Jump to content

Ls 4 Meteorīts atkal lido


vkwic
 Share

Recommended Posts

NormaalsCilveeks
Bitei gan šobrīd ir dārgākais internets...
3ls un 500megi mēnesī ? kur lētāk ?
Link to comment
Share on other sites

Livingston

Es atradu, ka Bitei par 3.08Ls ir 50MB, kas jāizmanto vienas dienas laikā, bet 3Ls par 500MB - kurā sadaļā viņu mājas lapā rakstīts par šādu piedāvājumu?

 

3ls un 500megi mēnesī ? kur lētāk ?

Link to comment
Share on other sites

Livingston

Ok, BiFri neskatījos. Tad jau pavisam pa lēto - sarunas par velti un ja vajag, samaksā 3Ls par internetu ...

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Vel vien pazistamais šodien paatro saņem no LMT IpašoLs4, vakar ieraksta iesnegumu uz M4-T2, šodien no rita zvans no LMT un piedavajums atnakt uz jebkado tuvako Trodeks-LMT kantori atsaukt savo iesniegumu un sanemt 500min uz svešo LV tiklu, 1500min LMT + 30MB, numura notecejs pa Ls4/men pagaidam uz 1 gadu.

Labots - vkwic
Link to comment
Share on other sites

kuzmitch

ari gribu labāk īpašo4 nekā meteorītu, bet izskatās ka LMT pret saviem ilggadējiem klientiem izturās kā pret mēsliem... sad.gif

Labots - kuzmitch
Link to comment
Share on other sites

(labots)

ari gribu labāk īpašo4 nekā meteorītu, bet izskatās ka LMT pret saviem ilggadējiem klientiem izturās kā pret mēsliem... sad.gif

 

nu tad vel šodien laiks ir ierakstit iesniegumu, vai pa taisno piezvanit uz LMT - varbut tomer piekrit bez tadam solim, vienigais ja ir mazcenas - tas var but ka enkurs. Jo nakama T2 action pec tadam tednencem bus kaut kur pirms zemassvetkiem, tad lidz tam momentam LMT var atkal atslabinaties.

Labots - vkwic
Link to comment
Share on other sites

Tele2 prasot 20ls drošības naudu. Bija doma ar 3 nr pāriet no lmt vai sagaidīt, kad lmt piedāvas savu supertarifu. Kads nav mēģinājis zvanīt pa taisno lmt?

Link to comment
Share on other sites

kuzmitch

nu tad vel šodien laiks ir ierakstit iesniegumu, vai pa taisno piezvanit uz LMT - varbut tomer piekrit bez tadam solim, vienigais ja ir mazcenas - tas var but ka enkurs. Jo nakama T2 action pec tadam tednencem bus kaut kur pirms zemassvetkiem, tad lidz tam momentam LMT var atkal atslabinaties.

 

 

man ir 2 pieslēgumi LMT, tos pagaidām neaiztieku, bet ar savu Okarti uzrakstiju jau iesniegumu pārejai uz M4. Sievai gribas ar drušku ļerkstēt daudz un tai ari Tele2. Bet izskatās ka priekšapmaksas kartes ir po, tām neko nepiedāvā palikšanai black%20eye.gif

Link to comment
Share on other sites

Viens jautājums. Vai pieslēdzoties pie T2-M4 pakalpojuma - Izejošā zvana numura slēpšana ir iekļauta tajos 4 Ls, vai arī tas ir maksas pakalpojums ? Tele2 mājas lapā nevaru atrast šo pakalpojumu!

Labots - Larsson
Link to comment
Share on other sites

Tu domā to pakalpojumu, kad tu kādam zvani un zvana saņēmējam uzrādās "Privāts numurs"? T2 to sauc par "Zvanītāja numura noteikšanas aizliegumu". T2 vienīgā no trijiem operatoriem prasa samaksāt par tā pieslēgšanu. Vienam numuram to pieslēgt izmaksā Ls 12,51 kā vienreizēja maksa.

Mājaslapā info atrodas nezin kāpēc tai pašā sadaļā, kur Numura noteicējs.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

piemers LMT - Īpašais4 - liels paldies T2 par Action :good: -

tik un ta Jums M4 klientus tagad vairak bus vismas viena mana purna :agree:

nevajadzigas ailitites iztiritas

 

picture4o.jpg

Labots - vkwic
Link to comment
Share on other sites

Es ar no Vienādais 12 pieteicos uz Meteorīts 4.

Man LMT zvans bija ar “super-puper īpaši man paredzētu piedāvājumu”: 2000 min LMT un 200 min citos tīklos un 30 Mb par 9,90 LVL mēnesī. mazliet dīvaini pret Meteorīts 4 piedāvājumu.

Ipašo-4 man nepiedāvāja tā LMT meiča.

Nu pateicu atā LMT.

Manai sievai no Vienādais 4 uz Īpašo 4 pārslēdza (tobiš iedeva bezmaksas numura noteicēju beidzot, ko viņa jau pusgadu prasīja) tikai lai viņa uz Tele-2 nepāriet.

 

Izskatās ka piekāpšanās par 1,5 LVL mēnesī LMT nav sāpīga, bet 8 LVL mēnesī jau viņi negrib piekāpties. Vai arī pie vainas, ka man ir uzņēmuma pieslēgums. tādā gadījumā sanāk ka T2 dod uzņēmumam M4 bet LMT nedod Ī4 uzņēmumam, tikai privātajiem.

 

 

 

 

 

 

 

tomēr LMT man piezvanīja spiteful.gif

Link to comment
Share on other sites

LMT nedod Ī4 uzņēmumam, tikai privātajiem.

 

Ir tada lieta ka LMT dod dažiem uznemumam daudz izdevigako piedavajumu neka Īpašais4 - ja piemeram visi gimenes vai tiem kam biežak zvana visi telefona Nr. bazejas zem viena juridiska jumta tad jamaksa mikroskopisko abonešanos maksu par "Vietejais" vai "Vietejais+", visi zvani sava grupa bezmaksas, zvani pareijem LMT vai svešiem ari atbilst laikam 2-3 sant./min

Link to comment
Share on other sites

Meteoriita 'lidojums'

 

biku diivaini tikai Tele2 aktivizee kartes.

 

Sieva nomigreeja no bites uz tele2, LS4 meteoriita ietvaros, viss jauki, 14.06 atved sim karti, paiet vairaakas dienas, karti nevar aktivizeet, shodien atnaak iiszinja ka aktivizees naktii uz 29.06.....

 

reaali puishi dara ko- pasuutot migraaciju vinju maajaslapaa, speekaa ir likums par distances liigumu, 14 dienu laikaa ir iespeeja atteikties no vinju pakalpojumiem, to arii kurjers izstaasta, BET, vinji nepiesleedz simkarti aatraak kaa peec taam 14 dienaam, kad no liiguma vairs nevari atteikties....

 

Jautri, vai ne?

Link to comment
Share on other sites

sievai lidz šim bija Vienādais7, pedejos 3menesus izdevas norunat uz 15-20Ls. Negribējās čakarēties ar pāreju, tāpēc vienkārši aizraksītja uz klientu centu ka piedāvājiet ko līdzvērtīgu meteors4 un nekur neies prom. Rezultata iedeva Vienādais 12 un 6ls atlaidi. uz jautajumu par ipasais4, teica ka tas nav piedavajuma, bet varot iedot ipasais10. Ta luk pateicoties tele2 tika samazinatas telefona izmaksas.

 

P.S. ja kas ari bez akcijas viss notiek, pietiek tikai uzrakstit motivetu vestuli un tev tiek iedota ka minimums 5ls atlaide no rekina.

Link to comment
Share on other sites

šodien zvanīja LMT, vaicāja "jūs pirms 2 gadiem aizgājāt no mums .. kuru operatoru izvēlējāties? kā apmierināti ar pārklājumu, sakaru kvalitāti,cenām? kādus pieslēgumus izmantojat?" PIRMAIS solis no LMT, lai vispār pabāztu degunu ārpus savām nodaļām, sak, ko tad tauta par mums domā? kādi mēs izskatamies patērētāju acīs? :)

Link to comment
Share on other sites

sievai lidz šim bija Vienādais7, pedejos 3menesus izdevas norunat uz 15-20Ls. Negribējās čakarēties ar pāreju, tāpēc vienkārši aizraksītja uz klientu centu ka piedāvājiet ko līdzvērtīgu meteors4 un nekur neies prom. Rezultata iedeva Vienādais 12 un 6ls atlaidi. uz jautajumu par ipasais4, teica ka tas nav piedavajuma, bet varot iedot ipasais10. Ta luk pateicoties tele2 tika samazinatas telefona izmaksas.

 

P.S. ja kas ari bez akcijas viss notiek, pietiek tikai uzrakstit motivetu vestuli un tev tiek iedota ka minimums 5ls atlaide no rekina.

 

Bija "Vienādais 7",bet iedeva "Vienādais 12",bet ar 6ls atlaidi-grandiozi ietaupīji...92822645ce5696eb2667501db8dfc5a5.gif

 

5nncqawhgm558y3vzsxx_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

biku diivaini tikai Tele2 aktivizee kartes.

 

Sieva nomigreeja no bites uz tele2, LS4 meteoriita ietvaros, viss jauki, 14.06 atved sim karti, paiet vairaakas dienas, karti nevar aktivizeet, shodien atnaak iiszinja ka aktivizees naktii uz 29.06.....

 

reaali puishi dara ko- pasuutot migraaciju vinju maajaslapaa, speekaa ir likums par distances liigumu, 14 dienu laikaa ir iespeeja atteikties no vinju pakalpojumiem, to arii kurjers izstaasta, BET, vinji nepiesleedz simkarti aatraak kaa peec taam 14 dienaam, kad no liiguma vairs nevari atteikties....

 

Jautri, vai ne?

 

Jū, riktīgi jautri. :on_the_quiet2: Gan jau viss saistīts, ka kaut kur misējies no tā brīža, kad T2 kantorī saņemts parakstīts pie kurjera un līdz nodots portācijai jeb citiem vārdiem jo 5 dd numura pārcelšanai skaita no tā brīža, kad T2 kantora attiecīgo ļautiņi saņēma no DPD kurjeriem parakstītu līguma oriģinālu. Nez vai tiešām 14 dienas atteikšanās tiesību gan sāk skaitīt no brīža, kad kurjers nodevis SIM vai tomēr to skaita no brīža, kad vari sākt lietot SIM pilntiesīgi? Jāpalasa likumiņš kādā no sekojošām piecām brīvdienām. Starp citu, nav obligātais līguma termiņš tam Meteorītam 9 4, var bez līgumsoda doties pie cita operatora jebkurā brīdī pēc 29.VI. plkst. 04.00, tikai donoroperators tad jau būs T2.

Link to comment
Share on other sites

Bija "Vienādais 7",bet iedeva "Vienādais 12",bet ar 6ls atlaidi-grandiozi ietaupīji...92822645ce5696eb2667501db8dfc5a5.gif

Ietaupījums ir ļoti labs. Ja pie 200 minūtēm ir jāskaita sekundes, ja negribas pārskriet pāri cēnerim, tad pie V12 ar 6 latu atlaidi cēnerim pāri tikt faktiski nav iespējams.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Un ko esošajiem klientiem piedāvā? Savējos 2... vai arī lojalitātes atlaidi abonēšanas maksai, kura tāpat Meteorītu 9 labākajā gadījumā tikai par Meteorītu 6,75 pārvērš. Neinteresanti. Tiem, kuriem ir vecie Savējie 2 vai tie, kuri nepaspēja tikt pie Savējiem 2 un nācās ņemt Savējos 5, tiem ir iespēja vēl uz gadu uztaisīt Savējie 2, bet tiem, kuriem ir vecais Meteorīts 4 nav iespējas to pagarināt uz gadu.

Link to comment
Share on other sites

man arii interesee ko dariit, esmu jau gandriiz gadu uz t2 meteoriits4, kopsh pirmaas akcijas. tuliit buus 9ls, ko negribu maxaat principaa. Esoshajiem klientiem nepiedaavaa pagarinaat, bet biju paarsteigts, ka operatore piedaavaaja paarlekt uz LMT un tad aatri naakt atpakalj un sanjemt atlaidi :O lai gan nu jau par veelu laikam.

Link to comment
Share on other sites

no BITES var gaidit aktivitates pec 1. decembri kad vini noanalize cik viniem reali paliek no BiFri useriem,

jo visos šos gados ta toxic-bifri sim karte ar visiem sakariem bija praktiski ka davana, bet pec 1. decembri - grib vai negrib - 10Ls gada jamaksa.

 

Pagaidam LMT-postpaid ir tomer TOPa ar savejo korporativo Ls 0.51/men. (bez PVN) - 7.4Ls/gada, nemot vera ka tas ir bez kaut kadiem termina ligumiem un saistibam.

 

ka operatore piedaavaaja paarlekt uz LMT un tad aatri naakt atpakalj un sanjemt atlaidi.

 

ta fishka strada ar visiem operatoriem, vot bus viniem galvassapes kad no nakamaja gada bus iespeja samainit operatoru 24H laika, pirmdiena no rita ieraksta iesniegumu - otrdiena pie sveša operatora, vakar ieraksta iesniegumu uz veco - trešdiena pie maļāka ar bonusiem :pardon:

Labots - vkwic
Link to comment
Share on other sites

marciss, vispār nedaudz varbūt arī uzgaidi, jāpaskatās, varbūt izdomās kādu piedāvājumu Meteorītam 4, kas tomēr atšķirsies no standarta lojalitātes programmas?

 

vkwic, LMT postpaid korporatīvajiem ne pie kādiem apstākļiem izņemot Mazcenas telefonus / Nomaksas tiešām nav terminētais līgums? Un cik numuru ir zem viena konta numura, ja dod tādu medusmaizi kā abonēšanas maksu 51 santīmu mēnesī? Tad jau T2 ar saviem jaunajiem terminētajiem korporatīvajiem līgumiem jebkurā gadījumā ir ...

Link to comment
Share on other sites

Ant_LV , kaut kur klausos ka pieslegumam jabut vismaz 11 gab., ja dziļak tad vismaz man ir info par trim kantorim no dažados LV regioniem ar pavisam nelielo mobilo rekinu apgrozijumu (līdz 100 Ls/men.). Par 0.51/men./Nr. var sanemt vietejo vai vietejo+ pieslegumu par katru numuru (Nr. noteceis 100% atlaide), ka ari 100% atlaide zvaniem sava starpa, un diezgan cilveciskie tarifi zvaniem LMT tikla - apm. 2 s/min., un pareijem 3-4 s./min., bet tie tarifi zvaniem cik es saprot var but dažadie - tas var risinat konkreta saruna ar operaturu. SMS sava tikla ari 1-2 s./gab. Piedavajums "mazceno tel." ka visiem - tur neko ipašo nav.

Labots - vkwic
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tiem,kuri pagājušogad paķēra M4 Tele2 piedāvā pagarināt to vēl uz gadu,ja izdodas savervēt kādu draugu no cita operatora.Šo info es atradu Swedbankā piesūtītajā e-rēķinā.Draugam arī M4 uz gadu,protams.

Labots - maritis
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Jā, man arī pienāca tāda lapele kopā ar rēķinu, saucas uzsēdini draugu uz "Meteorīta" līdz 31. datumam un būs tev atkal laime uz veselu gadu.:D

Link to comment
Share on other sites

Ugu, tikai draugam tagad ir terminēts līgums uz 12 mēnešiem. Gribi pārtraukt ātrāk? Maksā līgumsodu Ls 50.

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Ja nu kādam gadijumā nav tāda drauga, tad es labprāt piemestos sakarā ar okartes sadārdzināšanos. ;):D

Ja vien runa iet par 4latīgo.

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

Ja kāds vēlas M4 uz gadu,tad PM man savu telefona numuru ar kuru vēlas pārcelties uz T2...Akcija beidzas 30.11.

Labots - maritis
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

26.12-27.12.10 karteja porteshanas uz T2 Ls4 Meteoritu ACTION!

Nāc ar savu numuru un saņem Meteorītu par Ls 4

T2 INFA

Labots - vkwic
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...