Jump to content

Jauns tarifu plāns — Nr.5


Ant_LV
 Share

Recommended Posts

+1 autoram. Pamudināja pārskatīt pēdējos pāris mēnešus un saprast, ka ir piemērotāks par pašreizējo tarifu plānu (Meteorīts 9).

Link to comment
Share on other sites

kā arī lmt weba nav tāda pieslēguma veida http://www.lmt.lv/la...iesleguma_veidi

 

Tāpat kā darba līgumos arī parasti nav punkta "algas pielikums" vai tml.

Ja grib algas pielikumu, pašam jāiet un jārunā ar darba devēju par lietām, kuras darba devējs nav ne piedāvājis, ne īpaši afišējis pie uzņemuma ziņojuma dēļa. Ja ne, jāstrādā par iepriekšējo algu. Vai par iespēju palielināt algu uzzināsi tikai "mūkot prom" pie cita darba devēja. :)

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Taa jau jaunais tarifs tiiri soliids, bet zinot kaa T2 ir zonu un tiiklu, lai visu laiku buutu sakaros, nemaz nevaru njemt. Ir jau tas Lmt daargaaks, bet kvalitaate un zonaa ir vietas kur nav ne T2 ne Bite. Kaut kaada zinaamaa meeraa japiekriit H.Simpsonam.

Link to comment
Share on other sites

Kurā vietā T2 nav zonas? Iespējams, ka 3G nav, bet nu neviens neliedz izmantot GSM tīklu.

Link to comment
Share on other sites

Atbrauc uz Vecumniekiem un pabrauc talak no centra un LMT zona bus kaput tapat Zalves apkartne ar LMT zonu svaki,bet Bitei un telei zona laba-ta ka visiem operatoriem ir melnie punkti

Link to comment
Share on other sites

 

Tie vecie tarifi ir priekš tam, lai slauktu naudu no cilvēkiem, kam nerūp 5 Ls mēnesī, lai laika, prasmes vai intereses sameklēt izdevīgāku tarifu, operatoru.

 

 

Paprasi LMT, ar ko vienādais 7 vai vienādais 12 ir izdevīgāks par īpašo 4. ;)

 

kādā sakarā vispār salīdzināt tarifu plānu kas ir dom\ats klientu noturēšanai un kuru nevar reāli pats izvēlēties ar standarta plāniem ? tups ?

Link to comment
Share on other sites

baltaisguru

 

Tāpat kā darba līgumos arī parasti nav punkta "algas pielikums" vai tml.

Ja grib algas pielikumu, pašam jāiet un jārunā ar darba devēju par lietām, kuras darba devējs nav ne piedāvājis, ne īpaši afišējis pie uzņemuma ziņojuma dēļa. Ja ne, jāstrādā par iepriekšējo algu. Vai par iespēju palielināt algu uzzināsi tikai "mūkot prom" pie cita darba devēja. :)

 

iesledz smadzenes un tad raksti komentārus

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Oi nu ko var muldēt par zonām. Ielienu pagrabā uz pirti, nevienam nav zonas. Aizbraucu uz laukiem, visiem ir 2G, bet nav 3G. Un tās atsevišķās vietas laukos neskaitās, jo tajā vietā gadā parādās 5 cilvēki. Tas, ka tu tur lien pēc ziemassvētku egles vai Jāņos tautumeitu izkniebt nenozīmē, ka T2 tur jāceļ tornis, lai tu varētu ātri šo prieka vēsti ietvītot.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Vispār man dzīvoklī (koka māja) T2 zona staigā! Brīžiem ir brīžiem nav. Laiku pa laikam atnāk SMS ar textu... "Jums zvanija +371...", vēl Kolkas mežos un Irbenē un ap Irbeni zona švaka. LMT toties tur zona ok. Bitei manos džungļos ar zonu ir pašvaki. Ķemeros zona tāda nekāda. Tie protams tik atsevišķi piemēri! Ir visa padarīšana testēta uz dažādiem telefoniem. Viesiem +/- vienādi. :resent:

 

Kurā vietā T2 nav zonas? Iespējams, ka 3G nav, bet nu neviens neliedz izmantot GSM tīklu.

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

 

iesledz smadzenes un tad raksti komentārus

Mēs te par tarifiem runājam, ne par manām smadzenēm. ;)

Labi, labi, man (manām smadzenēm) ir īpašais 4 tarifs, jums nav. Ok. ;)

 

 

kādā sakarā vispār salīdzināt tarifu plānu kas ir dom\ats klientu noturēšanai un kuru nevar reāli pats izvēlēties ar standarta plāniem ? tups ?

Nu, to tarifu varēja izvēlēties arī neejot prom no LMT. Es varēju izvēlēties, tu, cik noprotu, nevarēji.

Var no LMT pāriet uz citu operatoru, pēc tam ar savu numuru atpakaļ unn saņemt 3 Ls atlaidi rēķinam veselu gadu. 12x3 = 36 Ls.

Nu, bet tas jau tikai priekš "tupajiem", kā es. :D

Gudrajiem jāturpina maksāt pēc vecā tartifa. :agree:

Labots - Salmo
Link to comment
Share on other sites

...Atkal Brīvais10 minūtēs tas būs iekļauts...

Spriežot pēc informācijas T2 mājaslapā tas iekļauts ir tikai Brīvais 14 un 18

Link to comment
Share on other sites

Kurā vietā? Šiten http://www.tele2.lv/tarifi/brivais.html#ieklautie_pakalpojumi redzams, ka starptautiskie zvani ietilpst jebkura Brīvā minimālajā mēneša maksā, tikai viesabonēšana ielien 14. un 18. Brīvā minimālajā summā. Vispār konkrēti piegriezusies T2 politika, ka minimālajā summā ietilpstošais atkarīgs no katra konkrētā Brīvā, nevis kā LMT, ka jebkuram Vienādajam vienāds komplekts minimālajā mēneša maksā ietilpstošā (sarunas, īsziņas, GPRS, viesabonēšana).

Link to comment
Share on other sites

Tiem,kuri fano par LMT,bet gribas lētāk ir domāts Amigo, ja sarunas pamatā ģimenes lokā,tad 0 saņi Amigo tīklā un 3 uz pārējiem ir o.k.Gudrajos.lv šis tarifs nemaz neparādās.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Viena lieta ir, ka fano par LMT otra kad vajadzība spiež, jo pārējie sevi nav attaisnojuši darbībā! Tele2 kopš laika gala ar zonu ir kā ir. Senākos laikos Kolkas - Ventspils piekrastē T2 nebija ilgu laiku. Arī tagad šamejiem tur tā so so. Ok kāds varbūt teiks tur mirušais krasts, priekš kam tur ko investēt... Rodas jautājums - vai tad 50 cilvēkiem sakari nepienākas???

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

vai tad 50 cilvēkiem sakari nepienākas???

 

Kā tas ir - pienākas? :sarkasms:

 

Mobilo operatori ir privāts bizness (atskaitot LMT, kur ir valsts daļas) un viņi stutē torņus kur izrēķinājusi par vajadzīgiem.

Link to comment
Share on other sites

Njā, tiešām brīnums- kāda mērkaķa pēc tie mobilie operatori savus torņus neliek tikai Rīgā?

Link to comment
Share on other sites

Mēs te par tarifiem runājam, ne par manām smadzenēm. ;)

Labi, labi, man (manām smadzenēm) ir īpašais 4 tarifs, jums nav. Ok. ;)

 

 

Nu, to tarifu varēja izvēlēties arī neejot prom no LMT. Es varēju izvēlēties, tu, cik noprotu, nevarēji.

Var no LMT pāriet uz citu operatoru, pēc tam ar savu numuru atpakaļ unn saņemt 3 Ls atlaidi rēķinam veselu gadu. 12x3 = 36 Ls.

Nu, bet tas jau tikai priekš "tupajiem", kā es. :D

Gudrajiem jāturpina maksāt pēc vecā tartifa. :agree:

 

 

gudrajiem ir piezvani man + un IT da jebkurš ar 50% atlaidi :D

Link to comment
Share on other sites

bezdievadels

Žaks nē, viņi var uzstutēt savu torni tikai tur , kur izdodas vienoties ar kādu no zemes/meža īpašniekiem. Pārsvarā viņi prasa pārāk neadekvātu summu par to...

AGIM , nejauc viesabonēšanu un zvanus uz ārzemēm..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Paparraci

Ja es pieteikšos pāriet no LMT, vai LMT kārtējo reizi man zvanīs un piedāvās ko līdzīgu pa piecīti?

Negribu lieku reizi skraidīt gan uz Tele2, gan pēc tam atteikt pieteikumu, un skriet uz LMT, kā bija ar Meteoru-4 pirms gada.

 

No LMT piezvanīs, bet viņi uzzinot,ka pārejat uz Nr.5 piedāvās 45 minūtes uz visiem tīkliem pie tā tarifa, kas jums ir. Citu neko!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Dažreiz gadās laikā nesamaksāt LMT rēķinu, parasti par to atceros saņemot atgādinājuma sms no LMT kas ir pozitīvi. Vai tele2 arī piekopj šādu taktiku vai uzreiz kā laicīgi nav, tā sakaru nav?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

nesākšu jaunu tēmu, bet ko nozīmē tās t2 lojalitātes programmas? man piemēram ir bronzas.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Man ir platīna, nekādu atvieglojumu nav, arī interesē. Tas drīzāk kaut kas tīri simbolisks...

Link to comment
Share on other sites

Uz datu plānu (nedz S, L, XL vai XXL, nedz arī Mini, Ekonomiskais, Klasiskais, Turbo) abonēšanas maksām arī nestrādā lojalitātes atlaide abonēšanai. ;)

Link to comment
Share on other sites

Toties šodien izdzirdēju, ka, piedraudot aizportēties no viņiem, var dabūt kaut kādu 30% atlaidi Datu plāna L abonēšanas maksai uz 3 mēnešiem. Tātad atkal izvelk kaukādus "īpašos 4". No vienas puses, nožēlojami, ka atlaides nav pieejamas vispār, no otras puses, mobsakaru tirgus Latvijā ir iegrozījies tā, ka, lai dabūtu garšīgu piedāvājumu no LMT vai T2 ir jāpiedraud ar aiziešanu.

 

***

starp citu, šim pašam Nr.5 parādījies jauns variants -- Nr.5 + 500 min jeb Rīkojums Nr.5. Interesanti, ka vēl nav bijis neviens variants Nr.5 ar papildu SMS.

Link to comment
Share on other sites

jā, es kā piedraudēju iet prom uz viena nr. savējie 4, dabūju par mēnešmaksu 1 ls.

Link to comment
Share on other sites

A tikko AMIGO paziņoja par Nr.5, bet par 2,87 Ls - 1000 sarunu minūtes un 100 sms uz Amigo, LMT, Lattelecom, Tele2 un Bite

Link to comment
Share on other sites

Štuks paņemt sīkajam OKartes vietā. Pagaidām šim papildinu pa 1 Ls uz diviem mēnešiem, lai tikai viņš var mūs (vecākus) sazvanīt un mēs viņu (sarunas par velti). Tagad ies jau 3. klasē, pamazām uzrodas draugi, 1000 min pa 2,87 Ls ir ļoti labi. Pašiem arī labi, jo paliek LMT tīkla nr.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Ja es pareizi saprotu, to ko tur izlasiju, tad amigo riķ. 5. neattiecas uz tiem, kuri grib pārnākt no LMT

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...