Jump to content

HDMI uz RCA vai...


lipka
 Share

Recommended Posts

Ir tāda lieta,ka man mājās nav neviena TV ar HDMI ieeju.Aiz vien biežāk nākas saskarties ar HD sat dekoderiem,kurus pārprogrammējot tiem defaultā paliek tikai HDMI izeja.Vai pastāv kaut kādas pārejas,lai tiktu pie bildes?,kaut vai uz monitora.

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka no HDMI jau var izvilkt atsevišķi DVI un Audio.

Ja "monitoru" tu domā VGA(DE15) tad uz to nesanāks, jo HDMI/DVI ir digitāls signāls, bet VGA ir analogs.

Jā DVI var saturēt, gan digitālu, gan analogu signāklu vienlaicīgi, taču HDMI tikai digitālu.

Link to comment
Share on other sites

Monitors kompim ir Compaq v700 un vēl ir portatīvais Gauja.Es vēl iedomājos,ka varbūt ir kādas kartes ar HDMI,ko iespraust kompī.

Labots - lipka
Link to comment
Share on other sites

Aiz vien biežāk nākas saskarties ar HD sat dekoderiem,kurus pārprogrammējot tiem defaultā paliek tikai HDMI izeja.

 

 

 Domāju, ka visiem strādā un ir arī atseviškā analogā-composite izeja, tikai kādā kvalitātē kuram.... 

Labots - jacobs
Link to comment
Share on other sites

Visi tie vadi der tikai lai izmestu miskastē. Pa DVI vēl ir iespējams dabūt ārā RGB no analogā DVI štepseļa gala, bet ne jau pa HDMI.

Paskatieties te:

http://en.wikipedia.org/wiki/HDMI

HDMI spraudņa pin-out (kontaktu karti) un atrodiet tur kādu analogo kompozīto vai komponento signālu, vienalga, RGB, vai citu.

 

Atbilde: meklējiet atainotāju ar HDMi ieeju vai pa 50Ls pērciet šadu konvertoru:

http://shop.ebay.co.uk/i.html?_nkw=hdmi+to+analog

Link to comment
Share on other sites

Intresanti, cilvēks lieto HD tuneri un nav attiecīga TV!!! Nav tādas pārejas, ir SD un HD televizori ar HDMI ieeju!

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Ir tāda lieta,ka man mājās nav neviena TV ar HDMI ieeju.Aiz vien biežāk nākas saskarties ar HD sat dekoderiem,kurus pārprogrammējot tiem defaultā paliek tikai HDMI izeja.Vai pastāv kaut kādas pārejas,lai tiktu pie bildes?,kaut vai uz monitora.

 

Ja Tu esi táds dižs programmētājs un diži darbojies,tad iegādājies normālu TV vai monitoru un pacel savu kvalifikāciju nevis visu forumu pieraksti ar savu nevaru,nemāku,kur atrast.

  • Patīk 2
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Ja Tu esi táds dižs programmētājs un diži darbojies,tad iegādājies normālu TV vai monitoru un pacel savu kvalifikāciju nevis visu forumu pieraksti ar savu nevaru,nemāku,kur atrast.

Man draugs palūdza nokunfigurēt savu HDMI dekoderi,bet nav TV ar hdmi ieeju.Vai tiešām uzskati,ka jāpērk TV ar HDMI ieeju,lai draugam palīdzētu.manā skatījumā ir šāda veida portāli kur var risināt šīs problēmas.Un es neuzskatu,ka es kaut ko piesārņoju.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

HDMI ir digitālā izeja, pa kuru analogie signāli nenāk. Tur pa vidu konvertors jāliek.

Kas tas par dīvainu sat tjuneri, kuram atslēdzas RCA out?

Esi pārliecināts, ka visu normāli dari?

Jo HDMI ierīcēm RCA out darbojas. Kā backup.

 

MaskaV šeit domā to, ko Tu visu laiku čīksti "nezinu to nevaru šito", bet tai pat laikā pasniedz sevi kā ūberu sat specu.

 

Ja prasa pēc palīdzības būtu labi pieminēt sat tjunera modeli, un kas tad tieši ar to tika darīts.

Negribu ticēt, ka pēc firmwares pāršūšanas pilnībā atslēdzas RCA out.

Un bez tam - ja sat tjunerim ir HDMI, tad tas ir HD tjuneris.

Ja televizoram nav HDMI, tad tas visticamāk, nav HD televizors.

Kāda jēga slēgt HD sat tjuneri pie ne-HD televizora? :blink:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

janispauls

Maz ticāms ka pazuda tjūnerim viss SCART izeja,ja paši nēsat sačakarējuši,vismaz varēji uzrakstīt kas par tjūneri :download:

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

Ja tjunerim tiek šūta Enigma 2,tad pie 1. starta vienmēr tiek uzdots jautājums:HDMI vai SCART,Component un tikai pārējie pēc tam.Tā kā es te neredzu nekādas problēmas.Liec,kādu vēlies.Jā,ir varianti,kad abi reizē var neiet,viss atkarīgs no tjunera un Enigmas2 būvētāju komandas.Un kā saka MārcisB un janispauls,bez tjunera un softa datiem tā ir zīlēšana kafijas biezumos.

Labots - MaskaV
Link to comment
Share on other sites

 Man piemēram, vienlaicīgi abiem tjuneriem DM800(Enigma 2) un Coolstream Neo(NeutrinoHD) var tikt izmantotas HDMI;Component un composite video izejas.

Link to comment
Share on other sites

apstiprinu, uz dm8k; dm800se; dm500hd; dm800 izveelec SCART neizsleedz signaalu uz HDMI(DVI) un otraadi

ar ~gadu veciem driveriem var buut taa ka skanjas nav uz HDMI kad izveeleec SCART

 

 

p.s.

HD driimu ir jeega sleegt pie SD teevee:

1. ja veelas skatiit kanaalus kas raidiiti DVB-S2 modulaacijaas

2. ja veelas skatiit kanaalus kas kompreseeti mpeg4

3. ja veelas baudiit bildes kvalitaati taadu kaada taa bija SD apraidee pirms ~10 gadiem, pirms bitreitu optimizaacijas

4. ja vecais CRT nepliist un jaunie OLED kaa nenaak taa nenaak :)

Link to comment
Share on other sites

Maz ticāms ka pazuda tjūnerim viss SCART izeja,ja paši nēsat sačakarējuši,vismaz varēji uzrakstīt kas par tjūneri :download:

Šinī gadijumā dekoderis ir Opticum-9500.Uzliekot virsū E2,kā defaultā paliek tikai HDMI.Tas pats notiek arī ar ABIPbox99 HD,tikai te videoformātu var uzreiz pārslēgt ar pulti,neieejot menuškā.

 

apstiprinu, uz dm8k; dm800se; dm500hd; dm800 izveelec SCART neizsleedz signaalu uz HDMI(DVI) un otraadi

ar ~gadu veciem driveriem var buut taa ka skanjas nav uz HDMI kad izveeleec SCART

 

 

p.s.

HD driimu ir jeega sleegt pie SD teevee:

1. ja veelas skatiit kanaalus kas raidiiti DVB-S2 modulaacijaas

2. ja veelas skatiit kanaalus kas kompreseeti mpeg4

3. ja veelas baudiit bildes kvalitaati taadu kaada taa bija SD apraidee pirms ~10 gadiem, pirms bitreitu optimizaacijas

4. ja vecais CRT nepliist un jaunie OLED kaa nenaak taa nenaak :)

Man pagaidām vēl pietiekoši labi rāda CRT SONY KV-29FX30E un neredzu jēgu pirkt plakano tikai tāpāc,ka ir HDMI.Pašam ir drīms500s un kvalitāte visiem kanāliem ne sliktāka kā uz plakanā caur HDMI.Un nav jau arī to HD kanālu tik daudz,lai apmierinātu katra gaumi.

Link to comment
Share on other sites

Tad jāspārda E2 autori šim tjunerim...

Nesaprotu motivāciju kaut nost RCA izeju.

RCA defaultā HDMI ierīcēm ir kā "rezerves" variants.

 

Konvertors ir samērā dārgs (baidos, ka bez 200ls neiztiksi - specifiska mantiņa, ja vien ar kādu AverMEDIA produktu bet tiem ir viduvēja bilde) un jebkura konvertācija sacūko kvalitāti pēc definīcijas.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās jau,ka būs vien jāpaņem kāds mazais bu teļļuks un kaut vai bez Mpeg4.Galvenais,lai HDMI darbojas.Paldies visiem,kas dalījas ar mani šinī jautājumā.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau labāk uzdāvini savam kompim jaunu moni ar HDMI un DVI,nu jau viņiem cenas nav nekādas astronomiskās.Diez vai bu TV ar HDMI iznāks lētāk.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Reiz iegāju lombardā un skatos viens plakanais SAMSUNG ar 22" ekrānu.Nedomājot paņēmu,jo maksāja tikai 80Ls.Piekāru blakus kompim pie darba galda un viss notiek.Uzskatu,ka tā ir ērtāk,nekā visu apvienot vienā monitorā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...