Jump to content

ISP Valmierā: Nova


Senteevs
 Share

Recommended Posts

Sveiki kolēģi.

 

Tuvākajā laikā plānoju mainīt dzīves vietu un ir sagadījies, ka ir izvēle starp MikroNET un Nova.

Pret pirmo man ir iedzimta alerģija, jo tas jau sen atpakaļ ir lietots. Droši, ka ar otro ar nav labāk, bet gribu dzirdēt lietotāju atsauksmes.

Viņiem ir piedāvājums, ka pa 10 Ls / mēnesī dabūju 10 megabitus + TV. Izklausās jauki un skaisti, bet tā kā tas ir mazs kantoris, tad uzticība 0.

Svarīgākais man ir stabils nets. Ar 10 megabitiem pietiek. Spēles tīklā nekapāju, bet pieeju globālajam tīmeklim vajag vienmēr.

 

Būšu pateicīgs par ieteikumiem.

Link to comment
Share on other sites

netbeast

Kaapeec tev vajag tik diivainu eksotiku? Esmu saskaaries ar Nova's kabeljteleviizijas piedaavaajumu, nu, neko labu nevaru pateikt, par netu nemaaku teikt.

 

Es neticu, ka tajaa maajaa nav pieejams LTC nets. Cik es zinu, tad Valmieraa visos lielajos maaju masiivos ir savilkta optika. Pats savulaik dziivoju paargaujaa, banaanaa, tur pirms pusotra meenesha optiku savilka visos dziivokljos, kuri piekrita piedaavaajumam. Kur konkreeti mitinaasies?

Link to comment
Share on other sites

Senteevs

LTC nets tur, protams, ir pieejams, taču tikai DSL varianti, kas ir pagalam neizdevīgi.

Pašlaik maksāju 20 Ls par 10 megabitiem, taču tas man šķiet krietni vien par dārgu.

Optika tur nav un nebūs, jo māja nav daudzstāvene.

 

Ja būtu pieejama optika, šāds jautājums vispār netiktu uzdots.

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

IMHO Šobrīd labāks komplekts ir Mikronets ar interaktīvo televīziju, ja tā tiek piedāvāta arī Valmierā. Cik zināms, tad vismaz Rēzeknē pirmie, kuri dabūjuši ir apmierināti.

Nova ir kabeļtelevīzijas dinozaurs un ja uzsvars ir uz netu, tad labāk kompāniju, kurai tomēr uzsvars ir uz interneta pakalpojumu sniegšanu.

Labots - The_Saint
Link to comment
Share on other sites

Senteevs
(labots)

Mikronetam sāpe tāda, ka TV + Internets ir gan ātrāks, taču kanālu mazāk. To gan es būtu gatavs pieciest, taču, es agrāk šamo netu lietoju un sajūsmā galīgi nebiju.

Labots - Senteevs
Link to comment
Share on other sites

Gadu lietoju Novas pakalpojumu- pēdējos mēnešos viss normāli, bet agrāk katru vakaru bija 5 min pauzes kad neta nebija un varēja mierīgi paēst vakariņas. Sākumā pēc Mikronet pakalpojuma biju diezgan vīlies, ar tiem 2 gadus nebija nekādu problēmu. Vsp problēmu skaits ir individuāls katri mājai, ir kur strādā labi, bet ir mājas kur pilnīgas auzas.

 

Katram savi + un - .Nepatikās Novas ierīkošanas stils, vītā pāra kabelim 4 dzīslas savienoja "krutkā" un notina ar melno izoleni.

Link to comment
Share on other sites

Senteevs

Tieši to tavu joku par kabeļu tīšanu ar izoleni šodien no viena cita cilvēka arī dzirdēju.

Link to comment
Share on other sites

Man Valmierā ir MikroNETs, pa ~11Ls ir 60Mbit/s un laba stabilitāte, nezinu kā ir ar kabeļtelevīziju, jo kabelis ir Novas :D

Link to comment
Share on other sites

Senteevs

Vai vari pateikt, ko nozīmē laba?

Cik bieži pazūd?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...