Jump to content

Velo slēdzene


Trust?
 Share

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

visam, ko nevar īsti pārkniebt ar lielajām knaiblēm, savienojumu drošība ir puslīdz ok. Un te galīgi nevietā ir testi, kur tās slēdzenes uz akmeņa dauza ar āmuru. Reāli pieslēgtam ritenim ar āmuru dauzit sabojāsi to, nevis kārtīgi trāpisi pa slēdzeni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
viesturs0711

Var ritenim mobigatoru pieķīmiķot. Tad nebūsi jāuztraucas. Ja nozags tad varēs apskatīties uz kuru vietu doties ar dūžiem vai beisbola kokiem pakaļ savam īpašumam. :hunter:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 3 months later...

Tikko gāju garām vel novietnei pie sava darba. Divi vīriņi vai nu no pilsētas komunālajiem servisiem vai universitātes zāģēja pušu slēdzenes pamestajiem velosipēdiem. Aizmirsu uztaisīt bildi, bet viņiem bija leņķa slīpmašīna uz akumulatoriem. Kryptonite Evolution Series 4 (SoldSecure sudraba reitings) manu acu priekšā pārzāģēja 2 minūtēs. Un tas ņemot vērā to, ka jāzāģē 2 vietās. 

 

Tā kā mana velo vērtība tagad pārsniedz 1000 EUR, tad es esmu apgreidojies uz Kryptonite Newyork M18. Smaga, bet nu rajons ap darbu nav tas drošākais. 

 

Vēl neviens velosipēds man nekad nav nozagts, bet nu tāpat nav vēlēšanās eksperimentēt.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

 

 

bet viņiem bija leņķa slīpmašīna uz akumulatoriem
Es, protams, neesmu redzējis un dzirdējis daudz, bet nevienā no degpunkta raidījumiem neesmu redzējis, ka kāds velozaglis būtu izmantojis fleksi.
Link to comment
Share on other sites

Ušakovam jau grūti izvietot slēgtās veloparku novietnes ar autorizācijas karšu piekļuvi. Nemaz tik neglīti tie metāla būri nav, eiropā šur tur redzēts. Nav jau tiem velosipēdistiem pie katras bodes parādes durvīm jāslēdz tie veļuki.

 

durvīm vienkārši pieliek atsperi, protams ka slēgt ar parastu atslēgu ir anarhisms, tāpēc jau ir elektroniskās.

Labots - egoisc
Link to comment
Share on other sites

Nedaudz jau novecojis raksts, bet tā daļa par zagļu tipiem un viņiem instrumentiem ir laba.

 

http://thesweethome.com/reviews/best-bike-lock/


egoisc, tieši tādos būros arī zagļiem visērtāk to fleksi ir izmantot. Mums te universitātes teritorijā regulāri pazūd velosipēdi, jo kāds "aizmirst" aiztaisīt durvi. 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

 

 

zāģēja pušu slēdzenes pamestajiem velosipēdiem

Ka man tie pasmestie velosipedi tracina. Ar laiku sakrajas un tad pec piektdienu vakariem tiek nosparditi un visi rati saliekti, tad protams ari saimniekiem vairs nav vajadzigi un tad karajas tadi ermi meneshiem, kamer lena gara tiek apskuvets viss daudz maz vertigais.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Vakar ari es kluvu par zadzibas upuri, iznakot no universitates mana Giant Defy Comp 2 vieta ieraudziju tik tuksu vietu :D acimredzot biju parak naivs piesledzot vinju ar so atslegu. Nu nekas, paraudaju mazliet un bus maciba.

Sodien iegadajos jaunu Scott Speedster 30. No sa vairs tik viegli negribu skirties, tapec vajag jaunu atslegu.

Varbut kadam ir pieredze ar so atslegu? Links Doma slegt riteni gan ar U-atslegu, gan ar trosi + kombibacijas piekaramo, piemeram kko tadu Links. Ir kada jega no tam kombinaciju atslegam?

Pusi rittenja cenas atslegai ari negribu izteret, jo soreiz domaju apdrosinat ari pret zadzibu.

Link to comment
Share on other sites

Visas trosese ir nedroshas. U-locki nepasargaas no aizneshanas. Kjeede, tikai kjeede. Taada, ko veikalaa ar garajaam knaibleem knapi knapi var paarkniebt!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Atslēgas slēdzene > kombinācijas slēdzene

Mīnusi

  • Users will use simple combinations eg 1-2-3-4 Don't laugh I've unlocked customers locks while repairing their bikes (lock was in the way) using that combo
  • Users will leave their locks locked with only one digit scrambled due to laziness
  • Users who routinely lock up in the same spot are much easier to observe and get the combination. This is especially useful when spotting one digit people because opening a fully scrambled lock takes a certain amount of time. If it's too quick the thief knows you're a lazy schlub.
  • The lock will give up the combination based on wear of the numbers and the dirt left / wiped from the lock.
  • There have been thefts involving combo locks where the thief has gotten lucky trying random numbers (If I remember correctly Koffee had this happen to her out side her gym)
Link to comment
Share on other sites

Леший

Neaizmirstam arī par to, ka nekāda slēdzene un ķēde nepalīdzēs, ja tev pašam tavs velo nav vajadzīgs:

 

Cik esmu redzējis, tad šitā savus velo pieslēdz 100%-1(es) Latvijas ritenistu.

Link to comment
Share on other sites

šitā savus velo pieslēdz 100%-1(es) Latvijas ritenistu.

Pārspīlēji pamatīgi :)

 

Šitā savus riteņus pieslēdz 99% sieviešu dzimtes pārstāvju :mrgreen:

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

 

 

U-locki nepasargaas no aizneshanas.

 

Tas kā izpaužas, ja ar U lock slēdz aizmugurējo trīstūri un stacionāru objektu? Starp U-lock un stabu, velo statīvu utt, jābūt pēc iespējas mazāk brīvas vietas, lai nevarētu lauzni ielikt. 

 

Es slēdzu priekšējo ratu, rāmis un stātīvs ar garo U-lock un aizmugurējo ratu ar trosi. Man gan nav quick-release, bet skrūves riteņiem.

Link to comment
Share on other sites

Visticamak, ka man to sledzeni nevis parknieba/parzagjeja , bet atmukjeja sledzeni. Cilveku plusma ari tur diezgan liela. Parkniebt U-locku diezvai kads tur megjinas, pieversis parak daudz uzmanibas, tapec veletos kko tadu ko gruti "atmukjet" un slegtu es rami-aizmugurejo ratu-velostativu kopa.

Dubultai drosibai varetu pielikt ari kombinacijas piekaramo atslegu ar trosi. Skaidrs, ka ja ir pietiekami daudz laika, tad kombinaciju var atminet, bet vai tadas pa 30 - 40 EUR kombinaciju atslegas var dabut valja ari kka savadak, nepieversot parak lielu uzmanibu?

Nopirkt dargako atslegu jau nav jega, ja to riteni nofenderes tikunta :D

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Леший

 

 

Pārspīlēji pamatīgi

Tāpēc arī uzrakstīju "cik esmu redzējis". Visur gandrīz visi slēdz pie priekšēja riteņa, bet lielākai daļai mūsdienu velo riteņi turas uz ekscentriķiem, un tur pat 10sec nevajag, lai noņemtu.

Veinmēr slēdzu pie pakaļeja riteņa, caur rāmi. Matemātika ir vienkārša: vai nu paliksi bez priekšēja riteņa vai tikai ar priekšējo riteni. Un nevienam zaglim tas priekšējais ritenis bez paša velo nav vajadzīgs.

Slēdzi gan izmantoju diezgan lētu, bet plānoju nopirkt kaut ko zolīdu. Pēc atsauksmēm, u-locki ir krietni izturīgāki par tām pašām ķēdēm.

Link to comment
Share on other sites

Varbut ari parknieba

Tad cik gruti ir parkniebt, tas krutakas troses, piemeram Kryptonite Kryptoflex?

Link to comment
Share on other sites

Par kādu sekundi vai divām ilgāk. Troses ir mēsls. Punkts.

Kriptonaitam viņa nāk līdzi tikai lai būtu biš lielāks čakars zaglim un vajadzīgi vairāki darbarīki zogot.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Sodien iegadajos jaunu Scott Speedster 30.

Šito vismaz CSDD piereģistrē.

Trosīte tiešām ir tikai pret pašiem slinkākajiem zagļiem.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par ieteikumiem, beigas nopirku Kryptonite New York 3000 + apdrosinasanu

Starpcitu, ja kads perk riteni onlaina no UK, tad manuprat par salidzinosi labu cenu var nopirkt to Speedster sini veikala

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Šodienas provinces ainiņas. :( 

 

e8muq008w0ggm41t5whr.jpg

 

Lielākā daļa UK apdrošinātāju pieprasa sabojātu slēdzeni kā pierādījumu, ka velosipēds ir nozagts. Lasām noteikumus uzmanīgi.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tie nu gan ir loši - būtu aizliekuši ciet, uzlīmējuši kādu gandžas nakļeiku un atkal rīt varētu atlocīt vaļā un ņemt nākamo. Varbūt pat būtu prātīgi ar laiku tur eņģīti + krampīti ierīkot.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kad pasham bija velo sapratu ka nekaada aizsardziiba nedos to efektu ko pats cilveeks. Ir noderiigi ja velo peec paskata ir leets vai ja daargs tad nolikt taa lai neizceljas, pat parastaa atsleega der tikai tad vajag nolikt taa lai velo ir redzeslokaa vai ilgi lai nebuutu prom. Itkaa runaa ka ir speciaalas velo daljas kas jau kalpo kaa pretaizdziishanas shtrumenti bet ar to es dabaa veel neesmu sastapies. Humoram bildes.

Link to comment
Share on other sites

Es velo ļoti reti kad atstāju bez savas uzraudzības, bet kad atstāju, tad iestumju to kādā mazā veikaliņā vai kaut kur, kur ir kāds cilvēks ar kuru var sarunāt. Pēc tam atnāku ar šokolādi un paņemo velo. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Šitā slēdzene pie viena nosacījuma, kas defaultā arī ir spēka, salīdzinoši viegli eksploitējās.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@Guncha: Kāds ir šis nosacījums?


+ vēlviena savāda paskata atslēga ar interesantu slēdzenes mehānisma aizsardzību:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...