-Machine_W0QQitemZ190382885657QQcmdZViewItemQQptZUK_Collectables_Tobacciana_Smoking_LE?hash=item2c53b44b19

 

DArbu jau dara labi, vieniigi tabaka daudz pateereejas, manaa pusee noteikti nav izdeviigi.

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Visos supermārketos kaut kur tās tabakas bodītes ir atrodamas..

nav man nekāda lielā pieredze, un varbūt labi, ka tā, bet nu reku pāris novērojumi.

 

- nevajag pirkt kauko retu un dārgu - tā parasti ilgi plauktā nostāvējusi un pakaltusi - principā paprasi ko izpērk nomālā tempā un no tā ar izvēlies.

- ar kautkādām ekstragaršām (persiki zemenes blabla) ir tā kā tu pats teici - jūt blakus, ka feini smaržo.. toties pašam ir sintētiska piegarša.

(manuprāt bezpiedevu, vaniļa, exotic(kautkāds mikslis), šokolāde ir viss kas ir derīgs)

- paņem iepakojumu, paspaidi, pasmaržo, ņem labāk smalki vai vidēji smalki grieztu.

- ja būs pārāk mitra varbūt ar extra plāno papīru švakāk degs, bet nu toties papīra piegaršas nebūs..

 

Smēķēt ir kaitīgi tik un tā ;) neatkarīgi no tā cik fetišisks tas pasākums uztaisīts :)

Link to comment
Share on other sites

Par to tabakas mitrumu un griešanas lielumu: mitrā tabaka vairāk ir paredzēta tieši pīpēm nevis cigarešu tīšanai, tīšanas proces sākumā intresants bet ar laiku apnīk, itsevišķi pīpes pēc katras reizes tīrīt.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Man ir tāds komplekts kā Kams bildēs. Protams patīkamāk, bet tā tinamā tabaka ievērojami stiprāka. Ja tā pavairāk sanāk smoļīt, acis kubā.

 

Izmaksas tagad jau tādas pašas, kā parastiem smēķiem, tikai jābakstās ar tīšanu.

 

Pīpes tabaku izmēģināju...kož kaklā :bad:

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Gribu uzpiipot, tad ar uztinu. Vieniigi pirms doshanaas uz darbu un pirms migaa liishanas uztinu vairaakas. Taa kaa celjaa uz darbu jaapavada laicinjsh, tad pie stuures galiigi negribaas rulleet. Maajaas, kad pamostos, pirmaa doma tomeer ir tabaka. TAadi nu man paradumi. Ir pasham macinjsh, kursh saaktoneeji paredzeets tiikla vadu testerim, Tur ar glabaajas nedaudz filtri, paaris pacinjas papiira un tabaka. Manaa pusee populaaraakaa Golden Virginia. 25 vai 50 grammi. Laio cik diivaini nebuutu, abi pietiek nedeeljai. Laikam jau, jo vairaak ir ko piipopt, jo vairaak lietojam.

Ja ar mashiiniiti tin, tad sausaaka tabaka buus labaaka, slapjaa salips kopaa un buus taads shaurs pipucis. Ar rokaam tinot, to visu var kontroleet.

Viens miinuss gan ir tabakai, diezgan daudz tomeer tabaka meetaajas apkaart. KLaviatuura man bija piebirusi pilna ar tabaku, pa kaadu pusgadu, daudz tur bija sakraajusies.

Link to comment
Share on other sites

Latvijā cigaretēm cena droši vien vēl nav tik liela, ja nevar sajust ekonomisko labumu no paštītajām. UK visi knauzeri tik uz tīto vien dzīvo, cik redzu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

vertigo

Būs jāņem tie taisīšānas rīki. Pārāk ļoti gribu kaut ko patīkamāku sev un apkārtējiem pīpot. Galvenais gribu kaut ko savādāku.

 

Varbūt te ir kāds vīlies cigarešu tinējs/pildītājs kurš vēlas tikt vaļā no pīpju taisīšanas rīkiem pa kaut kādām naudām?!

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Man ir tāds komplekts kā Kams bildēs.

+1, man ar ir OCB ražojums, labu laiku nopīckājos ar parasto tinamo, nu i nafig, labāk tad to pildāmo ietaisi. Bet nu tagad put plauktā, apnīk vienalga tā meņģēšanās :). Pie tam cigaretes pīpoju 1/0,1 un tāpēc tinamā tabaka liekas par stipru.

Link to comment
Share on other sites

Tinamās pīpēju kādus divus gadus. Parastās tagad tik grūti uzpīpēt, liekas pretīgas. 40g tabaka ~3.5Ls (pēc viņu rēķiniem 1 cigarete = 0.7g), 100 papīri = 0.4Ls un 100 filtri = 0.6Ls. 20 cigaretes izmaksā aptuveni 1.37Ls. Čomi, kuri ir atkarīgi no pīpēšanas, saka, ka nejūtas uzpīpējuši no tinamajām. Es atkal pēc parastajām nejūtos uzpīpējis. Parasti iepērkos Galerijas Centrs pirmā stāva tabakas veikalā. Zinošas pārdevējas, normālas cenas. Jāsaka gan, ka cenas esmu pētījis tikai vēl Dominas tabakas bodē. Tur [Dominā] dārgāk.

 

Turieties pa gabalu no Domingo tabakām. 0.4Ls ekonomija nav tā vērta ;)

Ķiršu un upeņu ir manas iemīļotākās garšas. Firmas nenosaukšu, katru reizi ņemu citas un nosaukumus mūždien aizmirstu.

Tinu ar mašīnīti, ar rokām nesanāk tik cmuki.

 

P.S. Cik maksā čaulītes un advancētais tinamais?

Labots - cash^
Link to comment
Share on other sites

jarajara

nu ne jau tikai knauzeri. ir jau vēl tradīcijas. norgē , piem., kārtīgi veči(sievišķi ar) tikai tin. janāki cigaretes. ir nācis redzēt pāris virtuozus. var teikt ar vienu roku uztin. vienreiz nobalsojām , puisis pa sognfellu lejā braucot ,diezgan iespaidīgā ātrumā, ar mums runājot un vēl apkārtni izrādot, mērkaķa ātrumā satina. otrs ekskavatorists - izlīdis no kabīnes, stāvēdams uz kāpurķēdes un mīzdams , reāli ar vienu roku satina.

pašam man vajag vismaz vienu pirkstu no otras, bet mierīgos apstākļos.

par tabaku nezinu, katram savs. man vizlabāk ar mentolu, sevišķi , ja vēl tieku pie norvēģu Tiedemanns Mentolett 3. no latvijā pirktajām tā labi patikusi tikai viena ar old brendy garšu.

papīru , ja ir iespējams izvēlos rizla+. pārējie dīvaini liekas, kurš par biezu, kuŗš plīst. rizla ir laikā - plāns un labi tinas.

.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vispār taisos jau mest nost pīpēšanu un šo aparātu varu noandalēt, ja kādam vajag :)

 

s319.jpg

Link to comment
Share on other sites

vertigo

Mežaveci, paskatīšos vēl un izdomāšu vai pievērsīšos tīšanai vai pildīšanai.

Un, ja izdomāšu pirkt tukšās cigaretes un tavs piedāvājums būs vēl spēkā, tad varētu kaut ko sarunāt :)

Ko un cik tu gribētu par pildāmo aparātu?

 

Un cik maksā tukšie pīpji?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Man jau te uz aparātu pieteicās viens otrs :)

 

Tie filtri ap latu maksā vai pat mazāk.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Varu ieteikt aizčāpot uz Alberta Pīpēm kaut-kur antonijas ielas rajonā. Tur ziņošs onkulis, visu pastāstīs. Tiņamie aparāti ar dažādi, maziņi, tad ar kārbiņu tabakai, tad štampājamie..

 

Parastās cīgas papīpēt nevaru:

1) nežēlīgie mēsli, nez vai tur vispār ir tabaka? Es to saucu par izlietotā motoreļļā mērcētiem izkaltētiem salmiem :nono:

2) nu jau visas "markas" garšo vienādi

 

Un dūmus no tām ar ciest nevaru, nemaz nerunājot par to, ja kāds ož pēc šīm "cīgām", piemēram, iesvempjas mikriņā nupat sapīpējies :mad:

 

Cenas ziņā sanāk aptuveni tas pats. Katrā ziņā tādam svētdienas pīpmanim kā man (100g uz 3.mēnešiem) ja nu tur ir kāda starpība, tad man pofigs.

 

Pats pagaidām ņemu W-O-Larsen Signature - ņamma. 100g kādi 13Ls (vai varbūt 15 - neatminos). Principā skaitās pīpju tabaka, bet nu man baisi tīk biki mitrāka tabaka tinamajos.

 

Filtrus un papīrīšus ņemu OCB firmas un papīrīšus caurspīdīgos. Kāpēc? Ar OCB nav bijis aplauziena un ar caurspīdīgiem papīreļiem smukāk izskatās, ka tabaka spīd cauri :) Jāpiešaujas tik ar tādiem uztīt. Reiz paņēmu kaut-kādas fiģņas ne papīrīšus, dabūju izmest - nelipa kopā, maitas.

 

Tinu pa apmēram 10 un portcigārā iekšā. Vairāk man nav jēgas tīt, jo paspēj izkalst.

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

vertigo

Vēl jautājums par tabakām... Vai ir tādi tabakas iepakojumu tilpumi, lai varētu iepirkt divus dažādus tabaku veidus un ar lēno lietošanu (~6 cigaretes nedēljā) pēc kāda laika nebūtu jāmet tabaka ārā?

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Tu gribi divas tabakas vienā iepakojumā? Pērc divas dažādas :D

 

Var iepirkt speciālus mitrinātājus - kaut-kas līdzīgs mālam. Iemērcē ūdenī un tad tabakā iekšā, lai neizkalst.

Link to comment
Share on other sites

Mazākais, ko esmu redzējis ir 20g (tās gan bija bez garšām). Standarts ir 40g.

Pīpēju diezgan maz, mēneša laikā varbūt tos 40g arī pieveicu. Beigās jau galīgi sausa paliek un dūms ir ass un nepatīkams. Vajadzētu pamēģināt glabāt traukā, kur netiek klāt gaiss.

Labots - cash^
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Es tabaku vienkāršāk mitrināju, vienkārši uzglabājamajā kastītē iegriezt var nelielu ābola šķēlīti, feini savelk slapjumu.

Link to comment
Share on other sites

asaris555

Mans tēvs arī pīpo un mājās parasti var redzēt OCB vai Party In House papīrus un Domingo tabaku.

Link to comment
Share on other sites

vertigo

Tu gribi divas tabakas vienā iepakojumā? Pērc divas dažādas :D

 

Var iepirkt speciālus mitrinātājus - kaut-kas līdzīgs mālam. Iemērcē ūdenī un tad tabakā iekšā, lai neizkalst.

 

:D Nē, biju domājis divus dažādus iepakojumus, lai, piemēram, varu vienu dienu ķiršu dūmu uzvilkt, otru šokolādes...

Ok. Rīt vai parīt izpētīšu situāciju veikalos un tad jau būs jāņem.

Tik žēl, ka pagājšnedēlj nopirku jaunu Parliament paciņu un ar 19 cigaretēm tā paciņa diezgan ilgi stāvēs, ja iepirkšu tinamos rīkus...

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Jā, var arī ar ābolšķēli, tikai to ilgi tabakā turēt nevajag, ja nu vienīgi gribas tabaku ar ābolaromātu ;)

 

Jā, 19 cīgas - tāds zaudējums... Es ar nepārdzīvotu :spiteful:

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Moš biedri var ieteikt normālu tabaku, kurai arī ir garša un smarža? Pats provējis Kir Royal, Domingo, bet kaut kas nav... Moš Harvest? Tā kā esmu "svētdienas pīpmanis", gribās kaut ko vājāku ar piegaršu un lai nesmird pēc prastajām cigām, a to pizdi no meitenes black%20eye.gif

 

Čaulas + mašīna

 

Laikam bik pārmaksāju, bet tas tā...

Labots - BASS
Link to comment
Share on other sites

vertigo

Apstaigāju veicīšus un tīri pārdevējas foršuma un attieksmes pēc sapirku visu Galerijas Centrs cigāru bodītē.

Citur šis tas bija lētāks, bet labāk atstāju naudu, kur mani novērtē un, kur man pašam patīk :)

 

Iepirku 100 cigareštrubas ar ogles filtru, ķiršu tabaku (smalkāku, bet kvalitatīvāku) un parasto pildāmo.

Vēl viss sapakots, bet drīz būs arī kāds ļuļķis jāuzražo un jānoprovē :)

Link to comment
Share on other sites

cucumber

Moš biedri var ieteikt normālu tabaku, kurai arī ir garša un smarža? Pats provējis Kir Royal, Domingo, bet kaut kas nav... Moš Harvest? Tā kā esmu "svētdienas pīpmanis", gribās kaut ko vājāku ar piegaršu un lai nesmird pēc prastajām cigām, a to pizdi no meitenes black%20eye.gif

 

Čaulas + mašīna

 

Laikam bik pārmaksāju, bet tas tā...

 

hārvest neņem. ja gribi vajaku tabaku pamēģini choice. cherry choice, vannila choice utt

Link to comment
Share on other sites

Elvis_preslijs

Paņem Mac Baren Grape choice ta ir labaka tabaka ko es esmu pircis

 

Tīšana tinu ar rokām , ka piešaujas var mierigi pa 10 sek uztiit smeekji

 

paskaties jutubee handrolling cigarette

Link to comment
Share on other sites

vertigo

Paņem Mac Baren Grape choice ta ir labaka tabaka ko es esmu pircis

 

Būs kaut kad jānoprovē tā vīnogu.

Man pārdevēja kā labāko ieteica tieši Mac Baren. Tik paņēmu ķiršu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...