Jump to content

kāpēc lietojat sociālos portālus?


erniopaats
 Share

Recommended Posts

Sveiciens foruma biedriem!

 

Veicu aptauju pētnieciskos nolūkos sakarā ar sociālajiem portāliem. Kāpēc jūs lietojat/nelietojat draugiem.lv (augšuplādējat fotogrāfijas, veidojat galerijas, rakstat dienasgrāmatas, augšuplādējat video? Kāpēc lietojat twitteri? Varbūt jums nepatīk draugiem.lv un jūs lietojat facebook, myspace? Vai arī esat reģistrējušies katrā no tiem? Lūdzams jau, protams, atbildēt pēc iespējas plašāk.

 

Būšu ļoti pateicīgs. Domājams visiem ir ļoti interesanti palasīt citu viedokļus.

Link to comment
Share on other sites

sociālos portālus lietoju slinki, labāk patīk telefonsaruna.

 

draugiem - jo visi tur ir, absolūti viss pārējais besī. uzturos tikai vēstuļu dēļ, jo dažiem lauž piezvanīt/atsūtīt sms.

facebook - manāmi ērtāks, puse no draugiem/paziņām arī tur uzturās. veicu gan status update, gan pa retam kādu snapšotu ielieku. nekas nopietns. patīk ērta čata iespēja no mana desire.

 

tas arī principā ir viss no manis. pa retam iegriežos twitter, bet tur lasu tikai citu profilus.

 

labots: ja vecums svarīgs, tad 22

Labots - cash^
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Cerībā uz bezmaksas mīlestību visas nakts garumā uz auto kapota! :moil:

 

 

 

:dornis:

Labots - Žaks Kustō
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
:wtf: Ko aktīvāk? Būtu pacenties, uztaisījis aptauju... Bet ar 0 postiem baigais nazis! :fool:
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Draugiem.lv - tikai tāpēc ka, visi draugi izklīduši pa visu Latviju/pasauli, noorganizējuši ģimenes. Ja nevari savādāk satikties, vismaz tur, kaut kā viens otru ar ģimeni var sastapt.

Viss. Citādi man tas nav vajadzīgs. Ā, daži spēļuki interesē, bet tas nav tavs jautājums.

 

P.s. Kuri ir tuvāk, telefons rokā, tikšanās organizēta. :drinks::alcoholic:.

 

Aktīvāk! :)

 

Aktīvāk var glāzes pacelt!!! Sacerējies!

Link to comment
Share on other sites

erniopaats

Nu, man interesē katra individuālais viedoklis. Kādus gan aptaujas variantus es varēju likt? Tas ir pārāk daudzveidīgi.

Link to comment
Share on other sites

Vienkārši gaidi atbildes, varbūt kāds kaut ko ierakstīs, kā es, piemēram.

Bet par "soc" tīkliem te nebūs daudz rakstītāju, man tā domāt.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

darklight

Lietoju tikai draugus, jo tur visi ir. Aktīvi darbojos dažās domubiedru grupās, retu reizi, kad nav ko darīt, palūru, kas jauns draugu galerijās, d-grāmatās. Pats galeriju neesmu papildinājis, kopš bezmaksas vietas beidzās :spiteful: Fermu un citus mēslus nespēlēju.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Nelietoju iipashi sociaalos tiiklus. Mazaak buushu tur labaak dziivot nav jaateeree laiks visaadaam muljkjiibaam

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Lietoju tikai draugus un arī tikai lai sazinātos ar uz ārzemēm aizbraukušajiem vai vienkārši slinkajiem. Priekšroku dodu telefonam.

Link to comment
Share on other sites

draugiem - tagad reti, galvenais kā search engine, lai kādu atrastu

 

Facebook - mazliet biežāk, jo visi stilīgi draugi tagad dzīvo tur + visi importa draugi & kontakti tur ir.

 

Twiters - ziņas, baumas, spams.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Twiterī piesekoti daži smieklīgi tipiņi, tad nu darba laikā stāv neliels logs vaļā un var ik pa brīdim nosmieties.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Nelietoju neko, nejūtu nekādu vajadzību.

Draugiem var piezvanīt, aiziet vai aizbraukt ciemos! Pārējie nav nekādi draugi.

Link to comment
Share on other sites

Ja nu ne pārāks, tad VISMAZ savādāks! :)

Parasti ir tā - tu satiec kādu paziņu, un uz jautājumu: "vai Tu esi draugos", dzirdot atbildi nēēēēē, redzu izteiktu izbrīnu...

 

Varbūt nepiekritīšu drunk_lizard viedoklim par vuārismu, bet nu ekshibicionisms zināmā mērā tas ir, publiskojot savu personīgo dzīvi.

 

Nēēē un vēlreiz nēēē - man TAS nav nepieciešams!

 

p.s. Ā, un vēl kas, man nevajag būt tur, kur ir gandrīz visi - nu gandrīz kā savulaik komjauniešos.

Arī tajā miskastē es neiestājos, lai gan grūti tas nācās...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

MārcisB - izskatās ka jau pats esi mēģinājis, ja tik ļoti iesaki! :)

 

p.s. Es domāju, ka šeit bija jāizsaka savs viedoklis par sociālo tīklu lietošanu, bet nevis jākomentē cita viedoklis ar dīvainiem padomiem...

Labots - Knaabis
Link to comment
Share on other sites

Nekādus tīklus nelietoju, pasen piegriezās un viss, kaut gan būtu daļēji arī var uzskatīt par sociālo tīklu :>

īstu draugu nav daudz, tāpēc cenšos viņus satikt reālajā telpā.

Link to comment
Share on other sites

draugiem.lv kalpo informācijas uzturēšanai par to, kas notiek radu/draugu un manā dzīvē. Katru mēnesi jau ar visiem netusējos. Tālāka radiniece apprecējusies, tiem radiem bērni jau šitādi izauguši, tas paziņa ceļojumā bijis un smukas bildītes salicis..

Reizēm atsevišķi radi/paziņas jautājumus uzdod par datoru tēmu, kad kāda nopietna problēma un jāmeklē labākais risinājums - ne jau visi lien recepšu/auto/datōriķu fōrumos rakstīt savu sāpi, ja kas notiek.

 

facebook - piereģistrējos, bet neko tur nedaru. apsveru iespēju izdzēsties.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

boot.lv - pats par sevi saprotams.

draugiem.lv - saziņai ar draugiem, radiem un vecām paziņām. Pēdējos gadus ieliku kādu jaunu bildi un paskatos, vai kāds kaut ko nav uzrakstījis.

twitter - publiskas diskusijas ar politiķiem un ne tikai.

facebook - piereģistrējos, bet neko vairāk neesmu darījis.

linkedin - biznesa attiecības.

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Draugjiem el vee neemsu bijis kaadus meeneshus. Laikam jaaieiet,jaanocheko kas jauns un jaaizdzeeshas, savaadaak sataisiishu suu*** un menti pirmais caur turieni chekos mani :mrgreen:

par twitter, facebuk un kas tur veel esmu dzirdeejis tikai no tv un zinju portaaliem.

Vairs nemanu jeegu kkur tur apgroziities.. pirms nedeeljas palika 24, laikam vecs palieku :crazy:

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

draugiem.lv - saziņai, vēl interesanti paskatīties citu galerijas, pielikt savas, vai palasīt dienasgrāmatas. Liels pluss! ir tas, ka laicīgi var uzzināt, kad kādam ir dzimšanas diena vai vārda diena, un tad satiekot un apsveicot abiem uzreiz patīkamāk :) Pie tam vēl tagad par brīvu nāk SMS ar šo info.

facebook - arī tikai piereģistrējos un salasīju draugus, bet tā kā draugiem.lv ir daudz aktīvāks, tad tur arī viss notiek.

twitter - kaut kā tikai tagad sāku lietot, bet nu daudz vieglāk jau ir, kad info no visādiem twītotājiem un citām lapām salasās vienā pārskatāmā vietā.

Link to comment
Share on other sites

martinno

dr.lv - nesen pārtstāju tur aktivitāti, bet izdzēsies vēl neesmu. Pa retam ielienu paskatīies, kas tur jauns saspamots. Besī, ka ļoti daudziem svarīgi iegūt maksimāli daudz draugus... skolnieciņi, fak...

facebook - vot te tiešām varu normāli pakontaktēties ar draugiem un paziņām, redzēt aktivitātes, u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Katru mīļu, brīvu lienu draugos skatīties vai kāds ir iekomentējis manu jauno albūmiņu.

 

Tviterī arī esmu, vakar tieši mani 2x retvītoja. Ā un tad vēl Feisbukā arī esmu, tāpēc kā Džastins tur ir. :D

 

 

Ja nopietni, tad pievienojos Mežaveča rakstītajam.

Link to comment
Share on other sites

LVArturs

Draugiem esmu reģistrēts informatīvos nolūkos, tur var daudz ko par cilvēku uzzināt, vismaz par lielo vairumu. Varena datubāze. Iemet ar kreiso aci domubiedru grupās, paskaties, ar ko šis draudzējas utt., un kaut kāds papildus priekšstats rodas. Nekā savādāk neizmantoju.

Tad vēl twitterā var ieskatīties, lai redzētu, ko politiķi drukā, jaunākās sporta baumas.

Labots - LVArturs
Link to comment
Share on other sites

wailjdii

Draugiem.lv pamatā lai sazinātos. Pazvanot pa telefonu, nav tas pats kas uzrakstīt, rakstītais nepazūd. Lieku bildes un komentēju, jo tas vienkārši ir veids kā uz īsu brīdi sevi iepriecināt. Twitter lietoju diezgan pasīvi, taču pa retam palasu, ko man interesējoši cilvēki raksta. Runājot par dr.lv, facebook salīdzināšanu, tad esmu dr.lv pusē, jo tas ir LV produkts. Kāpēc pirkt lietuviešu pienu, ja var pirkt latviešu?

Labots - wailjdii
Link to comment
Share on other sites

Dr.lv pamatā lai sazinātos.

 

Daudzi stāsta, ka viņi dr.lv sazinās un liek galerijas, taču es pat pieregoties tur nemāku! Vari palīdzēt? Te būs bilde, kur man tieši jāspiež?

post-89605-0-47084000-1313937120.jpg

dr.lv.JPG

  • Patīk 4
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Visvairāk pa Facebook ņemos. Galvenokārt lai nošārētu, kaut kur citur atrastu, rakstu/bildi/video. Tāpat arī pa G+.

Mazāk kaut ko Twitterī palasu un uzrakstu.

Savukārt draugos esmu vissenāk no minētajiem soc. portāliem, bet dikti reti kad ieeju. Kad vēl bija aktīva PR moda domubiedru grupa, tad arī bieži tur sazinājāmies.

Labots - Brutto
Link to comment
Share on other sites

Lietoju "draugus" ik dienas ... Tā ir vienkārši sazināties ar draugiem, pazinām .. Ne vienmēr atrodas laiks un varbūt pat vēlēšanās, lai piezvanītu, bet uzrakstīt vēstuli ir savādāk ..

+ domubiedru grupas ir ļoti noderīga un interesanta fīča, var iegūt tādā veidā daudz jaunus paziņas ...

 

Atkarīgais neesmu, nepazīstamu cilvēkus nekrāju un fermu nespēlēju ... :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nelietoju nevienu no šitiem draugiem, tvīteriem, feisbukiem u.c. mēsliem, jo vienkārši uzskatu viņus par mēsliem :) Principā - sintētiska dzīve. Es par 100 punktiem augstāk novērtēju kauču pāris stundas pasēdēt ar draugiem krogā un ieraut aliņu, apspriežot Megaglobālas (kā gan savādāk) tēmas, nekā kaut 10h no vietas klabināt visādos čatos, blogos un hvz. kur vēl. Dzīve - tie ir personālie kontakti, nevis virtuāla h*ņa.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

ir viens fake profils draugos no skolas laikiem ar kuru tika pakaitināts kāds pasniedzējs, tagad pa retam tiek izmantots lai kādu sameklētu un dazos domubiedros pagrozitos.

 

neredzu nekādu iemeslu kādēļ būtu jāpublisko pers. dati un kur nu vēl fotogrāfijas., par kaut kādām statistikas un smaidinu u.c stuffa pirksanu vispār nesaprotu kādēļ atrodas tādi, kas to dara, bhe ja nauda spiez tad iemet Rimcikā pie kases tajā toveri, vismaz kāds gandarjijums, ja kādam noderēs.

sazināties vienmēr ir labāk aci pret aci vai mob.tel, nevis uzdrukāt kko un ik pēc laika vērt vaļā un skatities vai ir atbilde.

 

par tviteru-zinu, ka tāds ir, bet slinkums pētit, un Man ir liels Po, par to, ka redz tur kāds 13 gadnieks no Luiziānas šodien nopircis vecus persikus

Link to comment
Share on other sites

Draugiem.lv, lai garlaicības mākts kādreiz uzrakstītu kādai smuckai cacai, un pēc tam fascinētos ar cik nožēlojami tupu domāšanu (''domāt'' vēl ir skaļi teikts) vispār iespējams izdzīvot. Citkārt arī ieeju saņemt no līdzīgām vēstules - čjāāāāfff, kAaa iEtaaZz? ~*~*~*~*~

 

Tas tā...

 

Feisbūku nakuj nelietoju. Atstāšu to stilīgajiem.

 

Šmiterī šad tad palasos spamu no sevi interesējošiem cilvēkiem, apvienībām, portāliem. Pats arī kaut ko uz reta iespamoju.

 

Eu, a nav neviena kārtīga pacana, kas lieto ōni un odnoklasņikus?

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

draugiem.lv-Kādreiz skaitījās kruta tapēc reģistrējos,bet reāli ieeju uz 10sek apskatos vai nekā nav un slēdzu ārā

twitters-sekoju ferrari f1 komandai,un vēl dažām personām

feisbuks-intereses pēc piereģistrējos lai apskatītos ko tur angļi var sēdēt caurām dienām

one.lv-arī intereses pēc piereģistrējos,reizi pusgadā ielienu ja atceros paroli

Link to comment
Share on other sites

serioussam909
twitteris - jo interesantāk kā runāt ar sienu - un reizēm pat kāds atbild. Labots - serioussam909
Link to comment
Share on other sites

- dr.lv - Žīdisks pasākums ar kaudzi pusuzčiņītu fīču tamdēļ liela prieka tur uzturēties naf. Lietojums aprobežojas ar 2,5 sek uzturēšanās laiku, lai iečekotu vai nav pienācis kāds kārtējais spams.

- Facebūūūk - Piereģistrējos lai iečekotu kas tur tāds notiek... nekas īpašs, tamdēļ tur kopš tā laika vispār neesmu rādījies.

- Tvīters - nav pat bijis kārdinājums tur pagozēties, un domājams arī nebūs. Spamu ikdienā tāpat arī var palasīt.

 

Bet nu jēgu topikam gan neredzu...

[Pārdomas]

Hmmmmm... Vai tik kādam gadījumā nav dzimusi ideja par kārtējo soc tīklu?...

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...