Jump to content

Pele neiet gludi


rexxar
 Share

Recommended Posts

Man ljoti vajag lai pele ietu perfekti gludi un tieshi tur kur tai liek.

Man to vajag ziimeshanai uz datora. Piemeram uzzimeet kaut ko liidzigu aplim ir neiespejami, jo velkot apli, vienaa mirkli, kursors noteikti aizskries galigi greizi. Arii zimejot vienkaarshi taisnu liiniju, nevar to uzzimeet bez neskaitaamiem robiem.

Vai juus nezinat kadu programmu vai dajebko citu, kas varetu paliidzeet?

Man ir optiskaa pele. Zinu, ka peles ar bumbinju shaadiem darbiem ir daudz labaakas, bet varbut var kaut ko dariit, lai nav jaapeerk jauna pele?

 

 

Bushu ljoti pateicigs par jebkadu palidzibu.

 

 

P.s. atvainojiet, ka rakstu bez garumzimem.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

ojajebundestag....

varbuut izmanto kaut paint piedaavaato riiku klaastu? tur var uzziimeet perfektu apli, taisnu liiniju un visaadas kuinjas neiespringstot :>

 

para sekundes paintaa...

post-62948-127091412148_thumb.jpg

Labots - drunk_lizard
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

hmm likās ka vakar bija piegdiena, bet jā labāk izmanto paintu un zīmē apļus pēc sirds patikas

Link to comment
Share on other sites

man tachu nav jaazime tikai aplji vai linijas. Tos es tikai piemineju kaa piemeru, lai jus labak vareetu saprast, kas man par probleemu

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Vecīt, jebkuram zīmēšanas softam elemetārākās formas ir iekšā. Tās kuras nav, iespējams izveidot no elementārajām apvienojot un/vai izgriežot!

Link to comment
Share on other sites

ojajebundestag....

bišķu off`s, bet šitas laikam ir nākošais modes kliedziena teiciens :mrgreen: Kurējam jau dzirdu šito, hitlera video salūrējušies :declare:

Link to comment
Share on other sites

Jus mani nepareizi saprataat. Man nevajag ziimet kautkadas geometriskas figuuras. Paskaties to youtube linku ko lizard ielika. Es ziimeju kaut ko liidzigu, tikai nevis uz painta, bet uz fotoshopa.

Lidz shim izmantoju pen tool, bet tagad nolemu paariet uz ziimeshanu ar briivu roku, jo taa butu atraak un eertaak. Bet nevaru to izdariit, jo peles deelj, pat tik vienkarshu lietu kaa apli, nevar normali uzzimet

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Vai nu tu esi :fool: vai arī pilnīgs mākslinieks. Bet jebkurā gadījumā tu šauj ar lielgabalu pa zvirbuļiem.

 

Šopam noteikti ir līniju taisnošanas iestatījumi. Nezinu, nelietoju. Manām vajadzībām pietiek ar freeware.

 

Un vispār - vai vari ar brīvu roku uzvilkt riņķa līniju? Nē? Nu tad sēdi un trenējies!

Link to comment
Share on other sites

Un vispār - vai vari ar brīvu roku uzvilkt riņķa līniju? Nē? Nu tad sēdi un trenējies!

Dazhs labs ar cirkuli nemak uzzimet tik idealu rinkji, cik es ar brivu roku

 

 

Un fotoshopu esmu izloznaajis no a-z, tapec noteikti zinatu ja tur butu uzstaadama automatiska liniju taisnoshana.

Labots - rexxar
Link to comment
Share on other sites

Paklau, slēptais ģēnij un kules pucētāj, ej ka nu izlasi visu googlē pieejamo info par līniju vilkšanas koriģēšanu šopā un dabūsi vajadzīgo. Te neviens ar tādām lietām neņemas.

 

http://lmgtfy.com/?q=straight+line+photoshop

 

Arprac! Zinaju ka man nevajadzeja list shinii datoristu midzenii. Tu tiesham nespej uztvert ko tev saka? es zinu ka koriget linijas, tu idiot. Es saku, ka nav tadas iespejas ka automatiski taisnotas linijas.

kada sakaraa tu man te uzbrauci virsuu?

Nee, es vienkarshi nevaru beigt brinities par shitiem varenajiem nolaiferiem. Sezh aiz sava monitora un gazh ara savu zhulti uz sveshiem cilvekiem. Dzivee tu jau sen pa brilleem butu dabujis, jefinsh nelaimiigais.

Un tagad nobano mani. paradi saviem draugiem, datornuugjiem, ka esi varens vismaz internetaa.

Labots - rexxar
Link to comment
Share on other sites

Sāksim ar to, ka varbūt izmanto grafiskās planšetes tādiem mērķiem, un tad te gudri runāt sāc, neviens normāls cilvēks, kas normālie pieiet šai lietai, neko nezīmēs ar peli!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...