Jump to content

Kā pārbaidīt PCI-E slotu?


rlinex
 Share

Recommended Posts

biju mēģinājis klusām, bet mani sadzird vienmēr!!! varbūt problēma apavos? vai mātesplatē?

 

jo biju nosvilinājis savu XFX 8800GS jo nebiju pieslēdzis dzesi pēc termopastas nomaiņas. -1 video karte.

 

pēcatam biju dabūjis no drauga veco ATI x800 uz laiku un tā arī sāk sprāgt... rāda artifaktus uz ekrāna...

 

kā domājat tā ir sagadīšanās vai problēma matesplatē? kā to pārbaudīt? kāds varbūt zin.. ?!?!

Link to comment
Share on other sites

Vecas VGA, starp citu, baigi labi sprāgst nost un sāk rādīt artefaktus. No visām kompja detaļām, kas man personīgi kādreiz ir nomirušas, VGA ir pirmajā vietā pēc skaita.

Link to comment
Share on other sites

kādas domas par vienkārši VGA iegādi? nesanāks tā ka viņa arī nodegs? varbūt tomēr ir kādas metodes kā pārbaudīt MB?

Link to comment
Share on other sites

kuba+1.

JAUNAI videokartei būs garantija...

8800tās gadījumā - pats vainīgs, tā jau cepeškrāsns tā karte, vēl bez dzeses, ilgi nav jāgaida.

x800 vienkārši veca cepeškrāsns, pie slikti ventilēta korpusa tikai normāli.

Link to comment
Share on other sites

Vecas VGA, starp citu, baigi labi sprāgst nost un sāk rādīt artefaktus. No visām kompja detaļām, kas man personīgi kādreiz ir nomirušas, VGA ir pirmajā vietā pēc skaita.

+1, arī manā dzelžu lietotāja pieredzē(10+ gadi), sprāgušas ir tikai vga.

Link to comment
Share on other sites

Izlasiju pašu topa aukšgalu no autora, citāts(copy/paste): "Kā pārbaidīt PCI-E slotu". Ja man vajadzētu viņu baidīt, uztirztu un ieslēgtu, lai baidās ;)

 

sorry par oftopic

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...