Jump to content

Yamal 201 90E


lnk65
 Share

Recommended Posts

Par cik Yamal 201 90E pavadonim ir dažādi diapazoni (Ku un C band), tad kāda LNB galviņa nepieciešama:

Universāla vai cirkulārā?

 

Vispār tieši kuriem pavadoņiem no 10w - 96.5E

ir nepieciešama cirkulārā vai universālā LNB galva.

Link to comment
Share on other sites

janispauls

Uz C cirkurārā, Ku linirālā ,bet 201 ir horizonta,ja uzliksi antenu uz 9 stāvu mājas ,tad varbūt kaut ko noķersi

Link to comment
Share on other sites

Par cik Yamal 201 90E pavadonim ir dažādi diapazoni (Ku un C band), tad kāda LNB galviņa nepieciešama:

Universāla vai cirkulārā?

 

Vispār tieši kuriem pavadoņiem no 10w - 96.5E

ir nepieciešama cirkulārā vai universālā LNB galva.

Universāla galva. Cirkulārā ir tikai uz NTV+. Uz Yamal otra galva ir C-band kas ir 4Ghz galva, kurai nekāda sakara nav ar cirkulāro. Man uz 90°E stāv 110cm šķīvis un atrodas uz 3stāvu mājas jumta signāls tā ap 60% uz atsevišķiem diapazoniem pat izsit 90% Ku diapazonā

Labots - sashock
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

janispauls

@sashock

No Yamala 201 iet signāls C band gan R gan L rotācija ,tad kāda C LBN vajadzīga? on_the_quiet2.gif bet Ku band sgnāls iet tikai V polaritātē nav nekādas vajadzības likt unversālo LNB,tas no tehniskās puses http://www.flysat.com/yamal90.php

Labots - janispauls
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

@ JanisPauls Tu jauc Divas dažādas lietas C un Ku diapazonu. Ja tur ir rakstīts C-band tas nenozīmē ka ta ir Cirkulārais.NTV+ arī visi diapazoni ir ar R un L polarizāciju bet tas ir Ku diapazons.

Labots - sashock
Link to comment
Share on other sites

to MartiniDomāts bija par to Circulāro kas uztver diapazonā no 11.7-12.5Ghz ar kuras palīdzību mēs skatamies Eutelsat W4. jo JanisPauls nedaudz jauc lietas viņš rakstīja :"No Yamala 201 iet signāls C band gan R gan L rotācija , bet Ku band sgnāls iet tikai V polaritātē nav nekādas vajadzības likt unversālo LNB,tas no tehniskās puses".Pēc kā es izdaru secinājumus ka viņš jauc C ar Ku.Es cilvēkam cenšos paskaidrot kas ir kas a man vēl mīnusu iebliež :devil: Šis variants ko viņš aprakstīja ir iespējam tikai tādā gadījumā kā tas ir uz Eutelsat W4-jo tur ir cirkulārā un Lineārā uztveršana, bet abi KU diapazonā. bet uz Yamala ir divi dažādi diapazoni viens C-band, kas ir 4Ghz diapazonā otrs Ku diapazons un tur vajadzīgas divas dažādas galvas.Nu ir redzēti apvienojumu vienā korpusā C/Ku bet stabilāk tomēr strādā atsevišķās galvas

Labots - sashock
Link to comment
Share on other sites

janispauls

@ sashock Tad kāda LNB uz C diapozonu Yamal 201 jāliek? Pēc taviem vārdiem ka,LNB cirkulārās mēdz būt tikai KU diapozonā un tikai NTV+, es dabūšu C LNB cirkulāro un nofotograpēšu,kaut kur ir ,atiecībā par - un +,es nevienam cilvēkam nelieku,nēsmu dievs drinks.gif

post-82079-127688141484_thumb.jpg

post-82079-12768814661_thumb.jpg

post-82079-127688150935_thumb.jpg

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tad man ir vēl jautājums : kur tad latvijas internetveikalos var dabūt tādas C band Circular LNB galviņas ? Jo būs nepieciešams šadiem satelītiem 90E/80E un 49E

Link to comment
Share on other sites

janispauls

Nez vai internet veikalos viņas ir ,mazs pieprasijums ,jāmeklē pa Sat veikaliem,kā Yota,Unisats,aizmirsu kā tas veikals saucās uz Lielvārdes ielas on_the_quiet2.gif

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

Nav reklāma, bet man patīk Intersat veikals Ķengaraga ielā.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Toreiz gāja runa saistībā ar Krievijas дождь kanālu. Tad vēl viņš nebija atrodams uz Astras satelīta. Tikai uz Jamala. LTC bija problēmas ar to 90*E, jo kā jau MartiniB šajā pavedienā teica, tie resnie mākoņi traucēja nodrošināt kvalitatīvu signālu.

Tad šamējie izlēma, ka labāk ņems interneta strīmu. Tagad, protams, signāls tiek ņemts no 4.9*E.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

man 90E iet ar 1,1m Triax grozāmo, bet signāls uz robežas, tikko kas - sāk raustīties, Mājas pielietojumam, domāju pietiktu ar kādiem 1,4m uz 90E, 85E

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...