Jump to content

Latviešu un Krievu valoda


M0ST
 Share

Recommended Posts

Tātad, ir Windows XP un ir problēma ar programmu valodām. Ir programma krieviski un ir programma latviski, bet nemāku sataisīt tā lai abas normāli darbotos: ja sadaļā Advanced pie Language for non-Unicode programs norāda Russian, tad programmai, kas ir latviski latviešu buru vietās ir ķinķēziņi, bet ja uzliek Latvian, programmā kas ir krieviski vispār neko nevar saprast. Ir kādas iespējas vai samierināties ar to, ka programmu, kas krieviski, redzu normālu, bet otrā programmā lasīt tā pat ar ķeburiem?

Link to comment
Share on other sites

Ir iespēja tikai viena - uzraksti vismaz vienas programmas izstrādātājam, lai beidzot pārveido Unikodā savu produktu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tas ir fufelis un līdzīgas progas nav korekti darbojušās ne win98 laikos, ne arī winxp. Ja proga nav unicode, nav iespējams vienlaicīgi darbināt divas dažādu valodas - tas tak tik daudz ir diskutēts. Nu vai tad cilvēki nespēj to saprast?

Applocale ir tas ko tev vajag: Microsoft Applocale

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Tas ir fufelis un līdzīgas progas nav korekti darbojušās ne win98 laikos, ne arī winxp. Ja proga nav unicode, nav iespējams vienlaicīgi darbināt divas dažādu valodas - tas tak tik daudz ir diskutēts. Nu vai tad cilvēki nespēj to saprast?

 

 

Nezini, nerunā, arr AppLocale viss iet

 

Applocale ir tas ko tev vajag: Microsoft Applocale

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Man uz Win7 tas nedarbojas, jeb es nemāku lietot? Programmas latviski un krieviski kopā nerāda korekti.

Link to comment
Share on other sites

Only one system locale can be set at a time.

If you frequently use non-Unicode applications in a given script (or set of languages), it is strongly recommended to set your system locale variable to the language of the target application and not to use AppLocale.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man uz Win7 tas nedarbojas, jeb es nemāku lietot? Programmas latviski un krieviski kopā nerāda korekti.

 

Tu tač zini, ka tās programmas ir jāpalaiž caur to AppLocale!?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pamēģini kādu auto instrukcijas disku krievu valodā nolasīt. Tas pats attiecas uz daudzām citām pavecām progām.

Nezini, nerunā, arr AppLocale viss iet

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Tu tač zini, ka tās programmas ir jāpalaiž caur to AppLocale!?

 

Nezināju. Bet, paldies, biju jau atradis, kā tas jādara.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...