Jump to content

Vajag palīdzību SAT regulēšanā


spameris
 Share

Recommended Posts

veel varianc:

driimveidiigs uztveereejs <-> wifi <-> moderns telefons + satfinder/enigma signal meter/udc

Link to comment
Share on other sites

Martini - ir meginats jau shads variants - DM500S <-> ruteris ar WIFI <-> GSII ar Enigma SIgnal Meter. Nav diez ko erti (ruteris 4stava + 2 stavi lidz jumtam.) tacu ja nekas cits nesanaks, tad iestajoties mazliet labakam laikam bus jalien vien uz jumta augsa un jamegina saregulet viss pa jaunu ar citu feedu.

Link to comment
Share on other sites

karlislivi

Varu piedāvāi Satlook micro,kas taisni domāts sat tv šķīvju regulēšanai ar spektra analizatoru.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
martins19

Sveiki biedri. Kāds lūdzu nevarētu iedot linku kā noregulēt sat šķīvi. Kādā lenķi un sagāzuma. Man 110 šķīvis un 4 galviņas, bet saprašana 0

Liels paldies jau iepriekš.

 

Varbūt kads var ieteikt meistaru kurs to visu var izdarīt

Link to comment
Share on other sites

martins19

Atrassanas vieta Jugla - komplekts Vu+uno skkivis 1.10 - 4 galvinnas. Velmes 4.9 gradi - 13 - 19 - 36. Kaut ka ta. Saprassana 0000000

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kads var ieteikt meistaru kurs to visu var izdarīt

Tas, tiešām, vispareizākais. Nu nav ziema labākais laiks iesācējam satantenu ābeci apgūt. Vispār, ragavas vasarā taisa...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

šodien mazliet pieregulēju 1m šķīvi, kas tikai priekš ntv Plus tiek darbināts. Labs signāls.

0u9xro9mgv9ww9inj2q.jpg

Link to comment
Share on other sites

traucējumi, tas ir labi redzams ja ir nepreciizi antena vai spēcīga lietus laikā šis rādītājs parādisies pie robežsignāliem.

Link to comment
Share on other sites

kreiček

cik ir sanacis patestet i fona softu - sat finder, vinjam ari ssis fisska ieksa, tagad zinassu, ko isti ssis apzimejums nozime , testessanas bridi ta isti nebiju piefiksejis kada funkcija vinjam ir heh, paldies :)

un AGC , kaut kas lidzigs ,,noise'' meeriitajam?

Link to comment
Share on other sites

kreiček

paldies, lieliska gramata.

atdzissos prakse signalu meerissana esmu tikai saskaries un izmantojis:

-dBm *troksnis

dB - signala speks

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Sveiki. Vai ir kāds biedrs, kas varētu rīt uz pēcpusdienu - vakarpusi uzstādīt un noregulēt antenu uz 36 E Smiltenē. Uztvērējs ir iegādāts. Respektīvi papildus nepieciešams šķīvis, stiprinājumi, galva, kabelis, instrumenti utt.Rakstiet uz PM

Labots - Maix
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
GulbisRG

Varētu kāds padalīties ar info. Kā ir ar 12606 H uz 39e  uztveršanu. Tur Serbija basketbola fināls doma ir noķert tos Arena Sports.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kā iesācējam radās jautājums.. Kāda atšķirība skenējot 36E kanālus, iestatījumos uzlikt

Satellite:Eutelsat Sesat W4/W7 nevis Eutelsat 36A/36B?

 

Eutelsat Sesat W4/W7 ir vienkārši vecais nosaukums vai arī tur ir vēl kas tāds ko es nesaprotu? :D

 

 

Labots - Janis 9
Link to comment
Share on other sites

Eutelsat 36A/36B (36.0E) tā pareizi, bet galvenais lai tajā sarakstā būtu tev vajadzīgās frekvences utml., tad nosaukums neko nenozīmē, jo uztvērējs vadās pēc šīs rindiņas:

 

<sat name="Eutelsat 36A/36B (36.0E)" flags="0" position="360">
<transponder frequency="11025000" symbol_rate="2500000" polarization="0" fec_inner="7" system="1" modulation="1"/>

-----------

 

http://satellites-xml.eu/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sveiki ! Uzinstalēju Enigma2 uz openbox s4 un nekādīgi nevaru sakonfigurēt antenas uzstādījumus. 1 LNB ir uz sirius 2 LNB uz 36E

lieta tāda ka kanālus viņš skanē gandrīz 1h un neatrod pusi no tā ko orģinālais softs. Galīgi netieku skaidrībā ar to kas tur pie uzstādījumiem jāiebaksta ?

Link to comment
Share on other sites

es tik nevaru iebraukt kur man viņas īsti rakstīt. Ja ieslēdzu vienkāršu konfigurāciju tad atrod vairāk kanālus, ja paplašināto tad mazākpost-96774-0-47408200-1378749187_thumb.jpgpost-96774-0-17128600-1378749189_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

rimčix!... atslēgas frāze "Enigma2"

Autoram... ja neatrod visus kanālus, iespējamie scenāriji:

1. ļoti vecs satellites.xml fails

2. vājš signāls

...

Link to comment
Share on other sites

Sveiki!

Tā garām ejot gribēju pajautāt... kāpēc sat tjuneris atrod savādākās frekvecnes nekā piemēram ir uzrādīts www.tracksat.com vai lyngsat.com sarakstos? Piemēram, zinu kādam kanālam jābūt uz noteikto frekvenci, bet tjuneris atrod +/- pāris Mhz vairāk vai mazāk. Un kad precīzi nesakrīt frekvences paiet ilgāks laiks kamēr saprotu kuru satelītu esmu atradis ar savu motorizēto sat antenu..

Link to comment
Share on other sites

Bootloaders man ir jaunākais !

 

Nu ja signāls būtu pa švaku ta jau ar orižinal softu arī neatrastu ! Man liekas ka nav riktīgi vis salikts pie paplašinātiem uztādījumiem. Un kanālus lieku skanēties uz auto

Link to comment
Share on other sites

uzliku diseq režīms 1.0

ko man likt pie Toņsignāls ? Tagad tur ir B

Aktīvā diseq komanda input 2

ātrais diseq  jā

secības atkārtojums Jā

Komandu secība commited,toneburst

Link to comment
Share on other sites

Nomaini LNB numurus un diseqc burtus uz saviem.

P.S. vispār jau 36° pavadonis tagad saucās Eutelsat 36A/36B

post-58663-0-70065700-1378754168_thumb.jpg

Labots - wilz
Link to comment
Share on other sites

Vakar laikam neviens nepamanija manu postu, taapeec atkaartoju:

Sveiki!

Tā garām ejot gribēju pajautāt... kāpēc sat tjuneris atrod savādākās frekvecnes nekā piemēram ir uzrādīts www.tracksat.com vai lyngsat.com sarakstos? Piemēram, zinu kādam kanālam jābūt uz noteikto frekvenci, bet tjuneris atrod +/- pāris Mhz vairāk vai mazāk. Un kad precīzi nesakrīt frekvences paiet ilgāks laiks kamēr saprotu kuru satelītu esmu atradis ar savu motorizēto sat antenu..

Link to comment
Share on other sites

@@kriss77, Sveiks! Man nesen bija tieši tāda pati problēma!

Pie vainas bija tas, ka bija nepareizi LNB iestatījumi..

Labots - Janis 9
Link to comment
Share on other sites

Sveiki atkal :)

Nu murgs konkrētais, Saliku visu kā teica Wilz itkā atrada visu kā vajag, pārskatot kanālus arī vis kam jāstrādā tas strādā, pēctam noskanēju arī siriusu un sākās prokoli, pārstāja rādīt daudzi kanāli lielāko ties HD , nu es vispār netieku gudrs ar to visu pasākumu ar Enigma2. Itkā jau apmierina arī orģinālais softs bet nu gribās latvijas kanāliem EPG un arī Enigmai kanālu pārslēgšanās ir ātrāka

Link to comment
Share on other sites

 

 

@kriss77, Sveiks! Man nesen bija tieši tāda pati problēma! Pie vainas bija tas, ka bija nepareizi LNB iestatījumi..

Un kas tur tieši var būt nepareizs? Nu kaut vai piemeram tavā gadījumā..

Diži daudz LNB iestatījumi jau nav. Par cik sarakstā nav visi satelīti pielieku tos manuāli un tad izvēlos blind search..

Link to comment
Share on other sites

no 36e, pārgāju uz 4,8e.. un biju aizmirsis, ka 36e bija cirkulārā galva :D

un bija palikušas tās lof vērtības kā cirkulārajai galvai..

 

Pamēģini izdarīt arī to ko teica wilz

Link to comment
Share on other sites

Diez vai "wilz" ieteikums sanāks, jo man nav Dreambox ar Enigma2. Man ir vienkārs DreamSky HD2 dekoderis.

It kā jau tas nekas traks nav ka tur nobīdītas nedaudz frekvences kanālus jau rāda normāli.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...