Jump to content

Xbox vai Ps3 un TV


Dazzl
 Share

Recommended Posts

Man ir milzīgs jautājums. Biju izrausis google, bet neatradu ko meklēju.

 

Nu tad nolēmu nopirkt xbox 360, vai ps3, bet problēma tāda, ka nezinu, vai viņi darbosies uz mana vecā TV.

Shis TV, kurš man ir, ir krāsainais, ar vinu viss ok, bet tam nav iespējas TV/AV . Jautājums tāds : Vai tad,kad slēdz iekšā xboxu vai ps3, vajag izmantot iespēju TV/AV. lai p arādītos kautkas uz ekrāna, vai vienkārši, tad kas slēdz iekša konsoli, tad viss uz ekrāna parādās?

 

Un 2. jautājums: Kāda pieslēgšanas metode ir xboxam un ps3. Vienkāršie vadiņi t.i Sarkans, Dzeltens, Melns, vai arī kautkāda cita metode?

 

Paldies jau iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

Cik es atceros tad laikam vajadzes ieslegt AV. Abiem dieviem ir tie divi vadini un vel HDMI savienojums.Nevar but, ka nav tadas iespejas, ja jau ir kur spraust tos divus vadinus.

 

Reku PS3 un Xbox 360 kabeli.

Labots - sinaplex
Link to comment
Share on other sites

Cik es atceros tad laikam vajadzes ieslegt AV. Abiem dieviem ir tie divi vadini un vel HDMI savienojums.Nevar but, ka nav tadas iespejas, ja jau ir kur spraust tos divus vadinus.

 

Reku PS3 un Xbox 360 kabeli.

 

 

Aizmugurē man ir tie 3 caurumi, bet uz pults nav tās iesp;ejas :(

Link to comment
Share on other sites

A uz pasas TV kastes paskaties, jabut TV/AV vai ka vinu tur.

 

Ne pa temu, bet itka var izmantot smartfonu TV pults vieta. Nebija ta??

 

Lieta tada, ka sis divas konsoles ir + - vienadas, gandriz. PS3 + var spelet caur internetu, pa privu, var mainit HDD 2.5'' sata, Liels+ var izmantot, ka majas kinozali Blue Ray fillmu atskanosanai un var serfot interneta un uzinstalex linux. - Speles maksa dargi ( jo blue ray diski)

 

Xbox 360 + Speles maksa salidzinosi letak, daudzi spele interneta (xbox live), var atcipot un spelet speles, kuras ieraksti pats, daudz interesantas speles (halo u.t.t.) - Jamaksa lai speletu interneta, iespejams nevar serfot interneta.

 

P.S. ja perc PS3 iesaku SLIM versiju, ja Xbox 360 tad ari SLIM.

 

Vel piemirsu baigo plusu PS3, vinam barosanas bloks ir iebuvets ieksa konsoli, bet xbox' am nav.

Labots - sinaplex
Link to comment
Share on other sites

A uz pasas TV kastes paskaties, jabut TV/AV vai ka vinu tur.

 

Ne pa temu, bet itka var izmantot smartfonu TV pults vieta. Nebija ta??

 

Lieta tada, ka sis divas konsoles ir + - vienadas, gandriz. PS3 + var spelet caur internetu, pa privu, var mainit HDD 2.5'' sata, Liels+ var izmantot, ka majas kinozali Blue Ray fillmu atskanosanai un var serfot interneta un uzinstalex linux. - Speles maksa dargi ( jo blue ray diski)

 

Xbox 360 + Speles maksa salidzinosi letak, daudzi spele interneta (xbox live), var atcipot un spelet speles, kuras ieraksti pats, daudz interesantas speles (halo u.t.t.) - Jamaksa lai speletu interneta, iespejams nevar serfot interneta.

 

P.S. ja perc PS3 iesaku SLIM versiju, ja Xbox 360 tad ari SLIM.

 

Vel piemirsu baigo plusu PS3, vinam barosanas bloks ir iebuvets ieksa konsoli, bet xbox' am nav.

 

 

ps3 atkodēt ir iespējams, tā[ēc es laikam izvēlēšos ps3, bet kapēc tieši slim, ne fat?

 

Un diemžēl uz TV arī neatradu TV/AV

 

Varbūt vajag kko nopirkt papildus pie TV lai varētu pieslēgt konsoli. Neviens nezin?

Link to comment
Share on other sites

Par PS3 atkodesanu, piemirsu ka var. Bet tur laikam bija japerk kaut kads specialais USB un pa internetu laikam nevares spelet. Kapec slim? Slim versija ir mazaka, klusaka un patere mazak elektribas :)

Link to comment
Share on other sites

Man ir vēl jautājums par xbox. Izvēlēšos, kādu konsoli pirkt, kad dabūšu atbildes no šī topika. Ja es vēlos pirkt Xbox360 Elite 120Gb Un to atkodēt, pēc atkodēšanas es varēšu spēlēt internetā bez maksas, vai man tomēr būs jāmaksā tie 60$, Kad spēlēšu online games?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kāpēc jātaisa 2 topiki?

 

Un pēc atkodēšanas tevi visticamāk nobanos un nekā nevarēsi spēlēt tiešsaistē.

Link to comment
Share on other sites

Xbox lasa visus rakstitos diskus uz versiju (iXtreme Lite Touch) ar kuras palīdzību varēsi spēlēt Xbox Live onlainā bez nekadiem baniem. Bet var tādā gadījumā atkodēt un online būs bezmaxas?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...