Jump to content

Mātesplates defekts


varnuleens
 Share

Recommended Posts

Sveiki!Nopirku pavecu mātesplati kopā ar procesoru un ramu, visu saslēdzot atklāju, ka nerāda nekādu attēlu, gan no integrētā video porta gan no agp porta, bet procesors strādā, un barošanas bloks arī!

Es gribēju zināt, vai vaina ir mātesplatē, vai tomēr kur citur?

Link to comment
Share on other sites

Ko nozīmē "procesors un barošanas bloks strādā"? Ventilatori griežas? Tas vēl nenozīmē, ka strādā...

Pīkstuli esi piespraudis? Ja neesi - piespraud, paklausies, vai nepīkst. Ja pīkst - klausies kādi un kādā secībā pīkstieni un meklē google pēc "bios beep codes".

Ja nepīkst - tad, domājams, plate ir pavisam beigta.

Par barošanas bloku esi 100% pārliecināts, ka labs?

Link to comment
Share on other sites

varnuleens

Plate ir beigta, jo nekas nepīkst, griežas tikai ventalatori!

Par barošanas bloku biju un esmu parliecināts!

Labots - varnuleens
Link to comment
Share on other sites

tavā jau nu viņu neviens nemainīs...

Joprojām neko nezinām ne par tavu sistēmu, ne PSU????

rodin-thinker.jpg

crystal_ball.jpg

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

varnuleens

Cpu - amd athlon 2400 + un psu - codegen 350x, un vienkārši viņš ar citām sistēmām ir stradājis bez problēmām, un šai sistēmai ar neko stiprāku nevajag! !

 

 

 

Nesākot jaunu tēmu, gribēju jautāt par vienu citu mātesplati, kuru man iedeva pa brivu, bet viņai nojūdzies bios, un ieslēdzot rāda "Award BootBlock BIOS v1.0...bioss rom checksum error...insert system disk and press enter" Pārmeklēju māti googli atradu šo failu, bet man nekas nenotiek! Pats domāju ka nav īstais fails, bet varbūt jums ir idejas?

Labots - varnuleens
Link to comment
Share on other sites

mullja
(labots)

Netaisīšu arī jaunu topiku par jau esošu tēmu.

Asus P5N73-CM ar kaut kādu intel procesoru.

Pirms dažiem mēnešiem nomira barošanas bloks un to nomainījām. Tagad situācija tāda, ka cietais disks iegriežas, ventilatori griežas, bet melna bilde + ir viens garš pīkstiens, kurš varbūt reizi minūtē apklust uz 5 sekundēm.

Ja izrauju operatīvo ārā, tad ir operatīvajai raksturīgie pārtrauktie pīkstieni. Ieliku gan blakus slotā to operatīvo, gan atnesu citu ejošu atmiņu pamēģināt. Nekā!

Norāvu nost cieto disku, CD-ROM un t.t.t, izkustināju vadus un joprojām garais pīkstiens. Videokarte ir iebūvēta, pamēģināju ielikt PCI videokarti (ejoša) un nekādu izmaiņu. Garš pīkstiens. Arī bateriju platei izņēmu uz nakti, bet nekāda atšķirība.

Uzskatīt, ka plate ir beigta? Vēl jau ir variants par procesora maiņu testa vajadzībām, bet man te tādi apkārt lietoti nemētājas.

googlē tikai runas par operatīvo atmiņu, iespējams videokarti vai beigtu plati

Labots - mullja
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Jā-jā, ar Codegen mēs tālu tiksim...

insert system disk, +> prasās, tā kā, pēc kāda CD ar OS virsū?

 

Atrodi savu BIOSu un izpēti tak savus beep codus.. parasti jau gaudo kā sirēna ja procis pārkarst

http://www.computerhope.com/beep.htm

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...