Jump to content

Mozilla Firefox grāmatzīmes


datorists
 Share

Recommended Posts

win7

my computer>organize>folders and search options>view>show hidden folders.

C:\Users\username\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\sx252zox.default\bookmarkbackups

Link to comment
Share on other sites

datorists

firefoxu neesi pārinstalējis?

 

Mapē bookmarkbackups man ir 6 faili ar paplašinājumu .json. Vai ar tiem kas jādara?

win7

my computer>organize>folders and search options>view>show hidden folders.

C:\Users\username\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\sx252zox.default\bookmarkbackups

Link to comment
Share on other sites

Nu tad izvēlies pēdējo/lielāko .json un caur Organize Bookmarks > Import and Backup > Restore pievieno. Ja nav īstais, mēģini citu.

Jautājums gan - ko darīji, kad pazuda.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

datorists

Man īsti tā nesanāk! nezinu, varbūt tas ir viens un tas pats, bet man iznāk iet Grāmatzīmes>Sakārtot grāmatzīmes (atverās bibliotēka)>Importēšana un rezerves kopēšana>Atjaunot>Datums. Izmet logu "Jūsu pašreizējās grāmatzīmes aizvietos rezerves kopija. Vai tiešām vēlaties to izdarīt?" Spiežu "Labi". Izmet "Nevar apstrādāt grāmatzīmju rezerves kopijas failu."

Nu tad izvēlies pēdējo/lielāko .json un caur Organize Bookmarks > Import and Backup > Restore pievieno. Ja nav īstais, mēģini citu.

Jautājums gan - ko darīji, kad pazuda.

Link to comment
Share on other sites

Pārkopē tos bekapus (.json) citur un pārinstalē lapsu.

Apdeitojot, parasti, grāmatzīmes saglabājas, noinstalējot viņam vajadzētu prasīt - saglabāt uzstād. vai nē. Saglabāt.

Nu un pēc pārinstalēšanas kad, par spīti augšminētajam, nekas nav saglabājies:), ņemam un atjaunojam no bekapiem.

Labots - ervis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...