Jump to content

Zāles plaušana.


Cyrus
 Share

Recommended Posts

To es biju domājis ĪSTU VĪRU, bet Mežavecis ielika vienkārši vīru...

Link to comment
Share on other sites

Tomijs123

 

 

To es biju domājis ĪSTU VĪRU, bet Mežavecis ielika vienkārši vīru...

nu tik sāksies mērīšanās 

Link to comment
Share on other sites

toč toč, nevis īstu bet ĪSU vīru - tā ap 1,2m tur tas pirmais dārznieku nazis bija paredzēts.

Link to comment
Share on other sites

Šašliks negaršīgs no aitām ja ir mačete.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Nu jau panesās bazars ne pa tēmu.

Paši savā laikā, man liekas ka vītinājumu tēmā, par aitām izteicāties un tās gaļas specifisko garšu, ka ne katrs var ieēst.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Lūk!

 

Man arī nāksies pirkt zāles pļāvēju. Jāpļauj apmēra 3000m2.

 

Vietējā Ogres veikalā  (huša pārstāvniecība un servisa centrs) ieteica šo 

 

http://www.murray.com/uk/en/push-mowers/dealers/EMP22675HW/ pa 386 EUR.  Motors  Briggs & Stratton 190cm2 tāds pats kā vairumam pļāvēju.

 

Ko  sakāt? Firma mazpazīstama LV, nez kā būs ar rezerves daļām.....

 

Varbūt labāk šo?

http://www.husis.lv/lv/zales-plaveji/zales-plaveji-ar-savacejgrozu/zales-plavejs-mcculloch-m53-190wf

 

Sākumā skatījos uz šo lietotu

http://www.ss.lv/msg/lv/construction/garden-technics/lawn-mowers/bknmhd.html

Uzzvanīju - 2 sezonas lietots, bet uzmanīgu dara cits tā paša cilvēka sludinājums par zālāju pļaušanu un teritorijas labiekārtošanu. Potenciāli pļāvējs pamatīgi dabūjis pastrādāt šajās divās sezonās. 

It kā jau tas Lc48V ir klasi augstāks - pārdevējs stāstīja ka esot kaut kāda aizsardzība pret akmeņiem. Esot gaitas ātruma regulators. Tik jautājums cik tas vajadzīgs / strādā. Jauns viņš par 100EUR dārgāks, tik jautājums vai ir vērts....

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

pirmais izskatās nopietnākais, tikai nav zināms , cik zs motoram, (man ir līdzīgs 7zs, )

pēdējais ir sūds, tāpēc, ka pakaļējie riteņi maziņi,

 

vajag ar priekšējo riteņu piedziņu, ērtāk manervēt

kaimiņš nopirka ar aizmugurējo, un čortojas, ka grūti apgriesties

 

otrais pārāk viegls (38 kg), kaut kas ir nožulīts

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

Ja tik liels zemes pleķis, tad nafig vajag zāles savācēju? Man arī līdzīga teritorija un nekad dzīvē neesmu ar zāles savākšanu čakarējies. Lai paliek uz lauka kā mēslojums. Cita lieta kad pleķītis mazs un to uztur tīrāku par tepiķi istabā. Ja runa par rezerves daļām, tad visu izsaka motors un tam dimātās daļas. Vairāk pļāvējam tak nav kam nojukt. Galvenais lai riteņi lieli, tad vieglāk stumt un lai platāk pļauj. Man kādus desmit gadus kalpo visparastākais pļāvējs pa 100Ls. Regulāri asinu asmeni un reizi sezonā nomainu eļļu, vot i visa apkalpošana. Ja nosprāgs, nopirkšu jaunu, jo vecais sen jau atpelnījies. Jā, vienīgi ar fleksi izgriezu lielāku "vemjamo" caurumu. Mani besī, kad slapja zāle ķep tai caurumā.

Link to comment
Share on other sites

labiitis

Neatceros firmu, bet laikam ar pirmo ir bijusi ļoti liela darīšana. Ir labs parāts, nav pat īsti noplīsis pa riktīgo 3 gados. Bet ir mīnusi. uz atpakaļu velko jāceļ augšā priekšējie riteņi. Tie skrūvējamie ir trausli, kopā ar vadiem labāk bieži nejaukt rokturi... Ja bieza zāle un grib zemu nopļaut, tad tā kaste aizmugurējā "slāpē" + pilna pēc 20m :D

Link to comment
Share on other sites

Var jau būt es kautko nesaprotu, bet pļāvējs ar kasti dārgāk maksā. Ja zāles savācēju neizmanto, tad nafig par to maksat?

Link to comment
Share on other sites

labiitis

Didzi tak ieej tajā murray lapā, tur visiem ir savācēji. Cik tad viņš var maksāt 30-50 eiro?

Link to comment
Share on other sites

 

 

http://www.murray.co...ers/EMP22675HW/ pa 386 EUR. Motors Briggs & Stratton 190cm2 tāds pats kā vairumam pļāvēju. Ko sakāt? Firma mazpazīstama LV, nez kā būs ar rezerves daļām.....

 

Varu teikt tikai to labāko par Murray, iet gadus 8 jau. Vienīgais kas tiek darīts - mainam eļļu, lejam benzīnu un ik pa laikam izasinam nazi. un tik pļauj.

Ak jā, ritenīšiem nobeidzās gultņi, virpotājs uzvirpoja bronzas vtulkas un braucam tālāk.

Tiesa pirkts pirms 8 gadiem, pa tik ilgu laiku daudz kas var mainīties.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nez, man ar pakaļpiedziņu nav nekādas problēmas. Galvenais skatīties, lai nesačakarē zālienu. 

 

 

vajag ar priekšējo riteņu piedziņu, ērtāk manervēt kaimiņš nopirka ar aizmugurējo, un čortojas, ka grūti apgriesties
 

 

Ieteiktu skatīties uz pašiem riteņiem, jo piemēram iepriekš minētajiem McCULLOCH tādi nīkulīgi plastmasas riteņi un līkumojot var sabeigt. Kolēģis pagājušā gadā sūkstījās, ka tāds jāpērk jauns un pietiekami sālīti maksā, jo nav katrā bodē nopērkami. 

 

Arī normāls dzinējs būs svarīgs, lai bez problēmām sagremotu jebkuru zālienu. Esošais Ryobi RLM4617SM ar 190 cm2 Subaru dzinēju ir noslāpis iebraucot 10cm ļoti biezā zālienā, kur par daudz sabērta sēkla. Citādi kurmjrakumi un citi izcilņi bez problēmām tiek pārvarēti. Ja es 3. gadu pļauju 1000m2 teritoriju 1-2h atkarībā no zāles garuma, tad kaimiņš ar parasto elektrisko zāles pļāvēju čakarējas pusdienu. Otram kaimiņam ar trimmeri arī laika patēriņš ir daudz lielāks par normālu zāles pļāvēju. Līdz šim nekādu problēmu nav bijis.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ar trimmeri nav zemāk salīdzinoši ar zāles pļāvēju, kas nolaists līdz viszemākam līmenim. Ar trimmeri nedabūsi perfektu zālienu un tas būs izplūkāts, ja vien zāles pļaušana nav ikdienas nodarbe un neesi amata meistars. Arī ar izkapti var, ja prot :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

 

Maza izmēra cērpamais ir sirpis. Tajā bildē redzamais noteikti tas nav un ir kaut kāda parodija par instrumentu. Īsti vīri kapā ar šādu. izkapts2.jpg

 

Manīju, kā viens ar tādu kapāja zemi. Redz , ir jāmāk pļaut zāli ar izkapti un to asināt. Savulaik savu pagalmu ar izkapti nomaucu kā mauriņu, sānu muskuļi bija ok, bet tagad esmu palicis slinks, jo ar trimmeri ātrāk.

Runājot par 3 zobjiem, vai 4 zobjiem, vai 8 zobjiem, varbūt ejam galejībās, maucam zāli ar ripu :D Lai gan jāatzīst, ka zāli līdz pupiem man ar trīszobi bija jāpļauj kā ar izskapti.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...