Jump to content

Lattelecom interaktīvā TV


donis7
 Share

Recommended Posts

Ja ir DSL, tad labāk paņem Virszemes.. paliks līnija netam un ITV nenoslogos.. kvalitāte.. man šķiet +/- vienāda. Vienīgais mīnuss VTV.. vajadzīga papildus antena. Plus - internetu neēd TV..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    8

  • Didzis

    9

  • Maris77

    8

  • Pirkss

    11

Subjektīvi skatoties LTV1 un LTV7, virszemes apraidē, rāda labāk. Bitraitu gan neesmu mērijis. Maksas programas Lattelekomam visur pārkompresētas un, uz laba televizora, rāda vienādi slikti. Bildes kvalitāte ir tikai no satelīta.

Link to comment
Share on other sites

Tak ne jau latviešu kanāliem! Beidz dezinformēt tautu.

Viasatam visi LV kanāli ir vairāk pārkompresēti nekā VTV un iTV. Par LTV1 un 7 jāpiekrīt, tie virszemē ir nedaudz (bet ar aci var redzēt) kvalitatīvāki nekā iTV.

Bez tam Viasatam nav nedz Re:TV, nedz TVRiga24, nedz OTV - ja aktuāli.

 

Kas no satelīta tiešām ir kvalitatīvs - HD kanāli. Ak jā un tavi dievinātie vācieši.

Ne ar ko vairāk satelis nav labāks. Pietiek kanālu ar reti derdzīgu bildi, nav arī tur bez grēka.

Ja nu vēl - sat tjuneris ar HDD var ierakstīt visu ko vēlies, nevis tikai to ko LTC visžēlīgi ļauj savā iTV.

Bet pilsētniekiem bļodu pie mājas sienas karināt tāpat neļaus.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet es tak teicu, ka LTV1 un LTV7 virszemē rāda labāk par interaktīvo un protams par viašrotu, kuru es par normālu SAT operātoru neuzskatu. NTV paketē ir gana daudz HD kanālu, kuri rāda labi. Arī SD kanāli no SAT lielākoties rāda labāk, jo nav pārkompresēti.

Link to comment
Share on other sites

 

 

interesanti, ka LTC ITV ir izteikta atšķirība dažādu kanālu kvalitātei, teiksim 'tvrain' ir pat tā, ka attēls ik pa brīdim sabirst gabalos vai izsmērējas, pāris reizes stundā ir melns ekrāns,

 

No piegādātāja atkarīgs, tak saki LTC, ka raustas, es piemeram vienmēr epastu aizsūtu, kad pamanu.  

Link to comment
Share on other sites

Patiešām, TVRain bieži paliek melns. Esmu rakstījis LTC. Bet tas pagaidām esot tikai testa kanāls ar nelielu skatītāju skaitu. Ko saņem, to pārraida. Esot daudzu skatītāju pretenzijas, kuras respektējot, par nepatiesu un sagrozītu informāciju.

Link to comment
Share on other sites

Ja tā godīgi, tad iTV skatāma kvalitāte ir kanāliem līdz 2xx pēc šī cipara kanāliem ir tik slikta kvalitāte.. pat testa kanāli ir bildes ziņā skatāmāki kā pārējie.. nezinu, kur tā vaina.. varbūt esmu izlepis ar HD un FHD saturu.. un SD manu visus artefaktus :D

Link to comment
Share on other sites

Daudziem SD kanāliem jau no SAT ir zema kvalitāte, tad vēl no MPEG2 tiek transkodēts uz MPEG4.

LTV kanāli gan tiek saņemti pa tiešo no televīzijas, bet ITV ir 3 Mbps ierobežojums, un tie LTC dekoderi, laikam, diez ko labi nemāk tikt galā ar upscale un interlaced video, droši vien tāpēc VTV bilde izskatās labāk. 

Link to comment
Share on other sites

Man personīgi pietiek vispār ar vienu kanālu.. nu labi.. laukos paskatos vēl kādu.. bet nu tie krievu kanāli man, personīgi, nav vajadzīgi.. tiesa.. maksāt vairāk dēļ tā es arī netaisos..

Link to comment
Share on other sites

Es to jau pirms daudziem gadiem teicu, ka Latvijā jebkuram krievu kanālam skatītāju būs vairāk, nekā, piemēram, angļu vai vācu programmai. Tas var kādam patik/nepatikt, bet fakts paliek fakts. Tāpat arī domā LTC šefs:

http://financenet.tv...pirceju_latvija

P.s. Pavērojot dažādu pilsētu kabeļoperatoru piedāvājumus, pat visekonomiskajā pakā būs kāds krievu kanāls.

Link to comment
Share on other sites

Ja jau tik daudz LV skatītaju grib skatīties RU kanālus (kā mums te daži apgalvo), tad jau LTC nav ko baidīties ka pakas ar RU kanāliem vairs netiks pasūtītas un peļņa kritīsies.

 

Bet vienalga tīru LV kanālu pagu bail izlaist.

Link to comment
Share on other sites

Ja angļu vai vācu kanāli par dempinga cenām būtu gadiem pieejami pamatpakās, gan jau to skatītāju būtu vairāk... bet pagaidām fakts ir, ka vienvalodīgā sabiedrības daļa ērti iekārtojusies vērot TV uz citu rēķina...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@@boto, nav jau tik traki ar tiem kanāliem.. kas skatās, tie skatās.. visiem ārzemju kanāliem ir vairāku valodu celiņi.. angļu/krievu.. negribi skatīties krieviski, skaties angliski.

Link to comment
Share on other sites

Lai nu te visādi dīvaiņi bļaustās par krievu valodu un tās noniecināšanu, tomēr krievu valoda Latvijā ir tik dziļi pašapziņā ieaudzināta un pat latvietim sirdij tuvāka šķiet, kā nekā lielākā daļa gandrīz no bērna kājas viņu māk :D Arī tuvējās ārzemēs aizbraucot latvietis vispirms sāks sarunu krievu valodā, kaut angļu valodu vismaz sarunvalodas līmenī pārvalda. Un labākajās PSRS tradīcijās tas turpinās nu jau zem saukļiem, bez krievu valodas darbu neatradīsi u.c 

Lai gan ja pekšni visi pa muļķiem izliktos, jeb nezinātu krievu valodu darba devēji būtu spiesti samazināt savas reizēm pārspīlētās prasības.

 

Tāpēc kamēr šādas lietas turpināsies tikmēr kanāli krievu valodā būs pieprasīti, nedomājiet, ka viņus skatās tikai nepilsoņi!

Link to comment
Share on other sites

Skatās un skatīsies. Kādi tad mums ir variant noskatīties kādu interesantu un jaunu filmu.

1. Aiziet uz kinoteātri un iztērēt padsmit Einārus;

2. Skatīties LV kanālos (meatceros kad pēdējo reizi tur rādīta kāda jauna filma);

3. Novilkt DC vai torentos. OK tur ir gan RU, gan EN filmas.

4. Skatīties on-line filmas. Parsvarā RU.

 

Viela pārdomām mūsu TV magnatiem. Cik tad variant ir parastajam latvietim.

Link to comment
Share on other sites

@@CAP, redz, lai dažreiz paskatītos TV3 ziņas vai LNT rīta programmu, man krievu vai angļu valoda nemaz nav nepieciešama.. tikai tas nav iespējams nemaksājot par komplektā nākošo kara un naida propagandu.. pamatpaka ar LV kanāliem atrisinātu šo jautājumu un katrs varētu sev izvēlēties atbilstošās tematiskās pakas papildus.

Ja LTC negrib zaudēt peļņu, lai piedāvā skatītājiem interesējošu saturu, nevis stāsta visādas pasakas, kā piemēram pašreiz par Setanta Sports kanālu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Viela pārdomām mūsu TV magnatiem. Cik tad variant ir parastajam latvietim.
 

Pēc dažiem gadiem noskatīties LNT vai TV3 vai TV6 komplektā ar 10min garām reklāmas pauzēm ik pēc 15 min.

 

 

nevis stāsta visādas pasakas, kā piemēram pašreiz par Setanta Sports kanālu.

Nu tur tak viss elementāri :mrgreen: 

Setanta prasa no visiem vienādi. Bet LTC grib īpašus nosacījumus, proti 0.0€ :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

@@boto, Tu domā, ka tāda paka maksātu lētāk kā pašlaik visa bāzes paka? Turklāt neaizmirsīsim MTG koncernu, kuram pieder vairāki Krievijas TV kanāli (vai to pārstāvības tiesības reģionā).

 

Ja TV maksātu vairāk kā šobrīd.. tad es noteikti padomātu par atteikšanos no TV. Man pietiktu ar netu un gan jau ar sev interesējošiem raidījumiem kko izdomātu.

 

p.s. noskatīties filmas un seriālu netā nav nekāda problēma.. jebkurā valodā.. jāmeklē tikai.

 

P.p.s. paldies LTC ITV, ka var noskatīties raidījumus izlaižot reklāmas pauzes. Starpcitu.. ieraksts pieejams tagad arī VTV.. tikai pašam, ja nemaldos vajadzīgs datu nesējs.. vai tml.. kkur reklāmu redzēju.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Starpcitu.. ieraksts pieejams tagad arī VTV.. tikai pašam, ja nemaldos vajadzīgs datu nesējs..

 

Visu muxsi vajadzēs gāzt uz diska, ja vēlēsies ko līdzīgu iTV arhīvam. 

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

wellstar
ja ņem Interaktīvo TV un internets ir DSL (līdz 10 mbit), kāda būs kvalitāte (salīdzinot ar Virszemes TV)?

 

Man bija VTV, tagad ir 10 Mbit DSL + ITV 

Strādājot TV +stacionāram PC+ portatīvais caur LTC modema WI-FI, neredzu nekādu problēmu skatīties TV un kvalitāte ir toč labaka, jo nav jāķer signāls, tas ir vienmer!

Protams  LTC piešķīra jauno Technicolor TG789vn v4+ Arris VIP1113 dekoderu - viss ir pat ļoti o.k.

Labots - wellstar
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja nu vēl - sat tjuneris ar HDD var ierakstīt visu ko vēlies, nevis tikai to ko LTC visžēlīgi ļauj savā iTV.

 

Pilns ar VTV tuneriem ar HDD ieraksta un Time Shift funkciju. Vasarās šad tad izmantoju, kad neRīgā dzīvoju. Starp citu, par satelītiem - skaidrs, ka HD ir krietni skatāmāks, bet lielākā daļa NTV SD kanālu ir nesalīdzināmi labāki par Viasat vai VTV SD kanāliem. Brīžiem besis parauj, kad pārslēdz no viena uz otru, it sevišķi, ja dinamiska bilde. :( Renes šļūkšanas sportu ar mūsējiem skatījos ar Sport1 HD bildi un VTV LTV 7 latvisku skaņu no VTV uztvērēja. :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka es vienīgais dullais, kurš skatās HD no krieviem, bet komentāru klausās no LTV7. Ko padarīsi, ka mūsu TV neatļaujas vismaz retranslēt tiešraidi HD kvalitātē. Savukārt, krievu komentārus, īpaši ja vēl krievu sportisti piedalas, man nervi netura klausīties.

Link to comment
Share on other sites

Regisss

Es nesaprotu kādu tehniku jūs lietojat, ja atzīstat ka VTV ir labāka bilde nekā ITV... Šo esmu vairākkārtīgi pārbaudijis uz 55" un 65" TV un manā gadījumā viennozīmīgs uzvarētājs ir ITV... 65" TV + jaudīgs optiskais pieslēgums + labs resīvers + labi HDMI vadi un ITV ir ļoti OK... Vissliktākais no LV kanāliem ir LNT... :(

Link to comment
Share on other sites

Runa iet par LTV1 un LTV7 programām, kuras raida LVRTC un bilde netiek sajāta Lattelekoma galvas stacijā. Šīs programas, virzsemes apraidē, rāda labāk kā ITV. Pārejās trīs bezmaksas programas rāda čābīīgāk, bet ko var gribēt no kaktu TV .Visas pārejās  programas tiek sajātas Lattelekom galvas stacijā un tur bilde briesmīga. Protams, katram jau savas prasības pret bildes kvalitāti, bet es SD bildi no Lattelekioma nevaru pat piecas minūtes paskatītes uz 65 collu televizora. Nu redzu es visus tos artefaktu, pārkompresījas un migliņas uz ātrām kustībām. Ja, uz 21 collu CRT teļuka vēl var paskatities un tādam līmenim faktiski Lattelekoms translē savu paketi.

Link to comment
Share on other sites

jaudīgs optiskais pieslēgums

Vairumam privātmāju iedzīvotāju bez n-k eur atpogāšanas Gulbja kungam, nespīd. 

 

P.S. Optiskā pieslēguma ātrums (nevis jauda) iTV kvalitāti neietekmē. 

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...