Jump to content

iGo 8.3.1.53228


latinsoft
 Share

Recommended Posts

Sveicinati!

Aizvakar iegadajos NASH navigation ar 2008.gada iGo ieksha!

Vai kads nevar skaidra latviesu valoda apskaidrot kā, kas un kur ir jaliek lai es varetu iemest karti ar jaunakajam ielam (piem ar Dienvidu tiltu) jo man paris cilveki mutiski meginaja apsakidrot, iedeva slavu adreses(piem 4pda.ru) kur es pilnigi neko nevaru salikt kopa, atradu dazadas mapes, liku ieksa bet navigacija rada pliku lauku un megina atrast kko!

Labots - Mežavecis
Līks topika nosaukums
Link to comment
Share on other sites

latinsoft

A ko, navigācijā jau Dienvidu tiltu var dabūt!? Neticu.

 

nu cik man stastija ir tada lieta!

cik ticami, cik ne, to pats censos parbaudit!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

wilz, un viņš plāno maršrutu arī? :) Vienam Tomtomam tilts ir, bet pa to nekādīgi negrib vest un gatavs tikai pa Salenieku braukt.

Link to comment
Share on other sites

latinsoft

jauna problema, samekleju ka uzlikt jaunaku versiju, bet tagad cita problema, tur sanak divi diski kurus atver kad piesledz navigaciju, un jaunaka versija sver vairak neka veca un tagad vairs ieksa jauna nelien! ko darit?

Link to comment
Share on other sites

wellstar

Varu piedāvāt palīdzību - man ir iGo 8.3 instalācija ar jaunākajam (2011.03)Regio un Emapa kartēm - LV, LT, EE un PL + LV menu un balss vadība. Varu pa Skype aizsūtīt vai citādāk.

Ja NASHam ir SD nav problēmu, ja nav tad drusku čakars.

Ka jau teica ieprieks izdzēs veco instalu un iekope jauno, tikai kaut kur uzstādijumos būs jānorāda jaunais ceļš uz igo exe failu -tipa SD/igo.exe vai tml.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...