Jump to content

Meklēju labāko tarifu/operatoru!


j@nis
 Share

Recommended Posts

Labs vakars ;)

 

Neteikšu, ka piegdienas vakars būtu labākais laiks, kad domāt par operatora/tarifa izvēli, bet tomēr...

 

Savus pēdējos 5-6 gadus apzinīgi esmu atsēdējis pie Tele2..slikti nav bijis, bet vienmēr gribas ko labāku..un tad atnāk Bite un piedāvā to pašu(un vairāk) par pusi lētāk..

 

Pēc nedēļas beigsies līdz šim pēdējā piesaiste operatoram..un būšu brīvs.. jautājums - ko darīt?

 

Pašlaik sēžu uz "Brīvais 6" - savilku kopā pēdējos 9 rēķinus..izskatās šādi:

 

0k9sch49kmkxhwbk18l.jpg

 

Bik paskaidrošu:

* Brīvais6 man dod 200 minūtes uz visiem tīkliem pa 6 Ls mēnesī..par sms un mb jāmaksā klāt!

* tajās minūtēs es +- iekļaujos un pat paliek pāri, bet joks tāds ka T2 tīklā man principā neviena nav un runāts tiek pārsvarā ar LMT vai iespējams Biti?

* 2010tajā bij pieslēgts datu plāns, tagad vairs nav un OperaMini tiek darbināta stipri reti, bet tiek!

* gudriem.lv saka, lai eju uz Bites 3.5!

* Tele2 saka, ka iedos man 20% atlaidi rēķinam ja palikšu pie viņiem!

* zona, vietās kur parasti uzturos, ir visiem +- vienāda!

 

Bik palīdziet man tagad - palikt pie T2 vai doties kur citur? :)

 

=======================================================================

Izsakās forumieši(būtu bijis vieglāk, ja zinātu kā te balsošanu uztaisīt..)

Bite: H.Simpsons, duksis, raiviic, Krishius, ggg97, Bide, KSX, dzhonsons, Kams, M@r$$,

Tele2: raiviic, H.Simpsons, romajo

LMT: Arnis2002

Labots - j@nis
Link to comment
Share on other sites

Ja netaisies bāzt degunu ārā no Rīgas, vai citas lielākas pilsētas - vari ņemt Biti. Tikai rēķinies ar to, ka zona būs tikai pilsētās un lielāko ceļu tuvumā. Mani, kam braucieni pa Latviju visos virzienos ir gandrīz vai ikdiena, nu ne ar kādiem zelta kalniem nepārliecinās to mēslu ņemt. Vispār divas teles jau nav daudz labākas - pietiek kaut vai medībās, sēnēs vai dzērvenēs aizbraukt - un esi atšķirts no civilizācijas, ja nevēlies rāpties visaugstākajā kokā pēc zonas :sarkasms: .

Labots - raiviic
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Bite 3.5 = 350 minūtes visos tīklos, pēc kuru iztērēšanas maksa ir 3 sant/minūtē visos tīklos.

Klāt tam visam vēl nāk kaut kāds bezmaksas īsziņu skaits (50 vai 100 - neatceros) un, ja nemaldos bemaksas 50 Mb datu pārraide.

 

Tā kā tādam Brīvajam 6 vispār nav nekādas jēgas eksistēt.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ja netaisies bāzt degunu ārā no Rīgas, vai citas lielākas pilsētas - vari ņemt Biti. Tikai rēķinies ar to, ka zona būs tikai pilsētās un lielāko ceļu tuvumā. Mani, kam braucieni pa Latviju visos virzienos ir gandrīz vai ikdiena, nu ne ar kādiem zelta kalniem nepārliecinās to mēslu ņemt. Vispār divas teles jau nav daudz labākas - pietiek kaut vai medībās, sēnēs vai dzērvenēs aizbraukt - un esi atšķirts no civilizācijas, ja nevēlies rāpties visaugstākajā kokā pēc zonas :sarkasms: .

 

 

Ko tu vari bāzt batonus ausīs? Pasauc tās vietas, kur tās zonas nav???

Vasarā arī daudz braukāju pa LV miestiem, zona zuda ne biežāk kā lmt vai tele2. Zinu, jo braucām 2ātā

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man ar, kopš jūnija ar biti, nav sanācis būt nezonā. Tā bieži neceļos nav būts, bet cik pa leišmales pļavām pastaigāts, arī tur viss o.k. Nedzīvoju Rīga un braucu ar sbiedrisko.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

 

* Tele2 saka, ka iedos man 20% atlaidi rēķinam ja palikšu pie viņiem!

 

 

Nu šitais, ja nemaldos, klientam kurš ir viņu tīklā jau 6 gadus pienākas tāpat. Jo ilgāk esi viņu klients, jo lielāku % atlaidi dabū.

Link to comment
Share on other sites

piebilde: mani mazliet tramīgu dara bites pārklājuma karte - kāreiz ir sagadījies, ka 70% sava laika pavadu blakus zonai, ko pati bite sauc par "mainīgu"...lai arī ko tas nozīmētu?

 

e1ps9uvh5huk3xlkz06i.jpg

 

ps. viens solis pa kreisi un esmu iespējamā bezzonā..nu var cerēt, ka šie te drīzumā torni uzcels!

(T2 šoziem savu te jau palaida - pat pagrabā tagad 4 strīpas turās..)

pss. paņēmu no bites salona izmēģināšanas karti - nu tā..t2 un lmt ir labāka - bitei te staigā no 1 līdz 4..bet nu dzirdamība esot laba..tā vismaz otrā galā teica!

Link to comment
Share on other sites

Nu man, piemēram, ar Biti ir pat labāka zona laukos, kā LMT. Vienīgais nedaudz traucē tas, ka bitei daudzkur nav 3g pārklājuma (vismaz kur es parasti uzturos).

Labots - KSX
Link to comment
Share on other sites

par 3G neutraucos - telefonam nevajag, a datoram ir LMT puļķis ar I.D.7.. un tur tuvākajā laikā nekas nemanīsies - esmu vairāk kā apmierināts :)

 

1509889618.png

(šobrīd palēnāks, jo kaste aiz dīvāna stāv..)

Link to comment
Share on other sites

* Brīvais6 man dod 200 minūtes uz visiem tīkliem pa 6 Ls mēnesī..par sms un mb jāmaksā klāt!

Nu, sms ir iekļauts 6-os latos, tik sarunu summa +sms summa nedrīkst pārsniegt 6 Ls.

Bet tas tā, interesantākais ir tas, ka tik lēts piedāvājums (20% atlaide) no t2 puses. man (būtībā sievai, bet līgums uz mana vārda) gan viņi neskopojās, kad gribēju mainīt operatoru uz biti (pa 3,50) un izteica piedāvājumu, no kura nebija jēgas atteikties, tas ir, identisku tarifu plānu, kā bitei pa 3,50 Ls (350 min. sarunām, 100 sms un 50mb + numura noteicējs). Tā kā mož ir vērts palauzties.

 

P.S. Vienīgais ierobežojums tas, ka nevar subsidēto tālruni paņemt.

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

(labots)

vakar vakarā iegāju mans.tele2 un uzrakstiju šiem vēstuli izklāstot situāciju +- kā pieminēts 1majā postā! ..un domāju ka šie man arī atbildēs.. atbildēja!

 

01.15 mani uzcēla atnākusī sms - jums ir jauns ziņojums pastkastītē. jūsu tele2 :D

 

Saņemts: 01.10.2011 02:15:45

Temats: Re: 06.10 beidzas saistības - kur tālāk? Pasts:

 

Labrīt,Jāni !

Paldies par jautājumu! Atbildi varēsim Jums sniegt mūsu darba laikā no plkst. 8:00 līdz 23:00.

Ar cieņu,Pjotrs.

Labots - j@nis
Link to comment
Share on other sites

Bite 3.5 = 350 minūtes visos tīklos, pēc kuru iztērēšanas maksa ir 3 sant/minūtē visos tīklos.

Klāt tam visam vēl nāk kaut kāds bezmaksas īsziņu skaits (50 vai 100 - neatceros) un, ja nemaldos bemaksas 50 Mb datu pārraide.

 

Tā kā tādam Brīvajam 6 vispār nav nekādas jēgas eksistēt.

Tas, ko viņš teica.

100SMS un 50Mb iekļauti

Link to comment
Share on other sites

Skaitīt tak māki - Bite būs lētāk un vairāk. Ja neesi drošs par zonu, paņem Bite testa modemu, iebadi tā SIM telefonā un pastaigā pa vietām, kur plāno to lietot. Tas ir bez maksas (kamēr no tā dzīsi datus, nevis zvanīsi)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

bite der pilsētās - 4km no siguldas centra mājās jāstaigā pa istabu lai mani dzirdētu un darbā metāla angārā (kur pirms tam ar lmt varēja brīvi runāt) pienāk tikai isziņas par neatbildētajiem zvaniem.

nokia 6310i ar kuru ir runāts gandrīz pilnīgā bezzonā lmt tīklā.

Labots - Arnis2002
Link to comment
Share on other sites

bite 3.5 viennozīmīgi, pats lietoju un esmu stāvā sajūsmā

raivīc kaut ko tu nes, esmu visu Latviju krustu šķersu izbraukājis, nēsmu izjutis mazvērtības kompleksus ar biti (varbūt kkur dziļi latgales mežos) ...

ja ir s*dīgs mobīlais, nevajag nogāzt uz zonas neesamību ;)

Labots - M@R$$
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Bitei vajag normālu telefonu. Tas nozīmē, ka nav jāstaigā apkārt ar vecu 2002.gada Nokia 6310i un jābrīnās par sliktu zonu. :shok:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tu vispār apzinies, ka 2002. gadā telefonus ražoja priekš stingri retāka bāzes staciju pārklājuma (un līdz ar to ar labāku antenu, uztvērēju/raidītāju, etc.) kā šobrīd ? :mrgreen:

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

A tu apzinies, ka viss attīstās un iet uz priekšu? Bite(Vodafone) neiegulda naudu vecā parauga tīklos. :TBS:

Link to comment
Share on other sites

man vajag lai būtu zona tagad šeit un tūlīt, ja bite to nespēj nodrošināt, tad lai iet ratā ar savu jauno paaudzi. Ir cilvēki kas līdz tam vispār neizsauks, bet kad pienāks laiks, tad arī lietos...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bitei ārpus pilsētām bieži ir slikts pārklājums. Man uz okartes nummuru zvanīja kautkāda meitiņa no bites, un piedāvāja nez kādus pasaules labumus. Es viņai skaidri un gaiši pateicu - kamēr nebūs normāla zona manā ciemā, lai iet ratā. Par 3g es pat nesākšu apspriest.

Link to comment
Share on other sites

Ehh... Visi aizmirsa, ka tikko pie vecā operatora ir saņemts port out pieteikums, tā uzreiz vecais operators sarosās un piedāvā zilus brīnumus par kuriem jautājot pirms port out pieteikuma izliekas nezinot. Kaut vai tas pats slavenais LMT Īpašais 4 tiem, kas iet/gāja prom uz T2 Meteorītu 4. Parasti šie piedāvājumi ir ļoti izdevīgi cenas ziņā par publiskajiem pieslēguma tarifa veidiem. Par autora situāciju: ir dzirdēts par gadījumiem, ka T2 tiem, kas iet prom uz Bites 3,5, piedāvā identisko Brīvo 3,5.

 

Pašlaik autoram iesaku izpētīt, uz kuriem tīkliem aiziet tās minūtes neT2 tīklā un skatīties, varbūt tās visas minūtes neT2 tīklā ir uz Biti, un tad ir jāizvēlās Bites 1,5 un, ņemot vērā niecīgo minūšu skaitu T2 tīklā, rēķins nepārsniegs 2 latu robežu.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, ok, sagaidīšu pirmdienu un zvanīšu uz T2..redzēs ko šie piedāvās! Ja neko, tad pieteikšu Bitei numura migrāciju!

Gribu uzspiest mazākais 25-30% atlaidi no Brīvais6 vai ideālā variantā to speciālo Brīvais3.5!

Ziņošu par rezultātiem!

 

Ps. Kā reiz māsa ar draugu abi uz Bites 3.5 pārgāja, tūlīt ar draudzenei LMT piesaiste beigsies! Savus vecos ar no LMT uz biti varu pārsēdināt(LMT noteikti tad gan piedāvās nevājo tarifu, jo šie tuvu savus 10-15 gadus uz LMT sēž :D - ta manīs!)

Link to comment
Share on other sites

Ps. Kā reiz māsa ar draugu abi uz Bites 3.5 pārgāja, tūlīt ar draudzenei LMT piesaiste beigsies! Savus vecos ar no LMT uz biti varu pārsēdināt(LMT noteikti tad gan piedāvās nevājo tarifu, jo šie tuvu savus 10-15 gadus uz LMT sēž :D - ta manīs!)

 

Jā, man draugam arī LMT nummrs 9 gadus un tas gribēja migrēt prom uz Biti, neatceros cik vinš tagad maksā bet laikam bija 9ls par 1000 minutēm un vēl kkādas sms bija, lai tik no lmt neiet prom, lmt laikam izmisuši :)

Link to comment
Share on other sites

njem biti un liec virsu tarifus kādus tu gribi

 

Var izveleties gan priekhapmaksu gan pieslegumu

 

Rekur plani http://www.bite.lv/lv/private/tariffs

 

P.s lai iet [slēpts] visi smele 2 un lmt

Labots - BROKS
Link to comment
Share on other sites

Neticās, ka sarunas ar T2 būs auglīgas, visticamāk turēsies līdz pēdējam un dienu pirms pārejas pie cita operatora sāks bombardēt.

Link to comment
Share on other sites

Protams lētākais ir bite 3.5,bet ja stilam vajag tad jau izvēle pastāv....Protams nav 100 procentīgs zonas pārklājums,bet kam tad ir?Un pēdējās muļķības,ka ārpus Rīgas nav lietojams.

Link to comment
Share on other sites

Man, kad pēc 11 gadu kopdzīves ar LMT, gāju pie bites, piedāvāja laipni gaidīt atpakaļ, ne ko vairāk. Man bija LMT "vienādais 7" tarifu plāns. Rēķinus maksāju laikā.

Link to comment
Share on other sites

Ja visi draugi ir LMT, ir pieslēgums Mūsējie - 4 Ls, 1000 min. un 1000 sms LMT tīklā, par pārējo jāpiemaksā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

O, jā, man šitais sāk patikt :D

 

Zvans Bitei -

...Jā, lūdzu, variet telefoniski pieteikt numura portāciju - pēc ~ 5 dienām saņemsiet jauno SIM un tiks aktivizēts tarifs Bite3.5! Kamēr vēl nav aktivizēts, varot pārdomāt - tik jāuzraksta T2 lūgums atcelt portāciju :)

 

Zvans T2 -

...sorry, 20% atlaide darbojas uz meteorītu - brīvajam6 ir minimālā summa kas jātērē, uz to atlaides nepienākas! bet varam piedāvāt atlaidi uz sarunām tele2 tīklā(man tādas max. 10 mēnesī) vai sms(man tādas max. 20 :D)..

...saku aha, paldies, bet esmu dzirdējis, ka ir tāds speciālais-speciālais-speciālais brīvais3.5..

...jā, esot, bet tikai tiem klientiem, kas pieteikuši portāciju!

...???

...uzrakstiet pie cita operatora lūgumu par numura portāciju un mēs ar jums sazināsimies!

... :D:blink::lol:

Labots - j@nis
Link to comment
Share on other sites

Es pat darba sludinājumos esmu pamanījis, ka TELE2 meklē jaunus klientu noturēšanas speciālistus, tādēļ jau liek pieteikt portāciju, jo par to atbild vesela komanda, bet katrā ziņā tas nav loģiski šitā lauzties, manuprāt, vai nu dod atlaidi vai nedod.

Link to comment
Share on other sites

Sēdēju LMT savus 7 gadus, protams, problēmas ar zonu kā sugu nezināju. Šogad saņēmos un pārgāju uz BITE 3.5, nākamajā dienā bija zvans no LMT un piedāvājums Īpašais 4, lai tikai palieku. Lietoju vecu 6500c, ja dzīvojas pa pilsētām (ne tikai Rīgu) zona pilna, tiklīdz nobrauc kādus 20km malā tā zona sāk manāmi kristies. Jāsaprot, ka BITE pie pārklājuma strādā un tas nozīmē, ja centrālē redz, ka notiek bieži sarunu pārrāvumi tiek uzlikts tornis. Ja šādu pārrāvumu nav tad tur torni neliek. Kas nozīmē, ja pāriesi uz BITI un tavā mājā būs problēmas ar zonu, tas tiks atrisināts pāris mēnešu laikā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Savus vecos ar no LMT uz biti varu pārsēdināt(LMT noteikti tad gan piedāvās nevājo tarifu, jo šie tuvu savus 10-15 gadus uz LMT sēž :D - ta manīs!)

 

Paturpinot šo tēmu!

..pirmdien zvans LMT un stāsts par to, ka esam nu jau vairāk kā 10 gadus pie viņiem un ka salīdzinot ar pārējiem mobilo sakaru rēķiniem ģimenē - maksājam visvairāk, lai arī runājam visi +- vienādi! un nu tiek apsvērta doma par nepalikšanu LMT..

..uz to tiek piesolīts, ka tuvāko dienu laikā ar mums sazināsies kāds no klientu nodaļas, lai apspriestu iespējamos bonusos..

..šodien zvans no LMT - varam jums piedāvāt atlaidi rēķinam 3 Ls vērtībā katram numuram(Vienādais12 nu var runāt pa 15 Ls, a otrs numurs ar Vienādo7 pa 10 latiem) - tas gan uz pusgadu, pēctam atkal jāsazinās ar info un jāvienojas par turpmākām atlaidēm!

 

nu nez..nu protams ir labāk kā nekas, bet principā jau tas ir standarta piedāvājums no jauno klientu bonusu sistēmas:

Nāc pie LMT ar savu numuru un iegūsti iespēju izvēlēties kādu no speciālajiem piedāvājumiem:

9. atlaidi rēķinam Ls 3 (trīs latu) apmērā 12 mēnešus.

 

Ps. rīt šie atzvanīs, lai zinātu ko esam izdomājuši? man ož pēc tā, ka abiem lmt numuriem prasīšu viņu Īpašo4(nu vismaz centīšos izspiest - un po.. ka gadīgais līgums): http://www.pilseta.l...-lmt-meteorits/

 

UPDATE 05.10.2011

 

Par LMT:

Nu kā pret sienu! 6 minūtes runāts, bet tāpat palikām pie sākotnēji piedāvātās 3 Ls atlaides sarunām! Par Īpašo4 neko negribēja dzirdēt - nav tāda piedāvājuma pašlaik, kādreiz ir bijis, tika piedāvāts atsevišķiem klientiem, kas portējās uz Meteorītu! Nu ok, sagaidīsim nākamo "superpuper" piedāvājumu no T2 un pieteiksim abu LMT numuru portāciju - redzēs, ko tad piedāvās?

(ņemot vērā to atlaidi, apsveru abus numurus pārsēdināt uz LMT Mūsējie - 1000 minūtes LMT tīklā ir vairāk kā vajag un gan tie 3 lati nosegs pārējo) :)

 

Par Tele2:

Heh, nevajadzēja par portēšanas pieteikumu uz Biti! Pietika ar 2 zvaniem uz 600 un vēstuli mans.tele2, lai sa'nemtu zvanu no klientu nodaļas par iespējamu "īpašo" piedāvājumu ilgstošajiem klientiem! Ko īsti piedāvās, to zināšu rīt - atzvanīs man vēlreiz! Bet šodien bij jautājumi par tēmu - kāpēc vēlaties pāriet? vai jums mēnesī pietiks ar 100 SMS? vai apspverat iespēju palikt, ja piedāvāsim labāku tarifu? :D

Labots - j@nis
Link to comment
Share on other sites

(ņemot vērā to atlaidi, apsveru abus numurus pārsēdināt uz LMT Mūsējie - 1000 minūtes LMT tīklā ir vairāk kā vajag un gan tie 3 lati nosegs pārējo) :)

 

http://www.lmt.lv/lat/abonentiem/atlaizu_programma/piedavajuma_nosacijumi

"Veicot pieslēguma veida maiņu Individuālās vienošanās nosacījumi uz jauno pieslēguma veidu netiek attiecināti. Ja pieslēguma veida maiņa tiek veikta pirms Individuālās vienošanās termiņa beigām, tiek aprēķināts un kopā ar nākamā mēneša rēķinu par LMT pakalpojumiem piestādīts līgumsods."

 

:mda:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...