Jump to content

Kurā interneta resursā glabāt bildes?


kuku
 Share

Recommended Posts

Sveiki biedri.

 

Interesē tēma, kur jūs internetā glabājat savas fotogrāfijas?

Neinteresē fotki un inbox, jo pārāk maza vieta iedalīta.

Man nav interese maksāt par šī pakalpojuma lietošanu.

Der arī citu valstu risinājumi.

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

itanium

SkyDrive - for free var uploadot līdz 25 gb failu(ar iespēju dod linkus citiem) un 5gb for free nosyncot folderi uz PC(kaut kas līdzīgs dropbox, tikai bez tiešā linka).

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

MS Live servisa SkyDrive 25GB

 

https://login.live.com

 

Auto bekapam gan tikai 5GB ierobežojums.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par atbildēm. Tā kā esmu Google produktu cienītājs tad sākumā izmēģināšu Picasa.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Tikai un vienīgi ārējie HDD, pie tam divos eksemplāros. Man savām bildēm un paša veidotajiem video - samontēto video glabāju kā DV avi - nekādus mpeg2, jo vairāk DivX vai mpeg4 neatzīstu - jau trešais 500GB pāris iegādāts. Neglabāju un arī netaisos neko glabāt jebkuros tīkla resursos.

Labots - raiviic
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

No web resursiem izmantoju Flickr. Iemesli: tiek saglabāta oriģinālā bilde. Pieņemama maksa par pakalpojumu.

 

Starp citu, Picasa maksa par papildu platību ir visai demokrātiska, sākot no 20 GB — 5 ASV dolāri gadā http://picasa.google.com/support/bin/answer.py?answer=39567

 

Kad skatījos Picasa, man nepatika maksas trepe. Jo vairāk bilžu liec, jo dārgāk jāmaksā.

 

20 GB - $5/yr

80 GB - $20/yr

200 GB - $50/yr

400 GB - $100/yr

1 TB - $256/yr

2 TB - $512/yr

4 TB - $1024/yr

8 TB - $2048/yr

16 TB - $4096/yr

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

itanium, mēģināts nav, bet noteikti šovakar likšu lietā!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Jo es būšu 3x vairāk iztērējis elektroenerģijā, gaidod, kamēr 3-5MB jeb 20MB RAW * n aizkopēsies uz aizjūras internetiem ar defaulto LTK upload ātrumu. Jau 100 bildes ir n stundu gaidīšana.

Jo? Paranoja?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Arī sava taisnība. Man gan nav tik skumjš aplouds, bet ir diezgan ilga gaidīšana paredzama.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Viss atkarīgs no neta, jā. Protams arī ne visi ir fotogrāfi, kuri vien RAW fočē. Parasti jau arī tūkstošiem bilžu uzreiz nesūta. Parasts svētdienas fotogrāfs var sataisīt to backup folderi un ik pa laikam iemest kādas bildes un lai tas klusītēm fonā visu pārsūta uz cloud.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Es izmantoju picasa, ielādēju tikai tās bildes, kuras man pašam šķiet svarīgākas un būtu vērts atrādīt kādam, neesot pie sava datora. Visus pamatfailus glabāju ārējā cietnī un uz DVD diskiem- tur vairāk palikuši vecie ieraksti, no laikiem, kad ārējie HDD bija stipri dārgi.

 

Un par pašu Picasa- mazliet sviestaini viņiem ir tas, ka kaut kā tur automātā šķiro tās bildes un bija man gļuks ar vienu mapi, ka uz pc rāda, ka ielādēta, bet netā nav, baigais aplauziens sanāca, pēc tās reizes ļoti uzmanīgi skatos, ko un kā ielādē.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

SkyDrive rullē. Ir tāds MS Live Mesh, kur pat var visu ko vajag automātā sinhronizēt

Link to comment
Share on other sites

Par Live Mesh - paprovē to sinhronizēt vairākos datoros vai pievienot jaunu sinhronizācijai... Vismaz vēl pavisam nesen, tas softs bija gļukains tādā mērā, ka kādam man būtu jāpiemaksā, lai es to lietotu.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

LiveMesh atbalsta tikai liidz 5Gb

 

Par Live Mesh - paprovē to sinhronizēt vairākos datoros vai pievienot jaunu sinhronizācijai...

Tavs komentaars iisti ir nevietaa. Live Mesh godam straadaa un nebija nekaadu probleemu salikt uz 3datoriem, 2 notiem mac un viens PC.

Labots - Nettwerk
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

gladinet + SkyDrive. ievelc folderi, atstāj, lai kopējas. Un aizbrauc turp visas bildes. Protams, kopija uz vismaz 2 cietņiem.

 

Pēdējā laikā sāk likties, ka 2.5" 5400 rpm cietņi iekš "enclosure" kastītēm ir uzticamāki pat par parastajiem 3.5" enclosure klučiem. Kopš 3.5" terabaitu kaķis noslaucīja zemē no plaukta :D 2.5" vismaz paliktu USB vadā karājoties.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Vai nu man liikas rokas, bet man nekaadi neizdevaas palaist taa ka caur Gladinet viss kopeejas utml.

Link to comment
Share on other sites

Tikai un vienīgi ārējie HDD, pie tam divos eksemplāros.

Ja Tu tos abus diskus glabāsi vienuviet, tad riskanta padarīšana. Man čomakam bija zatops ar kondensātu un beigtiem diskiem. Citiem vēl traģiskāk. Rezultātā abi diski vienuviet var aiziet rezē...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Mans uzskats - ja tik tiešām nav pat padsmit Ls gadā, lai paņemtu pārdesmit gigabaitus tepat, un uztaisītu savu lapeli ar bilžu skatītāju, tad apelēt pie gigantu bezmaksas piedāvājumiem (kas šodien ir un rīt var nebūt vai ierubīt skaitītāju par glabātuvi) ir nožēlojami...

 

+1 par ārējo HDD un/vai ripuli, ja jau backupoties gribās.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk:

1) uzinstalējam, ielogojamies savā SkyDrive kontā.

2) pārliecinamies, ka ir draiva ( Z:\ ).

3) kopējam tik iekšā uztaisītajos folderos visu, ko tik vajag

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Njaa dziives pieredze raada ka Artanim ir taisniiba... Un nesen es arii saskaaros ar ko liidziigu. Visu lielaa kompaanija Apple njeema un uzmeta. Padarot MobileMe servisu bez maksas, otrkaart, MobileMe serviss vien straadaas liidz naakamaa gada 11 junijam. Taa kaa sisteemu backapoju, programmas utt, tad man pa rokai vienmeer tiek bakapoti arii uz aareejaa cietaa diska.

 

Nettwerk:

3) kopējam tik iekšā uztaisītajos folderos visu, ko tik vajag

Nu kaut kaa neredz ka kopeetos. Es iemetu bet reakcija nekaada...

Link to comment
Share on other sites

Live Mesh godam straadaa un nebija nekaadu probleemu salikt uz 3datoriem, 2 notiem mac un viens PC.

Tad šie tur kaut ko beidzot ir salabojuši. Es kādu brīdi paralēli lietoju Live Mesh un Dropbox, beigās atstāju tikai Dropbox. Ātrāks, ērtāks, nevainojami stabils un bezmaksas vietas vairāk + šārēšanas fīča ir lieliska

Labots - Kams
Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Caur to viss notiekaas bet es domaaju taadaa veidaa caur drag and drop kaa uz windows lokali tiek mesti faili, taadaa veidaa vinjsh neljauj laikam aploadot. A to vinju failu exploreris man ne visai saista.

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Žaks Noriss

Kopš Picasā bez vietas ierobežojuma (ar Google+ reģistrāciju) var glabāt visu kas zem 2048*2048, resaizoju uz šādu izmēru un bekapoju Picasā. Protams, oriģinālos izmērus iemetu Skydrive un mājās uz HDD.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...