Jump to content

Vai Okarte ir izdevīga?


Pilsonis
 Share

Recommended Posts

Uzdevu jautājumu LMT: Vai tiešām "O!Vienādais" ir Izdevīgākais tarifu plāns zvaniem uz visiem mobilo sakaru tīkliem Latvijā ? Ja jā, tad kādā veidā viņš ir izdevīgs?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Viens no neizdevīgākajiem. 8 sanči minūtē :sarkasms: Tai pašai Bitei ir 6 sanči ar pašu vienkāršāko Starta tarifu. Par ZZ neko nezinu, manam prātam tā viņu sistēma ir pārāk komplicēta, lai to varētu vienkārši izvērtēt.

Link to comment
Share on other sites

Zvanot tikai LMT (LMT pieslēgums, Okarte, Amīgo) tīklā ir izdevīgi, bet kā sāc runāt ar TELE2 vai BITE abonentiem tad nu skaties kā ripo kredīts.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Bite ir izdevīgāka.

 

p.s. Ja VIL te kaut ko rakstīs, neņem par pilnu :sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

O!Vienādais ir 8 sanči uz visiem tīkliem nešķirojot! O!Mūsējais (vai kaut kas uz to pusi) ir 3 sanču LMT un 12 :blink: sanči uz citiem. Tak lai tā OKarte iet kārties!

 

Šobrīd labākais viduvējam muldoņam ir Bite 3.5 ar 350 minūtēm uz visiem tīkliem vai ja gadās dabūt, tad Tele2 Meteors 4 ar 500 svešos tīklos+ 1000 min savējā.

Link to comment
Share on other sites

kuru operatoru lietot jāizvēlas ir skatoties cik kam taisies zvanīt. ja iekš lmt tīkla pamatā runāsi, tad neviena bite vai tele tev NEPIEDĀVĀS labākus tarifus kā pats lmt, grozies kā gribi. visiem operatoriem savā tīklā ir lejputrija, bet tiklīdz sāc ļurināt uz āru, tad viss mainās.

ja arī grasies ar okarti iekš lmt tīkla runāt dauuuuudz, tad pieslēdz o!nedēļu - 1ls un vari 1000 minūtes runāt ar lmt tīklu 7 dienas, tas ir nejēgā daudz. protams, tie daži zvani uz ārpusi tev būs pa 0.08ls (o!vienādasi tarifs).

 

O!Vienādais ir 8 sanči uz visiem tīkliem nešķirojot! O!Mūsējais (vai kaut kas uz to pusi) ir 3 sanču LMT un 12 :blink: sanči uz citiem. Tak lai tā OKarte iet kārties!

 

Šobrīd labākais viduvējam muldoņam ir Bite 3.5 ar 350 minūtēm uz visiem tīkliem vai ja gadās dabūt, tad Tele2 Meteors 4 ar 500 svešos tīklos+ 1000 min savējā.

 

nejauc prepaid ar postpaid, meteorītu zivīm nedod! utt.

arī lmt ir visādi pēapmaksas pieslēgumi, bet te ir jautājums par okarti.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Piekrītu, Meteoru nebija lādzīgi piesaukt. Tas bija drīzāk minūšu izcenojuma salīdzināšanai.

 

Bet labākais pēcmaksas piedāvājums ir Bite Karte 3.5.

Link to comment
Share on other sites

Touareg

Vēl jau no visiem nenosauktajiem Amigo ir labs, ja pārej ar savu nr. vai pērc jaunu Latvijas pastā(šobrīd akcija sākumkomplektiem līdz 31.05.2011)tad tik 6sant/min uz citiem tīkliem LMT tīklā 3sant/min un uz Amigo 0sant/min...

 

Runājot par ZZ, ir tā, ka jaunam sākuma komplektam un arī tiem, kam nav visi Brīvie, savējie utt. tarifi pieslēgti tiem jāmaksā uz visiem tīkliem 27.8sant/min(ņemot vērā bonusus 20.4sant/min), TELE2 tīklā attiecīgi 15.8sant/min(bez bonusiem) un 11.6sant/min(ar bonusiem), zvanoties starp ZZ 7.9(bez bonusiem), 5.8sant/min(ar bonusiem).

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

dzhonsons

No visa šī izriet, ka Bitei gan savā, gan citos tīklos, nerunājot miljons minūšu mēnesī, ir visizdevīgākais piedāvājums :)

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds
:D ko raud man uk ar okarti ir 9sant sms un zvans laikam 40 santīmi. Bet neko darīt
Link to comment
Share on other sites

Pilsonis

Tātad tie ir meli, ka: "O!Vienādais" ir Izdevīgākais tarifu plāns zvaniem uz visiem mobilo sakaru tīkliem Latvijā? Man, nezinu kādu iemeslu, dēļ LMT neatbild uz manu jautājumu. Vai kāds Okartes lietotājs lieto tarifu plānu: O!Vienādais? Ja lieto, tad kāpēc?

Link to comment
Share on other sites

O!dati ir izdevīgākais plāns - īpaši, ja biežāk sanāk runāt ar LMT tīklu, bet savu daļu paņem arī pārējie operātori. kā arī ja telefonā ir Opera Mobile (ierubīts turbo) vai Mini, tad internets ir smieklīgi lēts....

Link to comment
Share on other sites

Pilsonis

O!dati ir izdevīgākais plāns - īpaši, ja biežāk sanāk runāt ar LMT tīklu, bet savu daļu paņem arī pārējie operātori. kā arī ja telefonā ir Opera Mobile (ierubīts turbo) vai Mini, tad internets ir smieklīgi lēts....

O!Vienādais

 

Izdevīgākais tarifu plāns zvaniem uz visiem mobilo sakaru tīkliem Latvijā, neatkarīgi no atjaunošanas summas. Ja vienlīdz daudz runā ar dažādu tīklu abonentiem un karšu lietotājiem, Tev piemērotākais būs šis tarifu plāns!

Link to comment
Share on other sites

O!Nerunā :p Visizdevīgākais tarifs - nerunā cik gribi uz visiem tīkliem... pilnīgi par velti...

 

Bet īstenībā, Bite tomēr ir izdevīga šobrīd, cik nu esmu interesējies... kā būs tālāk, ta jau manīs.

Link to comment
Share on other sites

Pilsonis

Saņēmu atbildi no LMT:

OVienādais ir okartes tarifu plāns ,kur zvanu tarifikācija ir 0.0776 sant. zvaniem uz visiem mobilo sakaru tīkliem Latvijā.

Ja Jūs pieslēdzat onedēļu, tad nedēlu sarunas un sms LMT tīklā ir bez maksas.

 

Tikai es jau to zinu. Jautājums bija pavisam cits un nebija saistīts ar bezmaksas sarunām LMT tīklā : Vai tiešām "O!Vienādais" ir Izdevīgākais tarifu plāns zvaniem uz visiem mobilo sakaru tīkliem Latvijā ? Ja jā, tad kādā veidā viņš ir izdevīgs?

Noprotu, ka pat LMT nezina atbildi uz manu "naivo" jautājumu.

Link to comment
Share on other sites

locoone

un Tu gribēji,lai LMT Tev atbilld, ka no pirmdienas zaļie tomēr sanāk lētāki??

Link to comment
Share on other sites

Šis jautājums jau ir izdiskutēts agrākās diskusijās.

Pirmkārt, Izdevīgs nav sinonīms vārdam lēts.

Otrkārt, okartes lietošana cilvēkam sagādā pozitīvas emocijas.

Treškārt, okarte piedāvā pakalpojumus visām gaumēm un vajadzībām.

Ceturtkārt, okartei ir konkurētspējīgi tarifi.

Piektkārt, okartei ir plašs 2G un 3G pārklājums.

Sestkārt, izmantojot LMT pakalpojumus, Tu lej ūdeni uz savām dzirnavām. Izmantojot tele2, uz zviedru, bet izmantojot biti, uz leišu dzirnavām.

 

P.S. Atceramies taču, ka izdevumu mazināšana no krīzes valsti neizvedīs. Ir jāpelna un jātērē nevis jādomā, kā kaut ko nemaksāt.

Labots - VIL
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Izdevīgākais starp O!Kartes tarifiem! Bet ne jau absolūti izdevīgākais :sarkasms:

 

Pirmkārt, Izdevīgs nav sinonīms vārdam lēts.

 

Viss smuki! Šis varētu būt LMT moto!

 

Otrkārt, okartes lietošana cilvēkam sagādā pozitīvas emocijas.

 

Diezgan tendenciozs paziņojums :nono:

Link to comment
Share on other sites

Pilsonis

Šis jautājums jau ir izdiskutēts agrākās diskusijās.

Pirmkārt, Izdevīgs nav sinonīms vārdam lēts.

Otrkārt, okartes lietošana cilvēkam sagādā pozitīvas emocijas.

Treškārt, okarte piedāvā pakalpojumus visām gaumēm un vajadzībām.

Ceturtkārt, okartei ir konkurētspējīgi tarifi.

Piektkārt, okartei ir plašs 2G un 3G pārklājums.

Sestkārt, izmantojot LMT pakalpojumus, Tu lej ūdeni uz savām dzirnavām. Izmantojot tele2, uz zviedru, bet izmantojot biti, uz leišu dzirnavām.

 

P.S. Atceramies taču, ka izdevumu mazināšana no krīzes valsti neizvedīs. Ir jāpelna un jātērē nevis jādomā, kā kaut ko nemaksāt.

 

Wooww... Un kuras valsts kantorim pieder "Amigo"?? Man pozitīvas emocijas sagādā tas, ka man makā ir nauda. Un es pelnu, jo mans darba stāžs ir 28 gadi. Tad jau sanāk, ka braukt no Rīgas uz Liepāju ir izdevīgi ar autobusu RAF "Latvija", jo viņš taču tika ražots Jelgavā?

Link to comment
Share on other sites

Starp "tika" un "tiek" ir šādas tādas nianses.

Ja negribam naudu atstāt Latvijā, nav nav ko ņerkstēt par nodokļu pieaugumu un pabalstu un pensiju samazināšanu.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Ja gribam naudu atstāt LV, tad vajag uzņēmumiem būt moderniem un elastīgiem. Es ar nepirkšu Latvijā ražotu alu pa 1.30 ls 0,5 tikai tāpēc, ka tas ir LV ražots, ja blakus stāv nebūt ne sliktāks čehu alus uz pusi lētāks. Kā teikt - ar pliku patriotismu acis neaizliesi :>

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu nez... LMT nekad nav baigi pozicionējies kā "nacionālā" mob.kompānija. Tāpat tur ir 24.5% + 24.5% (gandrīz puse!!!) TeliaSonera ar kaut kādu saistītu kompāniju.

Link to comment
Share on other sites

Forumisimus

No priekšapmaksas, ja zvani uz visiem tīkliem ZZ ir izdevīgākais 4.6sant/min (brīvais/7.50) visi tīkli. Tad seko Bite ar 6sant/min tad O!karte ar 7.7sant/min, tad Amigo ar 10sant(ne-akcijas piedāvajums).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ir jau arī priekšapmaksas Bite Karte 1.5 (bezmaksas sarunas Bitē un 0.03Ls/min uz citiem tīkliem) vai Bite Karte 3.5 (350 min uz visiem tīkliem, tai skaitā Biti).

Link to comment
Share on other sites

O!dati ir izdevīgākais plāns - īpaši, ja biežāk sanāk runāt ar LMT tīklu, bet savu daļu paņem arī pārējie operātori. kā arī ja telefonā ir Opera Mobile (ierubīts turbo) vai Mini, tad internets ir smieklīgi lēts....

Tieši tāpēc arī pārgāju no BiFri uz OKarti - dēļ 1sant/MB jo ar Operu nets tiek browsots bieži un arī kaut cik sakarīgajiem tarifiem pārējās jomās. Esmu apmierināts.
Link to comment
Share on other sites

No priekšapmaksas, ja zvani uz visiem tīkliem ZZ ir izdevīgākais 4.6sant/min (brīvais/7.50) visi tīkli.

 

Mhm. Tikai nevajag te melot mālēt ciet acis ar tarifiem, kas rēķinās no bonusa. ZZ Brīvā (kurš, starp citu, reizi 100 dienās jāpagarina par 26 santīmiem) uzskaites tarifs ir 7,3 santīmi minūtē uz LMT, T2, Biti, LTK u.tml. Tātad, ja man uz kartes ir 6 santīmi, tad es norunāšu mazāk nekā minūti, nevis pusotru.

Link to comment
Share on other sites

Forumisimus

Bonusi, ne bonusi, bet faktiskais ir faktiskās izmaksas, pārējais ir matu skaldīšana.

 

Tātad, ja man uz kartes ir 6 santīmi, tad es norunāšu mazāk nekā minūti, nevis pusotru.
Toties ar ZZ (Brīvais) par 7.5ls es norunāsu stundu ilgāk nekā, piemēram, tu ar Ōkarti (Vienādais). Labots - Forumisimus
Link to comment
Share on other sites

dzhonsons

Nu pag, Bite par 3.50Ls dod 350min. sarunām visos tīklos, 100 sms un 50mb internetam. Tas JAU ir lētāk kā citiem. Un 3 sant./min. arī nav tas dārgakais tarifs. Uzskatu, ka pieminēt ZZ ar saviem 5arkaipeikām sant./min ir lieki.

Labots - dzhonsons
Link to comment
Share on other sites

Forumisimus

Nu, tad sanāk Bite lētāk, es vienkārši nepārslēdzos vēl uz viņu jaunajiem tarifiem. Kur tie laiki, kad salīdzināju vēl pēc BiFri 6santīmnieka. :crazy:

 

Bite > ZZ > O!karte > Amigo. Ja akcijas Amigo pēdējie samainās vietām.

Tas par zvaniem uz citiem tīkliem.

Labots - Forumisimus
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Toties ar ZZ (Brīvais) par 7.5ls es norunāsu

 

Ar Bite 3.5 var muldēt 2 mēnešus pa 350 min katrā!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...