Jump to content

Līguma izbeigšana ar VIASAT pateicoties PTAC


aivarsvelves
 Share

Recommended Posts

Jā , rādās ka VIASAT ir sākusies agonija, ja pieļava ka nav to krievu kanālu. Interesanti vai vadība aptvēr, ka pensionāri ņēma to VIASAT tik to krievu kanālu dēļ. Laikam domāja ka ''avos pronisjet'', bet rādās ka PTAC tomēr ir sācis pildīt savas funkcijas! Vienīgā skāde, ja VIASAT pa skuju taku, ka Lattelecom nebūs konkurenta un cenu celšana ir tik laika jautājums.

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Gan jau ne aiz labas dzīves tos kanālus izņēma... Kas zin, ko nav spējuši sabīdīt ar hozjainiem...

Bet cepuri nost - šitā vajag cīnīties ar visiem hujāriem, kas sprauž batonus ausīs par savu varenumu un līgumštrāfēm, ar ko aizbildinās ikreiz, pat zvērot pie svētās jaunavas Marijas zeķturiem...

PS. par Lattelecom - es nedomāju, ka kāds šais laikos viņiem tā vienkārši ļaus pacelt abonementa maksu uz virszemes digitālo..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Agris 77

Jā , rādās ka VIASAT ir sākusies agonija, ja pieļava ka nav to krievu kanālu. Interesanti vai vadība aptvēr, ka pensionāri ņēma to VIASAT tik to krievu kanālu dēļ. Laikam domāja ka ''avos pronisjet'', bet rādās ka PTAC tomēr ir sācis pildīt savas funkcijas! Vienīgā skāde, ja VIASAT pa skuju taku, ka Lattelecom nebūs konkurenta un cenu celšana ir tik laika jautājums.

Diez vai viņiem kaut kas slikts notiks, virszemes tv ieviešanas laikā droši vien ka klientus ir savākuši pietiekoši, man pēdējā laikā ir sanācis aprunāties ar vairākiem cilvēkiem kam ir viasats, izskatās ka vienai daļai klientu ir pilnīgs ķīselis galvā, šobrīd pēc panorāmas viena aiz otras iet LTC un Viasat reklāmas, kas to ķīseli tikai sabiezina.

Labi ka topika autors bija nepiekāpīgs un saprata ap ko lieta grozās, bet liela daļa Otomāri tikai krata ar galvu un tic muļķībām ko viņiem stāsta telefonā.

Intresanti kas notiek ja paņem no viņiem to papildus galvu, vai par to 7 latus vērto štruntu līgums atkal tiek pagarināts uz pāris gadiem :sarkasms:

Nebrīnīšos ja šie sāks braukāt apkārt, īpaši uzstājīgajiem paši pieliks galvu, noregulēs uz Hotbird, palīdzēs vēl sameklēt krievu kanālus un viss būs ok :yahoo:, naivie pensionāri tik turpinās maksāt.

Labots - Agris 77
Link to comment
Share on other sites

Gints_lv

PS. par Lattelecom - es nedomāju, ka kāds šais laikos viņiem tā vienkārši ļaus pacelt abonementa maksu uz virszemes digitālo..

Nē , nāksies atrast dažas vietas ''kalvīšveidīgajiem''.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau ne aiz labas dzīves tos kanālus izņēma... Kas zin, ko nav spējuši sabīdīt ar hozjainiem...

lasīt šeit kāpec nav krievu kanālu. Atbilde tur ir , kā saka , "vienos vārtos" skaidra.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves

Viss - finita la comedia......es ir brīvs kā putns gaisā

Viens iesniegums ar parakstiem un zīmodziņu ir pie manis - otrs palika tur

Meitēns aiz letes gan mēģināja vēl iebilst ka iesniegumā manis minētie 3 kanāli gan nav 6 kanāli jeb 15 %, bet es teicu ka nav vērts pat sākt runāt - pakalpojumu jau pa telefonu atslēdza.Paskatījās,pavaikstijās un atā!!!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

15% ir jāsasniedz tad, ja grib prasīt kompensāciju. ja grib atslēgties bez līgumsoda, tad nekāda kompensācija netiek prasīta. lai tie urlas iet skriet.

Link to comment
Share on other sites

Būtu labi, ja publiskotu sava iesnieguma tekstu (protams bez personigas informacijas) lai varetu iedvesmoties un bik nošpikot ko Viasats ņem pretī!

Link to comment
Share on other sites

OK, mans 3 gadu līgums arī pēc mēneša un 4 dienām būs cauri.

Cik saprotu, viņiem jāzvana 30 dienas pirms līguma beigām lai pārslēgtu paku uz zemāku?

Lieta tāda, ka senči pagaidām atteikties no Viasata nevēlas, tikai vēlas pārslēgt uz mazāko paku ar LV kanāliem un dažiem RUS (kas tur ir palikuši). Kas notiks ar līgumu? Beztermiņa līgums, vai atkal obligāti 2-3 gadi, kā rakstīts Viasata mājaslapā? Mož kādam ir pieredze? Var jau pazvanīt meitenēm, bet tās gan jau teiks, ka 2-3 gadi.

Link to comment
Share on other sites

Es zinu, bet es atteikties (pareizāk sakot, mani senči) nevēlas šobrīd. Taču tos 16 LS arī nevelk par lielo paku maksāt.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

FunyRoger

A zvani viņiem un saki, ka gribi atteikties, tad tev piedāvās uz gadu pa 10 ls mēnēsī, lai tikai tu paliktu pie viņiem :D

Link to comment
Share on other sites

Touareg

Es pareizi, sapratu tad pat tie, kas tagad panjeema akcijas laikaa par 3.50ls var atteikties bez sodiem, bet kaa vinjiem jāatgriezh tie jau nu lietotie uztveereeji un dazhos gadiijumos pat viss skjiivis ar 1 LNB?

 

P.S. Pats arii nesen atteicos ar lielaam gruutiibam un man nebija pilniigi nekaadu liigumu bija maksaats 15.50Ls.

Link to comment
Share on other sites

raffaello

Atbildot uz uzdoto jautājumu par tiesībām atkāpties no Viasat līguma, PTAC paskaidro, ka gadījumā, ja iemesls tam, ka Jūs vēlaties atkāpties no noslēgtā līguma, ir Viasat veiktās izmaiņas piedāvāto programmu paketē (atsevišķu Krievijas kanālu translēšanas izbeigšana), tad Jums saskaņā ar Elektronisko sakaru likuma 23.panta trešo daļu ir tiesības lauzt noslēgto līgumu bez līgumsoda piemērošanas. Tomēr PTAC vērš Jūsu uzmanību, ka minētais neattiecas uz subsidēto ierīci (satelītiekārtu), jo tā pēc līguma darbības termiņa beigām kļūst par Jūsu īpašumu. Līdz ar to, ja kā līguma laušanas iemeslu Jūs esat norādījis to, ka Viasat ir atslēgusi Krievijas kanālus (kuru dēļ Jūs izmantojāt Viasat pakalpojumus), tad Jums ir tiesības izbeigt Viasat līgumu bez līgumsoda par atlikušajiem termiņiem samaksas, tomēr Jums ir pienākums samaksāt par subsidēto ierīci (Ls 164,00 apmērā). Vienlaikus PTAC paskaidro, ka gadījumā, ja Jūs kādu citu iemeslu dēļ (izņemot sniegtā pakalpojuma neatbilstoša kvalitāte) vēlaties izbeigt ar Viasat noslēgto līgumu, Jums ir pienākums samaksāt līgumā noteikto līgumsodu par līguma pirmstermiņa laušanu.

 

Vienlaikus PTAC informē, ka šobrīd PTAC ir izvērtējis Viasat patērētājiem piedāvāta līguma noteikumus un ir aicinājis Viasat novērst labprātīgi PTAC konstatētos pārkāpumus, par līguma noteikumiem iesniedzot rakstveida apņemšanos. Tādējādi gadījumā, ja Viasat PTAC konstatētos pārkāpumus nenovērsīs labprātīgi, par netaisnīgajiem Līguma noteikumiem iesniedzot rakstveida apņemšanos saskaņā ar PTAL 25.panta astotās daļas 1.punktu, PTAC pieņems patērētāju kolektīvo interešu lēmumu atbilstoši PTAL 25.panta astotās daļas 2.punktam. PTAC informē, ka, ja Viasat iesniegs rakstveida apņemšanos, tā tiks publicēta PTAC mājas lapā www.ptac.gov.lv, sadaļā „Rakstveida apņemšanās”, savukārt, ja PTAC pieņems patērētāju kolektīvo interešu lēmumu, tā izraksts tiks publicēts PTAC mājas lapā www.ptac.gov.lv, sadaļā „PTAC lēmumi”.

Labots - raffaello
Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves

Bija man tas gods šo tēmu iesākt,tagad ir iespēja paturpināt.

Saņemu no VIASAT paziņojumu ka man ir nenomaksāts parāds 3 Ls. uz tiem priekiem ka esmu ticis vaļā - man tak nav žēl samaksāt.Tikai viena bēda - nav reģistrācijas numurs.

Zvanu viņiem lai nosauc - un ko domājies - man atsūtīta lapa kurā lūgts samaksāt 3 Ls, bet meitēns otrā trubas galā paziņo, ka esmu pārmaksājis 7 Ls un lai saņemtu šo naudu atpakaļ, jāraksta iesniegums un 2 nedēļu laikā šie man atmaksās!!!!

Labā roka nezin ko kreisā dara?????

pāris dienu laikā 2 patīkamās ziņas no Viasat - brīvlaišana un vēl naudiņu dabūšu atpakaļ!!!

 

Man sāk patikt Viasat kā kantoris /ar nosacījumu, ka ar viņiem nav nekādu līgumsaistību/ :close_tema:

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka tu esi no Rīgas. No sirds iesaku, tad, kad Tev patiešām atskaitīs atpakaļ tavu pārmaksu, nepaslinko, aizbrauc līdz viņiem uz KC, palūdz, lai uzmeistaro uzziņu par to, ka klienta konts Nr. xxx ir slēgts ar dd.mm.gggg., bilance 0,00.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Agris 77

Nu gan viasats to savu hlamu, atvainojos dekoderi :aiwa: dārgi novērtējuši. Ieteikums viasatam, turpmāk noteikt viņam cenu 1000 Ls, ja reiz klients iekritis viņu apskāvienos tad lai trīc un dreb, i lai nedomā viņiem zvanīt kamēr vēl nav beidzies līgums. :unsure:

Labots - Agris 77
Link to comment
Share on other sites

loshuliganos

Bija man tas gods šo tēmu iesākt,tagad ir iespēja paturpināt.

Saņemu no VIASAT paziņojumu ka man ir nenomaksāts parāds 3 Ls. uz tiem priekiem ka esmu ticis vaļā - man tak nav žēl samaksāt.Tikai viena bēda - nav reģistrācijas numurs.

Zvanu viņiem lai nosauc - un ko domājies - man atsūtīta lapa kurā lūgts samaksāt 3 Ls, bet meitēns otrā trubas galā paziņo, ka esmu pārmaksājis 7 Ls un lai saņemtu šo naudu atpakaļ, jāraksta iesniegums un 2 nedēļu laikā šie man atmaksās!!!!

Labā roka nezin ko kreisā dara?????

pāris dienu laikā 2 patīkamās ziņas no Viasat - brīvlaišana un vēl naudiņu dabūšu atpakaļ!!!

 

Man sāk patikt Viasat kā kantoris /ar nosacījumu, ka ar viņiem nav nekādu līgumsaistību/ :close_tema:

 

Tas noteikti tāpēc ka viasat ir jāmaksā par pakalpojumiem 1 mēnesi uz priekšu!

 

Nu gan viasats to savu hlamu, atvainojos dekoderi :aiwa: dārgi novērtējuši. Ieteikums viasatam, turpmāk noteikt viņam cenu 1000 Ls, ja reiz klients iekritis viņu apskāvienos tad lai trīc un dreb, i lai nedomā viņiem zvanīt kamēr vēl nav beidzies līgums. :unsure:

 

Tagad viņiem arī sakarā ar daudzajām sūdzībām PTAC ir izstrādāti jauni noteikumi subsīdijas atmaksa par dekoderu ir sadalīta četrās līdzīgās daļās un tikai par pirmo gadu - ja līgu lauž otrajā gadā tad nekas nav jāatmaksā!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kur to var redzēt par to līguma laušanu, ka otrajā gadā nav atmaksa par dekoderu?

 

kāds kam nav 2 gadi vēl pagājuši ir atteicies?

Labots - maurs
Link to comment
Share on other sites

Agris 77

@ maurs

Šķiet ka lapā esidigitals.lv bija daži cilvēki kas to bija darijuši, tur bija ieteikums vispirms piezvanīt uz PTAC norādīto telefona nr., viņi palīdzot ar padomu kā to var izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau BMA - Viasat pārtraukto Krievijas kanālu īpašnieki Baltijā, ir izveidojuši lapu, kur palīdz laipni atteikties no Viasat un skaidro cilvēkiem tiesības un savu nostāju: http://www.viastop.lv/

Link to comment
Share on other sites

andreits

Nu tad palielīšos es arī on_the_quiet2.gif . Izmantojot vispārējo situāciju ar krievu kanāliem-anāliem, nolēmu, ka vajadzētu šrotam maksāt mazāku naudiņu un no sudraba aiziet uz starta par 3,50. Zvanu, saku, vai nu lai man slēdz starta paku, vai atsakos no pakalpojumiem saskaņā ar PTAC skaidrojumu. Sekoja 2 LNB piedāvājums :D, no kura laipni atteicos, un pēc tam bez vārda runas tika apsolīts izsūtīt jauno līgumu.

 

Paldies krievu valodas cienītājiem pioneer.gif, kas sacēluši traci - vismaz kāds labums no šiem kanāliem arī man :D

 

Man, klaida latvietim, 3,50 mēnesī par iespēju redzēt nacionālo TV ir vareni labs deals. Lai dzīvo Viasat!

Link to comment
Share on other sites

andreits

nu es tak saku, ka nedzīvoju LV, tāpēc vienīgais, ko man vajag no šrota ir LV nacionālie kanāli, pat pietiktu ar LTV1 un LTV2 :)

Link to comment
Share on other sites

Sveiki, vai varetu kāds, kas jau veiksmīgi ticis vaļā no VIASAt atsūtīt man iesnieguma kopiju(bez personīgās informācijas) lai redzētu iesnieguma saturu!

Paldies jau iepriekš!

 

... nepieciešams paraugs...

 

...cik saprotu tad velams pieminēt PTAC un aī Elektorniskosakara likuma 23. pantu....

 

...vel autors varetu uzrakstīt uz kuru VIASAT telefona sadaļu viņš zvanija, vai uz to kur "lauž līgumu" un ar kuru reizi izdevas sazvanīt?

Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves

Zvani tur kur "lauž līgumu". Man izdevās ar pirmo reizi sazvanīt.

iesniegumā atsaucies uz abām lietām ko minēji un raksti to, ka tieši šie kanāli ko noņēma bija noteicošie, lai Tu izvēlētos VIASAT

Kā mazs gribulītis - gribu tieši to un viss......citu neko nevajag

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Viasatam jauns logo?

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

izskataas jau diezgan nepieklaajiigi. (atkariigs no katra indiviida samaitaatiibas pakaapes)

fool.gif

bet reklaamaas jau ne taadi vien briinumi redzeeti.

Link to comment
Share on other sites

kantoris

Saistībā ar to ''viasata pārtraukšanas iesniegumu'', lūdzu kādam , kas veiksmīgi ticis vaļā no viasata man arī uz meilu sangreall@inbox.lv atsūtīt to iesnieguma paraugu.

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...