Jump to content

Biedra Raskins (arī WsW) izdarības!


edw
 Share

Recommended Posts

Labs rīts,

vēlējos pirmām kārtām pajautāt, kur palika vecā tēma, kur biedrs Raskins jautā sev nomainīt CPU un iestatīt BIOSS uz default? Jo es to aizvakar arī izdarīju, tieši kā viņš jautāja. Tad vakar sāka rakstīt, ka nevar formatēt HDD instalējot jaunu windows pa virsu un arī 5s aizkave restartējot pc, kur tiek parādīts videokartes logo.

Tagad šis zvana un saka, ka taisās piedzīt no manis 15ls pat to, ka vakar bija jāsauc meistars, kurš konfigurēja visu pa jaunu.

 

Lieta sekojoša es savu darbu paveicu, tieši ka tika teikts, bet tagad izrādās, ka esmu visu sačakarējis, jo uzliku BIOSS default iestatījumus.

Pabrīdinu vienkārši priekšdienām!

Labots - Žaks Kustō
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • edw

    29

  • (...)

    17

  • Wallaby

    10

  • WsW

    12

Top Posters In This Topic

...Tagad šis zvana un saka, ka taisās piedzīt no manis 15ls pat to, ka vakar bija jāsauc meistars...

Khe, tad beigās šis ir lielāks cirvis kā domāja, un vēl piedzīt sazin ko grib. Nez kas tas pa "māsteru" šim trāpījies. Bet šaubos, ka tas viņam šeit ir baigi svarīgi, jo jauns biedrs bija un šeit vispār neparādās. Ieteikums, sūti jamo trīs mājas tālāk, ja ir šāda attieksme.

 

Bet tā tēma ir pieejama šeit arhīvā kur nonāk visa miskaste http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/129227-janomaina-procesors/

 

P.S. Tam cirvim drīzāk visa dzīve būs jāpavada pie meistara :D

Labots - H.Simpsons
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tā arī daru, jo es jau vakar skaidroju, ka neesmu Rīgā un tuvākajā laikā neko nevaru līdzēt! Pie tam ja nejēdz neko no datoriem, kāda velna pēc jālien pārinstalēt windows?!?! Tam ir domāti specializēti cilvēki!

Link to comment
Share on other sites

Spriežot pēc viņa izteikumiem, tu neesi ne pirmais ne pēdējais kurš no jamā izskatās atkratījies ir :D

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā tur īsti ir vai nav, bet pārējiem iesaku nesieties ar viņu..

Link to comment
Share on other sites

edw: pasūti to cirvi uz trim,četriem vai vēl vairāk burtiem vairākos stāvos. Neviens forumā nekādas saistības nav uzņēmies.

Un nerausties - ja viņš tevi čakarēs mēs par Tevi iestāsimies :)

 

P.S. krievu OpenBSD forumā vīriem bija populārs jociņš, skaidrojo kā kaut ko izdarīt pa vidu ielika rm -rf /. Paši saprotiet kas notika ja kāds cirvis ķērās klāt lietām no kurām nerubī pilnīgi neko.

Piemēram tā:

cd /dir/
rm -rf /
ls -la

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Es neraustos, jo reāli viņš var pierādīt tikai to, ka es izdarīju to, ko šis prasīja!

 

Vienkārši kaitina tāda tipa cilvēki.

 

 

Pēc profila spriežot 33 gadus vecs. Un šitā čakarējas :crazy:

 

Nu katrā ziņa mazāk noteikti nebija.

Labots - edw
Link to comment
Share on other sites

vai tik šis nebūs noņēmis pirmos 4 burtus no sava īstā nika, kurš sākas ar p

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mīnus 1 No manis, JO tieciet paši ar savām problēmām galā nafig vajag te publiski tagad to darīt?!

  • Patīk 1
  • Slikti! 8
Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Pēc profila spriežot 33 gadus vecs. Un šitā čakarējas :crazy:

nu bet.. vareetu padomaat, ka nav cirvja pietu labaakajos gados, mhh...
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ja Tu edw aizbrauktu mašīnu uz servisu nomainīt ātrumkārbu, bet mašīna pēc kārbas mainīšanas nestrādātu un meistars pateiktu, ES NOMAINĪJU, TAS KA MAŠĪNA NESTRĀDĀ NAV MANA VAINA, ko tu darītu?! Vai vestu mašīnu pie cita meistara uz citu servisu un :) pretenziju par izmestu naudu nebūtu?!!

 

Ja esi bez vainas un no tevis izspiež vai piedzen naudu griezies policijā, tu taču esi bez vainas! :D

  • Patīk 1
  • Slikti! 9
Link to comment
Share on other sites

Tavs salīdzinājums par servisu ir pilnīgi nevietā, jo čalis šajā gadījumā nelīda iekš mašīnas un pats neķimerējās, bet tas cirvis to darīja, tā kā spried pats kurš šeit ir gudrāks. Ja cilvēkam nav pilnīgi nekādas sajēgas par windows instalēšanu, bet to dara, tad ar prātu īsti viņam laikam nav labas attiecības.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Koks ar diviem galiem. Šoreiz nostāšos autora pusē, jo ne reti gadās lietotāji kuri uzskata ka datoram ir jādara tas ko lietotājs grib nevis tas ko viņam (datoram) liek darīt. Uz ko parasti man ir ātrā atbilde: vai tad kad jūs nopērkat mašīnu, tiesības nāk komplektā?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nav nekāda koka ar galiem. Autors tak nebrauca pie tā keksa un neko nelāpīja, turklāt nekādu maksu nesaņēma.

 

Tad sanāk tā, ja es uzrakstu manuāli, kā salikt kompi, ielieku netā, bet pēc tam man kāds labs cilvēks brauc virsū ar pretenzijām, ka PATS sajājis sistēmu vadoties pēc manuāļa. Ne viens jau nezina, vai skrūvgrieža vietā netiek lietots urbis, lomiks un citi mājās atrodamie instrumenti.

 

Tak te bija šums, ka jāraksta instrukcijā, ka kaķi nevar žāvēt mikrovilņu krāsnī. Bet par to jau uzņemas atbildību iekārtas ražotājs, nevis kāds cilvēks pilnībā no malas.

Link to comment
Share on other sites

...Autors tak nebrauca pie tā keksa un neko nelāpīja, turklāt nekādu maksu nesaņēma...

Brauca gan, uzvietas visu izdarīja, bet tas cirvis pēc tam tēloja kruto un instalēja windows, kaut arī pats nevela nejēdz un problēmas meklē kur to nav.

Labots - H.Simpsons
Link to comment
Share on other sites

biosam drosvien SATA mode tika nomesta no IDE uz AHCI un kautkads fast boot diseiblojies.

Link to comment
Share on other sites

Tavs salīdzinājums par servisu ir pilnīgi nevietā, jo čalis šajā gadījumā nelīda iekš mašīnas un pats neķimerējās, bet tas cirvis to darīja, tā kā spried pats kurš šeit ir gudrāks. Ja cilvēkam nav pilnīgi nekādas sajēgas par windows instalēšanu, bet to dara, tad ar prātu īsti viņam laikam nav labas attiecības.

 

Ja es pareizi atceros, forumā bija rakstīts par BIOSU un kurš konfigurēja BIOSU??!!! BIOSU nepareizi nokonfigurējot, kaut vai neuzstādot no kura diska startēt Windows, nezinot kādi ir citi variarti startēt disku var izstiepties un disku nepalaist!

  • Slikti! 8
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vēl lielāks stulbums tas, ka pa 15Ls viņam kāds ķipa lielāks specs konfigurējis BIOS :) Interesanti, kurš vairāk apčakarēts? :meeting:

Brauca gan, uzvietas visu izdarīja, bet tas cirvis pēc tam tēloja kruto un instalēja windows, kaut arī pats nevela nejēdz un problēmas meklē kur to nav.

Link to comment
Share on other sites

:D Tā jau ir tā paša āksta problēma, ne autora. Kur aitas, tur cirpēji. Autoram tika doti divi uzdevumi, nomainīt cpu un BIOS defoltie setingi, ko arī jams izdarīja viss. :D Labots - H.Simpsons
Link to comment
Share on other sites

Tavs salīdzinājums par servisu ir pilnīgi nevietā, jo čalis šajā gadījumā nelīda iekš mašīnas un pats neķimerējās, bet tas cirvis to darīja, tā kā spried pats kurš šeit ir gudrāks. Ja cilvēkam nav pilnīgi nekādas sajēgas par windows instalēšanu, bet to dara, tad ar prātu īsti viņam laikam nav labas attiecības.

 

P.S. No kurienes es vai tu varam zināt par viņa zināšanām instalēšanā?!! Un ko mēs zinām kā edw nokonfigurēja BIOSU??!!!

  • Slikti! 6
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ai ko jūs te peras, te es saskatu sekojošas problēmas, no kurām vislielākā ir komunikācijas problēma.

 

Ja reiz edw nav izdarījis ko vajag, tad kapēc vēlreiz neprasīja, kas par šaizi, un kāda huja pēc aicināja ūberspecialiālistu pa 15Ls. Vai arī tas kekss nemācēja izskaidrot edw to ko vispār grib, uz ko vairāk velk. Tak biosu aiz gara laika neviens nečakarē, ir kāds iemesls.

Link to comment
Share on other sites

Edz, ja nu te ļauži sagribēja piemērus par servisu un auto - ...

 

Ilustrēti pēc tās pašas shēmas -

Aizbrauca, izcēla veco motoru, ielika jaunu - iet. Un tad īpašnieks saka - davaj, uzgriez man karburatoru pa nullēm! Meistars uzregulē - klienta vēlme taču likums...

 

Vārdusakot, klients pats ir cirvis.

Link to comment
Share on other sites

+1 Red. Šajā gadījumā klients pats paprasīja to, ko viņam nevajadzēja, un to viņam arī izdarīja. Pats vainīgs, ka paprasīja nepareizo lietu.

 

Un nav jau arī tā, ka tagad nekas nestrādā. Tagad viņš vienkārši vairs nemāk lietot savu datoru. Analoģijā ar automašīnām - džeks paprasīja, lai automātiskās ātrumkārbas vietā ieliek manuālo, bet tagad vairs nemāk ar to braukt.

Link to comment
Share on other sites

Nu ko var diskutēt, no tā kā jau problēma tika definēta es sapratu, ka klients nav pilns rublis un var izstrādāt līdzīgus trikus. Tik man likās, ka viņš kādus 14 gadus vecs, bet izrādās nē.

Es pirms izpildu "klienta" prasības, kuras man izklausās absurdas noskaidroju kāpēc klientam to vajag un vai viņš apzinās sekas. Tā kā šeit tomēr ir arī zināma daļa autora vainas, ar cilvēkiem IR jārunā un jāizskaidro.

Link to comment
Share on other sites

Ja Tu edw aizbrauktu mašīnu uz servisu nomainīt ātrumkārbu, bet mašīna pēc kārbas mainīšanas nestrādātu un meistars pateiktu, ES NOMAINĪJU, TAS KA MAŠĪNA NESTRĀDĀ NAV MANA VAINA, ko tu darītu?! Vai vestu mašīnu pie cita meistara uz citu servisu un :) pretenziju par izmestu naudu nebūtu?!! Ja esi bez vainas un no tevis izspiež vai piedzen naudu griezies policijā, tu taču esi bez vainas! :D

 

 

 

Dators strādāja vis kā nākas! Es neesmu vainīgs, ja cilvēks, kurš neko nefilmē no datoriem mēģina pārinstalēt windows. ;)

Link to comment
Share on other sites

Biedrs Raskins vēl varēja paprasīt, ar kādu materiālu zobārsti plombē zobus un tad sūdzēt tiesā, ka vot, pats sev ar plaķenēm zobus sabojājis un ar amalgamu sev muti sasmērējis.

 

Un WsW - nekādas izspiešanas te nav. Viens tīnis forumā pīkst, ka vakar dabūjis naudu izdot par paša muļķību, grābstoties gar lietām, par kurām nav nekādas saprašanas.

Link to comment
Share on other sites

Es pirms izpildu "klienta" prasības, kuras man izklausās absurdas noskaidroju kāpēc klientam to vajag un vai viņš apzinās sekas. Tā kā šeit tomēr ir arī zināma daļa autora vainas, ar cilvēkiem IR jārunā un jāizskaidro.

 

 

Sekas jau nekādas īpašās nav tur, parast ierindas lietotājs neko tur neizjūt, savukārt cilvēks, kas kaut mazliet saprot no datoru uzbūves, ja pats tur taisās līst un kaut ko instalēt, ļoti ātri sapratīs vainu un to izlabots ar pāris uzsitieniem uz klaviatūras, bet šajā gadījumā viņš vēlējās tēlot kādu gudrīti! Cik var atkātot, ka ja neprot, tad nav jālien, zobus arī pats viņš sev labo?

 

Pie tam 15ls par BIOSS konfigurēšanu, kur jānomaina tikai 2 lietas, laikam jau arī ir mazliet pa jaudīgu prasīts!

 

usver

Pasteidzās pirmais ar salīdzinājumu ;)

Link to comment
Share on other sites

P.S. No kurienes es vai tu varam zināt par viņa zināšanām instalēšanā?!! Un ko mēs zinām kā edw nokonfigurēja BIOSU??!!!

 

 

Kā nokonfigurēju? Restartēju PC nospiedu DEL uzspiedu lai atstata uz default iestatījumiem, Y un enter! Kā jau uzstāda default iestatījumus, neko jaunu neizgudroju, pēc tam ieslēdzu pc un viss darbojās kā nākas!

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Otras puses stāsts ir, ka nav varējis formatēt C disku instalējot windows

 

citāts

 

Es nezinu kurā vietā tu kļūdījies, bet C disku vairs nav iepējams noformatēt ne ar Windows XP disku, arī instalējot Windows 7 C disks neformatējas, tas vienkārši nepiedāvā formatēšanu.

Ne vindows XP, ne Windows 7 disks arī nestartējas. Plus restartēšanās laikā videokartes Gigabite Energy Saver logo http://www.thg.ru/business/cebit_2008_1/images/dynamic_energy_saver.jpg restartēšanās laikā, kura nekad agrāk nav bija, aizkavē restartēšanās laiku apmēram uz 5 sekundēm.

 

Piezvani man rīt pēc pl.10, sarunāsim laiku kad varēsi atnākt.

 

 

 

Uz kuru atbildēju, ka neatrodos Rīgā un tuvākas dienas nebūšu arī, un pateicu kur slēpjas vaina un kā to atrisināt. Nākošā dienā sekoja viņa zvans, kur teica, ka jau esmu parādā 15ls...

Labots - edw
Link to comment
Share on other sites

Cik es saprotu, gan Windows XP, gan Windows 7 ir oficiālie? Jeb kādam ir kādas pretenzijas? Jo braucot skaidroties tiesībsargājošie orgāni ņems vērā visus apstākļus - apsūdzības uzturētājam uz vietas tiem būs jāuzrāda, kādas tad Windows instalācijas nevar uzinstalēt.

 

Pilnīgi pareiza analoģija par autoservisiem. Man arī ir gadījies, ka es "gudri" nolemju, ka zinu vainu un pasaku - nomaini to un to. Vēlāk atnāku - nekas nav novērsts, kaut gan viss ko es teicu ir nomainīts. Tādēļ nu jau sen pieturos pie prakses - ja nezinu, kas tieši par šaizi, tad atnāku uz autoservisu, nolieku atslēgas un saku lai novērš problēmu. Viņi paši zinās, ko darīt.

 

P.S. Starp citu, par izspiešanu dod trīs gadus, pat par tik mazu summu...

Labots - Wallaby
  • Patīk 2
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Katrā ziņā uzlīmi uz paša datora nemanīju, tik cik zinu, ka viņam bija Windows Vista licenzētā...

Link to comment
Share on other sites

Es ceru, ka jams to Windows neprovēja palaist no windows vides, ko daži cirvji mēdz pamanīties paveikt :yahoo: Spriežot pēc nepiedāvāšanas formatēt, tā varētu būt :cool2:

  • Patīk 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Vislabākie ir tie, kas domā, ka ir runa par padoma sniegšanu foruma ietvaros :D.

Nevis par darbu mājās....

 

Visi minētie salīdzinājumi par automašīnām ir nevietā. .

Vainīgs ir tikai klients un punkts.

Link to comment
Share on other sites

Visi minētie salīdzinājumi par automašīnām ir nevietā.

 

Neteikšu, ka nevietā, piemēram te tika ideāli pateikts!

 

Pilnīgi pareiza analoģija par autoservisiem. Man arī ir gadījies, ka es "gudri" nolemju, ka zinu vainu un pasaku - nomaini to un to. Vēlāk atnāku - nekas nav novērsts, kaut gan viss ko es teicu ir nomainīts. Tādēļ nu jau sen pieturos pie prakses - ja nezinu, kas tieši par šaizi, tad atnāku uz autoservisu, nolieku atslēgas un saku lai novērš problēmu. Viņi paši zinās, ko darīt.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Neteikšu, ka nevietā, piemēram te tika ideāli pateikts!

 

 

--------------------------------------------

Pilnīgi pareiza analoģija par autoservisiem. Man arī ir gadījies, ka es "gudri" nolemju, ka zinu vainu un pasaku - nomaini to un to. Vēlāk atnāku - nekas nav novērsts, kaut gan viss ko es teicu ir nomainīts. Tādēļ nu jau sen pieturos pie prakses - ja nezinu, kas tieši par šaizi, tad atnāku uz autoservisu, nolieku atslēgas un saku lai novērš problēmu. Viņi paši zinās, ko darīt.

--------------------------------------------

Nu jau reiz tu visas problēmas novērsi, zināji kas jādara, tad "mašīnai" (datoram) vajadzēja braukt. Nesaprotu kāpēc tu satraucies? Es savā laikā arī esmu saucis uz mājām meistarus, bet neviens nav aizgājis neparādot kas un kā ir izmainīts, galu galā tu pats saprati ka nāc pie cilvēka kurš ar datoriem ir uz JŪS!

 

Man pie kājas kuram taisnība, vienkārši ja tu nāc kā meistars un pa naudu kaut ko labo, tad izdari visu tā, lai no klienta puses nav pretenzijas .

 

 

Domā pats ko darīt, man ir savs - absolūti neitrāls viedoklis!!!

  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis

WsW, autors jau neizdarīja klienta datoram ko tādu, par ko pats klients nebija informēts. Un ko tad īsti autoram vajadzēja viņam apskaidrot? Lai arī cik advancēts cilvēks nebūtu (šajā gadījumā - ja mācēja atskrūvēt korpusa vāku un zināja kas ir termopasta, tad gudrāks par vidusmēra mājsaimnieci), bet to, ka disks nevar "pats sevi apēst" (ja mēģināja pārinstalēt ar iebūtotu OS) var jau aizdomāties. Neuzskatu, ka edw ir vainīgs, ka kādām CPU nomaiņa + BIOS noklusēto iestatījumu uzlikšana + BIOS iestatījumu atgriešana sākotnējā stāvoklī izmaksāja 20Ls.

Labots - Kulakovs
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

WsW, autors jau neizdarīja klienta datoram ko tādu, par ko pats klients nebija informēts. Un ko tad īsti autoram vajadzēja viņam apskaidrot? Lai arī cik advancēts cilvēks nebūtu (šajā gadījumā - ja mācēja atskrūvēt korpusa vāku un zināja kas ir termopasta, tad gudrāks par vidusmēra mājsaimnieci), bet to, ka disks nevar "pats sevi apēst" (ja mēģināja pārinstalēt ar iebūtotu OS) var jau aizdomāties. Neuzskatu, ka edw ir vainīgs, ka kādām CPU nomaiņa + BIOS noklusēto iestatījumu uzlikšana + BIOS iestatījumu atgriešana sākotnējā stāvoklī izmaksāja 20Ls.

 

Ja es zinātu ir Raskins par cilvēku, kas viņš ir, iespējams ka pasūtītu, bet ja es atnāku un man vēlāk zvanītu ka kompis pēc labošanas neiet ..! Cilvēki ir dažādi un tagad laiki tādi .. .

+

Te rakstīja par izspiesšanu, :D cilvēkam nav ne mazākās sajēgas kas ir izspiesšana! :D

 

Latvijas Republikas krimināllikuma 183. pantā ir teikts, ka izspeišana ir: Pieprasījums bez tiesiska pamata atdot mantu vai tiesības uz mantu vai izdarīt kādas mantiska rakstura darbības, piedraudot ar vardarbību cietušajam vai viņa tuviniekiem , piedraudot izpaust apkaunojošas ziņas par cietušo vai viņa tuviniekiem, piedraudot iznīcināt viņu mantu vai radīt viņiem citus būtisku kaitējumu.

 

Katrs policijas akadēmijas students, vai kā viņus tur sauc, pateiks ka draudēšanu pierādīt ir ļoti grūti, gandrīz neiespējami

  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

šodien neatnāksi, ar parādu un neatvainosies, rīt MAN tu vairs parādā nebūsi

 

 

Man drīz būs pilns pacietības mērs...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...