Jump to content

Automātisks programmu versiju pārbaudītājs


deltahub
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Lai vieglāk saprastu, ko es vēlētos atrast, ir tāda mājaslapa www.eztv.it , kurā reģistrējoties ir iespējams izveidot savu seriālu sarakstu un tad, kad kāds seriāls iznāk, tad uzreiz ir pieejams links un episodes nr..

Tādā veidā ir ļoti viegli izsekot mīļāko seriālu relīzēm...

Neesmu vēl uzgājis un mani meklējumi ir visai neveiksmīgi, bet gribētos atrast tādu pašu servisu, kurā var izveidot savu softu sarakstu un viņš paziņo, kad ir iznākusi jaunāka versija kādam no softiem . Tā kā ikdienā sanāk daudziem datoriem instalēt dažādu softu, tad būtu vieglāk sekot līdzi jaunākajām versijām izmantojot tādu pakalpojumu. Vai kāds ir dzirdējis/izmanto šādu servisu?

 

P.S. Pielikumā eztv interfeiss, ja nu kāds nezina par tādu servisu

post-82040-0-71222500-1300437104_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ir tādā programma "Secunia Personal Software Inspector (SPI)", kura pārbauda, vai ir salikti visi ielāpi uz Windows, un vai citu programmu versijas nav novecojušas. Tajā programmā gan nevar norādīt savu pārbaudāmo programmu sarakstu. "Secunia Personal Software Inspector” pārbauda tikai tās programmas, kuras iekļautas, viņai zināmo programmu sarakstā.

Link to comment
Share on other sites

http://www.filehippo.com/updatechecker/

 

Lielai daļai softu pašiem ir atjauninājumu pārbaudītājs palaišanas reizēs, un tie paši atjaunojas uz jaunāko.

Skype,firefox, opera, paint.net, thunderbird, aimp .. grūtāk atrast kādu, kuram tā nebūtu.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Tufjord

Bet autors taču runā par torentiem, piemēram lai redz kad pievienota pēdēja seriāla sērija un tā tālāk.

 

Un kā jau biedrs Usver minēja softi paši lielākoties atjauninā sevi ja vien pie instalācijas neesi ieķeksējis lai neveic updeit.

Labots - Tufjord
Link to comment
Share on other sites

deltahub

Mjā...nu tā doma bija tāda, ka man flashā glabājas daudz instalācijas, kuras ikdienā jāuzstāda dažādiem kompjiem un lai nestaigātu apkārt ar daudz novecojušām instalācijām, tad varētu vienkāršāk ielogoties un apskatīties vai kādam no softiem nav jāatsvaidzina instalācija..Savā datorā instalētie softi paši apdeitojas, tas tā kā skaidrs :)

Link to comment
Share on other sites

es uzliktu šeduleri, lai no rīta uzkopē pa virsu svaigākās versijas, kādas ir uz serveriem.

Viss, kas vajadzīgs, ir BAT failiņš šedulerī ar wget.exe uz filehippo.

 

Jo daudzi "softa ražotāji" dod urļus a ļa "/Firefox3.x.y/windows/3.x.y_en_us.exe", nevis vienu vienīgu urli, kurā zināms, ka toč būs pēdējais. Filehippo izskatās konstantāks.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

deltahub

es uzliktu šeduleri, lai no rīta uzkopē pa virsu svaigākās versijas, kādas ir uz serveriem.

Viss, kas vajadzīgs, ir BAT failiņš šedulerī ar wget.exe uz filehippo.

 

Jo daudzi "softa ražotāji" dod urļus a ļa "/Firefox3.x.y/windows/3.x.y_en_us.exe", nevis vienu vienīgu urli, kurā zināms, ka toč būs pēdējais. Filehippo izskatās konstantāks.

 

Cilvēks pēc dabas ļoti slinka būtne...es daļēji sapratu ko tu iesaki, bet man būtu pamatīgi jāiedziļinās kā to izdarīt, daudz grūtāk katrā ziņā nekā ja tāds serviss tiešām eksistētu...bet ideja nav slikta...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...