Jump to content

BITE provoce LMT


vkwic
 Share

Recommended Posts

itkā jau teicu,ka jau padsmit gadus pie LMT esmu,bet tas netraucē pakritizēt viņu attieksmi pret mani.Kautkāds padomisks tas viņu stiliņš ir ar tiem slepenajiem tarifiem... Manuprāt,ir debili likt klientam rakstīt feiku pieteikumu Tele2 vai Bitei lai dabūtu viņu(LMT) super tarifus.

Labots - maritis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Touareg

    8

  • Žaks Noriss

    22

  • maritis

    18

  • Ant_LV

    8

Par to pašu Amigo OUTLET...arī prieka pēc paņēmu, jo draugiem uz "īriju" :drinks: varēs pa 9 sant/min sarunāt. Kad kredīts beidzās jau 2. minūtē --> zvans operatoram --> pašlaik jūs lietotjat pamata tarifu :ohmy: (tas ir 40sant/min uz arām zemēm)?! Tikai pēc nedēļas bija solītais tarifu plāns. Tad nu nevajag solīt to ko sistēma nevar pavilkt. Tas viss tikai LMT triks klientu pārvilināšanai...

Link to comment
Share on other sites

maritis
(labots)

Nu,re,viss atrisinājies-šodien '' Dienā " pa visu lapu ir Amigo reklāma,ka no 6.marta beidzot arī LMT tīklā būs pieejams šis burvīgais tarifs 0 3 0.Urā,vajadzēja tikai gadu,lai saprastu kāpēc naudiņa aizplūst pie konkurentiem...

Labots - maritis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

maritis
(labots)

Apskatot pēdējos rēķinus,sarēķināju,ka pārejot no LMT uz virtuālo Amigo gadā ietaupīšu ap 200 ls. Nav slikti.Vienīgi jocīgi liekas,ka viena uzņēmuma ietvaros būs simkarte jāmaina,bet,iespējams,ka LMT ieviesīs slepeno 0 3 0 tādējādi ietaupot uz nevajadzīgu karšu maiņu.

Labots - maritis
Link to comment
Share on other sites

dsc0137jg.th.jpg

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Šiem protams nenāk prātā, ka vilciens tā kā drusku jau ir aizbraucis? Nezinu nevienu cilvēku, kas lietotu Bite 030 un kura zvani uz AMIGO sastādītu lielāku daļu, kā uz visu Bite tīklu :)

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

maritis

Vietās,kur Bitei švaka zona daudzi pārleks uz Amigo,zaudējumi jau arī būs ar šo tarifu pašam LMT,jo nav vairs motivācijas Okartēm un daudziem LMT pieslēgumiem.

Link to comment
Share on other sites

Touareg
(labots)

Vakar, aizsūtīju LMT lūgumu, lai pieslēdz man kā lojālam O!karte lietotājam tādus pašus tarifus kā Amigo tagad reklamē, bet tā vietā saņēmu šo:

Labdien!

 

Paldies, ka radāt iespēju ar mums sazināties un darīt zināmu Jūsu viedokli!

Šobrīd O!kartes numuram 2867XXXX varam ieteikt izvēlēties tarifu plānu "O!Vienādais" un pieslēgt pakalpojumu "O!Nedēļa". Līdz ar to, tarifs zvaniem uz citiem Latvijas operatoru numuriem būs 7.7 santīmi minūtē un pieslēdzot O!Nedēļu, Jums tiks piešķirtas 1000 bezmaksas vienības LMT tīklā, kuras varēsiet izmantot nedēļas laikā. Pēc tam, pakalpojumu var pieslēgt atkārtoti.

Informāciju, lūdzu, skatiet:

http://www.okarte.lv/lat/jaunumi?doc=311

http://www.okarte.lv/lat/tarifi/vienadais

 

------------------------------------------

Ar cieņu,

 

Ilze Šafranska

Vecākā konsultante

LMT Informatīvais dienests

 

Negribu maksāt par O!Nedēļu 1Ls un gribu uz citiem tiikliem 3 sant/min nevis 7.7 sant/min ;(

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

LMT ceļi ir neizdibināmi un loģikai nepakļaujas O:

Link to comment
Share on other sites

Negribu maksāt par O!Nedēļu 1Ls un gribu uz citiem tiikliem 3 sant/min nevis 7.7 sant/min ;(

 

Tad kāpēc maksā? Citi jau sen nemaksā :D Šo es nekādi nevaru saprast - tik daudz cilvēku sēž uz sava operatora un tarifa...

Ir tāds aņuks:

Vinnijs Pūks sēž uz soliņa un sāpēs kliedz. Pienāk Siventiņš un prasa, kas par problēmu. Uz to Pūks atbild, ka sēž uz naglas, kas duras pakaļā. Siventiņš iesaka apsēsties citur, bet uz to Pūks atbild "Nekas, es jau pamazām sāku pierast"

 

"Dārgi jau, citur lētāk, ar citu tarifu lētāk, bet es kaut kā pie tā esmu pieradis"

  • Patīk 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Touareg
(labots)

Jā, labs salīdzinājums lietotājam KAMS, bet man problēma ir tajā, ka man tai O!kartē ir uzkrāta smuka naudiņa un, ja iešu prom tad to visu zaudēšu, agraak no BiFri vareeja uz BITE piesleegumu paarcelt neierobežotu summu, tagad tik 3Ls, negribu suutiit traukiemelvee pakalpojumus vai, ko tamliidziigu.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Ant_LV

Pārejot uz LMT pēcmaksu, OKartes avanss tiek pārcelts kā avanss pieslēgumam. Tiesa, pāreja no priekšapmaksas uz pēcapmaksu arī ir maksas pasākums - Ls 3,66. Un pēc tam šo pārcelto avansu, atslēdzot numuru pie pārejas uz citu operatoru, vai tad neizmaksās kā pārmaksu laužot līgumu? Pārzvani 1655/076 un noprecizē.

Link to comment
Share on other sites

Gints_lv

draugiem uz "īriju" :drinks: varēs pa 9 sant/min sarunāt.

 

Kamēr maisijos pa Zviedriju, sieviņa man zvanija pa 5sant/stundā ar ZZ nules tarifu, sajūtiet atšķirību.

Link to comment
Share on other sites

Tu saki?

Kamēr maisijos pa Zviedriju, sieviņa man zvanija pa 5sant/stundā ar ZZ nules tarifu, sajūtiet atšķirību.

Tarifi uz ārzemēm - vakardiena.

Skype nemaksā neko. OK, paktiski neko. Tikai operatoram normālu datu servisu jānodrošina.

Link to comment
Share on other sites

Ant_LV

Kamēr maisijos pa Zviedriju, sieviņa man zvanija pa 5sant/stundā ar ZZ nules tarifu, sajūtiet atšķirību.

 

Ja sievusam būtu pieslēguma tips Savējie, tad par 2 Ls mēnesī par katru sarunu Teles tīklā ar max garumu 90 minūtes viņa maksātu 0,0000 Ls. 2,00/0,05 = 40.

Link to comment
Share on other sites

 

Negribu maksāt par O!Nedēļu 1Ls un gribu uz citiem tiikliem 3 sant/min nevis 7.7 sant/min ;(

 

izeja: pariet uz ZZ vai BiFri un sagaidit kad bus new Amigo ACTION jo beigas bus tads pats LMT

Link to comment
Share on other sites

Touareg

Hmn, vkwic Tu piedaava riskeet, man jaapiesaka portaacija uz ZZ vai BiFri un tad jaagaida zvans no O!kartes, ka shie man kaut ko piedaavaas vai es ne taa sapratu?

Link to comment
Share on other sites

maritis

akcija jau sākusies,tā ka Okartes un citu LMt neizdevīgāko pieslēgumu īpašnieki laipni aicināti uz Amigo,

 

Jā, labs salīdzinājums lietotājam KAMS, bet man problēma ir tajā, ka man tai O!kartē ir uzkrāta smuka naudiņa un, ja iešu prom tad to visu zaudēšu, agraak no BiFri vareeja uz BITE piesleegumu paarcelt neierobežotu summu, tagad tik 3Ls, negribu suutiit traukiemelvee pakalpojumus vai, ko tamliidziigu.

 

Cilvēki naudu krāj bankas kontos,zeķēs,vērtspapīros,bet pirmo reizi dzirdu par smuku naudu telefonu priekšapmaksas kartēs!

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Gan LMT, gan Bite vairs nepiedāvā pārcelt naudu no priekšapmaksas uz pēcmaksu. Bite piedāvā tikai no pēcmaksas uz priekšapmaksu.

 

Vispār interesanti būtu uzzināt pamatojum, kādēļ es nevarētu atgūt naudu no savas O1Kartes, ja dodos pie cita operatora. Varbūt VIL varētu pakomentēt?

Link to comment
Share on other sites

Brutto
(labots)

...problēma ir tajā, ka man tai O!kartē ir uzkrāta smuka naudiņa un, ja iešu prom tad to visu zaudēšu,...

Savulaik man uz ZZ bija uzkrājušies ~ 18 ls, vai pat vairāk. Biju nolēmis pāriet uz Toxic (tagadējā BiFri) karti un tad nu vienā vakarā sūtīju, baigo daudzumu, sms kādai tur skaitļu loterijai, lai līdz plkst. 24:00 to naudu iztērētu, savādāk viss ietu zudumā. Laikam pat visu nepaspēju notērēt, kā arī neko nevinnēju.

 

Tā kā neesmu nekāds pa telefonu pļurkstētājs, tad BiFri 3 mēn./1Ls variants bija pašā laikā + bezmaksas sarunas Bites tīklā.

Ar šo gadu, kā jau labi zinām, jau ir 1Ls/mēn. Ja nu gluži nedraud tas kas bija ZZ variantā (jo tad līdz termiņa beigām bija jāpaspēj papildināt kredīts, savādāk uzkrājums tika zaudēts), tad uz to pusi velk:)

 

Bet toreiz bija vēl citi faktori, kapēc tāds uzkrājums man uz ZZ kartes bija. Tad bija darbs, zvanīja gan kolēģi, gan draugi un radinieki; krājās santīmi no ienākošajiem zvaniem. Tad kredīta atjaunošanas summa arī bija, man liekas, ka lielāka...

Labots - Brutto
Link to comment
Share on other sites

Touareg
(labots)

To maritis, taa vienkaarshi ir sanaacis, ka es to savu O!karti izmantoju tikai zvanu sanjemshanai, un, lai mani vareetu sazvaniit man ik pa 80 dienaam tur ''jaaiemet'' 1Ls, bet es to izdaru ik pa 20 dienaam, lai arii pats vareetu zvaniit uz LMT, bet tā jau lietoju BiFri. Vajadzeeja jau saakumaa paariet ar O!kartes numuru, bet bija zheel izšķērdēt toreizeejos 30Ls, tagad bik vairaak jau ir tai O!kartē, zinu, ka nav jau liela summa, bet njemot veeraa, ka es teereeju tikai 2-3Ls/meen par mob. sakariem un, ka esmu pokemons(students), tad man taa skaitaas liela nauda :)

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

darklight

Es gan neredzu nekādu iemeslu, kāpēc operatoriem būtu jāatdod priekšapmaksas kartēs uzkrātā nauda. Ja es veikalā nopērku divas pakas kefīra, bet izdzeru tikai vienu, es taču nestiepju lieko paku atpakaļ, lai man atdotu par to naudu.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nevar preci salīdzināt ar pakalpojumu! Vismaz ne šajā gadījumā.

Link to comment
Share on other sites

Livingston

Priekšapmaksas lietotājiem laiku pa laikam tiek piedāvāti dažādi bonusi, piemēram, par ienākošajām minūtēm utt. Ļaujot šos bonusus izņemt skaidrā naudā tiek veicinātas visādas negodīgas shēmas. Piemēram, no zagta telefona uzlādē savu priekšapmaksas karti un saņem par to īstu naudu. Vai arī uzlādē savu karti no pēcapmaksas, saņem naudu, bet pēcapmaksas rēķinu neapmaksā. Domāju, ka šie ir daži no iemesliem, kādēļ operatori nepiedāvā iespēju izmaksāt uzkrāto naudu.

Galu galā, telekomunikācijas ir domātas, lai cilvēki sazinātos savā starpā, nevis naudas uzkrāšanai/investīcijām.

Link to comment
Share on other sites

Ant_LV

Gan LMT, gan Bite vairs nepiedāvā pārcelt naudu no priekšapmaksas uz pēcmaksu.

 

Pa kuru laiku LMT paspēja izmainīt procedūru? Vēl februāra sākumā, jautājot Tirgoņu ielas AAC par to, kas notiek ar avansu pārejot no OKartes uz pieslēgumu, darbiniece vārdā, šķiet, Ilze teica, ka tas tiek pārcelts kā avanss pieslēgumam.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Abi operatori atbildēja rakstiski, ka no priekšapmaksas uz pēcmaksu neko nepārceļ. Neesmu dzīvē pārbaudījis, bet neredzu iemeslu viņu rakstītajam neticēt.

Link to comment
Share on other sites

Ant_LV

LMT lapā pagaidām neatradu, bet Bifri mājaslapā atradu, ka no prepaid pārejot uz postpaid: "Turklāt neizmantotais BiFri kredīts tiks pārnests uz pastāvīgo pieslēgumu kā maksa par nākošo rēķinu. No 2009. gada 12. janvāra maksimālā summa, ko var pārnest ir Ls 3. Kredīts, kas saņemts kā bonuss no BiFri, uz pastāvīgo pieslēgumu pārnests netiek."

Link to comment
Share on other sites

Varu apstiprināt - vēl kādus mēnešus atpakaļ padarot BiFri par Bite pieslēgumu, kredīta atlikums aizgāja kā priekšapmaksa rēķiniem

Link to comment
Share on other sites

Parasts

Līdz 3Ls pārnesās no Bifri uz pieslēgumu.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
No BiFri uz pieslēgumu diemžēl nē – tikai no Bites pieslēguma uz BiFri vai no BiFri uz BiFri:

http://www.bifri.lv/lv/service/transfer/

 

Ar cieņu,

Edgars Sīms

Klientu apkalpošanas menedžeris

 

Hmmm... varbūt nebiju pareizi jautājumu uzdevis...

Link to comment
Share on other sites

maritis

Pieteicos uz to Amigo 0 3 0 akciju,šodien saņēmu zvanu no LMT ar īpašo piedāvājumu 1500 min savā tīklā un 500 pārējos par 4 lati mēnesī uz gadu,tā ka LMT meteorīts joprojām lido!

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kāds pieslēgums/OKarte bija pirms tam???

Link to comment
Share on other sites

maritis

LMT pieslēgumi,maksāju 20 un vairāk ls mēnesī padsmit gadus.

Labots - maritis
Link to comment
Share on other sites

Man pārslēdzot BiFri uz Bites pieslēgumu visu avansu 2,5LS vērtība pārnesa uz pieslēgumu pārvēršot to par avansu pirmajam rēķinam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
evilworm

Atvainojos, ka roku augšā mēnesi vecu topiku, tomēr bazars ir pa šo tēmu... saņēmu šādu brīnumu (skat bildi zemāk) no amigo... parunājos ar meiteni pa telefonu un vēl papildus piedāvāja pusgadu lietot internetu bez maksas. Tā kā atsevišķās vietās bites zona ir diezgan nestabila, tad apsveru iespēju paķert kādu no citiem piedāvājumiem. Varbūt kāds var vairāk pakomentēt arī par tā saucamo "LMT meteorīta" variantu? Vai pārejot no bites uz lmt var dabūt tādu piedāvājumu?

 

img_1304263876_0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Daži cilvēki sakās esam dabūjuši, bet Tev pašam jāizdibina, kā.

AMIGO darbojas LMT tīklā, līdz ar to par GSM/3G pārklājumu šaubām nevajadzētu būt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Heh, par to kredita dedzinasanu, atgadinaja man par pareju no ZZ -> Bifri.

 

Pa gadiem maz zvanot un sanemot lielus bonusus bij sakrajusies biku pari 100 latu kredita... kurus skaisti parveidoju 48 latos, izmantojot mulkigo face.lv solu sistemu, ko man skiet seit pat foruma apsprieda, tas taa :) Man skiet ka pat ar pelnu sanaca lietot ZZ :D

 

 

Un runajot par Bifri, miris projekts? Bites saita ne zinas ne minas par so, pats bifri.lv ari slegts :o

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...