Jump to content

Sarkans/melns ekrāns slēdzot iekšā!


kasdis2
 Share

Recommended Posts

Manam portatīvajam ir problēma! Slēdzot viņu iekšā parādās gaišs ekrāns,pēctam lēnām paliek sarkans tad ar vien tumšāks līdz paliek melns, tad pēc kādam 3 min dators restartējās, vai arī vispār nekas nenotiek, kas par vainu, ko darīt?

Link to comment
Share on other sites

Manam portatīvajam ir problēma! Slēdzot iekšā parādās gaisš ekrāns, pēctam paliek sarkanīgāks un tad arvien tumšāks, pēctam paliek melns, pajiet pāris min un tad restartējas vai arī nekas nenotiek!Kas par vainu, ko darīt?

 

 

P.S iepriekšējo tēmu laikam netur ierakstiju to varat dzēst ja tā!

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Stiep uz servisu. Tur videokartes čips vai kāds no tiltiem.

Link to comment
Share on other sites

aizvedot uz servisu bļ jasamaksā kādi 60 lati, kko sataisa un tad pēc laika atkal kkas nobrūk!? + man ir porblēma, ka es iespraužu lādētāju pie datora un dators ir ieslēgts, tad parādās krāsainas strīpas daudz uz monitora, kad izrauj ladētāju no datora tad var sēdēt pie datora kamēr baterija tur un tad atkal jāgaida kamēr uzlādējas un tad tik var turpināt sedēt pie datora! Kas pa vainu varētu būt tam un cik tas maksātu kopā ar manu iepriekšējo problēmu? Šī problēma bija pirms tā white/red screen! ? NEED HELP

 

+ man ir līdzīga problēma, kā

! Tikai man ir parādās balts, tad kkadi sarkani pleķi un tad paliek melns!
Link to comment
Share on other sites

Patērētājs85

vaina ir tikai patī matricā. Iegādājies tieši tādu pašu, kā jau orģinālajā minets sērijas nr. Ja uzrakstīsi kāds nr, tad palīdzēšu, jo ir laptopi, kas neņem pretī jebkuru firmas matricul ar tādu pašu specifikāciju. (piemēram, tas augšā video minētais ņēma tikai INNOLUX firmas matricu, kura jau ir veiksmīgi ielikta)

Labots - TuEsiZaljsh
Link to comment
Share on other sites

Pēc manas pieredzes 99% laptopi ņem pretī da jebkuras firmas matricu, un tikai kāds 1% grib konkrētu. Bet tad ņemu veco matricu, nolasu un pārrakstu to infu da jebkurā citā matrica, lai tik izšķirtspēja būtu tāda pati. Rezultātā laptops domās, kā tā ir tā pati vecā matrica un problēmu nebūs. Meklēt specifisku matricas modeli, tas var sanākt krietni dārgāk nekā kaut kur pa lēto dabūta da jebkāda cita matrica.

Bet šajā konkrētajā gadījumā es liktu vainu uz videokarti.

Link to comment
Share on other sites

kas ir matrica, un kas man tagad jādara, kur var redzēt modeli? man ir asus kkāds nezinu kāds tieši uz datora virsū nav rakstīts, kur to matricu dabūt ko viņa dod un cik maksā?

Link to comment
Share on other sites

Patērētājs85

nu, Asus A7Sv derēja tikai Samsung firmas matrica. Kas tev pa Asusu - nevaru izzīlēt.

 

Matrica - tautā saprotams - Ekrāns.

 

Tālāk kas un kā darāms nevajadzētu tev teikt, jo vispirms jāatgriežas pie MARKEI teiktā un jāpārbauda vai ir Video signāls no VGA,vai HDMI izejām.

°Reku tev kkāds video piemērs, lai nav jāraksta http://www.youtube.com/watch?v=_Ep7nkY8jLY

Link to comment
Share on other sites

Autor, bet tak 60LS Tu jau servisā atstāji. Tad prasi tam servisam, lai salabo vai naudu atpakaļ un nes, lai, teiksim, markei salabo.

Link to comment
Share on other sites

Es neko nesaprotu no jūsu tiem saīsinājumiem vai kas tie tādi ir! :D kas pa kabeļiem vai kas tur! :D Krč man ir jaiesprauž normāla datora monitors pie portatīvā, un vajadzētu iet? ko nozīme ja iet monitors parastā datora un ko darīt ja nejiet, ko tas nozīme, kas jamaina?

 

iespraudu to skrūvējamo monitora vadu pie portatīvā, kad piespraudu neko nerādija monitors!

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Kad iespraud " to skrūvējamo monitora vadu", tad aizver ciet portatīvajam vāku. Protams, ja portatīvais ieslēdzas līdz galam.

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Nu pēc skaņas (startup sound), bet ja neieslēdzas, tad vari nemaz nemaz nebakstīt to VGA un vari meklēt kādu, kas uzņemsies taisīt.

Link to comment
Share on other sites

Patērētājs85

paga. varbūt viņš to laptopu no "mistkastes" izvilka ejošu/neejošu. Tpc nevaram neko ieteikt vairāk kā tikai, lai uzreiz pārbauda VGA izeju, jo ja laptops iet, tad vismaz viņš laptopa logo ekrānā redzēs.

 

Tākā saproti Atkarīgais - tavs ietekums ir galīgi garām, jo kā pirmo piemēru varu minēt - HDD nebūto. Tad kāds tur start up sounds.

Visus Asus, kurus esmu spaidījis - visiem ir Biosā konfigurējams LOGO sounds. Vo, pēc to varētu pateikt - ejošs vai nē. (Bet varbūt LOGO sounds ir atslēgts) Un tpc atkal nonākam tikai un vienīgi pie EXTERNAL VGA MONITOR. -------> Tas ir vienkārši pirmais ieteikums, ko autors var izdarī mājas apstākļos ar nelielu piepūli, bet kkā neizskatas ka šamais tiks galā pat ar to.

 

Arī d_l ir taisnība, bet nu jācer, ka nebūs nelaimīgās Nvidia`s konfigurācijas laptops.

 

Atklāti - man nepatīk ka laptops ķip pēc 3min restartējas. Lai labāk aiznes to laptopu kkur remontēt, jo te var aiziet beztolka bezglībā un nenonāksim nekur dēļ autora apgriezieniem un sajēgas.

Labots - TuEsiZaljsh
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Dell lapšiem ir tas gļuks, ka jebkuru matricu pretim neņem. Tur ar īpašu piesardzību jāskatās. Autoram gan iesaku tik tiešām apmeklēt servisu. Kaut vai pie Markei aizstiep. :)

Link to comment
Share on other sites

tuesizalsh kas man tagad būtu jadara, bez nesšanas uz remontu? jo zinu ka aizies dahuja naudas atkal un pēc menešaatkal kkas notiks

Link to comment
Share on other sites

pa cik tādu varētu pardot, ja es nezinu nekādus viņa settingus?! Krč es slēdzu iekšā rādās melns ekrāns, bet tā skaņa kad slēdzas iekšā ir, varbūt kkadi kontakti sačakarējušies vai kas?

Link to comment
Share on other sites

Patērētājs85

laptopa apakšā ir uz kādas uzlīmes ASUS sērijas nr./ modeļa nr

Labots - TuEsiZaljsh
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nes uz kādu servisu, ja reiz nezini ko darīt. Vai vēl ir kādi citi varianti?

Link to comment
Share on other sites

es vienkārši gribu uzzināt vai ir jēga labot, kas par vainu, un cik tas maksās, varbūt man izdevīgāk tad iznāk jaunu datoru pirkt, te jau nedēļa jāgaida kamēr kāds atbild

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ja neproti noformulēt normālu jautājumu, tad ne tikai nedēļu gaidīsi. Man liekas, ka šis temats sevi izsmēlis. Nav vērts runāt par to, ja būtu, tad būtu. Aiznes uz servisu un tad pateiks cik jāgaida - neredzot tavu grabažu neviens nepateiks, ir vai nav vērts labot.

te jau nedēļa jāgaida kamēr kāds atbild

 

Slēgts.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...