Jump to content

Aplieta klaviatūra.


kocii
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda, ka Acer Aspore 7741G pāra dienas atpakaļ tika aplieta klaviatūra ar alu.

 

Tēmas papētiju, zinu ka šķidrums iepējams tika kaut kur dziļāk, lūdzams "netroļļot."

 

Savas kļūdas zinu, piemēram to ka poratīvais uzreiz netika izslēgts, bet, jautājums vienkāršs - ja pāris taustiņi atteica darbību, vai vispār ir jēga mēģināt tītīt - mazgāt?

 

Vienkārši daži taustiņi "gļukoja" piem. w vietā rakstīja ws, Caps Lock strādāja kā Caps Lock un Tab vienlaicīgi, u.t.t. Tas viss pārgāja nākošajā dienā. Bet piemēram taustiņi a,s,t,1 un vēl daži citi ir atteikuši darbību.

 

 

Jau iepriekš paldies. :)

Link to comment
Share on other sites

lūdzams "netroļļot."

 

 

Jau iepriekš paldies. :)

 

LūC

 

trolface.jpg?w=300&h=27

 

Nu vajadzētu gan saņemties, noņemt taustiņus un kontaktus ar šnabī mērcētu vati paslaucīt.

Link to comment
Share on other sites

visticamakais, ka nav kontakta starp plēvem, takā ja vari izjauc un izmazgā ar spirtu un vajadzētu strādāt.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Elektroniskajam Arābam par trollface - :D

 

Skaidrs, rītdien ņemšu un izmazgāšu. Paldies. :)

Labots - kocii
Link to comment
Share on other sites

nikidijs

Nja, pie kompja "lakt" nav prātīgi. Man ar reiz gadijās ar Hektoru noliet vot i līdz šim brīdim pie laptopa pieslēgta lielā klava.

Ar itkā izjaucu, bet Hektors kad pažuvis, paliek kā sīrups, vot iviss bija konkrēti salipis. BIk mēģināju tīrīt, bet uz plēvēm tie kontakti laikam bija jau pamirkuši un tīri viegli nonāca nost. Nu nākamais solis jau bija uz miskastes pusi :/

Link to comment
Share on other sites

Viens no iemesliem kāpēc dzeru alu no kausa (stipros cenšos nelietot) - kausu praktiski neiespējami apgāzt. Diemzēl mans kauss palika pie draudzenes mājās, nācās lietot lielo glāzi, un re kas gadījās.

 

Cerams ka klaviatūra aizies, negribās tomēr jaunu sūtīt. Starpcitu, kādam varbūt ir kāds labāks ieteikums kā taustiņus noņemt? Zinu parastajai klavai taustiņi vienkārši lēca nost, nezinu kādā veidā portatīvā klaviatūrai m burtu biju nočakarējis, vēlaizvien ja nepareizi nospiež, nolec nost. Negribas pabojāt taustiņus.

Link to comment
Share on other sites

nikidijs

Ja katru pogu gribi ņemt nost, tad laikam jāskatās no kuras puses viņu par palauzt vaļā. Manam bij ka pogai viena puse tā kā uzāķēta un otra tip ar takā ar klipsi. Ja rauj no tās pieāķētās puses tad var ķekšus aplauzt un poga vispār vairs neturēsis :/

Link to comment
Share on other sites

nikidijs

Es riktīgi neatceros kā bij man. Jāskatās - varbūt var iztikt vispār bez pogu noņešanas. Jo galvenā bēda(mitrums) ir starp tām plēvēm. A tās plēves starp divām platēm. Nu tip tavo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Sveiki! 

Kā jauns lietotājs nevaru sākt jaunu tēmu, tāpēc turpinu līdzīgāko, ko varēju atrast. 

Problēma arī bija ar aplietu klaviatūru, kurai rezultātā vairāki taustiņi atteicās strādāt. 

Vietā tika nopirkta cita klaviatūra, taču pieslēdzot to, pogu izkārtojums ir pilnīgi nepareizs.

uz F1-12 ir burti un daudzi taustiņi vispār tukši.

Kā iespējams pilnībā pārlikt klaviatūru uz standarta izklājumu?

Link to comment
Share on other sites

Neizslēdzu arī šādu iespēju. Dators ASUS K72F klaviatūru pasūtīju ebajā, preces artikulā bija rakstīts, ka der šim modelim, pēc skata un vada vienādas. 

Tāpēc gribu vēl nedaudz pacīnīties.

Link to comment
Share on other sites

Ja ar fleksi tiek domās "lentes" tipa vads, tad jā. Viņu jau var iebāzt tikai divos veidos: ar kontaktiem uz augšu un uz leju. 

Pirmajā variantā vispār nekam nebūtu jāstrādā, ar otro signāls aiziet, tātad vads kārtībā.

 

Esmu diezgan drošs, ka problēma meklējama programmā.

 

Citā, ārzemju forumā atradu šādu rakstu:

 

It looks like Asus has a BIOS variable, for identifying different keyboard
types (localization and possibly even different vendors/scan codes). It 
is possible that your original replacement keyboard was okay, but the BIOS
needed to be told of the change. If you order from an authorized service
center, you should be able to get one that matches your BIOS setting.
If you get one that is localized for another country, etc, you may need to
edit the BIOS variable, using BIOS Tool (BT.exe).
 
Tātad vai problēma var būt BIOSā, ja tā, kā viņu pārlādēt? 
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es nesen vienam asus mainīju klaviatūru un nekas biosā nebija jāpārlādē. Klaviatūrai ir jāstrādā tieši tāpat kā vecajai. Te es saskatu vairākus iemeslus:

- kā minēja DL, nav precīzi šleife iebāza ligzdā

- klaviatūra nav paredzēts konkrētajam datoram. ebajā var visādus brīnumus sarakstīt

- klaviatūra ir beigta. Vecā bezvadu klaviatūra sagāja sviestā un spiežot sāka drukāja pilnīgi citus simbolus.

- ir bojāts pats dators

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Apskatot minētos iemeslus, var atmest pirmo, vads ir taisni īstajā vietā, esmu pārliecināts.

Otrais ir reāls variants, diemžēl tādā gadījumā var meklēt tikai atkal jaunu klaviatūru.

Trešais variants, ka klaviatūra ir bojāta, arī nav metams ārā.

Ceturto variantu var atmest, dators nav bojāts, Ar veco klaviatūru strādā visas pogas, problēma, kāpēc tika meklēta jauna, bija pogu reakcija, nācās ar spēku spiesties virsū, lai poga nostrādātu. (kārtīga tīrīšana nepalīdzēja).

.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...