Jump to content

BiFri brīnumiņi


marcha99
 Share

Recommended Posts

aizvakar karti nomainīju uz BiFri.

1.reklāmā teikts, ka sms ir bezmaksas uz pusgadu, bet nosūtot "?" uz 1600 uzzinu, ka man ir atlikušas 2000 bezmaksas sms.

2.kaut kas nav kārtībā ar Mans BiFri. piereģistrējos un mēģinot ielogoties, mani pārmet uz toxic.lv mājaslapu, kur ielogojoties man atver kontu ar super veco numuru no 2007. gada, kad bija RIMI bums ar tām bezmaksas atjaunošanas kartēm (to veco numuru es neizmantoju).

3.pasūtīju internetu par 1 santīmu minūtē. man ir iPhone. pamēģinu ieiet e-pastā, pārbaudu laika ziņas un man jau 2 santīmi nost, kaut arī ir pagājušas 15 sekundes.

 

ieteikumi, risinaajumi?

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Komentēšu pirmo punktu. Tev tiešām pienākas bezmaksas sms pusgadu, ar norunu - skaits nedrīkst pārsniegt 2000 sms mēnesī. Nezinu kā ir jādrukā, lai to pārsniegtu :)

 

Par otro punktu.. neko tādu nezinu.. visdrīzāk vaina kompī, cookies vai tml.

Link to comment
Share on other sites

Janis K

Un par trešo punktu: līdz šim nedomāju, ka iPhone īpašnieki skaita katru santīmu. Burtiski.

  • Patīk 2
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Vari noportēties uz LMT pieslēgumu Mūsējie: par 4 latiem pastāvīgi 1000 bezmaksas minūtes un 1000 bezmaksas sms LMT tīklā bez jebkādiem pusgadiem. Var pieslēgt flareita internetu par 3 vai 5 latiem atkarībā no vēlamā datu apjoma.

 

P.S. Manuprāt, iPhones pilnvērtīga izmantošana ir tēmēta uz pēcapmaksas segmentu.

Link to comment
Share on other sites

Labak patestet iPhone ar to O!karte ko LMT tagad dod visiem X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki dalibniekiem

tur ir internet uz 1 men. iekļauts, 1sant./min/SMS uz LMT, bonuss par ienakošo 1,5 sant./min.

Link to comment
Share on other sites

marcha99
(labots)

ok, par bezmaksas sms un Mans BiFri viss ir kaartībā. mav vajadzēja lietotāja vārda vietā ievadīt telefona numuru.

ko darīt ar to internetu? par katru pieslēgšanos man rauj pa santīmam, nevis pa minūtēm!

Labots - marcha99
Link to comment
Share on other sites

ar to "bezmaksu SMS" skaidrs ka tas ir tikai nosaukums nevis saturs ka visai reklamai, tur vinu lapa ir rakstits:

 

SMS NonStop — lieto godīgi

Bites tīklā SMS NonStop darbojas neierobežotā apjomā :cool2: — sūti īsziņas, cik vēlies! Uz visu citu operatoru tīkliem tu vari nosūtīt līdz pat 2000 bezmaksas īsziņām mēnesī :cool2: . Lai netraucētu citu lietotāju labsajūtu un tiesības pilnvērtīgi izmantot Bites tīklu, SMS NonStop paredzēts tikai un vienīgi saziņai, nevis biznesam, reklāmai vai spamam. Mēs to saucam par godīgas lietošanas politiku un ceram, ka tu to atbalstīsi.

Negodīgiem lietotājiem SMS NonStop beigsies ar lielu STOP, un par katru nosūtīto SMS būs jāsamaksā pēc attiecīgā BiFri tarifa.

 

bet par internetu: par pedejam 3-4men. man bija 3 portacijas uz BiFri - pirmo nedelu (7 dienas) visiem numuriem internets bija ieklauts bez papildu samaksam - nekadu tarifu es speciali nepiesledz, vienkarši iavadu APN kur vajag un lieto, pec nedelas atnaca SMS ka haljava beidzas un tad jamaksa ja patik

Labots - vkwic
Link to comment
Share on other sites

marcha99

jā, man arī atnāca sms par to, ka internets uz nedēļu ir bezmaksas, bet izrādās, ka nē. es apn ievadīju "wap". vai vēl kaut kas jāievada?

Link to comment
Share on other sites

žel ka Bifri jau ilgo laiku netaisa nekadu portacijas bonusu iznemot to SMS - man jau divas SIM kartes plaukta stav - gaida momentu :grin: , ari nebutu slikti no Okartes sagaidit atkal bezmaksas zvani visu laiku ka bija D-pili un Ventspili

Link to comment
Share on other sites

vkwic,un tā tu šaudies katrai akcijai un bonusiem līdzi,mainot telefona numurus(ja tev divas SIM kartes jau gaida momentu),to nekad es neesmu sapratis.IMHO-tas tāds nenobrieduša ģimnāzista paveids...

 

oi,iekrāsojāson_the_quiet2.gif

Labots - doms
Link to comment
Share on other sites

vkwic,un tā tu šaudies katrai akcijai un bonusiem līdzi,mainot telefona numurus(ja tev divas SIM kartes jau gaida momentu),to nekad es neesmu sapratis.IMHO-tas tāds nenobrieduša ģimnāzista paveids...

 

oi,iekrāsojāson_the_quiet2.gif

 

 

ja, tada ir dzive, jo esmu prepeid-postpeid klients visiem musu mobilo un ne tikai operatoriem un dažie mani numuri rotejas pa viniem bez partraukuma, jo tikai tad var izspiest no viniem maksimalo - ta ir ka spele, dažreiz vini dažreiz es kaut ko uzvinejo.

Reali tie numuri lieto mani radinieki, bet tagad viniem nav jadoma cik un par ko vini iztere, ka rezultata tie rekini (paldies krizem !!!) supermazi.

Labots - vkwic
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Korporatīvais Latvijā vienmēr ir lētāks nekā prepaid.

Kā arī nepatīkami, ka nevar papildināt par latiem 30 un gadu aizmirst par konta papildināšanu.

 

Vispār šis te uzmetiens no Bites puses mani iedrošināja paskatīties uz to, kādi ir konta atlikuma derīguma termiņi visiem trīs operatoriem. Izrādījās garākais ir... LMT. Par 30 latiem papildinot - konta atlikuma derīguma termiņš ir veselas 600 dienas.

Link to comment
Share on other sites

Parasts

Ant_LV , bet var papildināt jau sākot no 5Ls un uz pusgadu(max uz 8 mēneši kopā ar "tikai ienākošo zvanu periodu")aizmirst par papildināšanām.

Link to comment
Share on other sites

Ne ilgi BiFri muzika skana :whistle3:

 

 

jauni kredīta derīguma termiņi!

 

0.33Ls vieta bus 1Ls men.

 

Sanak ka LMT korporativais ar 0.51 Ls/men. bez PVN bus daudz izdevigak.

Mjā, BiFri piegriež skābekli...nedaudz, bet tomēr. :black eye:

Man kā bezdarbniekam..., nu nav jau tik traki, pagaidām. Ja vēl vairāk šie gribēs piegriezt, tad cilvēki sāks pāriet atpakaļ uz savām "telēm" un LMT.

Link to comment
Share on other sites

davelis

Jamie vēlas, lai samazinās priekšapmaksas lietotāju skaits un palielinās pēcapmaksas lietotāju skaits, jo piedāvā beztermiņa līgumu BITE PARUNĀSIM ar gada lietošanu bez abonēšanas maksu...

jebkurā gadijumā domāju, ka 1.septembrī daudzi papildinās karti pa 1Ls un dzīvos 3 mēnešus laimīgi un pēc tam domās vai vajag pāriet uz patstāvīgo pieslēgumu vai portēties pie cita operatora.

Link to comment
Share on other sites

Parasts

Kāpēc iet prom, ja tas tāpat ir izdevīgākais priekšapmaksas piedāvājums :)

Par 1Ls ZZ ir 10 dienas, Okartei 20 dienas. Un par 5Ls ne ZZ, ne Okarte nedod pusgadu.

Link to comment
Share on other sites

Pilsonis

Kāpēc iet prom, ja tas tāpat ir izdevīgākais priekšapmaksas piedāvājums :)

Par 1Ls ZZ ir 10 dienas, Okartei 20 dienas. Un par 5Ls ne ZZ, ne Okarte nedod pusgadu.

 

BiFri izdomāja maksu par bezmaksas sarunām. Trīs mēnešos varēja notriekt latu pa citiem tīkliem. Tagad būs jādomā, kur likt (tērēt) latiņu katru mēnesi, vai piecus latiņus pusgadā. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Lietotju Bites pieslegumu jau ilgu laiku...gandriz no paša sākuma, kad šis pieslēgums ienāca Latvijā. Nekādu problēmu pagaidām nav... biju paņemis telefonu pa 1ls ari, bet tas jau savus gadus nokalpoja.. :rolleyes:

 

Taka viss ar Biti ir kārtība... ceru kad tā pat ir arī ar BiFri..

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Esmu sācis jaunu dzīvi - vakar pārgāju pilnībā uz Linux, šodien dodos pēc savas Bites SIM kartes :whistle3:

Link to comment
Share on other sites

Prātīga izvēle-man gandrīz visi radi,ģimene un draugi(ne bez manas aģitācijas) tagad BITE lieto un bēdu nezin.Savā starpā par brīvu,bet uz citu tīklu 3santīmi minūtē-"maļina" gatavā...

Link to comment
Share on other sites

Un kā BITEI ar zonu dziļos laukos? Un kā ar viesabonēšanu ārzemēs?

P.S. Biju, esmu un būšu LMT klients, lai bite un viņiem līdzīgie piedāvātu ko piedāvādami.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Neesu siikaak peetijis, bet kaa zinaams bite pieder vodafonam. un man liekas, ka vodafonam ir vairaak un sakariigaaki liigumi viesaboneeshanaa nekaa kkaadam tur lmt.

 

Ja kljuudos, tad sakiet. es tik taa logjiski secinaaju...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Eiropā un EEZ visiem ir ļoti līdzīgi tarifi, atšķiras par 1 - 2 sant. Ārpus ES un EEZ jau jāskatās kas izdevīgāks.

Link to comment
Share on other sites

ivo,tikai nakad namaini operatoru un nebrauc uz dziļiem laukiem un nekad neej lielveikalos,pazemes tuneļos,autostāvvietās-ka tik kaut kas nenotiek...Un svētdien noteikti aizej uz baznīcu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

CITĀTS

 

Es kko liidziigu gribeeju pateikt :D

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Donkeyhot

Sveikiņi, var būt kāds ir dzirdējis kaut ko par šo(BiFri saitā nekā nav) : " Īpaša BiFri dāvana gaida tevi Bites salonos līdz 10.01 ! Nenokavē iespēju u.t.t, tava parole xxxx ", tas ir SMS teksts. Kāds ir šo saņēmis un var būt varētu pakomentēt kaut ko vairāk? Ir kāds lietas kursā?:)

Link to comment
Share on other sites

Jaa, Donkey Tevi gaida 3 bezmaksas BiFri saakuma komplekti, katraa pa 50sant. iekshaa.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...