Jump to content

LG GW620 uz android 2.3.4


lilpuika
 Share

Recommended Posts

Man ir jautājums par šo rakstu Sākums man ir saprotams,kad es ieslēdzu telefonu un man parādās šis teksts

 

USB FastBoot:Vo5

Machine ID:3003 v0

Build date:Feb 22 2010 13:27:14

Serial number: UNKNOWN

 

Tad es iespraužu Usb vadu,man pc nopīkst ka usb pievienots,bet pie My Computer neko neuzrāda,tam tā ir jābūt? (lietoju windows xp)

Labots - lilpuika
Link to comment
Share on other sites

Vadu nebija jārauj nost, My Computer nekam nav jārādās. FastBoot režīmā telefons neuzrādās kā datu nesējs.

Link to comment
Share on other sites

lilpuika

Skaidrs paldies, nākošāņēkaidrība otrajāpunktā!

 

WinFlasher programmā spiež pogu Start Flashing, pēc programmas pieprasījuma uzrāda ceļu uz boot.img un system.img failiem

 

Man atzipot boot-gb234-110509-rndis-224mb.zip un boot-gb234-110509-rndis-224mb.zip uz darbavirsmas,un uzrādīt ceļu uz tiem boot.img un system.img ?

Link to comment
Share on other sites

lilpuika
(labots)

man tajā cmd.exe šo < waiting for device > rāda jau 5 min un tālāk neiet?

 

z0104hsx2efy9ry4i.jpg

Labots - lilpuika
Link to comment
Share on other sites

WinFlasher mapē ir draiveri. Izmanto tos! Es to instalēšanu kā soli neiekļāvu, jo vismaz man tos nenācās papildus instalēt - šķiet, ka Windows Update tos lejupielādēja automātiski

Link to comment
Share on other sites

lilpuika

Uz windows 7 viss aizgāja,bet sačakarēju telefonu :D gadijumā kāds nezin kā atpakaļ dabūt 1.5?

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Luuk, luuk nu ko flashoshanas ieteiceejs pats teiks, necenties izlikties ka tev nekaada dalj nav.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Luuk, luuk nu ko flashoshanas ieteiceejs pats teiks, necenties izlikties ka tev nekaada dalj nav.

Tev nav nekādas daļas, bet Tu pat to izlikties nemāki :D

Teikšu kā ir - mans pirmais mēģinājums pārflašot to trubu savulaik beidzās ar to, ka es gandrīz dienu biju bez tās - kamēr vēlreiz pārlasīju manuāļus un pakonsultējos forumā.

 

Tad nu stāsti, kā tieši izpaužas "sačakarēju telefonu"?

 

 

Link to comment
Share on other sites

lilpuika
Ko nozīmē "sačakarēju telefonu"?

 

1.nestrādā kamera ERROR

2.aptuveni ik pēc 5 min vi pat ātrāk ja kautkādas programmas spaida izmet BLUE SCREEN ERROR un telefons pats restartējas.

Link to comment
Share on other sites

Atrodi tos punktus, par boot-gb234-110509-rndis-224mb.zip iekopēšanu atmiņas kartē un zip instalāciju ar Clockwork. Pēc tam tur pat no clockwork salabo permīcjjas. Vajadzētu palīdzēt!!

 

Pēc komentāriem spriežot, labai daļai lasītāju ir problēmas ar papildināto firmware bildu, tāpēc ievietoju linkus uz tā sākotnējo versiju:

System http://openeve.googl...110529-BETA.zip

Boot http://openeve.googl...rndis-236mb.zip

Tie, kuri saskārušies ar šajā topikā minētajām problēmām, pamēģiniet flašot šos imidžus

Arī šo imidžu gadījumā, boot-gb234-110509-rndis-236mb.zip papildu jāieinstalē ar Clockwork. Acīgākie pamanīs, ka šī versija ir savādāka - 236 MB. Acīmredzot, Latvijā ir izplatījušies arī šīs versijas telefoni :) Tāpat, šīs versijas instalācijas gadījumā, nāksies instalēt arī gapps failu.

 

Vēlos brīdināt, ka pirms atkārtotiem firmwares instalēšanas mēģinājumiem, no WinFlasher mapes (OpenEtna WinFlasher\android-sdk-windows\tools) jāizvāc iepriekšējie boot.img un system.img. Dažkārt to klātbūtne mēdz izsaukt dažādus gļukus.

Labots - Kams
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...