Jump to content

Ls 4 Meteorīts atkal lido


vkwic
 Share

Recommended Posts

Es tik sen, sen lietoju tele2 pieslēgumu, tad cenas nebija īsti draudzīgas un zona ar vietām nebija.

 

Tie kas lieto - esat 100% apmierināti ar tele2 pakalpojumiem, servisu, apkalpošanu?

Link to comment
Share on other sites

Touareg
(labots)

Nu man sencis jau nedaudz vairāk kā gadu lieto TELE2, aizmuka no LMT Vietējā+, kur bija jāmaksā 8 sant/min LMT tīklā un 16 sant/min uz citiem tīkliem, LMT klients bija jau no 1998. gada. Pirmajos mēnešos kvalitāte bija vienkārši briesmīga, neko lāgā nevarēja dzirdēt, likās, ka tu runā ar kādu no mucas un otrādi, tad ik pa laikam bija kaut kāda šņākoņa sarunas laikā un pats trakākais, ka visas sarunas salīdzinot ar LMT bija par vismaz 30-50% klusākas(pamainījām pat telefonus nekas nemainījās).UN es nezinu, kas ir noticis, bet jau veselu pusgadu TELE2 sarunu kvalitāte ir pat ļoti laba, nav pilnīgi nekādu problēmu, vienīgais, kas tiek novērots, ka sarunas laikā ļoti ''staigā'' zona, te 4 svītriņas no 7, te atkal visas 7 un tā visu laiku, bet sarunu kvalitāti tas neietekmē, tālruņa akumulatora darbības laiku, droši vien, ka ietekmē gan.

 

P.S. Runājot par servisu, nekad nav bijusi vajadzība vērsties pie viņiem, bet par laimi, mistiski rēķini vai pakalpojumi nav novēroti.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

nū 6-7 gadus biju t2 klients :) ko lai saka sarunas aprāvās, gāja kā caur mucu, zona zuda ... nesaprotu kur tas runas pārraides kvalitātes līderisms parādās :)

Kopš esmu bitē viss ir perfecto, tik cik liftos Rīgā mēdz zona nokrist ;)

Link to comment
Share on other sites

Ant_LV

Tie kas lieto - esat 100% apmierināti ar tele2 pakalpojumiem, servisu, apkalpošanu?

 

Uz procentiem 80 esmu apmierināts, tomēr ik pa laikam kāda blusa ir klientu apkalpošanas dienestam gan klātienē, gan pa telefonu, gan arī rakstveida komunikācijas cilvēkiem.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds zin, kad T2 taisīs nākmo meteorīta akciju? šito diemžēl sanāca nokavēt, bet parēķinot sanāk ļoti izdevīgs piedāvājums...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Viņi parasti 1 vai 2 dienas iepriekš iemet mājas lapā un arī Tviterī @Tele2Latvia.

Link to comment
Share on other sites

Ant_LV

Varbūt kāds zin, kad T2 taisīs nākmo meteorīta akciju? šito diemžēl sanāca nokavēt, bet parēķinot sanāk ļoti izdevīgs piedāvājums...

 

Pagājušogad bija viens akmens nokritis kaut kad jūnija vidū. Tātad var domāt, ka šogad atkal jūnija vidū būs. Taču... ilglaicīgi klienti (> 6 gadi) var dabūt akmeni par 6,75 mēnesī, tiesa, tad atsakoties no cita veida lojalitātes atlaidēm.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Tātad meteorīts "nokritis" atkal!

Pazemināta maksa 4Ls veselu gadu. Interesē, vai līgums jāslēdz uz vienu gadu vai arī var notīt makšķeri jau agrāk bez līgumsodiem?

Link to comment
Share on other sites

Jāsaka, ja gribi arī sūtīt sms vai mazliet vēl pabrowzēt netu, tad meteors nav galīgi izdevīgs ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Nu ja, nu ja, Bitei arī bieži zona zūd un sarunājies kā caur mucu, ja tev kāds piezvana no tālienes. Kad tev zvana no Vācijas uz Biti, tad tas ir vispār cirks vienkārši, starpplanētu sakari vienkārši.:on_the_quiet2: Pats lietoju 2 pieslēgumus, Tele2(meteorīts) un Bifri no Bite, varu salīdzināt ikdienā. Internetu telefonā nelietoju praktiski, man galvenais zvanīt. Man personīgi Meteorīts ir pat ļoti izdevīgs, es visu pat nekad nenorunāju kas tur iekļauts zvanoties uz visiem tīkliem.:)

Link to comment
Share on other sites

Palīdziet pieredzējušie ar padomu.

Jau 9 gadus lietoju Tele2. Diemžēl esošie tarifu plāni neapmierina un plānoju uz Bites 3.5 iet. Ir skaidrs, ka zvanīs man Tele2 un prasīs čo pa čom. Droši vien arī piedāvās savu 4ls meteorītu. Lai arī tas meteorīts ne tuvu nestāv klāt tam BITE 3.5 (priekš manis), bet būtu gatavs piekrist arī tādam variantam, lai nav "jāmaina ierastā vide"

Kā bez lieka čakara dabūt to meteorītu pa 4ls? Veikalā tie rausta plecus un saka iekalto frāzi - jāpārnāk no cita operatora. Vai tiešām man ir jātērē savs, Bites darbinieka un tele2 darbinieka laiks, lai gūtu šo tarifu plānu? (eju uz Biti slēgt līgumu, zvana tele2, piekrītu palikt pie tele2 un t.t.)

Labots - mullja
Link to comment
Share on other sites

Ir dzirdēts un laikam, ka pat šeit boot-ā lasīts, ka aizgājējiem uz Bites 3,5, T2 darboņi piedāvā Brīvo 3,5, kas nekur mājaslapās neparādās, bet tiek piedāvāts aizgājējiem kā īpašs piedāvājums.

Link to comment
Share on other sites

Tā arī notika un visu nokārtoju pa telefonu.Dabūju augstāk minēto tarifu un nekur nebija jāiet :)

Link to comment
Share on other sites

Kad no T2 ZZ pārgāju uz Biti, neviens gailis pakaļ nedziedāja. Saņēmu aptuveni šādu sms: "Dzirdējām, ka jūs mūs pametat. Ja gribat zināt īpašos piedāvājumus, zvaniet pats uz šo nr. XXXXXXX!". Laikam jau T2 savus priekšapmaksas klientus īpaši neciena :whistle3: Nez kā ir ar abonentiem? Varētu šoreiz Meteorītu pagaršot.

Link to comment
Share on other sites

Man ar ZZ arī bija šis pats. Numurs maksas, man nebija kredīta :D

Tā arī neuzzināju, ko viņi man būtu piedāvājuši

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Žaks Noriss

Būs vīns intrsanc stōsc!

 

Vienam no ģimenes numuriem Meteo4 sāka iet uz beigām termiņš, izdomāju drusku pakomunicēt ar T2 pārstāvjiem, bet nekādas dižās cerības neloloju. Domāju, ka Bite 3.5 jau gaida nākamo klientu.

 

Sakontaktēju ar T2 cilvēkiem tvīterī, izteicu savu sāpi. Pēc ~4h zvans, jā, ķipa Meteo4 vairs nevarot piedāvāt. Tā un šītā, davai kaut kādu 6Ls plānu mīnus kaut kādi uzticamā klienta %. Saku, ka galīgi neinteresanti. Vēl tur ar telefonmeiteni pamāžojāmies, beigās teicu, ka interesē jebkas līdz 4Ls, 200 min visos tīklos un vismaz 50 SMS (tā apmēram tiek lietots numurs). Meitene teicās atzvanīt.

 

Šodien par brīnumu atzvanīja. Bez lielas kaulēšanās esmu ieguvis Tele2 ķipa kaut kādu Īpašo Brīvais 3.5, kuram ir tieši tādi paši nosacījumi kā Bites 3.5 ar 350 min, 100 SMS un 50 MB.

 

Tā ka - Meteorīts lido atkal.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Man apmēram tāda pati problēma, meteorīts 4 beidzas. Skatos arī uz to Bite 3.5 pusi. Arī esmu sens Tele2 klients, vecāks par pašu Tele 2. :) Nekādu lojalitātes programmu no Tele 2 puses nesaskatu, bēdīgi tur viss. :resent:

Link to comment
Share on other sites

Man tuvojās īpašā piedāvājuma beigas no Tele2 un sarakstē man tika pateikts, ka sarunas par jaunu īpašo piedāvājumu notiks tikai pēc esošā beigām. Es īpašā piedāvājuma beigu termiņu (un rēķinu ar ļoti neīpašiem cipariem) gaidīt neplānoju, ceļu uz Bite. Reakcijas vēl nav un man arī tas īpaši nerūp - Bites Starta tarifs priekš ienākošajiem zvaniem (vienīgā tā numura funkcija jau pāris gadus) man būs ideāls variants :)

Link to comment
Share on other sites

Nja, man šonedēļ bij saruna ar T2 klientu dienestu - oktobra sākumā beidzas 2 gadu līgums..kopā pie viņiem pabūts jau pāri 6 gadiem! Pieklājīgi iemeldējos, ja šie man nevar neko sakarīgāku par Vienādo6 piedāvāt, tad saku atā-atā un eju pie Bites! Uz ko šie bik sarosijās un uzreiz piedāvāja 9 latīgo Meteorītu ar 20 vai 25% atlaidi - ķip pa 7.20 mēnesī vai kas tāds! Es gan viņiem liku manīt, ka īsti mani nav sapratuši - vēlos runāt tikpat, bet maksāt mazāk, tāpēc jau arī iespējams iešu uz to Biti!

 

Ja izdotos izspiest no T2 to Žaka pieminēto Vienādo3,5 - būtu ideāli!

Link to comment
Share on other sites

Man pirms gada līdzīgas sarunas nedeva nekādu rezultātu. Es pat konkrētā tekstā pateicu, ka ja viņi man nevar piedāvāt risinājumu tā brīža situācijai ar tarifiem, man nāksies doties. Toreiz sarēķināju, ka atlikušo mēnešu līgumsods man atmaksāsies, pārejot pie Bite. Un tikai pēc portācijas pieteikuma atradās gan fakts, ka esmu jau ļoti ilggadējs klients, gan viņiem ļoti svarīgs, gan iepriekš uz maniem jautājumiem atbildējušie bija nekompetenti un man taču vajadzēja piedāvāt šādu lielisku tarifu plāna variantu... Toreiz piedāvājums bija gana labs lai paliktu. Šoreiz, diemžēl, es pat nevaru iedomāties, kas liktu man palikt.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Donkeyhot

Atnāca īsziņa(tiko), ka man tiek automātiski pagarināts "Meteorīts 4" līdz 31.Janvārim 2012.gada. Tas laikam kā vecam klientam(sakarā ar ilgstošo sadarbību). :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tas ir kas jauns! Tu vienmēr iekļaujies tajos 4Ls? Vai pārtērē, lieto kaut kādus papildu servisus, maksas zvanus, viesabonēšanu?

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Jā, es parasti vienmēr iekļaujos tajos 4 latos. Viesabonēšana maksā tā patās kā visiem, pēc viena tarifa. Papildus servisus nelietoju, muldēt pa telefonu varu kamēr baterija tur vai neapnīk. :D

Labots - Donkey
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tas, ka viesabonēšana maksā cik maksā man ir skaidrs. Mēģinu tikai saprast kādēļ automātiski pagarina šo cenu.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Tas laikam, lai pieturētu vecos klientus pie sevīm tomēr. Tagad jau tā "migrācijas sērga" ir ļoti populāra un Tele2 ir noraizējies par to laikam...

Link to comment
Share on other sites

es parasti vienmēr iekļaujos tajos 4 latos.

 

Atslēgvārds: parasti. Cik es novēroju, tad operatoriem patīk, kad cilvēki nedaudz izkāpj ārpus sava tarifa robežām un pret tādiem ir pielaidīgāki.

Link to comment
Share on other sites

... ieguvis Tele2 ķipa kaut kādu Īpašo Brīvais 3.5, kuram ir tieši tādi paši nosacījumi kā Bites 3.5 ...

Cik maksā zvans,sms,mms,dati pēc limita iztērēšanas. Uz cik ilgu laiku šis piedāvājums- kā meteoram uz gadu?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...