Jump to content

LoL spēlētāji


Kams
 Share

Recommended Posts

Radās sportiska interese apzināt, cik daudz mums te ir to League of Legends spēlētāju :)

Pašlaik spēlēju EU nordic, Summoner KamsK

 

p.s. Jāatklāj viens briesmīgs grēks - es ilgi US serverī nospēlējos, kur smuku līmeni paspēju sasniegt, līdz uzzināju, ka ir EU servers, kurā latency ir nieka 5x mazāks. Tāpēc tagad pamazām no apakšas...

Labots - Kams
Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Z0brats piespieda uzinstalēt LoL, pagaidām neko nezinu, neko nesaprotu .. :D

Link to comment
Share on other sites

Z0brats

Kā jau alkoholiķis zivs izteicās, es pa laikam spēlēju (haltūrēju) LoL'u. Tagad esmu ticis līdz 18. līmenim, pēc summoner nāmes tur esmu Teh Good Guy .

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Vienvārdsakot, 4. līmenis, joprojām neko nesaprotu, Nordic serverī un kā zivs ļurinos!

 

P.S.

Z0brats ir resns. :keep_order:

Link to comment
Share on other sites

Artanis

LoL ir reta spele, ko sanak uzraut pa briviem briziem (atminas par DotU, joptv..)

Pec sadalisanas esmu ticis EU krievu katla, divi konti - HumamHaidar lvl30 un jaunais Zusurs lvl9.

 

Posted from my HTC

Link to comment
Share on other sites

Ismanis

mums ir neliels bars loL seletajiem, esam skype kadi 15, bik vairāk, ja pa PM vai ingame var atsuutit skype tad piemetishu klat galu gala, lai nenogrimtu elo hell nav nekas labaks ka pa diviem iet. spēle niks labs cilvēkss

Link to comment
Share on other sites

EU Nordic & East, 14. līmenis, Brutto72.

P.S. Vairāk zaudējumu kā uzvaras:/

Labots - Brutto
Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Varbūt kādam ir interese ar BOOT našaļņike (ja viņš pats parakstās uz to, protams) un Gamez džamšutiem (Z0brats & zivs) kopā paspēlēties? No savas puses garantēju rasismu, antisemītismu un seksismu čatā! :D

Labots - zivs
Link to comment
Share on other sites

Man jau ir bijusi tā iespēja kopā ar našaļņike uzspēlēt - sajutos, kā salīdzinoši maza zivs :D Tiesa, vienā valodā runājošo bariņā tik tā jautrāk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Apriebās mūžīgā krievu un poļu "mātes" valodas pielietošana tapēc aizgāju uz EU West. Niks kurlander, būtu forši ar kādu letiņu pārmaiņas pēc paspēlēt, visi kaut kur pazuduši..

Link to comment
Share on other sites

man kautkā neceļās roka spelēt pēc ello wipe

 

tākā man ir vis sliktākā veiksme ar random tad atkal tikšu mests ar trakākajiem feederiem, troļiem un afkeriem

 

man trauma no normal games tapēc tās ari nespelēju, nepietiek rokas ar kurām facepalmot par cilvēkiem kas tur spelē

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

tākā man ir vis sliktākā veiksme ar random tad atkal tikšu mests ar trakākajiem feederiem

Tad jau mēs tiksim spēlēt kopā :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Sveiki. Tēma paveca, tapēc mēģināšu te paintereseties. Kādam vrb ir lieks, vai grib samainīt 28-30 lvl akauntu no West servera pret manu Nord&east 30lvl , elo ~1250 .. Iekša ir tikai ashe un tristiana skini + ~25-30 champs un 190 Riot pointi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 years later...

Varbūt ir kāds spēlētājs kuram vēl nav 30lvl un grib vienkārši pakapāt kopā?

Mani var EUNE atrast ar niku - Athlem13

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...