Jump to content

World of Tanks anyone?


Alkoholokausts
 Share

Recommended Posts

Tā kā pats jau pāris mēnešus (gadu?) esmu aktīvs World of Tanks ļurinātājs, gribējās uzzināt, vai starp klātesošajiem ir arī vēl kāds, kas nav ierēdnis, un spēlējas tanciņos?

 

Vienkārši, meklēju kompanjonu ar ko tagad pabraukāties (0.6.6 pačs atļauj bez Premium kontiem divatā spēlēties) ar 7.-9. līmeņa tankiem (Tiger II, E-50, VK4502, blabla), izmantojot skapja vai Mumble starpniecību .. :)

Link to comment
Share on other sites

Лёха

Объект 704, ИС 4, СУ 51, Т 44

 

Tikai es maz speleju, vakaros pēc darba.

 

Ja kas in game skelA

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Fagot88

IS-4

KB-3

KB-1C

Pz-IV

KB-2

Dažreiz vakaros var uzraut

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
Tik daudzi šo sūdu spēlē un viņi vel tur ilgi kko veido jaunu?

Spēle pastāvīgi attīstās kopš tā laika kad viņa izgāja ja nemaldos 2011. gadā daudz kas ir izmainījies fizika, hd tanki grafika pat fps uzlabojumi utt...    Vārdu sakot spēle attīstās kas ir tikai un vienīgi normāli. Tas ka tev viņa nepatīk nenozīmē to ka viņa ir sūds. 

 

 

Tik daudzi šo sūdu spēlē un viņi vel tur ilgi kko veido jaunu?

Ja spēle būtu sūds viņu neviens nespēlētu bet redz kā pieprasījums ir būs arī jaunie tanki.

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Spēle pastāvīgi attīstās kopš tā laika kad viņa izgāja ja nemaldos 2011. gadā daudz kas ir izmainījies fizika, hd tanki grafika pat fps uzlabojumi utt...    Vārdu sakot spēle attīstās kas ir tikai un vienīgi normāli. Tas ka tev viņa nepatīk nenozīmē to ka viņa ir sūds. 

 

Pilsētā pat iesaiņotu sūdu pārdosi, tas pats, ka pēc sūda arī rodas pieprasījums. Mhm tāda grafika, ka labāk šeit viņu nevajadzēja ierakstīt. Man viņa nepatīk jo no tāda booringa tak kātus var atlikt...ņem un šauj tankus tevi nošauj vai tu nošauj kādu, dien dienā tas pats + vel vienas un tas pašas mapes...tas pats kas ar rutīnu un pietam ja rutīna ir spēlē nu tad to par labu spēli nevar nosaukt. CS 1.6 pat augstāk kotētu, to var pat dažādos veidos spēlēt.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Kas ta tev? Tu kāds korumpētais spēļu degustators vai...  Par garšu un gaumi parasti nestrīdas kāda muša tev ir iekodusi ?

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Laikam tāpēc ka šis skar arī mani jo toreiz lejuplādeju šo spēli dažas minūtes paspēlēju un izdzēsu sapratu ka izniekots laiks lejuplādejot un spēlējot, laikam tur tā sāls. Bet par Kritiķi ar nav nevainas :D

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nedrīkst vairs patiesu viedokli izteikt par atsevišķām spēlēm? :D

 

Atkal pilnmēness vai kaprons nav vēl beidzies?!
Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Nedrīkst vairs patiesu viedokli izteikt par atsevišķām spēlēm? :D

- vairāk izskatās,kā filozofisks viedoklis. Kāpēc uzreiz,ja nepatīk,tad ir ''sūds'' ?! Nevienam spēlēt spēles jau nespiež ar varu. Nepatīk grafika?! Un,kurā spēlē,pēc Taviem ieskatiem ar grafiku ir o.k.?! Tetris neskaitās :biggrin:

Labots - pw1a
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu mēs taču nevaram CRYSIS 3, Battlefield 4/Hardline tūlit drīzumā arā ejošo GTA V vai Middle earth, Far Cry 4 salīdzināt grafikā ar WOT  :D
Nu par filozofisku viedokli es to neteiktu jo vienkārši ir cilvēki kam patīk tādi mēsli(laika kavēkļi), ir lietas kur ir gaume ir lietas kur nevar piedēvēt gaumi...jo vislaik kā teicu uzspridzini citu viņš uzspridzina tevi un tā visu laiku nu kas tur kruts ir? Nu nekas, pat CS 1.6 nav vairs tikai klasiskā šaušana vienam pret otru bet ir zobijmodi, surfs, lēkāšana utt

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Nu mēs taču nevaram CRYSIS 3, Battlefield 4/Hardline tūlit drīzumā arā ejošo GTA V vai Middle earth, Far Cry 4 salīdzināt grafikā ar WOT

Protams ka nevar jo tanki ir ievērojami populārāki nekā tā šņaga ko tu tur esi sarakstījis nu protams izņemot GTA V kura ir viena no visu laiku populārākajām un pirktākajām spēlēm vēsturē. Par to battlefieldu vispār nav ko teikt viņi tik uz ātru roku viņu uzlepē cap ļap un gatavs arī grafons tur nav nekāds izcilais takā tu te viņu slavē vispār neinteresantākā spēle tevis nosauktajā sarakstā, kas attiecas uz farcry 4 misijas tur ir galīgi nekādas pat nav iespējams paspēlēt jo vienkārši ir tupa garlaicīgi spēlēt. Tas nu tā īsumā mans viedoklis.

 

 

jo vislaik kā teicu uzspridzini citu viņš uzspridzina tevi un tā visu laiku nu kas tur kruts ir?

Kurš ta vainīgs ka nejēdz spēlēt ? Tas tev nav kaut kāds tur battlefields vai cs 1.6 kur tu izplētis muti vari skraidīt un šaudīties kā bikses pielicis!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Kāds var stundām tīksmināties par šo http://lv.wikipedia.org/wiki/Abstrakcionisms#/media/File:Black_Square.jpgvai http://lv.wikipedia.org/wiki/Ekspresionisms#/media/File:The_Scream.jpg un par šo http://lv.wikipedia.org/wiki/Abstraktais_ekspresionisms#/media/File:Action_painting_1.JPG, un kāds padomās,kas tā par mākslu,ja trīsgadīgs bērnelis māk labāk ''gleznot''.

Skaisti uzspridzināt arī ir jāmāk.

Labots - pw1a
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Katrai lietai būs savs piekritējs un noliedzējs. Tā tas ir iekārtots un tā arī būs.

 

Šad un tad nav vainas uzraut tankus. :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Moš vel kāds spelē tankus?Labrāt ar kādu uzpelētu es RU tankos.

Niks:SarkanaisBarons

Link to comment
Share on other sites

negribu taisīt offtopic, bet war thunder ir daudz labāks un es to saku kā ilggadējs world of tanks spēlētājs

Link to comment
Share on other sites

negribu taisīt offtopic, bet war thunder ir daudz labāks un es to saku kā ilggadējs world of tanks spēlētājs

Kā nu kuram bet man liekas ka War Thunder ir garlaicīgs mēsls salīdzinājumā ar W.O.T! 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

negribu taisīt offtopic, bet war thunder ir daudz labāks un es to saku kā ilggadējs world of tanks spēlētājs

Man grafika ne parāk patīk :/ 


 

 

Varētu uzspēlēt bet tanki man ir tikai līdz piektajam līmenim.

man 8 lvl T-32 TOPĀ 

Link to comment
Share on other sites

Man grafika ne parāk patīk :/ 

Tas arī jo World of Tanks ir labāka grafika nemaz nerunājot par vadību un visu pārējo! 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

 

 

bet war thunder ir daudz labāks un es to saku kā ilggadējs world of tanks spēlētājs
Pilnīgi nepiekrītu! 
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Ar mani arī var vakaros uzspēlēt, niks tāpat kā šeit. Iepriekš spēlēju dažādas single player spēles, pēc WOT man viņas vairs neinteresē.

 

Mani interesē ar kādiem cpu un gpu spēlējat. Man uz fullHD uz max grafiku ar 2500k@4,6 un hd7950 fps 45-70, bet dažreiz nokrīt zemāk, kas reāli kretinē. Tagad gaidu atnākam r 280x, cerams ar to būs ok. CPU taču nevajadzētu būt problēmai. Galīgi neatbilstošas norādītās sistēmas prasības WOT. (I53330 un gtx660). 

 

Operat

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man uz fullHD uz max grafiku ar 2500k@4,6 un hd7950 fps 45-70, bet dažreiz nokrīt zemāk, kas reāli kretinē. Tagad gaidu atnākam r 280x, cerams ar to būs ok.

normāli izmesta nauda miskastē, atšķirība starp 7950 un 280x labākajā gadījumā būs 1/3 fps. jēga upgrade ir taisīt ja ņem vismaz gtx 980 

Link to comment
Share on other sites

 

 

atšķirība starp 7950 un 280x labākajā gadījumā būs 1/3 fps

tās nu gan ir pupu mizas. atšķirība būs, bet vai tās naudas vērta? (ja nav noslēpums, tad pa cik un kādu 280x paņēmi) rēķinot, ka r9 280x ir rebrandota hd 7970, tad vajadzēja ņemt 290x kā minimums. 

Link to comment
Share on other sites

Mani interesē ar kādiem cpu un gpu spēlējat. Man uz fullHD uz max grafiku ar 2500k@4,6 un hd7950 fps 45-70, bet dažreiz nokrīt zemāk, kas reāli kretinē. Tagad gaidu atnākam r 280x, cerams ar to būs ok. CPU taču nevajadzētu būt problēmai. Galīgi neatbilstošas norādītās sistēmas prasības WOT. (I53330 un gtx660). 

Šai spēlei patīk labs procesors  kaut arī šī spēle jau māk izmantot arī vairākus kodolus. Spēles norādītās sistēmas prasības ir rekomendētās kas nekādi nav saistīts ar maksimālajiem spēles iestatījumiem.

 

Max iestatījumi un vidējais FPS orientējoties pēc FRAPS. Stock i7 6700k un GTX970. Ļoti atkarīgs pēc kartes jo fps visās kartēs nav vienāds.

 

2560x1440  60 - 80 FPS

1920x1080  85 - 110 FPS

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Kaut kā necēlās roka tērēt 300eur par video. Turklāt visur raksta, ka ar 280x ir oilnīgi pietiekami 1080p uz max visās spēlēs. Man jau pietrūkst nedaudz, tāpēc arī mainu uz nedaudz jaudīgāku. Virs 50fps ir ok. Cenas starpība varbūt nav ekonomiski pamatota, bet bija haltūra un nauda:) Paņemu pa 180eur mazlietotu club 3d royal qween. Savu sappire 7950 pārdevu pa 120eur.

 

4,6 2500k ir tikai nedaudz švakāks par 6600k stock, tātad tomēr gpu ierobežo. Katrā ziņā drīz atnāks jaunā karte, tad redzēs.

Link to comment
Share on other sites

wot fps katrā kartē savadāk vienā karte 40 citā 80...Es nesudzos spelēju uz max bez ne kadiem gļuķiem

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

180e par r9 280x ...tāda cena...pats pirms gada gigabyte versiju pa 140e paņemu...te pat ss.lv

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Bomāram kā vienmēr jāiespamo, man po pa cik tu paņemi, 170 līdz 180eur ir ok cena tai kartei. Man šobrīd interesē ar kādiem cpu, gpu iet spēle uz max. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

4,6 2500k ir tikai nedaudz švakāks par 6600k stock, tātad tomēr gpu ierobežo

Zināma atšķirība tomēr CPU ziņā ir pārejot no i5 4590 uz i7 6700k 1080p izšķirtepejā atšķirība vidēji bija veseli ~35fps kas pavisam noteikti nav maz manā skatījumā GPU tur neko neierobežoja.

https://youtu.be/AKVtNbgry44?t=9m29s

Bomāram kā vienmēr jāiespamo, man po pa cik tu paņemi,

Tas ir viņa moto! 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Īstenībā, te svarīgāks ir min fps, Ja ir virs 60, tad vienalga. 970 jau ir pa daudz uz 1080p. Ar 970 skaidrs, ka cpu ierobežoja, bet arī 53fps min ir ok. Vismaz es bremzēšanos jūtu, kas nokrītas zem 45. Tur jau tie proči ir uz stock, 2500k uz 4,6 kā minimums ir tik pat ātrs kā 4590. Es vienkārši nevarēju saprast, kur līdz galam ir problēma, ka reizēm fps nokrītas, pat ar uzdzītu 2500k. Tāpēc tagad mainu arī video karti. 

 

Šo jautājumu es pacēlu, lai saprastu vai nav problēma kaut kur citur, jo 7950 un 2500k ir vairāk nekā rekomendēts, bet tik un tā nepietiekami reālajā dzīvē. Principā rekomendētajām prasībām jābūt 6600k un gtx 970 vai 290x.

Link to comment
Share on other sites

iemet ekrānšāviņu uz saviem grafiskajiem iestatījumiem, uldii12345. aiziešu padzenāt ar r9 290x, apskatīties kāds fps.

Link to comment
Share on other sites

Man uz fullHD uz max grafiku
iemet ekrānšāviņu uz saviem grafiskajiem iestatījumiem

Pieļauju ka viss ir 100% uz MAX ja jau tā pieminēja.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Šobrīd sēžu uz integrētās, interesē fps, vairāk min. uz iestatījumiem (papildus, viss uz max, pirmajā nav ieķeksēti trīskārša buferizācija un vertikālā sinhronizācija, izšķirtspēja 1920*1080). 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...