Jump to content

Dators online spēlēm


Myrmillo
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Mani interesē, kādas firmas un kāda modeļa portatīvo datoru, lai pērku. Ko tad es ar šo datoru vēlos darīt?

1. Nu protams visādas standarta lietas (internets, microsoft office + vēl šādi tādi verķi)

2. Gribu uz viņa spēlēt online spēles, nu tādas kā Lineage 2 / World of Warcraft

 

Tātad, man nav vajadzīga rakstāmmašīna, bet reāli datoriņš ar "aknu".

Būtībā svarīgi ir, lai dators nelago, ne pie šādām online spēlēm, ne pie vienkāršām ikdienišķām darbībām, kā arī ja gadās paņemt datoriņu līdzi gultā, lai tas neizkūst pārkaršanas dēļ. Kā arī negribētu nekādu novecojušu modeli, kuram nevar dabūt detaļas, ja nu, kas notiek.

 

Nu mani praktiski interesē tikai viena spēlē, tā ir Lineage 2 un šeit ir viņas rekomendētās prasības :

 

Operating System - Windows® XP/Vista

Processor - Intel® Pentium® 4 3.0 GHz or equivalent

Memory - 1 GB of RAM or more

Graphics - NVIDIA® FX 6600 or ATI™ x800 or better video card

 

 

Teiksiet, ka tur neko īpašu nevajag. Piekrītu, bet es pats no portatīvajiem datoriem sajēdzu diez gan maz, tāpēc gribētu, lai kāds mani konsultē.

 

Protams, ja man būtu attiecīgas finanses, es nopirktu datoru, kura cena ir 500 Ls. Bet šobrīd finanses ir švakas, tāpēc gribētu lētu datoru, kurš atbilstu manām vajadzībām.

Link to comment
Share on other sites

Nu cenas ziņā, līdz 300 Ls.

Simpson, es esmu lasījis diez gan daudz informācijas, bet kā netieku gudrs tā netieku, un par stulbu mani nevar nosaukt. Es prasu padomu, varbūt kāds zina kko labu uz akciju vai kā un viss.

Link to comment
Share on other sites

Patērētājs85

nu doma ir nemt LMT bezvadu internetu.

paldies par atbildi! Pirmīt admini izdzēsa manu šitādu pašu jautājumu! Vai viņi nav debīli?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Dr. Nick.

Nu tā jau es daudz labāk izvēlētos Lattelecom netu, kuru var par lētāku naudu dabūt un ātrāku, bet man vajadzīgs internets gan darbā, gan mājās, gan arī laukos, tāpēc izvēle krīt uz LMT, jo no bezvadu interneta piedāvājumiem, LMT ir visātrākais. Nu Rīgā it kā normāli, uz darba vietas jumta ir 3 g tornis, vajadzētu būt labi. Nu mājās man ir kkāds internets ar kabelīti, un laukos, 3 km attālumā ir LMT tornis, cik skatījos tad internets darbojas normāli, ne ātrs ne lēns, bet salīdzinoši nestabils :(

bet vairāk gan mani nomoka datora izvēle. Cik noprotu, dell cenas un kvalitātes attiecība ir vislabākā, varbūt kļūdos. Man nav galvenais gaumīgs izskats. Galvenais, lai veic augstāk minētās funkcijas.

Link to comment
Share on other sites

Paldies Dr. Nick. Šis tiešām izskatās pēc tāda, kurš piemērots man.

Asus laikam arī skaitās diez gan kvalitatīvs vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Asus ir ok, ja vēlies spēlēt La2 uz viņa viss būs ok. Bet ja tu pēc portatīvo, iesaku padomāt par papildus atvēsinošiem pasākumiem,piemēram, portatīva statīvu ar papildus ventilātoriņu.

Link to comment
Share on other sites

nu statīvu varētu uzmeistarot pats, bet par papildus ventilātoriņu gan nezinu. kur un kaa vinu jaaliek...

Link to comment
Share on other sites

Ja jauns porķiks sevi nespēj vēsināt, tad viņš ir jāatdod pa garantiju, nevis jānaglo statīvi ar karlasoniem.

Link to comment
Share on other sites

protams, ka saakumaa viņam nevajadzētu karst. es pieņemu, ka karsšanas problēmas parādīsies pēc pāris mēnešiem, kad tiks sarauti visaadi putekļi iekšā. tad droši vien prasīsies pēc statīva un papildu dzesēšanas... bet nu domāju, ka tik traki nenoslogošu viņu. tomēr, nedomāju ar viņu kalnus gāzt un jaunākās spēles uz max grafiku un detailiem speeleet...

Link to comment
Share on other sites

Myrmillo - par kvalitatīvu online gaming ar mobīlo intrnetu vari pilnīgi droši aizmirst. Lamās tevi par lageri un kikos no serveriem. Ja vajag neta sērfošanai un e-pastiem, tad iespējams arī pietiks ar to mobīlo lmt puļķi, bet video streamingam un vēl jo vairāk - voip vai online gamēm viņš neder. lielais pings un jitters samaitās tev nervu šūnas un tās, kā zināms neatjaunojās. Samierinies ar domu, ka geimot vari tikai dzīvoklī/mājā, kur ir vismaz normāla dsl līnija, vai arī ja māja jūrmalā, kur LMT testē 4g (neesmu gan dzīvē redzējis vai tiešām ir tik labs, kā uz papīra).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

hmm, nu jaa, man to daudzi teikuši. laikam jau buus jaapanem LMT internets uz 2 nedeeļu testu. tad jaapluur kaa ies. bet nu bezvadu risinaajuma cita laikam arii nav, veel ir triatel, bet tas maksaa stirpi vien daargaak...

Link to comment
Share on other sites

Patērētājs85

karšanas rašanos no putekļiem nemēra dienās, stundās vai mēnešos, bet gan darbības stundās. Lai reiz tais aizietu kādam!

Link to comment
Share on other sites

Tu vari testēt vai netestēt - LMT bezvadu ir labs tikai plikām HTML lapām. Viss smagais apjoms bremzēs nemaņā, it sevišķi aktīvajās vakara stundās, kad cilvēki nāk mājās no darba. Pašam ir (darba vajadzībām piešķirts) - mājās lietojot čortojos vienā laidām, jo spēlējot html online spēlīti bremzēja!

Dāčā aizmirsti par spēlēm. Punkts

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...