Jump to content

Jauns tarifu plāns — Nr.5


Ant_LV
 Share

Recommended Posts

Tikko iegāju T2 mājaslapā un ieraudzīju, ka šamējie palaida jaunu tarifu plānu — Nr.5.

5 latos par abonēšanu iekļauti 500 min sarunām + 500 SMS + 50 MB. Pēc iztērētā apjoma gan tarifi ir tādi paši kā Savējiem 2, bet tiem ir piemērojamas ilglaicīgā klienta atlaides, pašai abonēšanai gan ne.

 

It kā jau 500 minūtes ir maz cilvēkam, kas daudz runā pa trubu - ja grib iekļauties piecītī un runāt katru dienu, tad ik dienas jārunā nevairāk par 16,5 min.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Viss orintēts tā, lai gala beigās 8 - 10 lati no klienta sanāktu. Man Okartei pasūtot 4000min LMT/400 min citi tīkli, plus vēl nets un mēnesī vismaz ceiners aiziet. Mazāk kaut kā nav sanācis. Savukārt omītei gan jau ar 500 min pietiktu (pie apstākļa, ka mājās ir vēl arī LTC vadu truba! :pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

O, smuki :) Tāds "apgreidots" BITE3.5 tarifs - tik tie megabaiti uz pārējo(sarunu un sms) fona tā pamaz.. bet jā, ja nu gadījumā neiekļaušos Brīvais3.5 - zināšu uz ko pāriet! Paldies par Info :)

Link to comment
Share on other sites

Ja 500min ir par maz,tad parekiniet,cik laika pavadat pie tel.ikdiena,bet tas ta katra personiga darisana!

min.un sms skaits butu labs,bet papildus man vajag vel kadus 100mg!

Sak likties,ka LMT bus pelna tik no mobila neta datoros,jo vienigajam tik plas 3g parklajums

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

500 min ir maz???

Ko Jūs variet dir$t pa telefonu tik daudz?

Es darba darīšanās zvanot ik dienas knapi līdz 500 izvelku...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tāds "apgreidots" BITE3.5 tarifs - tik tie megabaiti uz pārējo(sarunu un sms) fona tā pamaz..

 

min.un sms skaits butu labs,bet papildus man vajag vel kadus 100mg!

 

Mājaslapā nekur neatrodu, ka šim papildus nevarētu pieslēgt esošos datuplānus: S, L, XL, XXL. Meteorīta gadījumā summējās automātiskā atlaide, kas ir visiem, un datu plāns. Iespējams, ka šim ir līdzīgi. Tiesa, Nr. 5 + internets S = 7 Ls.

 

 

Es darba darīšanās zvanot ik dienas knapi līdz 500 izvelku...

 

500 minūtes / 30 dienas = 16 min 40 sek / dienā. Var jau būt, ka visas darīšanas, kas pa dienu, var nokārtot tik īsi...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Mēnesī ir kādas 20...21 darba diena.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Laiki pienakusi,ka visas darisanas tiek kartotas pa tel.es gan sarunaju tiksanas ar cilvekiem pa tel un viss parejais kartojas reali dzive,bet protams,ir privatas sarunas

Link to comment
Share on other sites

Ja es pieteikšos pāriet no LMT, vai LMT kārtējo reizi man zvanīs un piedāvās ko līdzīgu pa piecīti?

Negribu lieku reizi skraidīt gan uz Tele2, gan pēc tam atteikt pieteikumu, un skriet uz LMT, kā bija ar Meteoru-4 pirms gada.

Link to comment
Share on other sites

Ō, interesanti. Tad jau šis sanāk izdevīgāks par Brīvais 10 (400 min)? :O Kur ir āķis?

Link to comment
Share on other sites

Njā, apbrīnoju šitos staigātājus. Saprtu lētāk un vēl ko tik vēl nē, bet pie šādiem tempiem kas katru reizi mainās ir par traku, pat priekš manis. Neslēpšu LMT lietoju jau gadus 10 un man ir dziļi nospļauties par to ko kurš lētāk piedāvā, man vajag kvalitāti un nepārtrauktu sistēmas darbību gan internetam, gan mobīlajiem sakariem.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Tam Nr.5 ir visas iespējas aizstāt Brīvo(nu vismaz tos pa 6 un 10 Ls noteikti)! Āķus pašlaik nekādus neredzu - pieļauju, ka tā ir oficiālā atbilde uz Bites3.5 :)

Link to comment
Share on other sites

Uz tādiem kā Tu (cietpauriem, stagnātiem sauc kā gribi) arī LMT turās. Neko nemaini savos paradumos, mums vajag trešo operatoru!

Link to comment
Share on other sites

Njā, apbrīnoju šitos staigātājus. bla bla

Katru reizi tev tas visiem jāatgādina? Kam tas interesē?

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Nu pie 400 minūtēm mēnesī, divi telefoni, 2 x vienādais divpadsmit mīnus 2 reiz Nr. 5 ir 148 Ls gadā, kas ir vērā ņemama summa. Var nopirkt eeebuku, vai divriteni vecākai meitiņai vai samaksāt par pulciņiem bērnudārzā. ;)

 

LMT telefon operatore, protams, neko nemācēja pateikt. Tik to ka LMT oktobra beigās zvanīs un tad nu kautko piedāvās. Ceru, ka ņems vērā, ka ir bite 3,5 un tele2 nr.5, un ka esmu gatavs pāriet uz kādu no šiem tarifiem.

Labots - Salmo
Link to comment
Share on other sites

Apsveicams solis no TELE2 puses, šis ''Nr.5'' tarifu plāns ir zelta vidusceļš starp BITE 3.5 un BITE 8.5, bet vienīgi tas minūtes tarifs pēc bezmaksas min. proti - 8sant/min ir milzīgs salīdzinot ar BITEs 3sant/min.

 

Man te ģimenē 2 cilvēkiem tagad jādomā vai ņemt BITE 3.5 vai TELE2 Nr.5, jo LMT jau piegriezies ar savu cenu politiku.

Link to comment
Share on other sites

Sazvanīju to tele2 (kā pa brīnumu nebija jāgaida 1/2h). Un uz jautājumu, kādi bōnusi ir Brīvais 10 attiecībā uz Nr.5, man bija 1) nedaudz jāpagaida - pakonsultēsies 2) redz - Brīvais 10 esot bez abonēšanas maksas, jāmaksā 10Ls un tur iekļautas sarunas uz visiem tīkliem 400min, bet Nr.5 esot ar abonēšanas maksu 5Ls ar iekļautām 500min, 500sms un 50mb.

 

Uz jautājumu, kāpēc lai es izvēlētos Brīvais 10 nevis Nr.5, t.i., kāds man labums no Brīvais 10, kādi bōnusi, saņēmu atbildi: izvēloties Brīvais 10, jums būs šādi ieguvumi: "ēēēē" (reāli garš ēēē), garš klusums, pēc kā kaut ko sāka stāstīt par ārzemju tarifiem, kas Brīvais 10 esot izdevīgāks zvanot uz ārzemēm, bet kā tieši izdevīgāks - nespēja atbildēt.

 

Īsti nesaprotu, kāda tad tagad viņiem (klientam?) jēga no tā Brīvais 10? :wacko2:

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Ja jau paši TELE2 nevar atbildēt, tad par ko te visi fano par to jauno slēgumu? :D :D Vot tas ir jautri, klients zin vairāk kā operātors acīmredzot :D

Link to comment
Share on other sites

Nu skaidrs, ka atbildēt uz tādu jautājumu ar acīmredzamu atbildi un atzīt, ka, iespējams, vesels lērums tarifu ir tagad salīdzinoši neizdevīgi, ir ļoti GRŪTI. Jautri via ne jautri.

Link to comment
Share on other sites

Īsti nesaprotu, kāda tad tagad viņiem (klientam?) jēga no tā Brīvais 10? :wacko2:

 

Tie vecie tarifi ir priekš tam, lai slauktu naudu no cilvēkiem, kam nerūp 5 Ls mēnesī, lai laika, prasmes vai intereses sameklēt izdevīgāku tarifu, operatoru.

 

Ja jau paši TELE2 nevar atbildēt, tad par ko te visi fano par to jauno slēgumu? :D :D Vot tas ir jautri, klients zin vairāk kā operātors acīmredzot :D

Paprasi LMT, ar ko vienādais 7 vai vienādais 12 ir izdevīgāks par īpašo 4. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu ja - eošiem klientiem tikai sūta spamu par visādiem sūda portatīvajiem uz nomaksu komplektā ar netu, bet par šo - ne vārda.

Link to comment
Share on other sites

Teikšu kā ir man ir pilnīgi vienalga arī par LMT tiem murgainajiem tarifiem, man vajag, kā jau minēju, lai viss strādā un vienalga cik tas maksā. Jo mans darbs ir no tā atkarīgs.

Link to comment
Share on other sites

Teikšu kā ir man ir pilnīgi vienalga arī par LMT tiem murgainajiem tarifiem, man vajag, kā jau minēju, lai viss strādā un vienalga cik tas maksā. Jo mans darbs ir no tā atkarīgs.

 

Oi, b...ā. No ko tad lien tēmā, kur apspriež tarifus, ja tik ļoti neinteresē tie tarifi? :dornis:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

bla bla lai viss strādā un vienalga cik tas maksā. Jo mans darbs ir no tā atkarīgs.

Nu ko vajag - to vajag. Ne visiem vajadzīgs TĀDS uptime. Pieņemu, ka tad tev ir vismaz divi neatkarīgi pieslēgumi?

Link to comment
Share on other sites

Da strādā ta visiem viss. Tev vienkārši ir vienalga. :)

 

Bet, jā, mani šitais arī ieinteresēja, jo tas sanāk vēl labāks, nekā pašreizējais Brīvais 6 + Internets S. Kopš manam telefonam ir wifi, mobilo netu praktiski vispār neizmantoju.

Link to comment
Share on other sites

Ticu jau ticu. Tas būtu vairāk kā dīvaini, ja tas tā nebūtu pie tevis aprakstītiem apstākļiem.

Link to comment
Share on other sites

bezdievadels

Atbildēšu Martins uz viņa jautājumu ( nestrādāju Tele2 zvanu dienestā )

Nr.5 veicot starptautiskos zvanus tie rēķināsies + . Tas ir, tie nebūs iekļauti tajās 500 minūtēs , jo tās ir tikai uz Latvijā esošajiem operatoriem.

Atkal Brīvais10 minūtēs tas būs iekļauts, toestj , ja tu norunāsi 300 minūtes uz visiem tīkliem un teiksim 20 minūtes uz ārzemēm un tarifikācijas summa nepārsniegs 10 LVL , tad tu saņemsi savus 10 LVL un ne santīma vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Skaidrīte. Pietiekami reti svanu uz ārzemēm, lai šāda "fīča" tas mani neinteresētu. Bet nu vispār jau feini sanāk: tagad 10Ls+1,99Ls par minimālo netu (100mb) un tā vietā 5Ls.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Homēr, nejauc privātpersonas vajadzības ar darba/uzņēmuma vajadzībām.

Link to comment
Share on other sites

baltaisguru

Paprasi LMT, ar ko vienādais 7 vai vienādais 12 ir izdevīgāks par īpašo 4. ;)

pieslēguma veida "īpašias 4" kā tāds LMT neeksistē ;)

tas ka to piedāvā mucejiem prom, tas ir cits stāsts

Link to comment
Share on other sites

pieslēguma veida "īpašias 4" kā tāds LMT neeksistē ;)

tas ka to piedāvā mucejiem prom, tas ir cits stāsts

Nu, es jau no sava skatu punkta runāju, man eksistē. ;)

Tad jau Meteorīts 4 arī neeksistē, jo tas tika tikai tiem, kas redzēja reklāmu, un varēja konkrētos datumos aiziet pieslēgties.

Pieslēgums Nr.5 jau arī "neeksistē" tiem, kas nav gatavi aiziet vai piezvanīt uz tele2, lai viņiem to pieslēdz.

Link to comment
Share on other sites

baltaisguru

Nu, es jau no sava skatu punkta runāju, man eksistē. ;)

Tad jau Meteorīts 4 arī neeksistē, jo tas tika tikai tiem, kas redzēja reklāmu, un varēja konkrētos datumos aiziet pieslēgties.

Pieslēgums Nr.5 jau arī "neeksistē" tiem, kas nav gatavi aiziet vai piezvanīt uz tele2, lai viņiem to pieslēdz.

sūdīgs tev skatu punkts :) tik neņem ļaunā

Ja es gribu sev T2 pieslēgumu nr 5, tad es kaut vai tulit pat dodos līdz tuvākajam tele2 kantorim un pieslēdzu to :) nezinu vai netā to vari var izdarīt.

arī mājas lapā šie tarifi uz uzrādīti ->http://www.tele2.lv/tarifu_plani.html

a "ipašo 4" es nevaru pieslēgt ne pie LMT, ne pie dīleriem, ne manslmt.lv

kā arī lmt weba nav tāda pieslēguma veida http://www.lmt.lv/lat/abonentiem/piesleguma_veidi

Link to comment
Share on other sites

Pārslēdzu uz nr.5. Caur manstele2, protams. Ka neizdomā vēl nobēdzināt pēc pāris dienām :) Redzēs, kas no tā sanāks. 12Ls->5Ls tas tomēr ir vairāk kā 50% lētāk.

Link to comment
Share on other sites

Ja es pieteikšos pāriet no LMT, vai LMT kārtējo reizi man zvanīs un piedāvās ko līdzīgu pa piecīti?

Negribu lieku reizi skraidīt gan uz Tele2, gan pēc tam atteikt pieteikumu, un skriet uz LMT, kā bija ar Meteoru-4 pirms gada.

 

100%, ka būs kaut kāds zemdeķa piedāvājums. Un vispār portāciju pietiek apturēt tikai vienā no pusēm.

 

Ō, interesanti. Tad jau šis sanāk izdevīgāks par Brīvais 10 (400 min)? :O Kur ir āķis?

Tam Nr.5 ir visas iespējas aizstāt Brīvo(nu vismaz tos pa 6 un 10 Ls noteikti)! Āķus pašlaik nekādus neredzu - pieļauju, ka tā ir oficiālā atbilde uz Bites3.5 :)

 

Āķis numur 1 ir tajā, ka tā ir abonēšana, nevis minimālā summa. Un abonēšanas T2 ņem par mēnesi uz priekšu + ja pieslēgsi kādu tarifu ar abonēšanu šodien, tad pirmajā rēķinā būs periods 22.10.2011.-30.11.2011. => summa būs virs 5-īša. Minimālās summas gan ņem tikai par pagājušo mēnesi (un tām nav perioda).

Āķis numur 2 droši vien tas, ka tiem, kuriem ir T2 dotētie tālruņi paņemti, būs jāsamaksā kaut kas pa virsu kā subsidācijas starpība.

 

Apsveicams solis no TELE2 puses, šis ''Nr.5'' tarifu plāns ir zelta vidusceļš starp BITE 3.5 un BITE 8.5, bet vienīgi tas minūtes tarifs pēc bezmaksas min. proti - 8sant/min ir milzīgs salīdzinot ar BITEs 3sant/min.

 

Ilglaicīgiem klientiem ir iespējams dabūt atlaidi uz sarunām, t.i., ja esi klients virs 6 gadiem, tad var sarunāt, ka tev pa virsu norunātais T2 tīklā būs nevis 8 santīmi minūtē, bet gan 6.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...