Jump to content

BITE's Bite Plus


Pilsonis
 Share

Recommended Posts

Sveicināti

 

Gribu pajautāt BITES pakalpojumu lietotājiem: vai visiem darbojas pakalpojums: Bite Plus ? Man jau 4. dienu nav iespējams nosūtīt neko uz Bite Plus. Un BITE's menedžeri tikai saka, ka tuvākā laikā novērsīšot problēmu. 4 (četru) dienu laikā nevar novērst problēmu!

Link to comment
Share on other sites

Parasts

Ko tu domā ar Bite plus ? man vismaz internets telefonā darbojas visu laiku.

Link to comment
Share on other sites

Parasts

Sanāk, ka nedarbojas epastu forwardēšana uz telefonu(uz 371xxxxxxx@biteplus.lv) ?

Link to comment
Share on other sites

Pilsonis

Sanāk, ka nedarbojas epastu forwardēšana uz telefonu(uz 371xxxxxxx@biteplus.lv) ?

 

 

jā. Nupat, pēc 4 dienu klusēšanas, viss atkal strādā. interesanti, kāpēc tik ilgi?

Link to comment
Share on other sites

defenders

Es tiko parbaudīju -un tu zin 10 minušu laikā man atnāca pazinojums ar tēmas nosaukumu! Tākā vis notiekas...

Labots - defenders
Link to comment
Share on other sites

Pilsonis

Es tiko parbaudīju -un tu zin 10 minušu laikā man atnāca pazinojums ar tēmas nosaukumu! Tākā vis notiekas...

 

10 minūtes!!!? Man vienmēr pienāk pēc 10 sekundēm.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Vismaz šodien sāk arī strādāt parastā sms sūtīšana no bite.lv lapas.

Vakar nesaņēmu nevienu no tājā lapā sūtītajām sms.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Pilsonis

2 nedēļas pagājušas un atkal nestrādā. Laikam būs pasts jāpārliek uz citu operātoru. Kam no Tele2 vai Okarte ir iespējams uzlikt paziņojumu par ienākošo e-pastu Gmail'ā?

Link to comment
Share on other sites

Shampuns

LMT abonentiem ir pieejams pakalpojums "Mobilais e-pasts+", kas nodrošina paziņojums par katru jaunu e-pastā ienākošo vēstuli. Pakalpojums nav pieejams O!Kartes lietotājiem. Info: LMT.lv.

 

O!Kartes lietotājiem pieejams parastais "Mobilais e-pasts", kas nodrošina paziņojumu par pirmo jauno e-pastā ienākošo vēstuli. Kamēr vēstule netiek apskatīta, paziņojumi par citām jaunām vēstulēm netiek saņemti.

Link to comment
Share on other sites

Es iztieku ar to, ka tai pašā Gmail-ā uzlieku, lai ienākošās e-pasta vēstules tiek pārsūtītas uz adresi, uz kuru saņemot vēstuli, LMT un/vai T2 sistēma atsūta man SMS, + šī vēstule tiek saglabāta arī ienākošajās vēstulēs.

Link to comment
Share on other sites

Pilsonis

Es iztieku ar to, ka tai pašā Gmail-ā uzlieku, lai ienākošās e-pasta vēstules tiek pārsūtītas uz adresi, uz kuru saņemot vēstuli, LMT un/vai T2 sistēma atsūta man SMS, + šī vēstule tiek saglabāta arī ienākošajās vēstulēs.

 

 

Pastāsti drusku izsmeļošāk.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pilsonis, tāda pati sistēma ir arī Bitei.

Epasta iestatījumos, piemēram, Gmailā uzliec epastu pārsūtīšanu uz 3712*******@biteplus.lv un par katru ienākošo epastu saņemsi sms uz telefonu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...