Jump to content

DG41RQ + E5300 + 2GB RAM + bla bla


Jazznfunk
 Share

Recommended Posts

Labvakar!

 

Sen neesmu te neko rakstījis un vaicājis, bet nu ir uzradusies vajadzība.

 

Man piedāvā iegādāt virsrakstā minēto dzelzi. Esmu datoros samēra atpalicis, jo joprojam lietoju AMD single 1.8 Ghz + 2 GB RAM + video Matrox P750 krāmu. Primārajām vajadzībām apmierinoši. Drīkst smieties.

 

Par cik "apgādībā" ir plats, lepns ACER 1080 reiz ciktur monitors (noteikti ne FullHD, moš ready), vai virsrakstā minētais dzelzis ar onboard videokarti (X4500, vispār netā nevienu review neatradu, moš par maz meklēju) spēs man rādīt "modernos" video? Tobiš BR ripus un filmas, kas nāk līdz 2GB lielos failos, e.t.c. ?

 

Bik jau nobrīnījos, ka tai matei ir VGA nevis DVI video izeja, bet tam it ka nevajadzetu būt problēmai, tikai tik, cik nevajadzīsa DA AD cikls. Nakotnē būs jautajums par klusām nespēļu, 2x DVI videokartēm uz AGP.

 

Paldies par preventīvajām atbildēm.

Labots - Jazznfunk
Link to comment
Share on other sites

pec specenas, tam G41 ir 720/1080p atbalsts, bet pec pieredzes - 720p stradas puslidz normali, 1080p noteikti ne

Link to comment
Share on other sites

Jazznfunk

Jā, brīnos, kāpēc gudrais VLC ir tik smags. Līdz šim 99% video tiek skatīti ar MPC + CCCP kodeku paku.

Link to comment
Share on other sites

Muterei saliku kompi ar x4500 integrēto. Pagaidām nav bijis neviens 720p fails kuru nespēlētu, vai spēlētu ar "bremzi". 1080p gan nav mēģināts.

Link to comment
Share on other sites

vai virsrakstā minētais dzelzis ar onboard videokarti spēs man rādīt "modernos" video? Tobiš BR ripus un filmas, kas nāk līdz 2GB lielos failos, e.t.c. ?

Esošais spēj?

 

Par pārdesmit latiem varēsi ielikt videokarti ar DVI izeju.

Link to comment
Share on other sites

Jazznfunk

Esošajam ir bijušas problēmas ar BBC HDTV (sorry, nevaru pateikt parametrus) ripu (~1.5 GB viens fails) atskaņošanu. Bilde atpalika no skaņas, par to jau te nesen cepos. Var jau būt, ka līks kodējums, bet uz citiem, ātrākiem PC viss kārtībā.

 

Es arī nesaprotu kur pie video rādīšanas piedalas videokarte, kur pats PC (RAM's/CPU) Kad un ko atkodē videokarte, kad un ko pats CPU.

 

Matrox P-750 ļoti labs, kluss, ar 2 DVI izejām, draiveris nervus neēd, bet tomēr par vecu un par švaku lai vilktu pat Nuendo (audio programma) parasto GUI. (zoomējoties audio trackos skrapst un minimāli iefrīzo) Esmu novērojis, ka krutākiem pluginiem ar labu GUI, sākas minētā frīzošana, bet kad plugina GUI aizver, vienlaicīgi pašam pluginam esot aktīvam (CPU pluginu procesē), atkal viss bumbās.

 

Ja pareizi saprotu, DG41RQ onboardiskais X4500 gribēs arī savu artavu no tiem 2 GB RAM'a. Pareizi?

 

Viss kārtībā, visi biezie video strādā :) Pagaidām esmu laimīgs ar jauno PC :)

Labots - Jazznfunk
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...