Jump to content

Kāda tev konsole un kādēļ? (PS3 vai XBox 360)


Senteevs
 Share

Recommended Posts

Sveiki, kolēģi.

 

Nu jau vairāk kā 2 nedēļas lauzu galvu par to kādu konsoli iegādāties, lai pavairotu savu spēlētprieku. Salīdzināju vēlamos ekskluzīvus kā arī uz abām konsolēm pieejamās spēles, taču gudrāks nekļuvu, jo vēlamo spēļu skaits vienmēr izrādās vienāds.

 

Papildus analizēju cenas ala XBox 360 ir lētāks par PS3, taču tīkla geimingam jāpērk XBox Live. Spēles arī XBox 360 lētākas, taču tie pāris lati šurpu turpu neko nemaina. Blu-ray man nav arguments iegādāties PS3, jo negrasos viņu lietot. Pamatojums ala "nākotne" šeit neiet cauri.

 

Papildus jāpiezīmē, ka PS3 esmu dzīvē pietiekami spaidījis, lai man būtu radies pietiekams iespaids par konsoles būtību, savukārt saskare ar XBox 360 man aprobežojas tikai ar konsoles kontrolieri par kuru esmu sajūsmā, un, kuru arī ikdienā lietoju praktiski visām PC spēlēm izņemot šūteriem.

 

Spēlēšana pašlaik notiek uz 42" Full HD televizora pie pilniem apgriezieniem. PC ir mana primārā gaming platforma un tas arī nemainīsies. Neloloju ilūzijas, ka konsoļu spēles izskatīsies mega glīti, šādu iekārtu vēlos tīri, lai paspēlētu ko tādu, ko PC man nevar piedāvāt.

 

Ar šo visu vēlējos pateikt, ka labprāt uzklausītu Jūsu (konsoļu īpašnieku) iemeslus kādēļ pirkāt šo konsoli, bet ne citu. Liels lūgums iztikt bez kariem par to, kura labāa, bet gan vienkārši pamatot savu izvēli, ja ir laiks un vēlme.

 

Wii atstāsim ārpus diskusijas, jo tā kaste man jau ir un nekādas prieka sajūtas neizraisīja.

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

0xDEAD BEEF

Nu es esmu PS3 fanbojs! :)

Pirku, jo man patik dizains, iebuvetais WiFi, UI un ari del spelem. Soreiz panemu kopa Move starter paku. Nevaru salidzinat ar Kinect, jo neesmu spelejis, bet man loti patik. Kaut gan spelu vel pamaz, bet, piemeram - Start the party ir reali labais gabals un ka ir tusins, ta varam spelet un ir jautri. Ta pa vakariem kapaju The Fight - Lights out. Labs trenins - nav nemaz tik vienkarsi. Racketsports tenis ari interesants. Varetu pakert ari Sport championships un uzspeelet.

No ne move spelem (ekskluzivi) man patik Little big planet. Neko citu isti neesmu provejis.

 

Par XBOX360 neko pateikt nevaresu, bet man personigi nepatik tas kastes dizains.

 

Kapaju uz 50" plazmas ta ka ir COOL! :)

 

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Par Move un Kinect varu teikt tikai to, ka šīs "plātīšanās" lietas mani galīgi nesaista. Jau ar Wii likās, ka būs jautri, bet tas viss, manuprāt, vēl ir pietiekami "zaļš", lai to neuztvertu nopietni. Protams, paniekoties var, bet tā kā esmu klasisks geimeris, tad man kontrolieris vienā un alus otrā rokā ir īstā spēlēšanas izpausme.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā man nav konsoles...,bet ja pirktu, tad tikai PS3, jo:

1. vēl aizvien fascinē tās centrālais procesors (lai arī visi pārējie dzelži sen jau kā stipri atpalikuši)

2. tīklā spēles bez abonēšanas maksas

3. gribētos noprovēt Move

http://www.youtube.com/watch?v=cnuyaIIOyz8

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Jā varu padalīties pieredzē....spēleju abas konsoles,pirmo nopirku x-boxu ,jo bija krietni lētāks neka ps3 , un vēl bija lietošanā pirmā x-boxa spēles! Nu x-box ir vienkāršs darba rūķis , radīts , lai spēlētu spēles.Liels plus , ka pa HDMI iet arī 5.1 skaņa līdzarto nav jāpērk optiskais kabelis, liels mīnus- nav iebūvēts tas WiFi,barošanas bloks ir ārējais un tas ir diezgan liels klucis,un ja vēlēsies onlain paspēlēt nāksies abonēšanu pirkt ! Ps3 nopirku dēļ Grand turizmo spēles un iespējas skatīties BD diskus. Lietoju ps3 jau gadu un problēmu nav tikai PS3 120 gb un 250gb konsuļu versijas nedod pa HDMI 5.1 DD un DTS skaņu, jaslēdz vēl optika klāt!! Šitā problēma ir atrisināta 160 un 320gb versijām , un pēdējais , kas stāv pāri arī jaunajam x-boxam ir 3D spēļu atbalsts, visi kam ir 3d TV visdrīzāk pirks ps3.Nesen nopirku Black Ops , mans niks ir spainiss2, uzaicinat draugos, varētu ar kādu latvieti kopā tos angļus pašut nost........

Link to comment
Share on other sites

Tevis minētais wireless trūkums XBoxam jau vairs nav aktuāls līdz ar XBox 360 slim.

Personīgi, arī 3D manās acīs ir lieks gimmiks, kam reālu pielietojumu neredzu, jo man tas vairāk izraisa diskomfortu nekā prieku. Arī Gran Turismo 5 esmu pabraukājis un tā spēle pilnīgi noteikti nav manu "must play" sarakstā.

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Tu tikai neatbildēji kāda tev ir konsole un kādēļ????

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Piedod , neizlasīju , ka tu iesāki tēmu.

Link to comment
Share on other sites

Cik esmu lasījis un skatījies video, tad pārsvarā uz XBOX ir labāka grafika ( nav attālākie objekti noslēpti zem bloom) un labāk optimizētas multiplatformu spēles - mazāk izpaužas fps kritumi, labāks AA.

Link to comment
Share on other sites

Jau lietoju vairākus gadus Ps3 80Gb

Nepirku, nāca dāvanā līdzi. :D

Ir Online un Play Station Network, Blu-Ray un 3D, ekskluzīvi!

Un tie kas saka ka Xboxam ir labāka attēla kvalitāte lai turpina tā domāt un cepums viņiem par to :D

Link to comment
Share on other sites

Un tie kas saka ka Xboxam ir labāka attēla kvalitāte lai turpina tā domāt un cepums viņiem par to

 

Nu AA uz XBox jau tā kā ir bonuss. Bet vai vari pamatot savu nostāju?

Link to comment
Share on other sites

man konsoļu grafika nešķiet laba. tad kad 2005 xbox iznāca tad jā tagd nē.

tas pats PS3

Link to comment
Share on other sites

Man arī ir abas konsules gan Xbox gan PS 3. Viss ļoti vienkārši un ko nu te aplinkus:

Xbox 360 priekš spēlēm pa diska cenu

PS 3 priekš ekskluzīviem GT5, Uncharted, un viss jaunais kas būs

 

Lieta tāda ka ja spēles ir pieejamas uz abām konsolēm tad Xbox 360 grafika tai pašāi spēlei būs mazliet labāka nekā atbilstoši uz PS 3, eksluzīvajām spēlēm gan ar grafiku viss ir kārtībā.

 

Būtība vienkārši jāizvēlas ko vairāk gribas... Man abas konsoles patīk ^^

 

P.S. PSN niks Armijs, šis tas no spēlēm ir varbūt reiz ko var parambāt :) un ļoti labs veikals no kurienes lēti pasūtīt spēles, lētāk nekā Latvijā, atnāk pa 4 dienām www.shopto.net daudz un dikti esmu pie viņiem pircies, un otrs veikals www.game.co.uk šeit es tikai lietotas ņemu pa 5-10 ls ar visu sūtīšanu, arī ātri atnāk un problēmas nav bijušas :)

Labots - Armijs
Link to comment
Share on other sites

Sveiki! Mani aizrāva Xbox Kinect. Spēlējām ģimenes lokā-bija aizraujoši. Spēlējām sporta spēles (tālēkšana,skriešana,diska mešana utt.),dejojām,spēlējam boulingu utt. Dzīvajā cita lieta. Iesvīst un izsmieties varēja ne pa jokam. Nezinu,kā ir spēlēt spēles vienam pašam,bet ja ir vismaz 2 -tad ir OK! Forši ir draugu kompānijā.

Varēju mēģināt arī PS3 Move,bet aizmirsu! :whistle3::mrgreen:

 

Neesmu lielais spēļu fans,bet ja būtu iespēja,tad ņemtu Xbox + Kinect bonusā!

Labots - rufix
Link to comment
Share on other sites

Lietoju ps3 Resno versiju.Diezgan paskalja bet vel strada godam!Kaut kur lasiju ka xboxam online gaimings, kaut pa naudu, bet tomer stradajot labak.

Mans PSN niks Reika28

Link to comment
Share on other sites

Tā domā XBoxam ņemt spēles par diska cenu nav slikta, tik, šķiet, ka slim variantu vēl nav iespējams "uzlabot".

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

X-Box vienozimigi izmeginaju kinct tas ir to verts!!Seviski laba izklaide kad kads tusinsh,protams neizpaliek ari klasisko spelju variants!!

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

PSP jūzeris,diezgan parocīgs,bačene ap 4 stundām tur ja kautko aktīvu dari.Ziemassvētkos atkodēju,tākā problēma ar spēlēm arī vairs nav,nesen dabūju Rappala Pro bass fishing spēli,jāatzīst grafiks ir tiešām labs http://www.youtube.com/watch?v=Zif9t8WgyRQ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Homer J. Simpson

Noteikti PlayStation3, jo

1) Online ir par velti

2)Iebūvēts Wi-Fi uztvērējs (nav tā kā Xbox`am jāpērk atseviški)

3)Varbūt tā šķiet tikai man xbox izskatās pēc putna sū** un kontroliera pogu izvietojums arī varēja būt ērtāks.

4)Bet, ja oriģinālais Dualshock nepatīk var tak npirkt to kas patīk (formas, krāsas utt.) internets un veikali taču pilni ar viņiem.

5)Playstation`am daudz retāk gadās bagi , vai arī nobrukšana, ja nav kodēts tad vispār var iet daudzus gadus un nekādas vainas

 

 

BTW Pašam Playstation3 ir jau 3 gadus un strādā kā jauns.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Aha, un PlayStation networks arī ir neuzlaužams ... enjoy your offline līdz bezmaz mēneša beigām un pēc tam, iespējams, kārtējo uzlaušanu ... :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nez man vel rada ka labo,Es pat esmu sacis megjinat spelet uz PC,bet nu ar klavieri un peli speleju,tik pat labi,ka lacis ar velosipedu brauc.

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Kas i nesaprotat? Paši vien uzlauza to tīklu , lai tagad pateiktu,ka nav droši, un , ja grib ,lai ir droši ,maksājiet......:D :D

Link to comment
Share on other sites

TasPatc

nu jau savus gadus 3īs (varbūt ka pat vairāk) esmu xbox360 īpašnieks... kapēc 360 ne ps3, vienkārši tapēc ka uz to brīdi likās saistošāks. šobrīd esmu priecīgs ka izvelējos 360 aiz tā ka nav problēmas ar online iespēju izmantošanu atšķiribā no ps3 :)

Link to comment
Share on other sites

Beidzot ...

Es vairs nesekoju līdz, jo apnika gaidīt.

Zinu dažus cilvēkus, kuri būs starā par šito :)

Link to comment
Share on other sites

Jā, vasaras sākumā spēļu konsole ir aktuāla lieta :sarkasms:

Būšana svaigā gaisā pie dabas mūsu laikos nerullz...

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

psp ir super, vari paņemt ārā. tik vien, ka saulē nepaspēlēsi, bet jaunā psp versijā iespējams būs kko izgudrojuši.

Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

psp ir super, vari paņemt ārā. tik vien, ka saulē nepaspēlēsi, bet jaunā psp versijā iespējams būs kko izgudrojuši.

 

PSP ir sū**, kvalitāte ir diezgan švaka , bet vispār no otras puses uz tik maza ekrāna izšķirtspēja ir tīri normāla.Un vispār psp ir domāts sīkajiem.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Ēm kādu kvalitāti tu gribi no psp sagaidīt? lai iet crysis un grafiks ir tāds ka biksēs jādirš? Viņam cpu ir 333mhz paprovē uz attiecīgi tāda paša kompja kautko izdarīt. Un kur ir rakstīts ka psp domāts sīkajiem? To tu izdomāji jeb tu kautkur to lasīji?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

spainiss2

PS-3 nets aizgājis ir!! Lai palaistu, vajag ieiet sign in un no mainīt profila paroli. Tas arī vis.

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Konsoļu izvēli var balstīt uz sen zināmo patiesību, kas minēta zemāk:

 

Wii - ja ir real life draugi

xbox - ja ir online draugi

PS3 - ja nav draugu vispār

 

Šis ir ideāls raksturojums.

 

Bet vispār ir varbūt vērts pagaidīt vismazl līdz rudenim. Pa vasaru tiešām ir labākas lietas, ko darīt nekā raut datorspēles. Pēc mēneša Nitendo prezentēs savu next gen konsoli. Varbūt uz wii atgriezīsies arī izstrādātāji, kuri no tās novērsās dēļ vājās grafikas un būs dominējošā vismaz uz laiku līdz savu atbildi dos M$ un Sony.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
speeleetaajs3

Sveiks! Man pašam ir PS3 nesen iegādajos.Pirms tam jau esmu spēlējis PS3 un XBOX 360. Spēleju abus vienā vietā pašam likās ka PS3 bija vieglāka spēlēšana (SPĒLĒJU CALL OF DUTY GHOSTS UN DIRT 3). Uz XBOXU likās nedaudz jocīga spēlēšana un bija arī nedaudz sarežģitāk nekā uz PS3.Beigu beigās secināju ka labāks ir PS3.

PIEMĒRS KAPĒC.

1.Nesen PS3 bija pilna atmiņa un nopirku jaunu cieto disku uz PS3 tā apmainīšana aizņēma apmeram 5-15 min, bet uz XBOX tā apmainīšana aizņēma līdz 30 min.Uz PS3 tā apmainīšana nebija grūta bet uz XBOX bija sarežģiti.

Link to comment
Share on other sites

aivars.m.

Spēlēju Alhambra P4 un esmu baigi apmierināts, viskrutākā konsole...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...