Jump to content

Vēlēšanas 2011.


Mezavecis
 Share

Ko darīsim vēlēšanās?  

248 members have voted

  1. 1. Vai iesiet uz vēlēšanām

    • 199
    • 15
    • Ja būs labs laiks un nemocīs paģiras
      22
    • Pilnīgi vienalga
      6
    • Principā neiešu
      6
  2. 2. Par ko balsosi?

    • Vienotība
      49
    • Zemnieku savienība
      10
    • Saskaņas centrs
      9
    • Zatlera reformu partija
      57
    • Šlesera reformu partija
      2
    • Visu Latvijai /TB/LNNK
      75
    • PCTVL (ja tāds būs)
      1
    • Citu partiju
      15
    • Ar tukšu aploksni
      4
    • Uzlikšu mīksto šim pasākumam
      26
  3. 3. Vai balsosi par to pašu, ko iepriekš?

    • 90
    • 126
    • Metīšu monētu
      10
    • Dirnēšu mājās
      10
    • Atkal dirnēšu mājās
      12


Recommended Posts

Tā kā tuvojas vēlēšanas, tad nu izveidošu nelielu aptauju, lai būtu skaidrs, vai kaut kas mainīsies un vai būsim vēl lielākā pakaļā.

 

Vairāk pa 4 jautājumiem nevarēja izveidot, līdz ar to vēl vienu viedokli gribētos noskaidrot: Pēc kādiem kritērijiem tiks izvēlēta partija?

Kā mēs zinām, skeletu skapī ir daudziem. Mazākais ļaunums ne tik labi nostrādāja pagājušā gadā.

 

Diskutēsim bez apvainojumiem, lamāšanos un citām antisociālām darbībām.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 310
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • serioussam909

    21

  • usver

    28

  • Žaks Noriss

    17

  • labiitis

    16

Gigenieks

Manuprāt, svarīgāki jautajumi:


  •  
  • Vēlēt ir jāiet jo...?
  • Jo politiķi un politika dod kādu reālu labumu sabiedrībai? (runāju par jebkuru valsti!)
  • Un ja tā, kāds tas būtu tieši?

Labots - Gigenieks
Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

No savas pilngadiibas sasniegshanas, kaa neesu bijis veeleet taa turpinaashu neiet veeleet, jo kaa redzi kaa bija pipe*galvas saimaa taa bija. Vai tu ej vai neej, nekas nemainaas... Neviens sodiits netiek par kraapshanaam utt. Labaak vispaar ir atastaat to valsti jo taa kaa valsts pret tautu appietas taa ir tieshaakaa necienja. Taapeec iesaku ar ierochiem iet, citaadi nekas nemainiisies. Ceru ka kaadreiz buus kas novaaks tos Godmanjpautus, Sleshergalvas, skelesgabalus utt.

  • Patīk 2
  • Slikti! 16
Link to comment
Share on other sites

Pa latviešu radio katru pusstundu drillē, ka jāiet balsot blablabla ...

Bet ... a par ko ? kā teica klasiķis gud kvešan ...

Vietējos ? Aināru & co ? Valdi ar viņa perfekto PR gājienu ? Sarkano šaiku ?

Ja atklāti sakot, nezinu, tāda putra galvā un presē ...

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

Vai tu ej vai neej, nekas nemainās...

Nekas arī nevar mainīties caur politiku un monetāro sistēmu. Galvenais motīvs ir peļņa, pārējais ir sekundārs...

Arī pašā politikā cilvēki mēģini tikt iekšā, lielākoties, naudas nolūkā.

 

Kā tur bija "lielāka atbildība = lielāka alga" - vissliktākajā gadījumā, ja kaut kas smagi noiet greizi, var pateikt "sūdīgi sanāca, sorry.." :haha:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vienmēr ir iespēja padomāt, ko Ainārs un Co ir labu/sliktu tavā labā izdarījis. Vispār jau kopš pagājušām vēlēšanām ir laba tendence - svītrot ārā vecos ākstus. Ja salīdzina tagadējos sarakstus, tad murmuļi ir palikuši mazāk. Ja vēl kāds tic, ka politiķis, kas sēdējis n saiemās, sāks pēkšņi strādāt sabiedrības labā, tad atliek vien kravāt čemodānus un doties uz Īriju.

Bet ... a par ko ? kā teica klasiķis gud kvešan ...

Vietējos ? Aināru & co ? Valdi ar viņa perfekto PR gājienu ? Sarkano šaiku ?

Ja atklāti sakot, nezinu, tāda putra galvā un presē ...

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Protams, ka iešu balsot.

Balsošu par VL/TB/LNNK, jo tā ir partija, kur nav žīdu un krievu + tur ir visvairāk jaunu cilvēku.

 

Tos vecos grābekļus vajag nafig prom ar sūdainu mietu, lai arī no kādas partijas viņš nebūtu, un kādus amatus nebūtu ieņēmis.

Es vispār uzskatu, ka politiķiem vajag ieviest stingru darba ilguma ierobežojumu - teiksim, 8 gadi politikā/valsts pārvaldes iestādēs. Pēc tam par valsts darbu un politiku lai aizmirst un dara ko citu, citādi mums ir pārāk daudz tādu indivīdu, kas tur augšā sēž jau 20+ gadu, 'rotē' no viena amata uz citu, no vienas pārvaldes uz nākamo utt, un neko prātīgu nav paveikuši.

Tas būtu tikai veselīgi un tādējādi tiktu veicināta poliskās telpas izvēdināšana no sasmakušā gaisa.

Labots - Krishius
  • Patīk 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

vienigais kāpēc ir vērts aiziet??aiziet nobalsot par sc.kāpēc par sc???ja nekas nemainās tad lai vismaz tādi frukti kā vienotība,vl/tb/lnnk,pp/lc,zzs,zrp nonāk vēstures miskastē.

  • Patīk 2
  • Slikti! 12
Link to comment
Share on other sites

Krishius

Sorry, dexterlabs, bet neiebraucu tevis rakstītā jēgu.

 

Labāk dod kaut vienu argumentu, kāpēc nevajadzētu iet uz vēlēšanām.

Tas ir bezatbildīgi + tā ir ņirgāšanās par līdzcilvēkiem.

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pakomentēšu šos jautājumus:

 

1. Es domāju, ka katrs saprot, ka vēlēt jāiet, lai kaut kas mainītos. Klasiskā kļūda, ko tad nu es, tāpat jau nekas nebūs. Tā kā šādu "viss pofig" cilvēku vēl daudz, arī valdība strādā pēc principa "viss pofig".

2. Kādam jau jāvada valsts, gribam vai negribam to. Tad nu atliek vien sameklēt cilvēkus, kas to spēj, var un grib, ka arī neieslīgst pašlabuma meklējumos, jo vara ir bīstams instruments.

3. Labums ir vide kur dzīvojam.

3.1. Viens variants ir pievienoties vairākumam, gausties par slikto dzīvi un ignorēt vēlēšanas.

3.2. Otrs variants ticēt pasakām un dzīvot ilūzijās.

3.3. Trešais variants ir aktīvi piedalīties procesos, kaut vai vēlēšanās izvēlēties to, kas spēj kaut ko arī mainīt.

 

 

Manuprāt, svarīgāki jautajumi:

  • Vēlēt ir jāiet jo...?
  • Jo politiķi un politika dod kādu reālu labumu sabiedrībai? (runāju par jebkuru valsti!)
  • Un ja tā, kāds tas būtu tieši?

Link to comment
Share on other sites

Nedomāju, ka pašapziņas stutēšana būtu jānodod partiju ziņā. 1991.g. 21. augustā tikām vaļā no šīs vajadzības.

Patriotiski domājoša studējošā jaunatne domu biedrus var atrast studentu un studenšu korporācijās. Tur par ļaudīm neatceras reizi 4 gados un citi ar dubļiem nav jāaplej.

 

P.S. Cienīsim latviešu valodu, jo latvieši ir lepni par sevi [nevis sev"ĪM"]

Labots - VIL
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Krishius

 

Es arī pirms kāda laika tā domāju, bet izlasot viņu programmu (pilno), man galīgi neradās pārliecība, ka VL ir sapratne par ekonomiskiem procesiem. Tādus abstraktus un nerealizējamus redzējumus esmu n gadus atklausījies.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

Zivs pūst no galvas.

Nezinu nevienu, kurš varētu likt roku uz sirds un teikt, ka redz - ja viņš būtu politikā, tad, pēc dziļākajām patriotiskajām jūtām vadīts, kalpotu Tautai.

 

Tak katrs no mums, ticis pie lielās šprices, gribētu arī sev kādu mazumiņu iebāzt kabatā, jo nu - es taču sen to biju pelnījis.

Bet te pēkšņi Tevi tauta sauc par zagli... Bet ko - tu taču tikai paņēmi to, kas Tev pienācās.

 

Tāpat kā Tauta darbā nozog papīru, pildspalvas un tualetes papīru, jo priekšnieks taču ir kretīns un nedod tik, cik Tev pienākas un neļauj darba laikā sēdēt draugiem.lv.

Kas nu kuram pa rokai gadās.

 

Patiesībā man nav itin nekādu iebildumu, ka zog. Es neloloju ilūzijas, ka kāds nezags vai, ka kāds zags mazāk.

Latvietis latvietim latvietis.

 

 

EDIT:

 

Bet redz, ja kāds tomēr plāno oponēt un sist ar dūri pa galdu un teikt, ka man nav taisnība.

Lūdzu - te cilvēks ar potenciālu.

Ņemam sametamies visi to naudu, kuru citādi nodzertu, nopīpētu sēžot pie datora, gudri vāvuļojot, un uzsūcot pilnīgi nevajadzīgu informāciju nebeidzamajos interneta plašumos.

Tā vietā, lai mēs te visi draudzīgi notrulinātos, cilvēks varēs progresēt.

 

 

Ja kādam būtu jāsāk mainīties - tie esam mēs paši.

Dāmām atveram durvis, nopērkam sievai puķes un bērnam spēļmantiņu.

Redzot, ka uz ielas kādam ir nepieciešama palīdzība - rīkojamies, ne izliekamies, ka neko neredzam un vispār - tā nav mūsu daļa, lai pats tiek galā.

Labots - Volodja Zavituškins
  • Patīk 4
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

  1. Vēlēt ir jāiet jo...?
  2. Jo politiķi un politika dod kādu reālu labumu sabiedrībai? (runāju par jebkuru valsti!)
  3. Un ja tā, kāds tas būtu tieši?

 

 

Pakomentēšu šos jautājumus:

 

1. Es domāju, ka katrs saprot, ka vēlēt jāiet, lai kaut kas mainītos.

Klasiskā kļūda, ko tad nu es, tāpat jau nekas nebūs. Tā kā šādu "viss pofig" cilvēku vēl daudz, arī valdība strādā pēc principa "viss pofig".

"Katrs" saprot, ka vēlēt jāiet, lai "kaut kas" mainītos? Hmm.. Jā, "kaut kas" jau mainīsies. Un otrs nav jau tā, ka KATRS uztver, ka politika ir VIENĪGAIS celš. Minot vārdu "katrs" tu pasniedz it kā visi tā domātu. Bet tā nav ;)

 

"Klasiska kļūda" - varbut tā nav kļūda?

 

2. Kādam jau jāvada valsts, gribam vai negribam to. Tad nu atliek vien sameklēt cilvēkus, kas to spēj, var un grib, ka arī neieslīgst pašlabuma meklējumos, jo vara ir bīstams instruments.

Tiesa. Nenoliedzu, ka politika ļoti ietekmē jebkuru. :yes4:

 

Bet tas nenozīmē, ka ievēlot tā saucamos "īstos cilvēkus" tu "izlabosi" situāciju. "Viņi" nemaz fiziski to nevar izdarīt; vot SVF diktē vajag tik un tik samaksāt un viņiem ir pie d*****, kā un ko tas maksās. :hang3:

Ko ta politiķis / politika tur var izdarīt? Pārliecināt, ka nav naudas. "Radit darbus" , "paaugstināt IKP"?

 

Piemēram, jo vairāk slimu cilvēku piemēram slimnīcā, jo labāk (vismaz pēc ekonomikas puses skatot)! Padomājiet, kas par bezsakaru... :huh:

 

3. Labums ir vide kur dzīvojam.

"Labums"? Politika nedod NEKĀDU labumu sabiedrībai gluži kā bankas.

 

Ja ļoti īsi jāapraksta, kādā sistēmā mēs dzivojam tad došu šādu piemēru:

Cilvēki uzskata, ka strādāt bankā vai būt politiķim ir prestižāk un visādi savādāk labāk nekā (lai lielāks prestats) būt apkojējam vai, piemēram, celtniekam un daudzām līdzigām profesijām.

 

Ir 2 veidi kā salīdzināt:

  • Atalgojums: tur baņķieris / politiķis pelnīs vairāk. = uz to jātiecas.
  • Reāls guvums sabiedrībai / videi: apkopējs satīra; celtnieks uzceļ mājas kur cilvēki dzīvo. A ko izdara politiķis?

 

Secinājums: cilvekiem ir izdevīgāk (ēst gribās) strādāt tādus darbus, kas vai nu gandriz neko nedod videi vai tieši vēl grauj to :good:

 

 

3.1. Viens variants ir pievienoties vairākumam, gausties par slikto dzīvi un ignorēt vēlēšanas.

3.2. Otrs variants ticēt pasakām un dzīvot ilūzijās.

3.3. Trešais variants ir aktīvi piedalīties procesos, kaut vai vēlēšanās izvēlēties to, kas spēj kaut ko arī mainīt.

Tas, ka kāds nepiedalās politiskajā dzivē (piemēram, nebalso) nenozīmē, ka uzreiz tāds cilvēks būs bēdu sagrausts vai tāds, kuram liekas, ka viņu spēkos nav neko ietekmēt.

Ja grib uzlabot dzīves apstākļus, manuprāt, jādomā daudz plašāk un tālāk nekā "vo atkal 4 gadu laikā man iespēja paust savu viedokli"...

 

 

 

mēģina stutēt latvieša pašapziņu.

Kas tas pa zvēru "latviešu pašapziņa" vai "iegauniešu pašapziņa" vai "amerikānu pašapziņa" vai "afrikānu pašapziņa" u.c. - visi tāpat ir cilvēki! Visiem gribas ēst, dzert tīru ūdeni un gulēt siltā vidē. Un visi viens otru mēs ietekmējam.

Tapēc nesaprotu kāda tur starpība pie kādas tautibas tu piederi vai kur tieši esi piedzimis!? :huh:

 

 

 

Bet te pēkšņi Tevi tauta sauc par zagli... Bet ko - tu taču tikai paņēmi to, kas Tev pienācās.

Īstā problēma ir vidē (nav svarīgi Latvija vai ASV vai Brazīlija) un līdz ar to cilvēku uztverē, ko milzīgā mērā ietekmē mūsdienu monetārā sistēma!

Nauda ir primārais; un nauda, ja agrāk tā vēl bija noderīga, tagad tā vairs nav.

Varu minēt kaut vienu lietu, tehneloģijas attīstās un attistās un aizvien vairāk - tiek aizstāti darbi, ko cilvēku vietā paveic mašina / kāda iekārta / dators. Viņi nenogurst, viņi ir lētāki, viņiem nav jāapmaksā visādas sociālās lietas utt

Un, lai izdzīvotu vajag ēst, bet lai iegut ēdienu vajag $, un lai iegūtu $ vajag ko? Darbu? Kur to radis, ja tevi atlaida tikko?

 

 

Tāds neliels mans skatijums uz to visu. :)

Link to comment
Share on other sites

Problēma ir latvietis, jo latvietis ir skauģis. Ja viens saņēmis finansējumu, tad otrs skries nevis arī sev izcīnīt, bet gan sūdzēties, lai pirmajam finansējumu atņem. Tas ir viens no iemesliem, kas traucē Latvijas ekonomikas izaugsmei. Bieži vien šie skauģi slēpjas zem zaļi domājošajiem. Līdzko top kāds projekts viņi to bremzē līdz tas apstājas pa visam - nonākot līdz tādam absurdam, ka nevar nozāģēt pāris kokus, lai uzbūvētu ceļu. Nemitīgā brēkāšana par to, ka tiek izcirsti meži, lai gan to vietā tiek iestādīti jauni. Nu jā visi "brēkajam", jo tak katrs pazīst kādu, kuram pieder gateris un redzam cik viņš labi dzīvo - ai kā skauž, ne. Bet tas, ka katra nocirstā koka vietā tiek iestādīti divi nevienu neinteresē. Kāpēc tad neviens nebļauj par to, ka kaimiņš kartupeļus novāc - nu jā laikam ar to bagāts nekļūst. Un tam pa virsu varonis Vējonis - panāk, lai pēc iespējams vairāk dabas liegumus Latvijas teritorijā saliek. Pateicoties viņam īsti Rīgas ostu nevar attīstīt, nez kam izdevīgi ir šis pasākums vai varētu būt, ka ZZS ir kaut kā saistīts ar Ventspili vai Lembergu.

Tiekot līdz jautājuma saknei kam ir nepieciešamas ārkārtas vēlēšanas, tad varu sacīt vienu - lai samazinātu ZZS ietekmi politikā. SC dabūs savas balsis, bet no Vienotības un ZZS balsis paņems ZRP, pārējās īsti nav vērts pieminēt.

Mans ieskats uz partijām:

SC - var redzēt ārprātu, kas notiek Rīgā (valsts iestādēs jāpieņem iesniegumi krievu valodā; skandāls par to, ka VP darbinieks nespēja palīdzēt nepilsonim, kurš tikai visu savu mūžu dzīvo Latvijā un nav paspējis iemācīties valsts valodu ...)

ZZS - posts Latvijas ekonomikai. Paskatoties vien uz partijas nosaukumu skaidrs, ka par ko tādu var balsot tikai cilvēks, kurš nezin par ko balsot. Zaļie - zaļi domājoši cilvēki, kuri ir pret ķīmiju, industriju; zemnieki - lauksaimnieki, kuri domā par ievērojami lielāku ražu. Attiecīgi, lai zemnieks iegūtu ražu viņam vajag ķīmiju un minerālmēslus pret, ko stigri iestājas zaļie, lai zemniekam būtu vieta, kur realizēt ražu ir vajadzīga industrija, pret ko atkal iestājas zaļi domājošie. Kā ir iespējams sadzīvot šīm divām grupām man nav skaidrs. Zaļi domājošais tāpat šo nevarētu lasīt, jo lai arī pieņemot, ka viņi elektrību iegūst no vēja ģeneratora, tad padomāsim cik daudz atkritumu radās, lai uzbūvētu viņā vēja ģeneratoru un datoru.

ZRP - partija bez īsta plāna ar kliedzošām idejām. Īsti nesaprotu uz kādu publiku mērķē, ja sola pacelt cenu grāmatām, medikamentiem, siltumam ... tam liekot pretī IIN samazināšanu.

Nacionālā apvienība - visu cieņu patriotisma celšanai, bet darbības grauj attiecības ar Krieviju, ar kuru, manuprāt, mums būtu daudz vieglāk nekā kopā ar ES

VIenotība - ekonomikas stabilizēšana, protams, nepatīkams fakts, ka mākslīgi bremze inflāciju, lai varētu ieviest Eiro, un tādējādi nogriež ceļu izaugsmei. kā arī ar nepatīkamiem eksemplāriem kā Kampars un Kristovskis.

Atliek izvēlēties, kādā Latvijā mēs gribam dzīvot, un jāiet vēlēt par sev vēlamo.

P.S. atvainojos, ja kādu esmu aizskāris, tās ir manas domas - nevienu nenosodu un neko neuzspiežu.

 

 

 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Brr...

palasot dažus zeitgeist fanu vāvuļojumus kļuva pilnīgi skaidrs ka vienā vietā esam un vienā vietā būsīm.

Jo daļa neies balsot tāpēc ka "tāpat nekas nemainīsies". Super.

 

Daļa neies lai "atšķirtos no tupā pūļa" AKA "čurāt pret vēju ir kruta jo Tu tad esi ar savu oriģinālo viedokli jo darīt KĀ visi ir BRIESMĪGI".

 

starp citu... visi elpo... smaga dilemma, būt kā VISI vai tomēr atšķirties?

Kaut kā mani māc aizdomas ka šī izvēle nebūs īpaši oriģināla.

:mrgreen:

 

JoBo944

labi teikts. Plus tā orgasmēšana par Sudrabu, kura tikai kritizē no malas, vienlaicīgi nespējot dod nevienu reālu risinājumu.

Pateicoties tieši šai dāmai Latvijas Kuģniecība no 90-to sākuma lielo nodokļu maksātāja šodien ir pārvērtusies par sīku kaktu kantori.

 

Kosmopolītisma ideja ir mirusi. Viņu propogandēt vairs nav oriģināli.

Parunā ar tiem, kuri dzīvoja komunalkās kamēr iebraukuši jaunie speciālisti no sojuza momentā saņēma dzīvokļus.

Un tā notika nez kāpēc tikai LPSR... leiši un estiņi tā Maskavai nelīda, ar nacionālo pašapziņu tam nav nekāda sakara protamska...

Labots - MārcisB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Iepriekši atdevu par vienotību, bet nejau "konsolidesana" man izraisa riebumu bet liekulība un dubultmorāle. Soreiz liekas vienkārši vairs nav par ko balsot. No otras puses gribas izkvepinat visus 3 skaistuļus no turienes, tapec ja nu gadijuma sadomashu iet, visticamāk vadīšos pēc reitingiem, iešu nobalsot par kādu no reitingu lideriem kas nav sc, pll (srp), vai zzs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Par "Saskaņas centru". Kā vienmēr.

 

Šoreiz man būs daudz vairāk domubiedru, jo tā kā tagad turpināties vienkārši nevar.

 

 

P.S. Zatlers ar savu pārbēdzēju un laimes meklētāju partiju var iet ieskrieties.

Labots - rockbox
  • Patīk 1
  • Slikti! 6
Link to comment
Share on other sites

serioussam909

Saskaņas faniem:

Kādā veidā jūsu interesēs ietilpst Šlesera (potenciālā noziedznieka) neizdošana kratīšanai?

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

par vl/tb/lnnk var balsot tikai tie kam galvenais nav vl bet gan vpk ,,visu pret krieviem,,jeb lai visu izsaimnieko,lai izpārdod europeīdiem,lai tauta sprāgst badā un izceļo uz uk ka tikai mēs varētu cīnīties netraucēti ar krieviem gan dienu gan nakti kas uzskatāmi bija redzams pēc iepriekšējām vēlēšanām kad vl tā vietā lai risinātu galveno-izvest latviju no krīzes uzreiz ķērās pie referendumiem par latviešu valodām.

  • Patīk 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Muļķa bauri..

Vienu "tautas ienaidnieku" atlaida, tūlīt skries ievēlēt nākamo... pēc gada būs tas pats.. "atlaist saeimu, zagļi, u.t.t.."

 

Uz vēlēšanām iešu, balsošu par to pašu "lāčuku", kuru iepriekšējā reizē, mūžīgie malā sēdētāji un Antiņš stikla kalnā nesaista...

Link to comment
Share on other sites

serioussam909
pēc gada būs tas pats.. "atlaist saeimu, zagļi, u.t.t.."

Un man nav nekas pretī ja arī nākošgad atlaidīs - un aiznākošgad utt, kamēr ievēlēs kaut ko sakarīgāku...

Un tagad vismaz šlesera un šķēles bandas saeimā vairs nebūs...

Link to comment
Share on other sites

par vl/tb/lnnk var balsot tikai tie kam galvenais nav vl bet gan vpk ,,visu pret krieviem,,jeb lai visu izsaimnieko,lai izpārdod europeīdiem

 

Vai atceries sabiedrisku organizāciju "NĒ ES", kas centās pārliecināt cilvēkus par to, ka Latvija var pastāvēt bez ES, motivējot to ar sīko ražotāju aizstāvību - pēc ES regulu uzspiešanas tiem nāksies tiem pirkt dārgas iekārtas/neizdevīgi nodot pienu lielajās piensaimniecībās? Pirms daudziem gadiem jau uzstājās Radio SWH ēterā (precizēju - 2003. gadā, pirms ES referenduma), kur šo viedokli aizstāvēja vēl pirms tam, kad bija notikusi masveida izceļošana un vēl pirms Parex`ā bija sākuši pumpēt naudu Godmanis&Co. Tagad tas pats aktīvists - Ivo Kūziks (nu jau precējies kā Rubīns) ir VL sastāvā. Eiropeīdi? :)http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/388104-zzs_kopa_sc_balsojusi_par_latvijas_ipasumu_izpardosanu ? :) Pastāsti, lūdzu, kur VL ir aicinājuši izpārdot un izsaimniekot kaut ko?

 

Starp citu, kurš ir izdomājis, ka VL ir pret krieviem? Viņi ir par latvisku Latviju, kur katrs, kurš vēlas naturalizēties un pārstāvēt šo valsti un saukt to par savējo, ir laipni aicināts to darīt.

Labots - usver
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kas nav skaidrs? Viss ir skaidrs!

 

Zatlera partija - nekompetentu cilvēku kopums. Zinu biedru Olšteinu, viņš prot tikai no lapiņas nolasīt, ka zaļā enerģija ir forša un var mēģināt izskaitļot cilvēkus, kuru uzdevumā šis pļāpā. Var papētīt Olšteina uzstāšanos video arhīvos un redzēsies, ka teksti visur ir vienādi. Ir redzēta intervija ar Sprūdžu, maigi izsakoties arī izskatās pēc ļoti šauras nišas :sarkasms: speciālista. Tāpat neatbalstu ideju par bezdeficīta budžetu, kas nozīmē vēl lielākus cirpienus/nodokļus un internetā var papētīt viedokļus par budžetu ar zināmu deficītu vs. bezdeficīta budžetu. Kopumā Zatlera partija izskatās pēc lieliem muldoņām ar nelielu ekspertu devu (piemēram, Vjačeslavs Dombrovskis), bet paskatāmies kas notika ar ekspertu un cīnītāju Vilku pēc tikšanas krēslā - meta kažoku uz otru pusi un cēla nodokļus, kaut gan pirms tam bija šādu sistēmu publiski lamājis.

 

Vienotība ir baigi zem ZZP un SC tupeles šobrīd. Kā vēlēšanu uzvarētāji pārāk daudz ļauj TP (Štokijam) un savējiem ministriem (Kampars) ālēties un taisīt šmuces. Protams, liela daļa antipātiju nāk no debiliem un nepārdomātiem nodokļu, nodevu palielinājumiem. Domāju, ka Vienotībai bija pietiekami daudz laika sevi pierādīt kaut dažās jomās, bet kā smējās - ja redzi Dombrovska mūli avīzēs, tad būs gaidāms nodokļu pieaugums. Gribētu izlasīt viņa grāmatu par valsts glābšanu, bet tas manu viedokli nemainīs!

 

VL šķiet pārāk nacionāli un tas šobrīd ir galīgi garām un nepieņemami. Neesmu dzirdējis nevienu labu vārdu par viņiem, atskaitot to, ka šie ir ar baigi mazo budžetu un laikam vismazāk atkarīgi no sponsoru spiediena. Nav ekonomiskā skatījuma, bet nacinālajos jaut. daži biedri velk uz ekstrēmismu.

 

ZZS ar Brigmani priekšgalā baigi muld. Galīgi neapmierina ministru darbs. Jurševska (Labkl.min.) izskatās ārkārtīgi nevietā un atgādina Saru Palinu, kura bijusi vienīgajās ārzemēs Kanādā (mēļo, ka tiešām nepazīst Eiropas lielākās valstis un pirms 2008.gada neesot pat bijusi pase ceļošanai), lai to šķērsotu ceļā uz viceprezidenta kampaņu, māk lasīt no lapas, bet uz konkrētiem jaut. nespēj atbildēt. Sat.min. un Izgl.min. vienmēr ir bijušas drausmīgas. Atmiņā vēl Vējoņa izdarības saistībā ar vienu rekonstrukciju Saulkrastu lauku teritorijā.

 

SC neapspriežam, tur viss slikti.

 

Starp citu, Zatlera partijas premjera kandidāts šorīt LNT jau apsolīja: "Nauda būs! Treknie gadi atgriezīsies!" Nu tad tik rullējam tālāk!

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Kā balsoju, tā arī balsošu par VL, rūpīgi svītrojot ārā visus TB/LNNK vecos krabjus. Un tā dara arī mani vecāki un radinieki, un lielākā daļa draugu.

 

Žaks man varētu parādīt ar pirkstu, kurā vietā kāds VL biedrs velk uz jebkādu ekstrēmismu? Nu, tīri tā .. Vai arī nacionālais ekstrēmisms tagad skaitās sevis saukšana par latvieti un publiski izteikt vēlmi dzīvot latviskā Latvijā? :)

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

^^^

Var arī tā.

Galvenais ir iet, būt aktīvam, jo ja neies jaunieši, pensionāri aizies

Un tie balsos par to "kuram smukāks uzvalks, šlipse vai godīgāks izskats"...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

serioussam909
Starp citu, kurš ir izdomājis, ka VL ir pret krieviem?

Un vēl starp citu - kurš izdomāja ka SC ir PAR krieviem?

Link to comment
Share on other sites

...kurš izdomāja ka SC ir PAR krieviem?...

Tu jocīgs esi vai kā? Tur jau nekas nav jādomā, paskaties uz jamo darbības principiem un sapratīsi :pioneer:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

zivs, pēdējais jau bija viena biedrīša izteikums par spridzināšanu un pēcāku šaudīšanos Oslo. Tur tieši bija runa par multikulturālismu un šaušanu kā tiešas tā sekas. Protams, publiskajā telpā pēc tam tas viss tiek dažādi apspēlēts un interpretēts. VL visu laiku aicina izskaust krievu valodas lietošanu un atteikties no krievu kultūras klātbūtnes, bet nez kā šie to iedomājas izdarīt, kamēr Rīgā ir vismaz 50% krievvalodīgo, Daugavpilī vēl krietni vairāk? Plika muldēšana, kas nodara lielu kaitējumu, bet nedod nekādu labumu (varbūt daži jukuši pensionāri uz šādām idejām uzķeras).

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

serioussam909
Kā vispār var rasties tik, atvainojos, tups jautājums par SC?

Jo es spriežu pēc partijas darbības nevis lozungiem, savādāk man būtu jātic ka Lemberga banda ir vienīgie Latvijas zemnieku un pensionāru aizstāvji.

Tiešām neredzu kā Šlesera aizstāvēšana dod labumu vidējam Latvijas krievam kurš nav Šlesera šofera dēls.

http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/357491-iljica_spuldzites_gaisma_tapusais_sc_budzeta_marasms

Kā vidējam krievam palīdzēs devalvācija par 15% arī nav saprotams...

Link to comment
Share on other sites

superKrona

VL visu laiku aicina izskaust krievu valodas lietošanu un atteikties no krievu kultūras klātbūtnes, bet nez kā šie to iedomājas izdarīt, kamēr Rīgā ir vismaz 50% krievvalodīgo

Pavisam vienkārši - beidzot atvērt latviešiem acis, ka par savu tautību un valodu nav jākautrējas, un spļaut zemē un mongoliski lamāties ir bezjēgā tizli, tas arī viss! Un kādam tas ir jāizdara, ja to nespēj valsts galva - prezidents, kas būtu viņa tiešais pienākums, kāpēc gan to neuzticēt VL?

Labots - superKrona
Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

zivs, pēdējais jau bija viena biedrīša izteikums par spridzināšanu un pēcāku šaudīšanos Oslo. Tur tieši bija runa par multikulturālismu un šaušanu kā tiešas tā sekas.

Ne jau viņš to šaudīšanos atbalstīja, bet ļoti normāli un pamatoti izskaidroja, kāpēc tāda varēja rasties, ko vēlāk arī pats Breivīks oficiāli apstiprināja - naids pret musulmaņiem/multikulturālismu un Norvēģijas mīkstā attieksme pret tām lietām.

 

Un atkal, kas tur bija tik radikāls viņa izteicienos? Tipa, vajadzēja paust totālo sašutumu, liet asaras par norvēģiem un par tādiem [breivīka] rīcības motīviem vispār neizrādīt nekādu interesi?

Labots - zivs
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

serioussam909
Tipa, vajadzēja paust totālo sašutumu, liet asaras par norvēģiem un par tādiem [breivīka] rīcības motīviem vispār neizrādīt nekādu interesi?

Vajadzēja izmantot lielisku izdevību paklusēt.

Pietiek jau ar debīlajiem mēdijiem kuri vēl pirms apšaudes un pēc sprādziena sāka bļaut - MUSLIMU TERORISTI!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...