Jump to content

i3 vai core2 duo + vga


keiG
 Share

Recommended Posts

Mamma un sirsniņa:

GIGABYTE GA-EG41MFT-US2H

ASROCK S775 G41 ar Core2 duo E7500

vai

ASUS P8H61-M LE ar INTEL CORE i3

 

Ram: CORSAIR 2X1GB DDR3 1333MHZ KIT XMS3 CL9

 

Vgā:

HD6670 , HD5670 , HD5750

 

Pārējais jau ir! Gribētu dzirdēt viedokļus, ieteikumus par maniem atrastajiem labumiem vai gluži pretēji draņķiem.

Varbūt neiet kaut kas kopā vai arī ir kaut kas labāks par to pašu cenu?

Labots - keiG
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Saved kārtībā virsrakstu uz kaut ko tēmai atbilstošāku.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Saved kārtībā virsrakstu uz kaut ko tēmai atbilstošāku.

 

Kā to varētu izdarīt?

 

 

P.S atradu

Labots - keiG
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Asrock aizmirsti, ir bijušas vairākas jaunas, vienas problēmas, piemet 5ls un jau sanāks kāds MSi vai Asus, kas būs kārtu labāks. Pirmām kārtām tām asrock chipsetu dzese ir garām, karst tā ka smird :D Otra liela, vienai visu laiku nets ik pa laikam zuda, liku jaunākus driver, nekā, vienkārši izslēdzi(ne restart) PC un pēc 5min slēdzi iekšā viss bija labi. Citai atkal skaņa. Neņem asrock, skopais maksā 2x.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Neatradu hd5770 vismaz tādu kas ir pieejama un zem 70ls, bet nu iztikšu ar hd5750

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Jā, jā ASROCK mirst kā mušas un opels nav mašīna..... nu ko var muldēt. Esmu rokās turējis arī ASUS plati, kura maksā pāri par simtnieku un no fabrikas jau mirusi atnāk. tai pat laikā bija asrockam viens ļoti veiksmīgs modelis ar integrēto GF6100. Maksāja limonādi un gāja kā velns. Tika kaudzēm datori ar to pārdoti. un cik nu tai vietā nostrādāju, tad neviens neatgriezās.

 

No procesoriem iesaku izvēlēties i3

 

par pamatplatēm runājot - palasi internetā atsauksmes par konkrēto modeli (newegg, test freaks utt..). Ir asrockam gan veiksmīgi gan neveiksmīgi modeļi.

Labots - The_Saint
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Kāpēc vēl vispār tiek pārdoti tie c2d processori ? Un par tādām summām ?

Esmu neizpratnē.

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Tāpēc ka ir kaudze ar fabrikām, kas viņus ražo un kamēr nav pāriets pilnībā uz jauno ražošanas procesa tehnoloģiju - tikmēr nepieciešams uzturēt paralēli abus ražošanas procesus. Pretējajā gadījumā izveidosies globāls CPU deficīts.

 

Laikam iedomājies, ka Intel ražo visai pasaulei paredzētos procesorus piecos gateros, kur atliek nomainīt tik lentu, pieregulēt stiprinājumus un griezt jauno izmēru.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Duksi Sapphire hd5770 ko devi ir

Memory clock: 1,2 GHz

GPU clock: 850 MHz

 

tam Asus hd5750 ko atradu ir

Memory clock: 4.6 GHz

GPU clock: 700 MHz

 

tā ir pamatīga atšķirība, ne?

Labots - keiG
Link to comment
Share on other sites

GTS450 ir tieši pa vidu abiem iepriekšminētajiem Radeoniem, tuvāk 5750. Toties 550 Ti ir nedaudz ātrāka par 5770.

Link to comment
Share on other sites

Palasīju pāris reviewus un secināju, ka ņemšu Gainward gts450, jo daudzos testos salika hd5770. Šeit testi

 

Lielāks OC potenciāls, mazākas temperatūras, troksnis, labāks fps (atkarībā no spēles), mazāka slodze cpu skatoties full hd video, ātrāka video renderēšana/konvertēšana.

 

Paldies par palīdzību visiem, ja satikšu kādu no jums dzīvē iedošu cepumu good.gif

Link to comment
Share on other sites

Cik tev operatiivas atminjas buus 2Gb ?

Iesaku 4 Gb - 6 Gb likt iekshaa, citaadi nepietiks speleejot.

 

Kāpēc vēl vispār tiek pārdoti tie c2d processori ? Un par tādām summām ?

Taapeec ka pie vienaadaam frekvencem vinji iipashi neatpaliek no jaunajiem un vinji der vecajaam plateem, nevajag jaunu MB pirkt...tiesa tas vairaak attiecaas uz quad prociem, jo tagad daudzas speeles izmanto 2 threadus un vairaak, tad duo high settingiem vareetu buut par iisu, bet budzeta variantam der.

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

Nesen saliku i3 2100, HD5770 un 4GB RAM. BF:BC2 uz mid settingiem @ 1280x1024 velk ap 50 - 70FPS. Uz high settingiem velk līdzīgi, vienīgi temperatūra arī kāpj. GTAIV tādiem pašiem settingiem ap 45FPS. Es gan iztieku ar def Windows draiveriem, neesmu uzlicis un pabakstījis Catalyst.

 

Iesaku www.2u.lv

Labots - cash^
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cik tev operatiivas atminjas buus 2Gb ?

Iesaku 4 Gb - 6 Gb likt iekshaa, citaadi nepietiks speleejot.

 

 

Taapeec ka pie vienaadaam frekvencem vinji iipashi neatpaliek no jaunajiem un vinji der vecajaam plateem, nevajag jaunu MB pirkt...tiesa tas vairaak attiecaas uz quad prociem, jo tagad daudzas speeles izmanto 2 threadus un vairaak, tad duo high settingiem vareetu buut par iisu, bet budzeta variantam der.

 

Pilnīgus murgus tu esi te sarakstījis :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ram domāju ņemt 4gb. Ņemt brendu vai jebkuru?

 

Man pc vairāk ir priekš video montāžas, mūzikas producēšanas, programmēšanas un grafikas dizaina.

Labots - keiG
Link to comment
Share on other sites

andrisri

RAM labāk ņem brendu, bet jebkuru :D

Tas nozīmē - nafig Tev nevajag visādus XMS3 Corsair'us, HyperX kingstonus u.t.t., ņem RAM Vulgaris 1333MHz un starpību nejutīsi, uz SB platformas (tas i3) toč, nem vienkārši labu RAM - piem. Kinston, Crucial, Patriot u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Pašlaik visas spēles ir 32bit, tāpēc mājas lietotājām vairāk par 4gb rama nav nepieciešams. Es te nerunāju par advanced user, kas var kaut 16gb vienai progai sabarot.

Uz g41 vai h61 platēm ir tikai 2ram sloti, tā kā ielikt 6gb dual režīmā ir pilnīgi neiespējami. 4gb value rams un aidā.

Vecais quad core vai c2d pie vienādām frekvencēm = sandy bridge?? :dornis: Palasīt info te kādam vajag?! Vecie c2d bija 65nm(jaunākie 45nm) sandy bridge 32nm. Tad kā tur, kas var būt vienāds?? Par quadiem nemaz nesākšu... Spēles?? Es visas jaunākās spēles esmu izspēlējies uz i3 2100, neesmu vēl redzējis kur man tie n-tie threadi būtu vajadzīgi ;)

Link to comment
Share on other sites

Cik zinu ne visas spēles izmanto visu cpu, ram potenciālu, jo reāli spēles ēd video nevis cpu. Programmas ar kurām darbojos rekomendē ne vairāk kā 2gb ram domāju ka man ar 4gb uz 7 un xp 32bit būs gana.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...