Jump to content

ATMEL AVR programmators


midll
 Share

Recommended Posts

Sveiki :) iegādājos AVR ISP ATMEL programmatoru un defaltā tāk AVRstudio kurš ir ļoti kaprīzs :( kādu citu programmu jūs varat ieteikt lai varētu ieprogrammēt mikroshēmu ????

Link to comment
Share on other sites

Man šķiet ka AVR Studio bij diezgan laba proga. Bat ja tā pa īstam tad tu neesi ienācis pareizajā adresē - tev drīzāk jāiet te

Link to comment
Share on other sites

tieši paša HEX faila iedzīšanai mikrenē lietoju BASCOM (tur var arī kodu rakstīt valodā kas līdzīga BASIC, bet lietoju viņa koda idzīšanai, jo man patīk viņas programmators. ērti FUSE bitus rakstīt utt.)

var lietot arī ponyprog, bet cik zinu viņa mēdz gļukot rakstot fuse bitus.

pašu kodu rakstu avrstudio.

ja man būtu programmators, kuru atbalsta avrstudio, tad noteikti to arī leitotu, jo tad varētu simulēt nevis avrstudio bet reāli debugot programmu uz pašas mikrenes

Link to comment
Share on other sites

to crane: tur arī man radās tā problēma ka tieši hex faila iedzīšana izraisija lielāku nepatikšanu. visu laiku bļaustās par visu fuse iestatīšana ar tāpāt bet paša sorce coda parbaude un kompilēšana AVRstudio ir laba paldies par INFO arī pameigināshu patestēt to programmu kuru ieteici :) ja viss sanāks būshu laimīgs :)

Link to comment
Share on other sites

Kad uzliku svaigāku AVR studio vesrsiju tad arī nobesīja tie fuse bit iestatījumi un gandrīz nočakarēju dažas mikrenes.

Tāpēc pārgāju atpakaļ uz ierastāku vecāku versiju. Man šķiet tomēr ja izmanto orģinālo Atmel programmatoru kā piemēram AVRISP mkII tad labāk lietot AVR studio.

Link to comment
Share on other sites

Kad uzliku svaigāku AVR studio

Tā arī ir istenibā pirmstam lietoju 32 avr studio bet vakar uzliku 4 avr vinjsh varētu teikt vispār nebljaustās par FUSE

Link to comment
Share on other sites

AVR dude. Ja ir AvrStudio un WinAvr (C++), tad būtu jau jābūt komplektā, kaut kur WinAvr mapēs.

FUSE bitus arī šams pareizi raksta.

Viņam var atrast GUI, bet iesaku iemācīties no komandrindas, tā ir daudz saprotamāk un pēc tam var ļoti ātri strādāt - pat izveidot speciālu komandu Avr Studio vidē, kas iedzen failu.

Labots - Kar
Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

 Labdien,

 

 

Meklēju AVRISP MKII vai līdzīgu programmētāju Atmel Studio ar PDI atbalstu.

Nepieciešams salabot "plati" ko iegādājos, savādāk jāpērk jauns AVRISP MKII...

 

Kādam varētu būt?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...