Jump to content

Viss par un ap krūzēm-ūdens filtriem


Vilx-
 Share

Recommended Posts

Gan man, gan sievai mīļākais dzēriens ir vienkārši pliks ūdens. Šajā sakarā tiek daudz un regulāri pirktas dažādas lielās 5L ūdens bundžas. Ir jau apzināti dažādie brendi, ir iecienītie, ir neiecienītie, u.t.t. Taču kopsummā tas tomēr ir diezgan liels regulārs izdevums (pudele maksā no 60-80sant.), tāpēc vispārējās taupības programmas ietvaros sāku apzināt alternatīvas.

 

Mēģinājums vienkārši dzert krāna ūdeni (dzīvoju Rīgā, Iļģuciemā) beidzās ātri un neveiksmīgi, jo tam ūdenim tomēr ir kaut kāda neforša piegarša. Nav stipra, bet gana liela, lai ūdeni dzert nebūtu patīkami. Nezinu, kas tas ir. Moš hlors, moš dzelzs, moš kriptonīts. Nelīdz arī ūdens filtrs, ko esmu ierīkojis aukstā ūdens pievadā (tiesa, šobrīd tur ir lētākais 20 mikronu baltais filtrs, nevis dārgākais zilais, jo nesen ūdensvadam bija problēmas ar rūsu, un filtri tika aizd*rsti 2 dienu laikā).

 

Uzreiz gan atzīšos, ka neesmu vēl izpildījis mājasdarbu un izmērījis savu dzeramā ūdens patēriņu. To drīz izdarīšu, lai varētu tad precīzi aprēķināt visus ekonomiskos ciparus.

 

Tātad, kas mani uztrauc par šīm krūzēm-filtriem:

  1. Vai no tiem patiesi ir kāda jēga? Vai tie spēj noņemt nepatīkamo garšu krāna ūdenim?
  2. Kāds ir filtrēšanas ātrums? Teiksim, ja tā krūze izfiltrē tikai litru dienā, tad man toč ir par lēnu. Vajadzēs vairākas krūzes, kas jau padara ekonomisko guvumu apšaubāmu (jo filtri arī jāmaina regulāri);
  3. Uz ātru roku paskatoties RIMI/internetbodēs ir redzams diezgan plašs cenu spektrs, no 5Ls līdz 30Ls. Ar ko tās krūzes tik dikti atšķiras? OK, sākot no kādiem padsmit Ls tur parādās digitāls modinātājiņš par filtra maiņu, bet... tas taču nevar būt viss? Un idejiski jau visai sālij vajadzētu būt filtrā, ne? Pati krūze tur ņipričom. Par ko tāds cenu diapazons, pat viena ražotāja ietvaros?
  4. Kādas vispār ir fīčas/nefīčas uz kurām ir vērts skatīties gan krūzes, gan filtru izvēlē? Varbūt ir kādi labie/sliktie ražotāji? Kāda ir pašu pieredze?

Link to comment
Share on other sites

Visi tie filtri ar āri apnīk.... labāk tad vienreiz nedēļā aižšaut uz kādu vietu kur var pa velti saliet labu ūdeni kannās. Es dāčā kādreiz sapildu toveros. Zinu tauta Ķekavā ņem no avota šosejas malā...

Link to comment
Share on other sites

Mjā, visādi labs variants, izņemot to, ka man dzīvoklī ir tik šauri, ka es pat kartupeļu maisu nevaru izdomāt, kur nolikt. Ūdens kannām vietas toč nebūs. 4x5L pudelēm ir vieta, tas arī viss.

Link to comment
Share on other sites

es spiežu uz avota ūdeni, sanāk pabraukāt garām pieSkrundas avotam ;)

Kekavas avots esot blaukus kapiem ....

pārītis 5l bačoku patreiz tīri labi pilda funkciju ;)

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Nu, es atkal kāreiz esmu tāds pilsētnieks, ka ir vasarā avotam ne biežāk kā reizi divās nedēļās garām nobraucu, par ziemu nemaz nerunāsim. :)

 

Tā kā, atkārtoju - jā, forši, ideja ir laba, bet ne priekš manis. :)

Link to comment
Share on other sites

Gadus 10 jau lietoju Kenwood krūzes-filtrus un šobrīd lietotā ir vienkāršākais variants - plastmasas krūze ar vāciņu bez litru skaitītāja. Ir bijušas stikla, bet agrāk vai vēlāk tās mēdz nokrist un stikla lausku vākšana nav tā patīkamākā nodarbošanās, ja mēnesī neizlieto vairāk par 150 litriem ūdens no skaitītāja arī jēga maza. Filtrus parasti iepērku akciju laikā kādam gadam uz priekšu, pēc tam atliek tik atcerēties kārtējo nomaiņas datumu. Salīdzinot kafijas automāta ūdens tvertnes mājās un darbā, kur tiek lietots nefiltrēts krāna ūdens, uzskatāmi redzams, ka vismaz atkaļķošanas funkcijas filtrs veic labi.

Link to comment
Share on other sites

Brita pēdējais mēsls.

 

Geizer Euro ir spēks.

 

Kāpēc? Tāpēc tāpat kā Vilx dzeru ūdeni pliku no krāna.

 

Plusi:

 

Ērti uzstādāms, ātra filtrācija un pats galvenais - filtrs ir tīrāms un atjaunojams. Rūsu, dzelzi noņem momentāni, nedaudz arī kaļķi. Hloru un cita drazu ar nofiltrē.

 

Mīnusi:

 

Pa retam jāpārvelk.

 

Фильтроматериал "АРАГОН" успешно использовался в районах, подвергшихся заражению после "Чернобыля".

Labots - Reklāma
Link to comment
Share on other sites

Vilx-, ir viena vieta daudz maz netālu no Imantas tilta, kur daudz un dikti cilvju pumpē ūdeni no zemes.

Pārbrauc pāri tam tiltam un močī tik taisni līdz kaut kāda autobusa galiņam.

Link to comment
Share on other sites

Lietoju to Venden porcelāna ķoci un 19 litru pudele. I reti jādomā par ūdeni, i labāks ir kā no krāna. Vienīgi stiepšana uz piekto stāvu :X

Link to comment
Share on other sites

Gints_lv

Vari meiģināt sasaldēt un tad atlaidināt , arī mainās garša. Pats lietoju ingvera + citrona uzlējumu vai avota ( cik labi laukos, jeb mazpilsētā, būtu tik ar darbiem vieglāk ) .

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Pats lietoju Britas fitru. Dārgajām krīzēm mainās tikai dizains ('automātiskais' vāciņš ūdens ieliešanai) un tam ir elektroniskais taimeris, kas ziņo, ka 30 dienu periods ir beidzies (ieteicamais filtra mainīšanas biežums). Filtrēšanas ātrums, kā jau minēja 1L/5-10min. Lielo atšķirību starp krāna ūdeni nejūtu, bet melnajā tējā to var pamanīt uzreiz. Melno tēju ar filtrēto ūdeni ir ļooooti grūti dabūt melnu. Domāju, ka tas no tā, ka tas ļoti labi tiek atkaļķots. Elektriskais čaiņiks vairs nemaz neapaug ar kaļķi.

Varbūt es neesmu tik liels specs ūdens atšķirību noteikšanā, varbūt krāna ūdens ir ok, bet garšas ziņā starp krāna ūdeni nejūtu. Kā teicu, vienīgā atšķirība ir čaiņikā un melnajā tējā.

Link to comment
Share on other sites

Dzert nevārītu ūdeni, pat filtrētu Rīgā ir neprāts. Un ne jau dēļ hloriem, kaļķiem un citas drazas. Bakteroloģija - vecajās trubās un it īpaši veco māju caurulēs tādi brīnumi dzīvo. :)

Venden ir labākais risinājums.

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu kas ir tajos super-duper filtros par baiso naudu, bet elementārākais risinājums mājās lai nodrošinātu ar dzeramo udeni no krāna ir parikts , kas sastāv no trim filtriem un maza krāna , kuru var iemontēt balakus virtuves izlietnes lielajam. Kādreiz tādi bija nopērkami. Nu , principā var arī nesarežģīt un nopirkt tos filtrus ( precīzāk kur ielikt vajadzīgos filtrus). Tos tirgo jebkura sevi cienoša santehnikas bode. Ar mazkalībra krānu gan būs pašvakāk- neesmu manījis tādus bodēs atseviški ( nu specifiski kad nospied mēlīti un atverās). Ko likt tajos filtros?- pirmajā kadu smalko mehanisko daļiņu atdalīsanas ( nu uz kādim 2-5 mikroniem), otrajā jonīta, kurš novāks lieko dzelzi un arī kaļķi un trešajā aktīvās ogles ar sudrabu). Ja ūdeni nav augsts dzelzs saturs,tad jonīta var arī nelikt. Tas pēdējais aktīvās ogles/sudraba būs garants ka nepaliks visādi pesticīdi (nu aktīvā ogle absorbēs organiku) un sudrabs nonīdēs mikroorganismus kas varbūt ir iekļuvuši ūdensvadā. Kāpēc vajag atsevišķu krānu?- nu ja šitādu parikti pieliks parastajam, caur kuru ņem ūdeni arī trauku mazgāšanai, tad ātri vien filtri izlietos savu resursu. Ja tik dzeramajam (un ēdiena gatavošanai) no atsevšķa krāniņa, tad kādam gadam būs OK . Laikam tam aktīvās oles/sudraba , kas ir visdārgākais, aptuveni 6-7ls, resurs bija 3 kubikmetri ūdens. Nu rezultātā lietoju mājās ūdeni , par kura nekaitīgumu esmu 100% drošs. Cita lieta ir ūdens garša. Ja kas , tad absolūti tīrs ( destilēts) ūdens ir varen negaršīgs. No parastajiem piemaisijumiem ūdens garšu pasliktina dzelzs ( tā noņemšanai līdz tik jonītu filtrs), bet uzlabo magnija hidrokarbonāts ( nu tas pats kas rada tējkannā nogulsnes ). Starp citu tiem kam Rīgas ūdens tajā krastā, kas Juglas pusē , krānā ir tas pats , kas tiek pārdots veikalos par dārgu naudu zem nosaukuma Zaķumuižas dzeramais ūdens :mrgreen: . Nu māk zēni taisīt biznesu ne no kā . Gan Rīgas ūdensvadā tiek sūknēts no tā paša urbuma, gan plastmasa pudelēs liets. Nu vienīgais, laikam nebūtu par skādi uzlikt mehānisko filtru kas novāc drazu kas reizēm uzduļkōjās uēnsvadā , gan to sudraba filtru, jo nevar zināt kāds fedja kur kādreiz ir remontējis ūdensvadu ar nemazģātām rokām. Bet garšas ziņa ja neticāt, varat nopirkt veikalā to ''speciālo'' plastmasa pudelē par bargu naudu un salīdzināt ar sava krāna. Kas dzīvo Daugavas otrā krastā, tiem tiek ūdens no Daugavas. Nu tiem gan kā obligāto ieteiktu aktīvās oles filtru, jo paši saprotat, ka visādi ''labumi'' (ķimiskie) satek pa ceļam sākot no paša Baltkrievijas līdz tas nonāk krānā.

Andza, pret bakteriologisko nav nekas labāks par sudrabu (nu bez smalkām iekārtām), neba par velti svētītais ūdens, kurš baznīcās glabājās sudraba traukos, nebojājās.

Labots - oxygen
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Darbā tiek lietots Venden ūdens. Nevaru izskaidrot, kāpēc, bet man tas negaršo. Tējā un kafijā vēl ir ok, bet tīrā veidā man tas liekas ciets un neplūstošs. Tad jau labāk Britas ūdens.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tātad, kas mani uztrauc par šīm krūzēm-filtriem:

  1. Vai no tiem patiesi ir kāda jēga? Vai tie spēj noņemt nepatīkamo garšu krāna ūdenim?
  2. Kāds ir filtrēšanas ātrums? Teiksim, ja tā krūze izfiltrē tikai litru dienā, tad man toč ir par lēnu. Vajadzēs vairākas krūzes, kas jau padara ekonomisko guvumu apšaubāmu (jo filtri arī jāmaina regulāri);
  3. Uz ātru roku paskatoties RIMI/internetbodēs ir redzams diezgan plašs cenu spektrs, no 5Ls līdz 30Ls. Ar ko tās krūzes tik dikti atšķiras? OK, sākot no kādiem padsmit Ls tur parādās digitāls modinātājiņš par filtra maiņu, bet... tas taču nevar būt viss? Un idejiski jau visai sālij vajadzētu būt filtrā, ne? Pati krūze tur ņipričom. Par ko tāds cenu diapazons, pat viena ražotāja ietvaros?
  4. Kādas vispār ir fīčas/nefīčas uz kurām ir vērts skatīties gan krūzes, gan filtru izvēlē? Varbūt ir kādi labie/sliktie ražotāji? Kāda ir pašu pieredze?

 

1. Nepatīkamo garšu diez vai noņems, bet jāskatās kas to garšu čakarē, ja hlors, tad vienkārši lej bļodu pilnu ar ūdeni un atstāj uz stundu vai divām, lai izvēdinās. Bet ja garšai ir citas problēmas, tad to var sakārtot tikai ar dārgiem un lieliem filtriem.

2. Jaunie, lielie ovālie (skatoties no augšas) Britas kartridži filtrē ļoti ātri, mazākie apaļie apmēram kā jau saka - 5min litrs.

3. Krūzēm atšķiras tikai formas un tizlie taimeri, kurus tāpat neviens neievēro.

4. Pats lietoju lētāko Kenwood filtru, lai drusku noņemtu katlakmeni, pirms ūdens vārīšanas. Kādu reizi jāsaņemas uz ovālajām Britas krūzēm, jo tās labāk kaļķi noņemot, kas ir mana lielākā problēma.

Link to comment
Share on other sites

Dzert nevārītu ūdeni, pat filtrētu Rīgā ir neprāts. Un ne jau dēļ hloriem, kaļķiem un citas drazas. Bakteroloģija - vecajās trubās un it īpaši veco māju caurulēs tādi brīnumi dzīvo. :)

Venden ir labākais risinājums.

 

Andza,

 

ja Riigas kraana uudens buutu tik slikts, tad 4/5 Riigas buutu infekcijaas.

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Nav jau teikts, ka tā arī nav - daudzi cilvēki nudien izskatās kā uz kapa malas, cik nu Rīgā redzēts. Turklāt, kas vienam infekcija un sērijūs buzīnēss, citam viegla neērtība, ko ar samagonu izārstēt.

Labots - Mr. Nejēga
Link to comment
Share on other sites

Pašam pirms 3 gadiem iekš rimi iepirkta Brita krūka ar ovālo filtru, esmu apmierināts, jo:

* Nepatīkamo piegaršu, ko jutu pirms filtra, vairs nejūtu. šis arī bija galvenais iemesls, dēļ kā pirku, jo piegarša bija pretīga.

* El.tējkanna aizaug daudz lēnāk (bet tomēr aizaug)

* Tējai patīkamāka krāsa

 

filtru mainu ~ reizi 2 mēnešos (gadās arī retāk). vienīgā atšķirība - biki lēnāk filtrējas.

Dzīvoju neRīgā.

Link to comment
Share on other sites

Ahā, nu, tātad vismaz vārds ir izfiltrējies - Brita. Paskatoties viņu piedāvājumā arī kļūst skaidrs, ka kartridži ir tikai 1 veida (ir vēl kaut kādi Classic, bet tie laikam ir legacy krūzēm, kuras modeļu sarakstā nebija); un krūzes patiesi atšķiras ar nebūtiskiem sīkumiem.

 

Oxygen ieteiktā uzparikts izklausās interesanti, lai arī pats tādu diezi vai ieviesīšu. Informācijai - normāli ūdens tiek laists cauri "zilajam" filtram, kas ir 10-mikronu 2-līmeņu filtrs. Virsū rakstīts, ka atfiltrējot mehāniskos piemaisījumus, rūsu, nogulsnes, sliktu smaržu/garšu, ķīmiskos piemaisījumus un herbicīdus/pesticīdus. Cik lielā mērā - nezinu. :p

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vārītu ūdeni dzert jau nu galīgi nerullē.

 

Nez vai var izfiltrēt ūdeni tā, lai tas normāli garšotu. Padomājiet, kas tad sastāda ūdens garšu? Tie ir minerālu un sāļu kopums. Lai kā filtrētu, labu garšu nevarēs dabūt. Jā, ūdens būs tīrāks, bet nekas vairāk. Destilēts ūdens tak ne pēc kā negaršo, un diezvai kādam gribēsies tādu pliku dzert.

 

Laukos braucam uz svētavotu pakaļ ūdenim un tas nekas, ka pēc tam tējkanna balta no kaļķa.

Link to comment
Share on other sites

Vilx- ja slikto garšu netaisa dzelzs, tad gana labs ir aktīvās ogles filtrs . Tas novāc visādu dražu kas mazos daudzumos bojā garšu. Ne par velti gāzmaskās filtros ir aktīvā ogle. Bet garšu kā tādu (nejaukt ar sliktu piegaršu) dot kalcija un magnija hidrokarbonāti . Garša laba, bet kaļķ akmens katlos/tejkannās ne pa jokam. Starp citu Maxima lielveikalos tirgo minerāludeni Magnezium-paprovējat un sapratīsit. Tur tie hidrokarbonāti riktīgā koncentrācijā.

Link to comment
Share on other sites

Tiek lietota Brita ar kantaino filtru 1.7L krūze. Filtru mainu, kad sāk nelabi garšot (3-4mēneši). Filtrē ātrāk nekā 2 cilvēki spēj izdzert defaultā režīmā. Galvenais izstrādāt refleksu vienmēr pieliet, kad nolej, tad neaptrūkstas lietojams h2o.

 

Liekot to 3 korpusu filtru ar mazo krānu, gan ir viena problēma. Ja spiediens pa lielu un vēlme ātrāk pieliet ķoci, tikai daļēji nofiltrējas.

 

Effektīvāk esot visam ūdensvadam lielo atdzelžotāju/atkaļķotāju/org. filtru uzlikt 200L mucas lielumā. Bet dzīvoklim tas ir overkills.

Link to comment
Share on other sites

Nu, jā, ja man būtu, kur nolikt 200L mucu, tad visticamāk es arī lietotu Venden 19L burciņas. :)

Link to comment
Share on other sites

Vilx, vajag meklēt cītīgāk nevis tikai pirmo linku wikipēdijā. Reversā osmoze, bet tas ūdens garšu neuzlabos, tā maksimāla ūdens attīrīšanas metode ar idustriālām iekārtām. Nezinu kā darbojas šie mājas varianti. Tas ir tiešām progresīvi un ļoti dārgi, ja vajag "tīru" nevis dzeramu ūdeni.

 

http://www.hidrostandarts.lv/?l=1μ=46

 

Andza,

 

ja Riigas kraana uudens buutu tik slikts, tad 4/5 Riigas buutu infekcijaas.

 

 

Mana māte ilgus gadus strādāja RŪ ūdens kvalitātes kontroles laboratorijā. Nu nedzeru es krāna ūdeni Rīgā. Kritiska situācija ir ac vecajām pirmskara mājām centrā, pārdaugavā. Un tas pats hepatīts nav nemaz tik reta parādība Latvijā.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ā, nu, vajadzēja uzreiz tad to burvju vārdiņu "reversā" pateikt. Citādi es uzreiz nobrīnījos, jo osmoze parastā man nebija sveša arī bez wikipēdijas linka, bet par reverso tikai tagad izlasīju.

 

Un hepatītu, ja kas, izraisa ļoti daudz dažādu lietu, tostarp alkohols. "Hepatīts" ir vienkārši kruts nosaukums aknu iekaisumam. IMHO krāna ūdens tomēr nebūs noteicošā lieta hepatītam Rīgā.

 

Taču jāpiekrīt, ka neko foršs priekš dzeršanas tas ūdens tiešām nav, un es arī no tā dzeršanas izvairos.

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Vari meiģināt sasaldēt un tad atlaidināt , arī mainās garša.

Šis paņēmniens vispār darbojas, nezinu gan, vai uz sāļiem un rūsu arī, bet uz tonika sastāvdaļām noteikti. Ņemam tonika pudeli, liekam saldētavā un noķeram brīdi, kad puse ir sasalusi. Nolejam nesasalušo atsevišķā pudelē, lai pārliecinātos precīzi pēc garšas, gaidam, kad izlīdzinas temeperatūra un mums ir 2 dažādu koncentrāciju dzērieni.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Atdziivinaashu spraagoni! Ar sekojoshu jautaajumu... Cik biezhi reaali jaamaina/mainat britas filtrus? Dienaa ~4L izfiltreeju! Uudnes nav maajaa no netiiraakajiem.

Link to comment
Share on other sites

joks :on_the_quiet2:

Brita izfiltrē apmēram litru 5-10 minūtēs (cik svaigs filtrs) un tad vāru, atdzesēju, pēc tam dzeru ...

atdzesētu alu

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Silti ieteiktu nemāžoties ar ūdens krūzēm un izmantot šeit redzamos ūdens filtrus.

http://akvafors.lv/lv/ishop/uz-udenskrana-montejami-udens-filtri/akvafor-filtri-ar-ar-atsevisku-udens-kranu/

Ir reāli pārbaudīts praksē (uzņēmumā) ar 100 darbiniekiem, kur šāda tipa filtrs ir izmantots ūdens sildītājā /dzesētājā. (http://akvafors.lv/lv/ishop/purifayery-aquaphor/izsmidzinataji-aquaphor/ )

Filtra normāls "noskrējiens" ir vairāki m3 atfiltrēta ūdens.

Filtru elementu cenas arī tur var redzēt.

 

 

P.S. Ūdens tiešām pēc filtrācijas ir garšīgs!

Link to comment
Share on other sites

Kad dzīvoju Ķekavā dzēru nevārītu no krāna. Tur ir ļoti labs ūdens. Arī Rīgā ūdens nav slikts - ūdens filtrācijas stacija "Daugava" ir viena no modernākajām Eiropā, nesen rekonstruēta. No Baltezera nākošais ūdens gan ir štruntīgāks.

 

Rīgā filtrēju ar Britas ovālo un dzeru nevārītu. Kad sāk garšot pēc hlora, mainu filtru.

 

Liela daļa cauruļu, protams, dod metālisku piegaršu, savukārt par baktērijām runājot - sterila vide cilvēkam nodara daudz lielāku postu, nekā neliels daudzums drazas un mikrobu ikdienas racionā ;)

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Tieši jau ar filtrāciju panāk to, ka atbrīvo ūdeni no sūdīgām piegaršām un ūdens tiešām paliek pēc garšas ļoti baudāms.

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi bezgaršīgs būtu destilēts ūdens, bet tādu parasti nedzer. ;) Dzeramajā ūdenī tomēr ir ļoti daudz dažādu vielu, un to saturs arī nosaka ūdens garšu.

Link to comment
Share on other sites

nevertell, spriežot pēc Taviem komentāriem, nevesels būsi Tu... :on_the_quiet2:

 

Tu gribi teikt, ka iedzerot destilētu ūdeni, cilvēks paliek slims?!?! :)

 

Vai arī, tas cilvēks ir slims, jo dzer destilētu ūdeni?!?

Labots - Knaabis
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Pie krustmātes laboratorijā esmu dzēris destilētu ūdeni, garšo mazliet pretīgi, kā redzi dzīvs un vesels.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Nū, dzert ūdeni, kurā nav pilnībā nekas izšķīdināts, veselīgi neesot, tā man viens gudrinieks (skolotājs pie tam vēl) stāstīja. Jo ūdens pats par sevi ir šķīdinātājs, tāpēc tas atšķaida asinis, vairāk tērē sāļus. Vai kautkā tā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...