Jump to content

iPhone remonti


webagent
 Share

Recommended Posts

Lai nevajadzētu taisīt jaunas bezjēdzīgas tēmas (piem. Kur var salabot iPhone? u.t.t), saliku šeit zināmos iPhone remontus! Ja kādam vel zināmi tad lai met iekšā :)

 

http://www.mobilemonsters.lv

http://www.pds.lv

http://www.drs.lv

http://www.iserviss.lv

http://www.dap.lv

http://www.mtslv.lv

http://www.remonte.lv

http://www.remob.lv

http://www.elite-mobile.lv

http://www.deltamobile.lv

Labots - webagent
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

webagent
(labots)

Tu visos tajos esi pats Iphone remontējis?

 

1.Mobilemonsters mainīju austiņu portu un buzzeru iPhone 4, un teikšu ātri un kvalitatīvi!

 

2.PDS vienīgais mīnuss ir tas, ka neremontē veco labi iPhone 2g (Gribēju savam vecajam nomainit vibro pogu, nācās čāpot uz mobilemonster :D ), bet tā ātri veic remontu

 

3.DRS labas cenas tagad uz touchscreen stikliem un lcd (3g un 3gs modeļiem) Mutere nesa mainīt savam iphone 3gs stikliņu un LCD jo ūdens tika iekšā un saremontēja 4 stundu laikā. Plus ja runā ar viņiem tad var sarunāt arī nelielu atlaidi :)

 

4.iServiss, tur es nenesu iPhone, bet gan ipod nano 3rd gen, jo bija problēma ar sleep pogu, teikšu ka diezgan ātri nomainīja, apmēram 20min

 

5.Remob ir laba apkalpošana tas, ka viņi atbrauc pakaļ tavam beigtajam itelefonam (Ja Rīgā/Centrā tad pa brīvu ja ārpus tā tad skatīties mājaslapā cenas). Drauga iPhone 3g nestrādāja digitizers, nomainija un atveda nākamās dienas vakarā!

 

Par pārējiem nemācēšu teikt, jo neesmu saskāries ar tiem!

Labots - webagent
Link to comment
Share on other sites

Nekādā ziņā neieteiktu to DRS kantori. Biju tur aiznesis savu tel. - meistars ne aci nemirkšķinot un neko iepriekš nebrīdinot, labojot telefonu bija uzlicis kaut kādi iPad Baseband kā rezultātā telefonam uz visiem laikiem pazuda GPS, un to vairs nebija iespējams atgūt.

 

DRS noteikti neieteikšu vairs nevienam!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nekādā ziņā neieteiktu to DRS kantori. Biju tur aiznesis savu tel. - meistars ne aci nemirkšķinot un neko iepriekš nebrīdinot, labojot telefonu bija uzlicis kaut kādi iPad Baseband kā rezultātā telefonam uz visiem laikiem pazuda GPS, un to vairs nebija iespējams atgūt.

 

DRS noteikti neieteikšu vairs nevienam!

 

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr :D Ipad baseband ir nāve :)

 

 

 

Atļaušos pareklamēt pats sevi, jo īpaši reklāmas netā nelieku, tāpēc par mani skaļas atsauksmes nebūs (jebgan daudzi no minētajiem kantoriem pērk detaļas un pakalpojumus no manis):

 

www.proserviss.lv - lapa izstrādes stadijā

 

Laboju iphonu kopš to parādīšanās, pirmo izjaucu mēnesi pēc vispasaules prezentācijas pirms ja nemaldos vairāk kā 4 gadiem. Pieredze ir milzīga, cenas ļoti zemas, jo vienmēr var kaut ko sarunāt.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Te tika pieminēti arī iPod remonti - ir 2 paaudzes Nano, kuram aķis praktiski izbeidzies - vai vispār ir remontējams/maināms?

 

Edit: atradu, ka var nomainīt un nav sarežģīti, jauna bača no ebaja ar piegādi ~ 6 GBP, iservisā bača + nomaiņa 20 Ls un kur garantija, ka viņi ieliks labāku baču nekā to pa 6 GBP?

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Tu taču vari prasīt lai parāda kādu aķi viņi liks iekšā. Un serviss tak ir darbs par ko cilvēkiem jāsaņem atalgojums. Ja proti pats nomainīt, ir vajadzīgie instrumenti un ir brīvs laiks ko atvēlēt, tad ko tur salīdzināt cenas?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Ir viens slīcināts iPhone 5s. MTTC serviss sataisīja un vienu dienu telefons darbojās, taču tagad atkal vairs neieslēdzas. Ir vērts nest uz citiem servisiem, vai arī aparāts metams?

Link to comment
Share on other sites

ness viņiem atpakal,

serviss savam darba dod vismaz mēnešas garantiju normals 3 vai pat 6 men 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

iphone 4 nopliisa baterijas konektors no maates plates. vajag pielodeet citu. uz kuru no augstaakmineetajiem kantoriem ieteiksiet stiept trubu?

 

paldies.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kādi varētu būt komentāri, ka iPhone 4 slikti darbojas home taustiņš, dažreiz ar 3 reizi tikai sanāk?

Varbūt arī tā ķibele nav tik sūra, ka pats var mēģināt?

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Vari mainīt pogu un sensoru, tā ir zināma problēma ceturtajiem. Vēl vari džeilbreikot un instalēt home pogas overlay'u, vienmēr home poga būs redzama uz ekrāna un varēsi viņu spaidīt un kustināt apkārt, lai netraucē.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tāpat bez visa jailbrake var uzlikt to home pogas ikoniņu, bet protams ērtāk ir ar pogu, kas tam paredzēta. Mājas apstākļos mainīt ir risks, jo lai apmainītu home pogas mehānismu un nepieciešams noņemt ekrānu, bet ja tas ir orģināls un nekad nav mainīts, tad ir liela iepēja viņu sabojāt!!, Tā, ka varbūt ir labāk uzticēt to kādam, kas pie šīs lietas jau ir ietrenējis savas rokas, un var to izdarīt ar aizvērtām acīm!!  :)

Link to comment
Share on other sites

Da ko jūs sakāt -4 ābolam mazāka iespēja saplēst stiklu nekā 5s + vēl parasti norauj šleifi home pogai :shok:  , man atnesa vienu eksemplāru kur gribēja nomainīt baču, tas cilvis bija atskrūvējis skrūves apakšā un sācis no otra gala ar skrūvgriezni lupināt :shok:  vaļā skreenu( labi ka tikai stiklu saplēsa, būtu iebraucis lielākos mīnusos)

Vēl kas man patīk kad atnes 4 eksemplārus kam redziet wifi izbeidzies pēc screena maiņas..... bija pat varianti kad nav visi konektori savienoti kārtīgi

 

 

Ko varu ieteikt - lietojiet youtubi ja nezinat kas un kā salikts

Link to comment
Share on other sites

Kas varētu būt par vainu? Bača no 100% līdz 4-5% iztur apmēram 7-8 stundas (nekas netiek lietots, stāv uz galda lidmašīnas režīmā) kad beidzas bača un telefons izslēdzas, ja nepaspēj pielikt pie lādētāja 1h laikā, tad telefons vispār vairs nav ieslēdzams, nelīdz nekadi reseti ar divu pogu turēšanu utt. Ir nesta mainīt baterija, nekas nemainās tur 7-8 stundas. No rīta bija brīvs ilgāk pagulēju, kad piecēlos atkal izlādējies un nevar ieslēgt. Esmu atstājis lādēties viņu pat 20 stundas nekas nemainās. Pirmo reiz atdzīvināju ar baterijas  maiņu. Modelis iPhone 5. Nav kritis, sists, ūdenī arī nav bījis.

Link to comment
Share on other sites

Batereja aizgāja pa skuju taku, man tāds eksemplārs arī bijis, dabūju batereju mainīt

 atdzīvinātu veco nav tolka jo pats jau pateici ka  nelietojot ātri izlādējas 

Link to comment
Share on other sites

Tad jau jāmeklē kas sēdina.... tas telefons jāčeko uz kādiem brīnumiem zonas nav vai kas cits kas visu laiku cenšas palaisties.... variantu daudz kas var būt

kur batereju ņēmi?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Es negribēju cept jaunu topiku, tāpēc jautāju te.

5 iphone ebay lādētāji normāli strādā?
Domājams - neoriģinālie.  Vads + lādētājs?

Link to comment
Share on other sites

Eernijs

Nezinu kādam nolūkam, bet tak tajā paša rd veikālā pa lēto var dabūt

Link to comment
Share on other sites

man sanaca atrast uz kalna ziema telefonu, bet cik sparotu telefons piesaistits icould, ir kads zinama vieta kur to var apiet un uztaisit teleofnu brivu no tas piesaistes?

Link to comment
Share on other sites

 

 

man sanaca atrast uz kalna ziema telefonu, bet cik sparotu telefons piesaistits icould, ir kads zinama vieta kur to var apiet un uztaisit teleofnu brivu no tas piesaistes?
 

nevar...vari iemest ebaya un pardot kadam detaļām.

Link to comment
Share on other sites

bloodface

kāpēc atsaistīt no icloud? vaitad nevar paskatīties telefonā numurus un piezvanīt kautvai tētim, mammai, māsai, brālim.... un atdot telefonu?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vaarna,es iphone 5 ladeju ar Lumia 800 original ladetaju ( maza balta tablete ) + ka reizem,ar originalo vadu vai kaut kadu kreisu no izstades prezenta panemtu ... viss strada ideali ...

Link to comment
Share on other sites

 

 

numurus

 

 

 

nevar

 

Es taja diena visu dienu nostaigaju ar to telefonu ieslegtu un neviens uz vinu nezvanija, del ta ka cilveki musdienas

ir tik paranojiski par savu ipasumu, vini uzliek virsu paroles telefonam ka rezultata nevar uzvanit piemeram pedejam vanitajam nr. Vakara es vinu atstaju pie pacelaja administracijas, ta ka nedelas laika neviens nepieteicas uz telefonu,

vini man vinu no gruzijas atsutija uz LV, tapec ari vins ir pie manis.

 

Protams saprotu ka Jus abi dzentelmeni, butu pa visu naudu noirejusi NEW YORK times pirmo sleju un izlikusi sludinajumu

ka atradat Iphone un lai ipasnieks piesakas, bet es izvelejos mazak pieticigu veidu un dariju visu ko vareju lai atdotu vinu ipasniekam.

 

Tapec ari prasiju pa atkodesanu.


 

 

kāpēc atsaistīt no icloud? vaitad nevar paskatīties telefonā numurus un piezvanīt kautvai tētim, mammai, māsai, brālim.... un atdot telefonu?

 

 

 

nevar-skopums

 

Es taja diena visu dienu nostaigaju ar to telefonu ieslegtu un neviens uz vinu nezvanija, del ta ka cilveki musdienas

ir tik paranojiski par savu ipasumu, vini uzliek virsu paroles telefonam ka rezultata nevar uzvanit piemeram pedejam vanitajam nr. Vakara es vinu atstaju pie pacelaja administracijas, ta ka nedelas laika neviens nepieteicas uz telefonu,

vini man vinu no gruzijas atsutija uz LV, tapec ari vins ir pie manis.

 

Protams saprotu ka Jus abi dzentelmeni, butu pa visu naudu noirejusi NEW YORK times pirmo sleju un izlikusi sludinajumu

ka atradat Iphone un lai ipasnieks piesakas, bet es izvelejos mazak pieticigu veidu un dariju visu ko vareju lai atdotu vinu ipasniekam.

 

Tapec ari prasiju pa atko

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tapec ari prasiju pa atko
Izlasīju ceturto postu,drausmas ,kā šitie plīst vienam cilvēkam. Varbūt nevajag atkodēt :) . Labi ,ka ar ipadiem nav tādas problēmas.
Link to comment
Share on other sites

hazaa

Ziema,kalns,Gruzija un tev atsūtīja.

Nu tu esi джентелмен удаци.

Link to comment
Share on other sites

es stradaju pa sleposans instruktoru, videji katra sezona atrodu virs 10 telefonus ;) un tici man daudz beidzak atmaksajas atdot telefonu jo tu pec tam dabun labu klientu, kurs tev pa prvatstundam samaksa daudz vairak hahahah

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Veči, nepieciešams padoms, varbūt kāds ir saskāries un kā tālāk ir rīkojies.

Nomainīju iphone 5 šādas detaļas

1. jauna baterija
2. jauna priekšējā kamera + gaismas sensors
3. jauna aizmugurējā kamera
4. jauna skaņas/silent/power pogu šleife.

Viss iepriekš strādāja, tagad neķer tīklu, viss ko rāda ir "Searching..."

Izmēģināju visu ko atradu internetā. Pārjaucu arī. Varbūt vēl kaut ko neesmu izdarījis?

Pie wi fi ir pieslēgts un automātiski uzstāda laiku. Tātad tam nevajadzētu būt par problēmu, neskaitāmi restarti ar un bez sim kartes, hard reseti, network reseti... Nezinu ko vēl darīt.
Cik es saprotu, tad pie vainas varētu būt jauna baterija?!
Vai jauna priekšējā kamera + gaismas sensors kaut ko ietekmē?

 

Samērā interesanti arī ir tas - ir vai nav simkartes - telefons raksta "Searching..."

 

 

Taisot caur Itunes system restore izmet kļūdu:  The Iphone "IPhone" could not be restored. An unknown error occoured (-1).

Labots - Vaarna
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
J.Reinis
Iphone 4 baterijas vacinsh?

Aizmugures stikls? Melns vai balts - runā tak, ibio.

 

 

Samērā interesanti arī ir tas - ir vai nav simkartes - telefons raksta "Searching..."

Arī bez simkartes tālrunis meklēs operatorus, lai varētu veikt emergency calls (glābšanas dienestu izsaukumi). Bet pēc visa spriežot - vai nu kaut kas ar antenas savienojumu, vai radio moduli - mož nokāvi kadu čipu ar statiku, pa iekšām bakstoties. iTunes nespēja pieslēgties varētu būt saistīta tieši ar pēdējo.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...